Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2013

3.11.2013
3800 m
12°C, zataženo
Info o trati »

Běh na Babí lom 2013


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 10 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (1.) 0:15:51   40 110
2. 44 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:15:54   40 105
3. 9 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 Muži (2.) 0:15:58   35 101
4. 75 Václav Strnad Inkosport Inkosport 1983 Muži (3.) 0:16:14   31 98
5. 54 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:16:19   35 96
6. 8 Michal Nováček Uni Brno Uni Brno 1993 Muži (4.) 0:16:34   28 95
7. 74 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 Muži (5.) 0:17:14   26 94
8. 68 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 Muži (6.) 0:17:17   25 93
9. 4 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M50 (1.) 0:17:20   40 92
10. 6 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (2.) 0:17:54   35 91
11. 111 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M40 (3.) 0:17:59   31 90
12. 92 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (7.) 0:18:11   24 89
13. 112 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (4.) 0:18:17   28 88
14. 104 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (3.) 0:18:31   31 87
15. 49 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (8.) 0:18:51   23 86
16. 11 Lenka Knapová OK Lokomotiva Pardubice OK Lokomotiva Pardubice 1993 Ženy (1.) 0:18:56   40 85
17. 5 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (4.) 0:18:59   28 84
18. 1 Daniel Gladiš st. bez oddílu bez oddílu 1968 M40 (5.) 0:19:02   26 83
19. 39 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (6.) 0:19:04   25 82
20. 46 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (5.) 0:19:06   26 81
21. 40 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (7.) 0:19:09   24 80
22. 83 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (8.) 0:19:11   23 79
23. 33 Marek Sláma Brno Brno 1990 Muži (9.) 0:19:15   22 78
24. 73 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 Ž35 (1.) 0:19:18   40 77
25. 69 Petr Fajkus Brno Brno 1989 Muži (10.) 0:19:37   21 76
26. 55 Libor Šťastný Kuřim Kuřim 1966 M40 (9.) 0:19:46   22 75
27. 97 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (10.) 0:19:51   21 74
28. 32 Stanislav Jančík Mokrá Mokrá 1984 Muži (11.) 0:19:59   20 73
29. 94 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (11.) 0:20:07   20 72
30. 72 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (2.) 0:20:10   35 71
31. 31 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 M60 (1.) 0:20:14   40 70
32. 100 Tomáš Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 1998 Muži (12.) 0:20:29   19 69
33. 61 Magda Janková Brno Brno 1980 Ženy (3.) 0:20:31   31 68
34. 28 Tomáš Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 1973 M40 (12.) 0:20:50   19 67
35. 84 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (6.) 0:20:53   25 66
36. 57 Jan Žák Vltava Vltava 1972 M40 (13.) 0:21:02   18 65
37. 50 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (2.) 0:21:13   35 64
38. 63 Ondřej Teplý Kuřim Kuřim 1995 Muži (13.) 0:21:15   18 63
39. 19 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (7.) 0:21:32   24 62
40. 93 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (3.) 0:21:35   31 61
41. 113 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (14.) 0:21:38   17 60
42. 13 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (8.) 0:22:01   23 59
43. 78 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M50 (9.) 0:22:06   22 58
44. 15 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (10.) 0:22:09   21 57
45. 25 Lukáš Komárek Lelekovice Lelekovice 1971 M40 (15.) 0:22:11   16 56
46. 79 Raddy Divis Lelekovice Lelekovice 1968 M40 (16.) 0:22:14   15 55
47. 20 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M50 (11.) 0:22:41   20 54
48. 37 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:22:50TR 45 53
49. 105 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice Orel Pozořice 1953 M60 (4.) 0:23:02   28 52
50. 56 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (17.) 0:23:41   14 51
51. 58 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (12.) 0:23:43   19 50
52. 53 Jiří Machala Brno Brno 1985 Muži (14.) 0:23:51   17 49
53. 34 Jan Sklenář Tišnov Tišnov 1988 Muži (15.) 0:23:56   16 48
54. 48 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M60 (5.) 0:24:10   26 47
55. 16 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (1.) 0:24:18   40 46
56. 18 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (2.) 0:24:21   35 45
57. 106 Zdeněk Kaluža Brno Brno 1983 Muži (16.) 0:24:26   15 44
58. 70 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1989 Muži (17.) 0:24:43   14 43
59. 85 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ž35 (2.) 0:25:02   35 42
60. 102 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (3.) 0:25:31   31 41
61. 114 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (6.) 0:25:31   25 40
62. 21 Jan Novotný Modřice Modřice 1954 M50 (13.) 0:25:35   18 39
63. 47 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:25:38   35 38
64. 14 František Krcha fit-online.cz fit-online.cz 1964 M40 (18.) 0:25:50   13 37
65. 108 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž35 (4.) 0:26:02   28 36
66. 52 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 Ž35 (5.) 0:26:17   26 35
67. 43 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž35 (6.) 0:26:54   25 34
68. 23 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (3.) 0:30:00   31 33
69. 86 Ludvík David Sokol Slavkov Sokol Slavkov 1951 M60 (7.) 0:30:06   24 32
70. 22 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (4.) 0:31:04   28 31
71. 110 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ž35 (7.) 0:31:31   24 30
72. 35 Eliška Nováková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1996 Ženy (4.) DNF   0 0
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 11 Lenka Knapová OK Lokomotiva Pardubice OK Lokomotiva Pardubice 1993 0:18:56  40
2. / 30. 72 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:20:10  35
3. / 33. 61 Magda Janková Brno Brno 1980 0:20:31  31
4. / 72. 35 Eliška Nováková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1996 DNF  0
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 24. 73 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 0:19:18  40
2. / 59. 85 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:25:02  35
3. / 60. 102 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:25:31  31
4. / 65. 108 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:26:02  28
5. / 66. 52 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 0:26:17  26
6. / 67. 43 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:26:54  25
7. / 71. 110 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 0:31:31  24
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 55. 16 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:24:18  40
2. / 63. 47 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:25:38  35
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 10 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:15:51  40
2. / 3. 9 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 0:15:58  35
3. / 4. 75 Václav Strnad Inkosport Inkosport 1983 0:16:14  31
4. / 6. 8 Michal Nováček Uni Brno Uni Brno 1993 0:16:34  28
5. / 7. 74 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 0:17:14  26
6. / 8. 68 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 0:17:17  25
7. / 12. 92 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:18:11  24
8. / 15. 49 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:18:51  23
9. / 23. 33 Marek Sláma Brno Brno 1990 0:19:15  22
10. / 25. 69 Petr Fajkus Brno Brno 1989 0:19:37  21
11. / 28. 32 Stanislav Jančík Mokrá Mokrá 1984 0:19:59  20
12. / 32. 100 Tomáš Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 1998 0:20:29  19
13. / 38. 63 Ondřej Teplý Kuřim Kuřim 1995 0:21:15  18
14. / 52. 53 Jiří Machala Brno Brno 1985 0:23:51  17
15. / 53. 34 Jan Sklenář Tišnov Tišnov 1988 0:23:56  16
16. / 57. 106 Zdeněk Kaluža Brno Brno 1983 0:24:26  15
17. / 58. 70 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1989 0:24:43  14
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 44 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:54  40
2. / 5. 54 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:16:19  35
3. / 11. 111 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:17:59  31
4. / 13. 112 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:18:17  28
5. / 18. 1 Daniel Gladiš st. bez oddílu bez oddílu 1968 0:19:02  26
6. / 19. 39 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:19:04  25
7. / 21. 40 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:19:09  24
8. / 22. 83 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:19:11  23
9. / 26. 55 Libor Šťastný Kuřim Kuřim 1966 0:19:46  22
10. / 27. 97 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:19:51  21
11. / 29. 94 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:20:07  20
12. / 34. 28 Tomáš Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 1973 0:20:50  19
13. / 36. 57 Jan Žák Vltava Vltava 1972 0:21:02  18
14. / 41. 113 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:21:38  17
15. / 45. 25 Lukáš Komárek Lelekovice Lelekovice 1971 0:22:11  16
16. / 46. 79 Raddy Divis Lelekovice Lelekovice 1968 0:22:14  15
17. / 50. 56 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:23:41  14
18. / 64. 14 František Krcha fit-online.cz fit-online.cz 1964 0:25:50  13
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 4 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:17:20  40
2. / 10. 6 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:17:54  35
3. / 14. 104 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:18:31  31
4. / 17. 5 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:18:59  28
5. / 20. 46 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:19:06  26
6. / 35. 84 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:20:53  25
7. / 39. 19 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:21:32  24
8. / 42. 13 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:22:01  23
9. / 43. 78 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:22:06  22
10. / 44. 15 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:22:09  21
11. / 47. 20 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:22:41  20
12. / 51. 58 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:23:43  19
13. / 62. 21 Jan Novotný Modřice Modřice 1954 0:25:35  18
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 31 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 0:20:14  40
2. / 37. 50 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:21:13  35
3. / 40. 93 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:21:35  31
4. / 49. 105 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice Orel Pozořice 1953 0:23:02  28
5. / 54. 48 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 0:24:10  26
6. / 61. 114 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:25:31  25
7. / 69. 86 Ludvík David Sokol Slavkov Sokol Slavkov 1951 0:30:06  24
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 48. 37 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:22:50TR 45
2. / 56. 18 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:24:21  35
3. / 68. 23 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:30:00  31
4. / 70. 22 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:31:04  28
Fotografie ze závodu