Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2013

27.6.2013
4800 m
oblačno, 16°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2013


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 160 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:16:53TR 45 110
2. 154 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (1.) 0:17:05   40 105
3. 168 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:17:13   35 101
4. 128 Michal Nováček Uni Brno Uni Brno 1993 Muži (2.) 0:17:24   35 98
5. 159 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 Muži (3.) 0:17:25   31 96
6. 179 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 Muži (4.) 0:17:57   28 95
7. 131 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (5.) 0:18:09   26 94
8. 156 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 M40 (3.) 0:18:38   31 93
9. 158 Ondřej Chaloupka Brno Brno 1983 Muži (6.) 0:18:51   25 92
10. 146 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (7.) 0:18:57   24 91
11. 157 Ondřej Piňos Brno Brno 1996 Muži (8.) 0:19:03   23 90
12. 163 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (4.) 0:19:12   28 89
13. 200 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1993 Muži (9.) 0:19:16   22 88
14. 170 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (5.) 0:19:27   26 87
15. 136 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (1.) 0:19:31   40 86
16. 167 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (2.) 0:19:40   35 85
17. 11 Marek Rampula Malhostovice Malhostovice 1973 M40 (6.) 0:19:45   25 84
18. 47 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (7.) 0:20:03   24 83
19. 164 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (3.) 0:20:06   31 82
20. 151 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1996 Muži (10.) 0:20:12   21 81
21. 153 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (1.) 0:20:13TR 45 80
22. 162 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (1.) 0:20:18   40 79
23. 165 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (4.) 0:20:27   28 78
24. 66 Tomáš Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 1998 Muži (11.) 0:20:36   20 77
25. 155 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M50 (5.) 0:20:42   26 76
26. 174 Jan Jebáček Brno Brno 1987 Muži (12.) 0:20:50   19 75
27. 147 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (2.) 0:21:08   35 74
28. 135 Magda Janková Brno Brno 1980 Ženy (2.) 0:21:26   35 73
29. 142 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (3.) 0:21:59   31 72
30. 139 Jakub Obůrka Kuřim Kuřim 1985 Muži (13.) 0:22:00   18 71
31. 144 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (14.) 0:22:01   17 70
32. 171 Petr Volák Kuřim Kuřim 1986 Muži (15.) 0:22:03   16 69
33. 143 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 M40 (8.) 0:22:11   23 68
34. 132 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (9.) 0:22:20   22 67
35. 130 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M50 (6.) 0:23:11   25 66
36. 141 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (7.) 0:23:19   24 65
37. 172 Zuzana Nehybová Brno Brno 1975 Ž35 (1.) 0:23:20   40 64
38. 127 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice Orel Pozořice 1953 M60 (4.) 0:23:29   28 63
39. 169 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (2.) 0:23:33   35 62
40. 150 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (8.) 0:23:40   23 61
41. 126 Bruno Weber Kuřim Kuřim 1951 M60 (5.) 0:23:48   26 60
42. 161 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:24:08TR 45 59
43. 145 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1989 Muži (16.) 0:24:58   15 58
44. 177 Adéla Koláčková AK Kuřim AK Kuřim 2001 Ženy (3.) 0:25:09   31 57
45. 175 Michaela Skoumalová AK Kuřim AK Kuřim 2003 Ženy (4.) 0:25:09   28 56
46. 1 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (10.) 0:25:15   21 55
47. 129 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1994 Ženy (5.) 0:25:21   26 54
48. 148 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 Ž35 (3.) 0:25:24   31 53
49. 115 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž45 (1.) 0:25:54   40 52
50. 176 Kateřina Hospodářová Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1975 Ž35 (4.) 0:25:57   28 51
51. 149 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž35 (5.) 0:26:34   26 50
52. 140 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (9.) 0:27:06   22 49
53. 125 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (6.) 0:27:23   25 48
54. 152 Lea Pinková Kuřim Kuřim 1972 Ž35 (7.) 0:30:30   24 47
55. 138 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž35 (8.) 0:30:43   23 46
56. 166 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (2.) 0:31:52   35 45
57. 173 Elen Jurášková AK Kuřim AK Kuřim 2004 Ženy (6.) 0:32:26   25 44
58. 137 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 Ženy (7.) 0:32:27   24 43
59. 25 Monika Skoumalová AK Kuřim AK Kuřim 2000 Ženy (8.) 0:34:27   23 42
60. 55 Natálie Kovaříková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1998 Ženy (9.) 0:34:27   22 41
61. 134 Lenka Vejrostová Brno Brno 1985 Ženy (10.) 0:35:49   21 40
62. 133 Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 M60 (6.) 0:35:50   25 39
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. 162 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:20:18  40
2. / 28. 135 Magda Janková Brno Brno 1980 0:21:26  35
3. / 44. 177 Adéla Koláčková AK Kuřim AK Kuřim 2001 0:25:09  31
4. / 45. 175 Michaela Skoumalová AK Kuřim AK Kuřim 2003 0:25:09  28
5. / 47. 129 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1994 0:25:21  26
6. / 57. 173 Elen Jurášková AK Kuřim AK Kuřim 2004 0:32:26  25
7. / 58. 137 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 0:32:27  24
8. / 59. 25 Monika Skoumalová AK Kuřim AK Kuřim 2000 0:34:27  23
9. / 60. 55 Natálie Kovaříková Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1998 0:34:27  22
10. / 61. 134 Lenka Vejrostová Brno Brno 1985 0:35:49  21
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 37. 172 Zuzana Nehybová Brno Brno 1975 0:23:20  40
2. / 39. 169 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:23:33  35
3. / 48. 148 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 0:25:24  31
4. / 50. 176 Kateřina Hospodářová Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1975 0:25:57  28
5. / 51. 149 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:26:34  26
6. / 53. 125 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:27:23  25
7. / 54. 152 Lea Pinková Kuřim Kuřim 1972 0:30:30  24
8. / 55. 138 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:30:43  23
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 49. 115 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:25:54  40
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 154 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:17:05  40
2. / 4. 128 Michal Nováček Uni Brno Uni Brno 1993 0:17:24  35
3. / 5. 159 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 0:17:25  31
4. / 6. 179 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 0:17:57  28
5. / 7. 131 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:18:09  26
6. / 9. 158 Ondřej Chaloupka Brno Brno 1983 0:18:51  25
7. / 10. 146 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:18:57  24
8. / 11. 157 Ondřej Piňos Brno Brno 1996 0:19:03  23
9. / 13. 200 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1993 0:19:16  22
10. / 20. 151 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1996 0:20:12  21
11. / 24. 66 Tomáš Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 1998 0:20:36  20
12. / 26. 174 Jan Jebáček Brno Brno 1987 0:20:50  19
13. / 30. 139 Jakub Obůrka Kuřim Kuřim 1985 0:22:00  18
14. / 31. 144 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 0:22:01  17
15. / 32. 171 Petr Volák Kuřim Kuřim 1986 0:22:03  16
16. / 43. 145 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1989 0:24:58  15
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 160 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:16:53TR 45
2. / 3. 168 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:17:13  35
3. / 8. 156 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 0:18:38  31
4. / 12. 163 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:19:12  28
5. / 14. 170 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:19:27  26
6. / 17. 11 Marek Rampula Malhostovice Malhostovice 1973 0:19:45  25
7. / 18. 47 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:03  24
8. / 33. 143 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 0:22:11  23
9. / 34. 132 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:22:20  22
10. / 46. 1 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:25:15  21
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. 136 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:19:31  40
2. / 16. 167 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:19:40  35
3. / 19. 164 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:20:06  31
4. / 23. 165 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:20:27  28
5. / 25. 155 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:20:42  26
6. / 35. 130 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:23:11  25
7. / 36. 141 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:23:19  24
8. / 40. 150 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:23:40  23
9. / 52. 140 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:27:06  22
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 153 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:20:13TR 45
2. / 27. 147 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:21:08  35
3. / 29. 142 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:21:59  31
4. / 38. 127 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice Orel Pozořice 1953 0:23:29  28
5. / 41. 126 Bruno Weber Kuřim Kuřim 1951 0:23:48  26
6. / 62. 133 Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 0:35:50  25
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 161 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:24:08TR 45
2. / 56. 166 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:31:52  35