Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - dívky 10-11 let 2013

27.6.2013
650 m
oblačno, 16°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - dívky 10-11 let 2013


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 27 Michaela Skoumalová AK Kuřim AK Kuřim 2003 Přípravka D (1.) 0:02:15   40 40
2. 20 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 Přípravka D (2.) 0:02:24   35 35
3. 195 Anna Ryšavá AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2002 Přípravka D (3.) 0:02:30   31 31
4. 50 Aneta Jakubcová Kuřim Kuřim 2003 Přípravka D (4.) 0:02:46   28 28
5. 22 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 Přípravka D (5.) 0:02:47   26 26
6. 48 Veronika Krejčí Kuřim Kuřim 2003 Přípravka D (6.) 0:02:51   25 25
7. 51 Jana Hedbávná Kuřim Kuřim 2003 Přípravka D (7.) 0:02:53   24 24
8. 34 Eva Fojtíková AK Kuřim AK Kuřim 2002 Přípravka D (8.) 0:02:54   23 23
9. 44 Lucie Montágová Kuřim Kuřim 2002 Přípravka D (9.) 0:03:04   22 22
10. 122 Markéta Drápalová Kuřim Kuřim 2002 Přípravka D (10.) 0:03:16   21 21
11. 38 Veronika Imrichová Kuřim Kuřim 2003 Přípravka D (11.) 0:03:20   20 20
12. 9 Sára Horváthová AK Tišnov AK Tišnov 2003 Přípravka D (12.) 0:03:31   19 19
13. 66 Michaela Vintrová AK Kuřim AK Kuřim 2002 Přípravka D (13.) 0:03:44   18 18
14. 39 Monika Obůrková Kuřim Kuřim 2003 Přípravka D (14.) 0:03:55   17 17
15. 124 Libuše Marková Kuřim Kuřim 2002 Přípravka D (15.) 0:03:57   16 16
16. 199 Kristýna Čermáková Kuřim Kuřim 2002 Přípravka D (16.) 0:03:59   15 15
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 27 Michaela Skoumalová AK Kuřim AK Kuřim 2003 0:02:15  40
2. / 2. 20 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 0:02:24  35
3. / 3. 195 Anna Ryšavá AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2002 0:02:30  31
4. / 4. 50 Aneta Jakubcová Kuřim Kuřim 2003 0:02:46  28
5. / 5. 22 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 0:02:47  26
6. / 6. 48 Veronika Krejčí Kuřim Kuřim 2003 0:02:51  25
7. / 7. 51 Jana Hedbávná Kuřim Kuřim 2003 0:02:53  24
8. / 8. 34 Eva Fojtíková AK Kuřim AK Kuřim 2002 0:02:54  23
9. / 9. 44 Lucie Montágová Kuřim Kuřim 2002 0:03:04  22
10. / 10. 122 Markéta Drápalová Kuřim Kuřim 2002 0:03:16  21
11. / 11. 38 Veronika Imrichová Kuřim Kuřim 2003 0:03:20  20
12. / 12. 9 Sára Horváthová AK Tišnov AK Tišnov 2003 0:03:31  19
13. / 13. 66 Michaela Vintrová AK Kuřim AK Kuřim 2002 0:03:44  18
14. / 14. 39 Monika Obůrková Kuřim Kuřim 2003 0:03:55  17
15. / 15. 124 Libuše Marková Kuřim Kuřim 2002 0:03:57  16
16. / 16. 199 Kristýna Čermáková Kuřim Kuřim 2002 0:03:59  15