Výsledky závodu

Běh na Babí lom - Lidový běh 2013

3.11.2013
2600 m
12°C, zataženo
Info o trati »

Běh na Babí lom - Lidový běh 2013


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 62 Michal Zamazal BYAC Brno BYAC Brno 1999 StŽci (1.) 0:11:04   40 40
2. 65 Adéla Koláčková AK Kuřim AK Kuřim 2001 MlŽky (1.) 0:11:09TR 40 35
3. 103 Adam Prudek AK Kuřim AK Kuřim 1999 StŽci (2.) 0:11:27   31 31
4. 90 Jakub Stibal AK Kuřim AK Kuřim 2001 MlŽci (1.) 0:11:28   28 28
5. 59 David Ježek VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2003 Přípravka H (1.) 0:11:46   26 26
6. 101 Martin Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 2000 MlŽci (2.) 0:11:55   25 25
7. 38 Milan Chaloupka VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2002 Přípravka H (2.) 0:12:09   24 24
8. 76 Michaela Skoumalová AK Kuřim AK Kuřim 2003 Přípravka D (1.) 0:12:14   23 23
9. 96 Jan Dočkal AK Kuřim AK Kuřim 2003 Přípravka H (3.) 0:12:36   22 22
10. 2 Sára Gladišová VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2003 Přípravka D (2.) 0:12:52   21 21
11. 45 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 Přípravka D (3.) 0:12:55   20 20
12. 12 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 MlŽky (2.) 0:13:38   19 19
13. 60 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 Přípravka H (4.) 0:13:46   18 18
14. 88 Patrik Navrátil Chudčice Chudčice 2005 Přípravka H (5.) 0:14:08   17 17
15. 27 Adam Komárek Lelekovice Lelekovice 2006 Přípravka H (6.) 0:14:17   16 16
16. 51 Klára Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 2002 Přípravka D (4.) 0:14:26   15 15
17. 80 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 Přípravka D (5.) 0:14:54   14 14
18. 98 Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2005 Přípravka D (6.) 0:14:59   13 13
19. 107 Štěpán Zajíc Blansko Blansko 2002 Přípravka H (7.) 0:15:00   12 12
20. 41 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 Přípravka D (7.) 0:15:01   11 11
21. 26 Vendula Komárková Lelekovice Lelekovice 2003 Přípravka D (8.) 0:15:03   10 10
22. 3 Johana Gladišová VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2003 Přípravka D (9.) 0:15:04   9 9
23. 91 Lucie Zajícová Blansko Blansko 2000 MlŽky (3.) 0:15:06   8 8
24. 77 Monika Skoumalová AK Kuřim AK Kuřim 2000 MlŽky (4.) 0:15:07   7 7
25. 82 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 Přípravka H (8.) 0:15:22   6 6
26. 17 Petr Pavlíček AK Tišnov AK Tišnov 2006 Přípravka H (9.) 0:15:31   5 5
27. 95 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 Přípravka H (10.) 0:16:00   4 4
28. 42 Štěpánka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1999 StŽky (1.) 0:16:17   3 3
29. 71 Natálie Kovaříková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1998 StŽky (2.) 0:16:17   2 2
30. 99 Jakub Raška Kuřim Kuřim 2007 Přípravka H (11.) 0:16:27   1 1
31. 36 Pavlína Nováková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2001 MlŽky (5.) 0:16:44   1 1
32. 89 Tereza Stibalová AK Kuřim AK Kuřim 1999 StŽky (3.) 0:17:05   1 1
33. 87 Anna Justová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2002 Přípravka D (10.) 0:17:17   1 1
34. 109 Martin Doušek TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 Přípravka H (12.) 0:17:27   1 1
35. 81 Vendula Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2007 Přípravka D (11.) 0:17:35   1 1
36. 66 Ondřej Novotný Brno Brno 2006 Přípravka H (13.) 0:17:47   1 1
37. 67 Kateřina Novotná AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2008 Přípravka D (12.) 0:18:12   1 1
38. 29 Filip Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 2004 Přípravka H (14.) 0:20:34   1 1
39. 30 Valerie Vojtíšková SC Testudo SC Testudo 2007 Přípravka D (13.) 0:20:35   1 1
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. 76 Michaela Skoumalová AK Kuřim AK Kuřim 2003 0:12:14  23
2. / 10. 2 Sára Gladišová VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2003 0:12:52  21
3. / 11. 45 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 0:12:55  20
4. / 16. 51 Klára Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 2002 0:14:26  15
5. / 17. 80 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 0:14:54  14
6. / 18. 98 Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2005 0:14:59  13
7. / 20. 41 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 0:15:01  11
8. / 21. 26 Vendula Komárková Lelekovice Lelekovice 2003 0:15:03  10
9. / 22. 3 Johana Gladišová VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2003 0:15:04  9
10. / 33. 87 Anna Justová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2002 0:17:17  1
11. / 35. 81 Vendula Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2007 0:17:35  1
12. / 37. 67 Kateřina Novotná AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2008 0:18:12  1
13. / 39. 30 Valerie Vojtíšková SC Testudo SC Testudo 2007 0:20:35  1
Mladší žačky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 65 Adéla Koláčková AK Kuřim AK Kuřim 2001 0:11:09TR 40
2. / 12. 12 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:13:38  19
3. / 23. 91 Lucie Zajícová Blansko Blansko 2000 0:15:06  8
4. / 24. 77 Monika Skoumalová AK Kuřim AK Kuřim 2000 0:15:07  7
5. / 31. 36 Pavlína Nováková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2001 0:16:44  1
Starší žačky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 42 Štěpánka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1999 0:16:17  3
2. / 29. 71 Natálie Kovaříková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1998 0:16:17  2
3. / 32. 89 Tereza Stibalová AK Kuřim AK Kuřim 1999 0:17:05  1
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 59 David Ježek VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2003 0:11:46  26
2. / 7. 38 Milan Chaloupka VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2002 0:12:09  24
3. / 9. 96 Jan Dočkal AK Kuřim AK Kuřim 2003 0:12:36  22
4. / 13. 60 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 0:13:46  18
5. / 14. 88 Patrik Navrátil Chudčice Chudčice 2005 0:14:08  17
6. / 15. 27 Adam Komárek Lelekovice Lelekovice 2006 0:14:17  16
7. / 19. 107 Štěpán Zajíc Blansko Blansko 2002 0:15:00  12
8. / 25. 82 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 0:15:22  6
9. / 26. 17 Petr Pavlíček AK Tišnov AK Tišnov 2006 0:15:31  5
10. / 27. 95 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 0:16:00  4
11. / 30. 99 Jakub Raška Kuřim Kuřim 2007 0:16:27  1
12. / 34. 109 Martin Doušek TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 0:17:27  1
13. / 36. 66 Ondřej Novotný Brno Brno 2006 0:17:47  1
14. / 38. 29 Filip Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 2004 0:20:34  1
Mladší žáci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 90 Jakub Stibal AK Kuřim AK Kuřim 2001 0:11:28  28
2. / 6. 101 Martin Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 2000 0:11:55  25
Starší žáci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 62 Michal Zamazal BYAC Brno BYAC Brno 1999 0:11:04  40
2. / 3. 103 Adam Prudek AK Kuřim AK Kuřim 1999 0:11:27  31
Fotografie ze závodu