Výsledky závodu

3.11.2013
3800 m
12°C, zataženo
Info o trati »

Běh na Babí lom 2013


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 10 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (1.) 0:15:51 40 110
2. 44 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:15:54 40 105
3. 9 Ondřej Novotný KOB Moira Brno 1992 Muži (2.) 0:15:58 35 101
4. 75 Václav Strnad Inkosport 1983 Muži (3.) 0:16:14 31 98
5. 54 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:16:19 35 96
6. 8 Michal Nováček Uni Brno 1993 Muži (4.) 0:16:34 28 95
7. 74 Petr Horák Orel Silůvky 1976 Muži (5.) 0:17:14 26 94
8. 68 Ivan Veškrna Brno 1983 Muži (6.) 0:17:17 25 93
9. 4 František Kolínek AK Perná 1956 M50 (1.) 0:17:20 40 92
10. 6 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M50 (2.) 0:17:54 35 91
11. 111 Jan Macura Horizont Blansko 1972 M40 (3.) 0:17:59 31 90
12. 92 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 Muži (7.) 0:18:11 24 89
13. 112 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (4.) 0:18:17 28 88
14. 104 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (3.) 0:18:31 31 87
15. 49 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (8.) 0:18:51 23 86
16. 11 Lenka Knapová OK Lokomotiva Pardubice 1993 Ženy (1.) 0:18:56 40 85
17. 5 Jaroslav Jurča :-) 1962 M50 (4.) 0:18:59 28 84
18. 1 Daniel Gladiš st. bez oddílu 1968 M40 (5.) 0:19:02 26 83
19. 39 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (6.) 0:19:04 25 82
20. 46 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (5.) 0:19:06 26 81
21. 40 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M40 (7.) 0:19:09 24 80
22. 83 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (8.) 0:19:11 23 79
23. 33 Marek Sláma Brno 1990 Muži (9.) 0:19:15 22 78
24. 73 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 Ž35 (1.) 0:19:18 40 77
25. 69 Petr Fajkus Brno 1989 Muži (10.) 0:19:37 21 76
26. 55 Libor Šťastný Kuřim 1966 M40 (9.) 0:19:46 22 75
27. 97 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (10.) 0:19:51 21 74
28. 32 Stanislav Jančík Mokrá 1984 Muži (11.) 0:19:59 20 73
29. 94 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (11.) 0:20:07 20 72
30. 72 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 Ženy (2.) 0:20:10 35 71
31. 31 Bořivoj Chromý Tišnov 1953 M60 (1.) 0:20:14 40 70
32. 100 Tomáš Votýpka AK Kuřim 1998 Muži (12.) 0:20:29 19 69
33. 61 Magda Janková Brno 1980 Ženy (3.) 0:20:31 31 68
34. 28 Tomáš Vojtíšek SC Testudo 1973 M40 (12.) 0:20:50 19 67
35. 84 Jiří Sláma AutoMedia 1960 M50 (6.) 0:20:53 25 66
36. 57 Jan Žák Vltava 1972 M40 (13.) 0:21:02 18 65
37. 50 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (2.) 0:21:13 35 64
38. 63 Ondřej Teplý Kuřim 1995 Muži (13.) 0:21:15 18 63
39. 19 Libor Novotný Kuřim 1961 M50 (7.) 0:21:32 24 62
40. 93 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 M60 (3.) 0:21:35 31 61
41. 113 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (14.) 0:21:38 17 60
42. 13 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (8.) 0:22:01 23 59
43. 78 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice 1963 M50 (9.) 0:22:06 22 58
44. 15 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (10.) 0:22:09 21 57
45. 25 Lukáš Komárek Lelekovice 1971 M40 (15.) 0:22:11 16 56
46. 79 Raddy Divis Lelekovice 1968 M40 (16.) 0:22:14 15 55
47. 20 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M50 (11.) 0:22:41 20 54
48. 37 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:22:50TR 45 53
49. 105 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice 1953 M60 (4.) 0:23:02 28 52
50. 56 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (17.) 0:23:41 14 51
51. 58 Lubomír Liška Kuřim 1955 M50 (12.) 0:23:43 19 50
52. 53 Jiří Machala Brno 1985 Muži (14.) 0:23:51 17 49
53. 34 Jan Sklenář Tišnov 1988 Muži (15.) 0:23:56 16 48
54. 48 Petr Krieg BMT Brno 1949 M60 (5.) 0:24:10 26 47
55. 16 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž45 (1.) 0:24:18 40 46
56. 18 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (2.) 0:24:21 35 45
57. 106 Zdeněk Kaluža Brno 1983 Muži (16.) 0:24:26 15 44
58. 70 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim 1989 Muži (17.) 0:24:43 14 43
59. 85 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 Ž35 (2.) 0:25:02 35 42
60. 102 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (3.) 0:25:31 31 41
61. 114 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M60 (6.) 0:25:31 25 40
62. 21 Jan Novotný Modřice 1954 M50 (13.) 0:25:35 18 39
63. 47 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:25:38 35 38
64. 14 František Krcha fit-online.cz 1964 M40 (18.) 0:25:50 13 37
65. 108 Simona Nečasová Kuřim 1969 Ž35 (4.) 0:26:02 28 36
66. 52 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina 1972 Ž35 (5.) 0:26:17 26 35
67. 43 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž35 (6.) 0:26:54 25 34
68. 23 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (3.) 0:30:00 31 33
69. 86 Ludvík David Sokol Slavkov 1951 M60 (7.) 0:30:06 24 32
70. 22 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (4.) 0:31:04 28 31
71. 110 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí 1974 Ž35 (7.) 0:31:31 24 30
72. 35 Eliška Nováková Plavecký klub Kuřim 1996 Ženy (4.) DNF 0 0
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 11 Lenka Knapová OK Lokomotiva Pardubice 1993 0:18:56 40
2. / 30. 72 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 0:20:10 35
3. / 33. 61 Magda Janková Brno 1980 0:20:31 31
4. / 72. 35 Eliška Nováková Plavecký klub Kuřim 1996 DNF 0
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 24. 73 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 0:19:18 40
2. / 59. 85 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 0:25:02 35
3. / 60. 102 Alice Votýpková Kuřim 1971 0:25:31 31
4. / 65. 108 Simona Nečasová Kuřim 1969 0:26:02 28
5. / 66. 52 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina 1972 0:26:17 26
6. / 67. 43 Romana Machotová Kuřim 1969 0:26:54 25
7. / 71. 110 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí 1974 0:31:31 24
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 55. 16 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 0:24:18 40
2. / 63. 47 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:25:38 35
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 10 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:15:51 40
2. / 3. 9 Ondřej Novotný KOB Moira Brno 1992 0:15:58 35
3. / 4. 75 Václav Strnad Inkosport 1983 0:16:14 31
4. / 6. 8 Michal Nováček Uni Brno 1993 0:16:34 28
5. / 7. 74 Petr Horák Orel Silůvky 1976 0:17:14 26
6. / 8. 68 Ivan Veškrna Brno 1983 0:17:17 25
7. / 12. 92 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 0:18:11 24
8. / 15. 49 Lukáš Sláma Brno 1984 0:18:51 23
9. / 23. 33 Marek Sláma Brno 1990 0:19:15 22
10. / 25. 69 Petr Fajkus Brno 1989 0:19:37 21
11. / 28. 32 Stanislav Jančík Mokrá 1984 0:19:59 20
12. / 32. 100 Tomáš Votýpka AK Kuřim 1998 0:20:29 19
13. / 38. 63 Ondřej Teplý Kuřim 1995 0:21:15 18
14. / 52. 53 Jiří Machala Brno 1985 0:23:51 17
15. / 53. 34 Jan Sklenář Tišnov 1988 0:23:56 16
16. / 57. 106 Zdeněk Kaluža Brno 1983 0:24:26 15
17. / 58. 70 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim 1989 0:24:43 14
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 44 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:54 40
2. / 5. 54 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 0:16:19 35
3. / 11. 111 Jan Macura Horizont Blansko 1972 0:17:59 31
4. / 13. 112 Libor Konečný Kuřim 1971 0:18:17 28
5. / 18. 1 Daniel Gladiš st. bez oddílu 1968 0:19:02 26
6. / 19. 39 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:19:04 25
7. / 21. 40 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 0:19:09 24
8. / 22. 83 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:19:11 23
9. / 26. 55 Libor Šťastný Kuřim 1966 0:19:46 22
10. / 27. 97 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 0:19:51 21
11. / 29. 94 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:20:07 20
12. / 34. 28 Tomáš Vojtíšek SC Testudo 1973 0:20:50 19
13. / 36. 57 Jan Žák Vltava 1972 0:21:02 18
14. / 41. 113 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:21:38 17
15. / 45. 25 Lukáš Komárek Lelekovice 1971 0:22:11 16
16. / 46. 79 Raddy Divis Lelekovice 1968 0:22:14 15
17. / 50. 56 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:23:41 14
18. / 64. 14 František Krcha fit-online.cz 1964 0:25:50 13
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 4 František Kolínek AK Perná 1956 0:17:20 40
2. / 10. 6 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:17:54 35
3. / 14. 104 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:18:31 31
4. / 17. 5 Jaroslav Jurča :-) 1962 0:18:59 28
5. / 20. 46 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:19:06 26
6. / 35. 84 Jiří Sláma AutoMedia 1960 0:20:53 25
7. / 39. 19 Libor Novotný Kuřim 1961 0:21:32 24
8. / 42. 13 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:22:01 23
9. / 43. 78 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice 1963 0:22:06 22
10. / 44. 15 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:22:09 21
11. / 47. 20 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:22:41 20
12. / 51. 58 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:23:43 19
13. / 62. 21 Jan Novotný Modřice 1954 0:25:35 18
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 31 Bořivoj Chromý Tišnov 1953 0:20:14 40
2. / 37. 50 Aleš Stráník Blansko 1950 0:21:13 35
3. / 40. 93 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 0:21:35 31
4. / 49. 105 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice 1953 0:23:02 28
5. / 54. 48 Petr Krieg BMT Brno 1949 0:24:10 26
6. / 61. 114 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 0:25:31 25
7. / 69. 86 Ludvík David Sokol Slavkov 1951 0:30:06 24
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 48. 37 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:22:50TR 45
2. / 56. 18 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:24:21 35
3. / 68. 23 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:30:00 31
4. / 70. 22 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:31:04 28
Fotografie ze závodu