Výsledky závodu

26.10.2013
0:08:00
13°C, zataženo
Info o trati »

Kuřimská osmiminutovka 2013


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 22 Barbora Alexová AC Moravská Slavia 2004 Přípravka D (1.) 1912 mTR 45 40
2. 41 Patrik Navrátil Chudčice 2005 Přípravka H (1.) 1711 m 35 35
3. 42 Johana Kratochvílová Lelekovice 2004 Přípravka D (2.) 1706 m 31 31
4. 33 Elen Jurášková AK Kuřim 2004 Přípravka D (3.) 1700 m 28 28
5. 11 Magda Kundrátová AK Tišnov 2004 Přípravka D (4.) 1668 m 26 26
6. 13 Aneta Podrazilová AK Kuřim 2004 Přípravka D (5.) 1648 m 25 25
7. 1 Jakub Matula AK Kuřim 2004 Přípravka H (2.) 1632 m 24 24
8. 17 Roman Hudai AK Tišnov 2006 Přípravka H (3.) 1600 m 23 23
9. 21 Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim 2005 Přípravka D (6.) 1597 m 22 22
10. 35 Eliška Konečná AK Kuřim 2005 Přípravka D (7.) 1592 m 21 21
11. 31 Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí 2005 Přípravka H (4.) 1580 m 20 20
12. 39 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí 2005 Přípravka H (5.) 1563 m 19 19
13. 26 Petr Pavlíček AK Tišnov 2006 Přípravka H (6.) 1550 m 18 18
14. 20 Sabina Tesaříková AK Tišnov 2005 Přípravka D (8.) 1473 m 17 17
15. 51 Michal Svoboda AK Kuřim 2006 Přípravka H (7.) 1465 m 16 16
16. 29 Kristýna Podlucká AK Kuřim 2005 Přípravka D (9.) 1427 m 15 15
17. 10 Natálie Mazálková AK Tišnov 2007 Přípravka D (10.) 1409 m 14 14
18. 19 Jakub Raška Kuřim 2007 Přípravka H (8.) 1393 m 13 13
19. 28 Radka Mašková AK Tišnov 2006 Přípravka D (11.) 1378 m 12 12
20. 36 Ondřej Novotný Brno 2006 Přípravka H (9.) 1364 m 11 11
21. 27 Aneta Seberová AK Tišnov 2007 Přípravka D (12.) 1334 m 10 10
22. 43 Vendula Kratochvílová Lelekovice 2007 Přípravka D (13.) 1314 m 9 9
23. 37 Kateřina Novotná AC Moravská Slavia 2008 Přípravka D (14.) 1266 m 8 8
24. 18 David Talanda AK Tišnov 2006 Přípravka H (10.) 1215 m 7 7
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 22 Barbora Alexová AC Moravská Slavia 2004 1912 mTR 45
2. / 3. 42 Johana Kratochvílová Lelekovice 2004 1706 m 31
3. / 4. 33 Elen Jurášková AK Kuřim 2004 1700 m 28
4. / 5. 11 Magda Kundrátová AK Tišnov 2004 1668 m 26
5. / 6. 13 Aneta Podrazilová AK Kuřim 2004 1648 m 25
6. / 9. 21 Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim 2005 1597 m 22
7. / 10. 35 Eliška Konečná AK Kuřim 2005 1592 m 21
8. / 14. 20 Sabina Tesaříková AK Tišnov 2005 1473 m 17
9. / 16. 29 Kristýna Podlucká AK Kuřim 2005 1427 m 15
10. / 17. 10 Natálie Mazálková AK Tišnov 2007 1409 m 14
11. / 19. 28 Radka Mašková AK Tišnov 2006 1378 m 12
12. / 21. 27 Aneta Seberová AK Tišnov 2007 1334 m 10
13. / 22. 43 Vendula Kratochvílová Lelekovice 2007 1314 m 9
14. / 23. 37 Kateřina Novotná AC Moravská Slavia 2008 1266 m 8
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 41 Patrik Navrátil Chudčice 2005 1711 m 35
2. / 7. 1 Jakub Matula AK Kuřim 2004 1632 m 24
3. / 8. 17 Roman Hudai AK Tišnov 2006 1600 m 23
4. / 11. 31 Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí 2005 1580 m 20
5. / 12. 39 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí 2005 1563 m 19
6. / 13. 26 Petr Pavlíček AK Tišnov 2006 1550 m 18
7. / 15. 51 Michal Svoboda AK Kuřim 2006 1465 m 16
8. / 18. 19 Jakub Raška Kuřim 2007 1393 m 13
9. / 20. 36 Ondřej Novotný Brno 2006 1364 m 11
10. / 24. 18 David Talanda AK Tišnov 2006 1215 m 7
Fotografie ze závodu