Výsledky závodu

Kuřimská osmiminutovka 2013

26.10.2013
0:08:00
13°C, zataženo
Info o trati »

Kuřimská osmiminutovka 2013


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 22 Barbora Alexová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2004 Přípravka D (1.) 1912 mTR 45 40
2. 41 Patrik Navrátil Chudčice Chudčice 2005 Přípravka H (1.) 1711 m   35 35
3. 42 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 Přípravka D (2.) 1706 m   31 31
4. 33 Elen Jurášková AK Kuřim AK Kuřim 2004 Přípravka D (3.) 1700 m   28 28
5. 11 Magda Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 2004 Přípravka D (4.) 1668 m   26 26
6. 13 Aneta Podrazilová AK Kuřim AK Kuřim 2004 Přípravka D (5.) 1648 m   25 25
7. 1 Jakub Matula AK Kuřim AK Kuřim 2004 Přípravka H (2.) 1632 m   24 24
8. 17 Roman Hudai AK Tišnov AK Tišnov 2006 Přípravka H (3.) 1600 m   23 23
9. 21 Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2005 Přípravka D (6.) 1597 m   22 22
10. 35 Eliška Konečná AK Kuřim AK Kuřim 2005 Přípravka D (7.) 1592 m   21 21
11. 31 Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 Přípravka H (4.) 1580 m   20 20
12. 39 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 Přípravka H (5.) 1563 m   19 19
13. 26 Petr Pavlíček AK Tišnov AK Tišnov 2006 Přípravka H (6.) 1550 m   18 18
14. 20 Sabina Tesaříková AK Tišnov AK Tišnov 2005 Přípravka D (8.) 1473 m   17 17
15. 51 Michal Svoboda AK Kuřim AK Kuřim 2006 Přípravka H (7.) 1465 m   16 16
16. 29 Kristýna Podlucká AK Kuřim AK Kuřim 2005 Přípravka D (9.) 1427 m   15 15
17. 10 Natálie Mazálková AK Tišnov AK Tišnov 2007 Přípravka D (10.) 1409 m   14 14
18. 19 Jakub Raška Kuřim Kuřim 2007 Přípravka H (8.) 1393 m   13 13
19. 28 Radka Mašková AK Tišnov AK Tišnov 2006 Přípravka D (11.) 1378 m   12 12
20. 36 Ondřej Novotný Brno Brno 2006 Přípravka H (9.) 1364 m   11 11
21. 27 Aneta Seberová AK Tišnov AK Tišnov 2007 Přípravka D (12.) 1334 m   10 10
22. 43 Vendula Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2007 Přípravka D (13.) 1314 m   9 9
23. 37 Kateřina Novotná AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2008 Přípravka D (14.) 1266 m   8 8
24. 18 David Talanda AK Tišnov AK Tišnov 2006 Přípravka H (10.) 1215 m   7 7
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 22 Barbora Alexová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2004 1912 mTR 45
2. / 3. 42 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 1706 m  31
3. / 4. 33 Elen Jurášková AK Kuřim AK Kuřim 2004 1700 m  28
4. / 5. 11 Magda Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 2004 1668 m  26
5. / 6. 13 Aneta Podrazilová AK Kuřim AK Kuřim 2004 1648 m  25
6. / 9. 21 Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2005 1597 m  22
7. / 10. 35 Eliška Konečná AK Kuřim AK Kuřim 2005 1592 m  21
8. / 14. 20 Sabina Tesaříková AK Tišnov AK Tišnov 2005 1473 m  17
9. / 16. 29 Kristýna Podlucká AK Kuřim AK Kuřim 2005 1427 m  15
10. / 17. 10 Natálie Mazálková AK Tišnov AK Tišnov 2007 1409 m  14
11. / 19. 28 Radka Mašková AK Tišnov AK Tišnov 2006 1378 m  12
12. / 21. 27 Aneta Seberová AK Tišnov AK Tišnov 2007 1334 m  10
13. / 22. 43 Vendula Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2007 1314 m  9
14. / 23. 37 Kateřina Novotná AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2008 1266 m  8
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 41 Patrik Navrátil Chudčice Chudčice 2005 1711 m  35
2. / 7. 1 Jakub Matula AK Kuřim AK Kuřim 2004 1632 m  24
3. / 8. 17 Roman Hudai AK Tišnov AK Tišnov 2006 1600 m  23
4. / 11. 31 Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 1580 m  20
5. / 12. 39 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 1563 m  19
6. / 13. 26 Petr Pavlíček AK Tišnov AK Tišnov 2006 1550 m  18
7. / 15. 51 Michal Svoboda AK Kuřim AK Kuřim 2006 1465 m  16
8. / 18. 19 Jakub Raška Kuřim Kuřim 2007 1393 m  13
9. / 20. 36 Ondřej Novotný Brno Brno 2006 1364 m  11
10. / 24. 18 David Talanda AK Tišnov AK Tišnov 2006 1215 m  7
Fotografie ze závodu