Výsledky závodu

1.3.2014
7300 m
8°C, polojasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 127 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:25:47TR 45 110
2. 189 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (1.) 0:26:00TR 45 105
3. 85 Ondřej Rosa VSK Uni Brno a Orel Židenice 1988 Muži (2.) 0:26:16TR 40 101
4. 159 Michal Glier Doubravník 1982 Muži (3.) 0:26:22TR 36 98
5. 69 Martin Moravec Orel Orlice 1984 Muži (4.) 0:26:33TR 33 96
6. 170 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:26:59TR 40 95
7. 24 Adam Dvořáček Track & Field Brno 1996 Muži (5.) 0:28:08TR 31 94
8. 171 Marek Polák Brno 1973 M40 (3.) 0:28:14TR 36 93
9. 91 Ondřej Nováček Orel Kuřim 1997 Muži (6.) 0:29:02TR 30 92
10. 55 Petr Horák Orel Silůvky 1976 Muži (7.) 0:29:17TR 29 91
11. 117 Štěpán Juránek Uni Orel Židenice 1990 Muži (8.) 0:29:21TR 28 90
12. 177 Petr Orlich Fort SMC Ústí nad Orlicí 1961 M50 (1.) 0:29:24TR 45 89
13. 119 Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice 1995 Muži (9.) 0:29:39TR 27 88
14. 59 Mirek Hloušek Brno 1979 Muži (10.) 0:29:41TR 26 87
15. 155 Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov 1984 Muži (11.) 0:29:43TR 25 86
16. 199 Václav Vávra ŠAK Židlochovice 1998 Muži (12.) 0:29:45TR 24 85
17. 57 Jan Macura Horizont Blansko 1972 M40 (4.) 0:29:51TR 33 84
18. 105 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč 1987 Muži (13.) 0:30:04 18 83
19. 163 Pavel Matoušek Brno 1978 Muži (14.) 0:30:06 17 82
20. 72 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (15.) 0:30:18 16 81
21. 132 Josef Siegel AC Choceň 1986 Muži (16.) 0:30:23 15 80
22. 66 Ivan Veškrna Brno 1983 Muži (17.) 0:30:23 14 79
23. 65 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto 1972 M40 (5.) 0:30:27 26 78
24. 125 František Kolínek AK Perná 1956 M50 (2.) 0:30:34TR 40 77
25. 28 Karel Halouzka Javorníky 1973 M40 (6.) 0:30:48 25 76
26. 160 Jaroslav Scherrer Orel Moravské Budějovice 1960 M50 (3.) 0:30:58TR 36 75
27. 172 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (7.) 0:31:12 24 74
28. 50 Petr Vintera Vyškov 1975 Muži (18.) 0:31:13 13 73
29. 40 Karel Kuben Orel Obřany 1976 Muži (19.) 0:31:18 12 72
30. 135 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (8.) 0:31:18 23 71
31. 15 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 Muži (20.) 0:31:21 11 70
32. 70 Marcel Dučák Poprad 1986 Muži (21.) 0:31:35 10 69
33. 118 Hana Vejrostová Lukovany 1983 Ženy (1.) 0:31:35TR 45 68
34. 23 Vojtěch Dvořáček Svitavy 1998 Muži (22.) 0:31:42 9 67
35. 169 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 Ženy (2.) 0:31:43TR 40 66
36. 93 Michael Lapčík Brno 1988 Muži (23.) 0:31:55 8 65
37. 124 Kateřina Doubková AK Perná 1972 Ž35 (1.) 0:32:00TR 45 64
38. 3 Aleš Paus Orel Hranice 1978 Muži (24.) 0:32:18 7 63
39. 148 Marek Rampula Malhostovice 1973 M40 (9.) 0:32:34 22 62
40. 192 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M40 (10.) 0:32:37 21 61
41. 128 David Kuneš Tišnov 1974 M40 (11.) 0:32:38 20 60
42. 188 Petr Janek Orel Židenice 1969 M40 (12.) 0:32:47 19 59
43. 161 Antonín Smolík Hrušovany u Brna 1963 M50 (4.) 0:32:56TR 33 58
44. 144 Lucie Nedomová Lysice 1985 Ženy (3.) 0:33:07TR 36 57
45. 56 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 Ž35 (2.) 0:33:11TR 40 56
46. 99 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (13.) 0:33:14 18 55
47. 61 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (5.) 0:33:16TR 31 54
48. 48 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 M40 (14.) 0:33:22 17 53
49. 143 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (6.) 0:33:27TR 30 52
50. 191 Petr Haresta Blansko 1986 Muži (25.) 0:33:32 6 51
51. 152 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (3.) 0:33:37TR 36 50
52. 42 Ivo Mika Orel Obřany 1966 M40 (15.) 0:33:43 16 49
53. 106 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M40 (16.) 0:33:43 15 48
54. 193 Hana Petrůjová Brno 1984 Ženy (4.) 0:33:52TR 33 47
55. 146 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava 1979 Muži (26.) 0:33:57 5 46
56. 71 Petr Mlynář Orel Dolní Dobrouč 1971 M40 (17.) 0:34:07 14 45
57. 95 Tomáš Votýpka AK Kuřim 1998 Muži (27.) 0:34:23 4 44
58. 157 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 M60 (1.) 0:34:30TR 45 43
59. 39 Jaroslav Hronek Orel Obřany 1991 Muži (28.) 0:34:32 3 42
60. 154 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (2.) 0:34:56TR 40 41
61. 194 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M50 (7.) 0:34:59 24 40
62. 176 Petr Daniel Start Brno 1971 M40 (18.) 0:35:00 13 39
63. 165 Zdeněk Pluháček AC Senetářov 1985 Muži (29.) 0:35:06 2 38
64. 74 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč 1998 Muži (30.) 0:35:11 1 37
65. 181 Petr Škrob Kuřim 1975 Muži (31.) 0:35:16 1 36
66. 158 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 Ženy (5.) 0:35:23 26 35
67. 53 Václav Vávra Hrušovany 1971 M40 (19.) 0:35:34 12 34
68. 112 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (32.) 0:35:50 1 33
69. 167 Lukáš Pazourek Brno 1986 Muži (33.) 0:35:54 1 32
70. 198 Vlastimil Mlynář Orel Dolní Dobrouč 1964 M50 (8.) 0:35:58 23 31
71. 182 Petr Hojač Start Brno 1970 M40 (20.) 0:36:07 11 30
72. 196 Bohuslav Čáp Orel Hradec Králové 1951 M60 (3.) 0:36:11TR 36 29
73. 200 Petr Vávra ŠAK Židlochovice 2000 Muži (34.) 0:36:13 1 28
74. 130 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (21.) 0:36:15 10 27
75. 90 Alena Žákovská Horizont Blansko 1962 Ž45 (1.) 0:36:18TR 45 26
76. 166 Eva Pluháčková AC Senetářov 1987 Ženy (6.) 0:36:21 25 25
77. 92 Jana Klinecká Hlinsko 1981 Ženy (7.) 0:36:29 24 24
78. 162 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:36:32 28 23
79. 58 Libor Novotný Kuřim 1961 M50 (9.) 0:36:44 22 22
80. 156 Jitka Zwienerová AK Tišnov 1995 Ženy (8.) 0:36:50 23 21
81. 52 Anna Vávrová Hrušovany 1972 Ž35 (4.) 0:37:28 28 20
82. 82 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (10.) 0:37:30 21 19
83. 164 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:37:32TR 45 18
84. 84 Lucie Novotná Brno 1975 Ž35 (5.) 0:37:33 26 17
85. 150 Barbora Jakubcová Brno 1981 Ženy (9.) 0:37:36 22 16
86. 100 Jiří Mihola Orel Brno Lesná 1972 M40 (22.) 0:37:43 9 15
87. 190 Josef Gabriel Brno 1982 Muži (35.) 0:37:44 1 14
88. 121 Libor Kalčík Uni Brno Orel Židenice 1993 Muži (36.) 0:37:45 1 13
89. 114 Zdeněk Hurt Kuřim 1976 Muži (37.) 0:38:07 1 12
90. 109 Petr Halas Orel Vyškov 1973 M40 (23.) 0:38:18 8 11
91. 68 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 M50 (11.) 0:38:19 20 10
92. 60 Petra Korcinová Kuřim 1977 Ž35 (6.) 0:38:21 25 9
93. 133 Renata Prokešová Brno 1974 Ž35 (7.) 0:38:29 24 8
94. 7 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (24.) 0:38:42 7 7
95. 14 Anna Málková Orel Vyškov 1963 Ž45 (2.) 0:38:46TR 40 6
96. 18 Ivana Škařoupková Orel Vyškov 1974 Ž35 (8.) 0:38:48 23 5
97. 54 Ivan Urbánek Brno 1984 Muži (38.) 0:38:51 1 4
98. 197 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (2.) 0:39:02TR 40 3
99. 2 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (3.) 0:39:52TR 36 2
100. 5 Ivana Ondroušková Blansko 1970 Ž35 (9.) 0:39:57 22 1
101. 44 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu 1994 Ženy (10.) 0:40:12 21 1
102. 19 Kateřina Škvařilová Orel Lomnice 1979 Ž35 (10.) 0:40:19 21 1
103. 116 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M50 (12.) 0:40:39 19 1
104. 62 Veronika Formanková Hlinsko 1976 Ž35 (11.) 0:40:44 20 1
105. 76 Anežka Matyášová Orel Dolní Dobrouč 1997 Ženy (11.) 0:40:54 20 1
106. 31 Dana Dočkalová Javorníky 1965 Ž45 (4.) 0:41:21TR 33 1
107. 168 Lubomír Liška Kuřim 1955 M50 (13.) 0:41:29 18 1
108. 63 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto 1943 M70 (3.) 0:41:34TR 36 1
109. 86 Šárka Poláková HO Lemra 1973 Ž35 (12.) 0:41:35 19 1
110. 79 Andrea Jakubcová Orel Dolní Dobrouč 1977 Ž35 (13.) 0:41:49 18 1
111. 46 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (14.) 0:41:56 17 1
112. 38 Zdenka Klimešová Kuřim 1963 Ž45 (5.) 0:43:27TR 31 1
113. 153 Pavel Sedláček Orel Starý Lískovec 1953 M60 (5.) 0:43:28 26 1
114. 64 Simona Nečasová Kuřim 1969 Ž45 (6.) 0:43:34TR 30 1
115. 151 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (4.) 0:43:45TR 33 1
116. 51 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž45 (7.) 0:43:49TR 29 1
117. 16 Vendula Dudová Orel Vyškov 1976 Ž35 (15.) 0:43:55 16 1
118. 8 Bohuslav Pustina Šneci Běleč 1954 M60 (6.) 0:44:16 25 1
119. 88 Pavel Přikryl Šneci Běleč 1972 M40 (25.) 0:44:16 6 1
120. 195 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž45 (8.) 0:44:30TR 28 1
121. 107 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč 1957 M50 (14.) 0:45:07 17 1
122. 43 Leoš Fojt Orel Obřany 1957 M50 (15.) 0:46:38 16 1
123. 78 Adéla Jakubcová Orel Dolní Dobrouč 1998 Ženy (12.) 0:47:09 19 1
124. 1 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 Ženy (13.) 0:47:36 18 1
125. 10 Jan Charvát Triatlon klub Brno 1947 M60 (7.) 0:48:27 24 1
126. 45 Lenka Fojtová Orel Obřany 1979 Ž35 (16.) 0:49:20 15 1
127. 47 Martina Kessnerová Orel Obřany 1976 Ž35 (17.) 0:50:15 14 1
128. 41 Jaroslav Bělka Vyškov 1952 M60 (8.) 0:50:34 23 1
129. 97 Martina Vacková Panteři Kuřim 1975 Ž35 (18.) 0:52:10 13 1
130. 67 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (5.) 0:55:01 26 1
131. 49 Renata Miková Orel Obřany 1972 Ž35 (19.) 0:57:50 12 1
132. 147 Jaroslav Jurča :-) 1962 M50 (16.) DNF 0 0
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 118 Hana Vejrostová Lukovany 1983 0:31:35TR 45
2. / 35. 169 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 0:31:43TR 40
3. / 44. 144 Lucie Nedomová Lysice 1985 0:33:07TR 36
4. / 54. 193 Hana Petrůjová Brno 1984 0:33:52TR 33
5. / 66. 158 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 0:35:23 26
6. / 76. 166 Eva Pluháčková AC Senetářov 1987 0:36:21 25
7. / 77. 92 Jana Klinecká Hlinsko 1981 0:36:29 24
8. / 80. 156 Jitka Zwienerová AK Tišnov 1995 0:36:50 23
9. / 85. 150 Barbora Jakubcová Brno 1981 0:37:36 22
10. / 101. 44 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu 1994 0:40:12 21
11. / 105. 76 Anežka Matyášová Orel Dolní Dobrouč 1997 0:40:54 20
12. / 123. 78 Adéla Jakubcová Orel Dolní Dobrouč 1998 0:47:09 19
13. / 124. 1 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 0:47:36 18
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 37. 124 Kateřina Doubková AK Perná 1972 0:32:00TR 45
2. / 45. 56 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 0:33:11TR 40
3. / 51. 152 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:33:37TR 36
4. / 81. 52 Anna Vávrová Hrušovany 1972 0:37:28 28
5. / 84. 84 Lucie Novotná Brno 1975 0:37:33 26
6. / 92. 60 Petra Korcinová Kuřim 1977 0:38:21 25
7. / 93. 133 Renata Prokešová Brno 1974 0:38:29 24
8. / 96. 18 Ivana Škařoupková Orel Vyškov 1974 0:38:48 23
9. / 100. 5 Ivana Ondroušková Blansko 1970 0:39:57 22
10. / 102. 19 Kateřina Škvařilová Orel Lomnice 1979 0:40:19 21
11. / 104. 62 Veronika Formanková Hlinsko 1976 0:40:44 20
12. / 109. 86 Šárka Poláková HO Lemra 1973 0:41:35 19
13. / 110. 79 Andrea Jakubcová Orel Dolní Dobrouč 1977 0:41:49 18
14. / 111. 46 Alice Votýpková Kuřim 1971 0:41:56 17
15. / 117. 16 Vendula Dudová Orel Vyškov 1976 0:43:55 16
16. / 126. 45 Lenka Fojtová Orel Obřany 1979 0:49:20 15
17. / 127. 47 Martina Kessnerová Orel Obřany 1976 0:50:15 14
18. / 129. 97 Martina Vacková Panteři Kuřim 1975 0:52:10 13
19. / 131. 49 Renata Miková Orel Obřany 1972 0:57:50 12
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 75. 90 Alena Žákovská Horizont Blansko 1962 0:36:18TR 45
2. / 95. 14 Anna Málková Orel Vyškov 1963 0:38:46TR 40
3. / 99. 2 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:39:52TR 36
4. / 106. 31 Dana Dočkalová Javorníky 1965 0:41:21TR 33
5. / 112. 38 Zdenka Klimešová Kuřim 1963 0:43:27TR 31
6. / 114. 64 Simona Nečasová Kuřim 1969 0:43:34TR 30
7. / 116. 51 Romana Machotová Kuřim 1969 0:43:49TR 29
8. / 120. 195 Blanka Fabriková Brno 1960 0:44:30TR 28
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 189 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:26:00TR 45
2. / 3. 85 Ondřej Rosa VSK Uni Brno a Orel Židenice 1988 0:26:16TR 40
3. / 4. 159 Michal Glier Doubravník 1982 0:26:22TR 36
4. / 5. 69 Martin Moravec Orel Orlice 1984 0:26:33TR 33
5. / 7. 24 Adam Dvořáček Track & Field Brno 1996 0:28:08TR 31
6. / 9. 91 Ondřej Nováček Orel Kuřim 1997 0:29:02TR 30
7. / 10. 55 Petr Horák Orel Silůvky 1976 0:29:17TR 29
8. / 11. 117 Štěpán Juránek Uni Orel Židenice 1990 0:29:21TR 28
9. / 13. 119 Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice 1995 0:29:39TR 27
10. / 14. 59 Mirek Hloušek Brno 1979 0:29:41TR 26
11. / 15. 155 Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov 1984 0:29:43TR 25
12. / 16. 199 Václav Vávra ŠAK Židlochovice 1998 0:29:45TR 24
13. / 18. 105 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč 1987 0:30:04 18
14. / 19. 163 Pavel Matoušek Brno 1978 0:30:06 17
15. / 20. 72 Lukáš Sláma Brno 1984 0:30:18 16
16. / 21. 132 Josef Siegel AC Choceň 1986 0:30:23 15
17. / 22. 66 Ivan Veškrna Brno 1983 0:30:23 14
18. / 28. 50 Petr Vintera Vyškov 1975 0:31:13 13
19. / 29. 40 Karel Kuben Orel Obřany 1976 0:31:18 12
20. / 31. 15 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 0:31:21 11
21. / 32. 70 Marcel Dučák Poprad 1986 0:31:35 10
22. / 34. 23 Vojtěch Dvořáček Svitavy 1998 0:31:42 9
23. / 36. 93 Michael Lapčík Brno 1988 0:31:55 8
24. / 38. 3 Aleš Paus Orel Hranice 1978 0:32:18 7
25. / 50. 191 Petr Haresta Blansko 1986 0:33:32 6
26. / 55. 146 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava 1979 0:33:57 5
27. / 57. 95 Tomáš Votýpka AK Kuřim 1998 0:34:23 4
28. / 59. 39 Jaroslav Hronek Orel Obřany 1991 0:34:32 3
29. / 63. 165 Zdeněk Pluháček AC Senetářov 1985 0:35:06 2
30. / 64. 74 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč 1998 0:35:11 1
31. / 65. 181 Petr Škrob Kuřim 1975 0:35:16 1
32. / 68. 112 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:35:50 1
33. / 69. 167 Lukáš Pazourek Brno 1986 0:35:54 1
34. / 73. 200 Petr Vávra ŠAK Židlochovice 2000 0:36:13 1
35. / 87. 190 Josef Gabriel Brno 1982 0:37:44 1
36. / 88. 121 Libor Kalčík Uni Brno Orel Židenice 1993 0:37:45 1
37. / 89. 114 Zdeněk Hurt Kuřim 1976 0:38:07 1
38. / 97. 54 Ivan Urbánek Brno 1984 0:38:51 1
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 127 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:25:47TR 45
2. / 6. 170 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 0:26:59TR 40
3. / 8. 171 Marek Polák Brno 1973 0:28:14TR 36
4. / 17. 57 Jan Macura Horizont Blansko 1972 0:29:51TR 33
5. / 23. 65 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto 1972 0:30:27 26
6. / 25. 28 Karel Halouzka Javorníky 1973 0:30:48 25
7. / 27. 172 Libor Konečný Kuřim 1971 0:31:12 24
8. / 30. 135 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:31:18 23
9. / 39. 148 Marek Rampula Malhostovice 1973 0:32:34 22
10. / 40. 192 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 0:32:37 21
11. / 41. 128 David Kuneš Tišnov 1974 0:32:38 20
12. / 42. 188 Petr Janek Orel Židenice 1969 0:32:47 19
13. / 46. 99 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:33:14 18
14. / 48. 48 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 0:33:22 17
15. / 52. 42 Ivo Mika Orel Obřany 1966 0:33:43 16
16. / 53. 106 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:33:43 15
17. / 56. 71 Petr Mlynář Orel Dolní Dobrouč 1971 0:34:07 14
18. / 62. 176 Petr Daniel Start Brno 1971 0:35:00 13
19. / 67. 53 Václav Vávra Hrušovany 1971 0:35:34 12
20. / 71. 182 Petr Hojač Start Brno 1970 0:36:07 11
21. / 74. 130 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 0:36:15 10
22. / 86. 100 Jiří Mihola Orel Brno Lesná 1972 0:37:43 9
23. / 90. 109 Petr Halas Orel Vyškov 1973 0:38:18 8
24. / 94. 7 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:38:42 7
25. / 119. 88 Pavel Přikryl Šneci Běleč 1972 0:44:16 6
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 177 Petr Orlich Fort SMC Ústí nad Orlicí 1961 0:29:24TR 45
2. / 24. 125 František Kolínek AK Perná 1956 0:30:34TR 40
3. / 26. 160 Jaroslav Scherrer Orel Moravské Budějovice 1960 0:30:58TR 36
4. / 43. 161 Antonín Smolík Hrušovany u Brna 1963 0:32:56TR 33
5. / 47. 61 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:33:16TR 31
6. / 49. 143 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:33:27TR 30
7. / 61. 194 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:34:59 24
8. / 70. 198 Vlastimil Mlynář Orel Dolní Dobrouč 1964 0:35:58 23
9. / 79. 58 Libor Novotný Kuřim 1961 0:36:44 22
10. / 82. 82 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:37:30 21
11. / 91. 68 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 0:38:19 20
12. / 103. 116 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:40:39 19
13. / 107. 168 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:41:29 18
14. / 121. 107 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč 1957 0:45:07 17
15. / 122. 43 Leoš Fojt Orel Obřany 1957 0:46:38 16
16. / 132. 147 Jaroslav Jurča :-) 1962 DNF 0
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 58. 157 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 0:34:30TR 45
2. / 60. 154 Aleš Stráník Blansko 1950 0:34:56TR 40
3. / 72. 196 Bohuslav Čáp Orel Hradec Králové 1951 0:36:11TR 36
4. / 78. 162 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:36:32 28
5. / 113. 153 Pavel Sedláček Orel Starý Lískovec 1953 0:43:28 26
6. / 118. 8 Bohuslav Pustina Šneci Běleč 1954 0:44:16 25
7. / 125. 10 Jan Charvát Triatlon klub Brno 1947 0:48:27 24
8. / 128. 41 Jaroslav Bělka Vyškov 1952 0:50:34 23
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 83. 164 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:37:32TR 45
2. / 98. 197 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:39:02TR 40
3. / 108. 63 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto 1943 0:41:34TR 36
4. / 115. 151 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 0:43:45TR 33
5. / 130. 67 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:55:01 26
Fotografie ze závodu