Výsledky závodu

1.11.2003
1:00:00
17°C, zataženo, občas silný vítr
Info o trati »

Kuřimská hodinovka 2003


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Petr Koutný Uni Brno 1983 Muži (1.) 16702 m 60 110
2. Petr Patočka Ivančice 1963 M40 (1.) 16136 m 55 105
3. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 15771 m 51 101
4. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (.) 15301 m 48 98
5. Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M40 (2.) 14975 m 46 96
6. Petr Vitula st. Kuřim 1958 M40 (3.) 14974 m 45 95
7. Luboš Prudek Kuřim 1961 M40 (4.) 14942 m 44 94
8. Aleš Borek Brno 1977 Muži (3.) 14650 m 43 93
9. Petr Janský Kuřim 1986 Muži (4.) 14611 m 42 92
10. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (5.) 14390 m 41 91
11. Miloš Frýba Kontest Tišnov 1955 M40 (6.) 14383 m 40 90
12. Ivo Peřina Kuřim 1966 Muži (5.) 14366 m 39 89
13. František Kubínek st. Orel Blažovice 1958 M40 (7.) 13665 m 38 88
14. Pavel Horák Barnex sport Brno 1962 M40 (8.) 13531 m 37 87
15. Petr Gogolín Brno 1957 M40 (9.) 13443 m 36 86
16. Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 M40 (10.) 13300 m 35 85
17. Libor Novotný Kuřim 1961 M40 (11.) 13261 m 34 84
18. Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M50 (1.) 13198 m 33 83
19. Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M40 (12.) 13166 m 32 82
20. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (6.) 13111 m 31 81
21. Vladimír Závodník Lažany 1979 Muži (7.) 13020 m 30 80
22. Vladimír Cvrkal Kontest Tišnov 1952 M50 (2.) 13000 m 29 79
23. Martin Vičar Zlobice Kuřim 1972 Muži (8.) 12832 m 28 78
24. Alice Zachariášová Orel Židenice 1987 Ženy (1.) 12727 m 27 77
25. Zdeněk Zachariáš Brno 1958 M40 (13.) 12726 m 26 76
26. Petr Novotný Kuřim 1965 Muži (9.) 12669 m 25 75
27. Vlastimil Vlček Kuřim 1960 M40 (14.) 12574 m 24 74
28. Václav Šindýlek Kuřim 1956 M40 (15.) 12353 m 23 73
29. Lucie Skybová AK Olymp Brno 1987 Ženy (2.) 12298 m 22 72
30. Lubomír Liška Kuřim 1955 M40 (16.) 12276 m 21 71
31. Iva Zachariášová Brno 1983 Ženy (3.) 12098 m 20 70
32. Tereza Součková AK Tišnov 1987 Ženy (4.) 11949 m 19 69
33. Karel Fuksa AC Moravská Slavia 1946 M50 (3.) 11649 m 18 68
34. Aleš Vejrosta Brno 1947 M50 (4.) 10873 m 17 67
35. Jaroslav Mrkos Kuřim 1950 M50 (5.) 10611 m 16 66
36. Helena Vičarová DDM Kuřim 1975 Ženy (5.) 10211 m 15 65
37. Bořivoj Chromý Tišnov 1953 M50 (6.) 7200 m 14 64
Ženy
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 24. Alice Zachariášová Orel Židenice 1987 12727 m 27
2. / 29. Lucie Skybová AK Olymp Brno 1987 12298 m 22
3. / 31. Iva Zachariášová Brno 1983 12098 m 20
4. / 32. Tereza Součková AK Tišnov 1987 11949 m 19
5. / 36. Helena Vičarová DDM Kuřim 1975 10211 m 15
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Petr Koutný Uni Brno 1983 16702 m 60
2. / 3. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 15771 m 51
3. / 8. Aleš Borek Brno 1977 14650 m 43
4. / 9. Petr Janský Kuřim 1986 14611 m 42
5. / 12. Ivo Peřina Kuřim 1966 14366 m 39
6. / 20. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 13111 m 31
7. / 21. Vladimír Závodník Lažany 1979 13020 m 30
8. / 23. Martin Vičar Zlobice Kuřim 1972 12832 m 28
9. / 26. Petr Novotný Kuřim 1965 12669 m 25
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. Petr Patočka Ivančice 1963 16136 m 55
2. / 5. Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 14975 m 46
3. / 6. Petr Vitula st. Kuřim 1958 14974 m 45
4. / 7. Luboš Prudek Kuřim 1961 14942 m 44
5. / 10. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 14390 m 41
6. / 11. Miloš Frýba Kontest Tišnov 1955 14383 m 40
7. / 13. František Kubínek st. Orel Blažovice 1958 13665 m 38
8. / 14. Pavel Horák Barnex sport Brno 1962 13531 m 37
9. / 15. Petr Gogolín Brno 1957 13443 m 36
10. / 16. Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 13300 m 35
11. / 17. Libor Novotný Kuřim 1961 13261 m 34
12. / 19. Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 13166 m 32
13. / 25. Zdeněk Zachariáš Brno 1958 12726 m 26
14. / 27. Vlastimil Vlček Kuřim 1960 12574 m 24
15. / 28. Václav Šindýlek Kuřim 1956 12353 m 23
16. / 30. Lubomír Liška Kuřim 1955 12276 m 21
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 15301 m 48
2. / 18. Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 13198 m 33
3. / 22. Vladimír Cvrkal Kontest Tišnov 1952 13000 m 29
4. / 33. Karel Fuksa AC Moravská Slavia 1946 11649 m 18
5. / 34. Aleš Vejrosta Brno 1947 10873 m 17
6. / 35. Jaroslav Mrkos Kuřim 1950 10611 m 16
7. / 37. Bořivoj Chromý Tišnov 1953 7200 m 14