Výsledky závodu

27.6.2013
4800 m
oblačno, 16°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2013


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 160 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:16:53TR 45 110
2. 154 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (1.) 0:17:05 40 105
3. 168 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:17:13 35 101
4. 128 Michal Nováček Uni Brno 1993 Muži (2.) 0:17:24 35 98
5. 159 Josef Cacek Caca tým Tišnov 1978 Muži (3.) 0:17:25 31 96
6. 179 Petr Horák Orel Silůvky 1976 Muži (4.) 0:17:57 28 95
7. 131 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 Muži (5.) 0:18:09 26 94
8. 156 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov 1968 M40 (3.) 0:18:38 31 93
9. 158 Ondřej Chaloupka Brno 1983 Muži (6.) 0:18:51 25 92
10. 146 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 Muži (7.) 0:18:57 24 91
11. 157 Ondřej Piňos Brno 1996 Muži (8.) 0:19:03 23 90
12. 163 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (4.) 0:19:12 28 89
13. 200 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno 1993 Muži (9.) 0:19:16 22 88
14. 170 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (5.) 0:19:27 26 87
15. 136 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (1.) 0:19:31 40 86
16. 167 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M50 (2.) 0:19:40 35 85
17. 11 Marek Rampula Malhostovice 1973 M40 (6.) 0:19:45 25 84
18. 47 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (7.) 0:20:03 24 83
19. 164 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (3.) 0:20:06 31 82
20. 151 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim 1996 Muži (10.) 0:20:12 21 81
21. 153 Jaroslav Kaše Barnex sport Brno 1953 M60 (1.) 0:20:13TR 45 80
22. 162 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 Ženy (1.) 0:20:18 40 79
23. 165 Jaroslav Jurča :-) 1962 M50 (4.) 0:20:27 28 78
24. 66 Tomáš Votýpka AK Kuřim 1998 Muži (11.) 0:20:36 20 77
25. 155 Petr Patočka Ivančice 1963 M50 (5.) 0:20:42 26 76
26. 174 Jan Jebáček Brno 1987 Muži (12.) 0:20:50 19 75
27. 147 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (2.) 0:21:08 35 74
28. 135 Magda Janková Brno 1980 Ženy (2.) 0:21:26 35 73
29. 142 Jiří Brtník Orel Ochoz 1952 M60 (3.) 0:21:59 31 72
30. 139 Jakub Obůrka Kuřim 1985 Muži (13.) 0:22:00 18 71
31. 144 Jan Nováček Tišnov Bikers 1988 Muži (14.) 0:22:01 17 70
32. 171 Petr Volák Kuřim 1986 Muži (15.) 0:22:03 16 69
33. 143 Karel Halouzka Javorníky 1973 M40 (8.) 0:22:11 23 68
34. 132 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (9.) 0:22:20 22 67
35. 130 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M50 (6.) 0:23:11 25 66
36. 141 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (7.) 0:23:19 24 65
37. 172 Zuzana Nehybová Brno 1975 Ž35 (1.) 0:23:20 40 64
38. 127 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice 1953 M60 (4.) 0:23:29 28 63
39. 169 Lucie Novotná Brno 1975 Ž35 (2.) 0:23:33 35 62
40. 150 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (8.) 0:23:40 23 61
41. 126 Bruno Weber Kuřim 1951 M60 (5.) 0:23:48 26 60
42. 161 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:24:08TR 45 59
43. 145 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim 1989 Muži (16.) 0:24:58 15 58
44. 177 Adéla Koláčková AK Kuřim 2001 Ženy (3.) 0:25:09 31 57
45. 175 Michaela Skoumalová AK Kuřim 2003 Ženy (4.) 0:25:09 28 56
46. 1 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (10.) 0:25:15 21 55
47. 129 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu 1994 Ženy (5.) 0:25:21 26 54
48. 148 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina 1972 Ž35 (3.) 0:25:24 31 53
49. 115 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 Ž45 (1.) 0:25:54 40 52
50. 176 Kateřina Hospodářová Báječné ženy v běhu 1975 Ž35 (4.) 0:25:57 28 51
51. 149 Simona Nečasová Kuřim 1969 Ž35 (5.) 0:26:34 26 50
52. 140 Lubomír Liška Kuřim 1955 M50 (9.) 0:27:06 22 49
53. 125 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (6.) 0:27:23 25 48
54. 152 Lea Pinková Kuřim 1972 Ž35 (7.) 0:30:30 24 47
55. 138 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž35 (8.) 0:30:43 23 46
56. 166 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (2.) 0:31:52 35 45
57. 173 Elen Jurášková AK Kuřim 2004 Ženy (6.) 0:32:26 25 44
58. 137 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim 2003 Ženy (7.) 0:32:27 24 43
59. 25 Monika Skoumalová AK Kuřim 2000 Ženy (8.) 0:34:27 23 42
60. 55 Natálie Kovaříková Plavecký klub Kuřim 1998 Ženy (9.) 0:34:27 22 41
61. 134 Lenka Vejrostová Brno 1985 Ženy (10.) 0:35:49 21 40
62. 133 Aleš Vejrosta Brno 1947 M60 (6.) 0:35:50 25 39
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. 162 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 0:20:18 40
2. / 28. 135 Magda Janková Brno 1980 0:21:26 35
3. / 44. 177 Adéla Koláčková AK Kuřim 2001 0:25:09 31
4. / 45. 175 Michaela Skoumalová AK Kuřim 2003 0:25:09 28
5. / 47. 129 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu 1994 0:25:21 26
6. / 57. 173 Elen Jurášková AK Kuřim 2004 0:32:26 25
7. / 58. 137 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim 2003 0:32:27 24
8. / 59. 25 Monika Skoumalová AK Kuřim 2000 0:34:27 23
9. / 60. 55 Natálie Kovaříková Plavecký klub Kuřim 1998 0:34:27 22
10. / 61. 134 Lenka Vejrostová Brno 1985 0:35:49 21
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 37. 172 Zuzana Nehybová Brno 1975 0:23:20 40
2. / 39. 169 Lucie Novotná Brno 1975 0:23:33 35
3. / 48. 148 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina 1972 0:25:24 31
4. / 50. 176 Kateřina Hospodářová Báječné ženy v běhu 1975 0:25:57 28
5. / 51. 149 Simona Nečasová Kuřim 1969 0:26:34 26
6. / 53. 125 Alice Votýpková Kuřim 1971 0:27:23 25
7. / 54. 152 Lea Pinková Kuřim 1972 0:30:30 24
8. / 55. 138 Romana Machotová Kuřim 1969 0:30:43 23
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 49. 115 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 0:25:54 40
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 154 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:17:05 40
2. / 4. 128 Michal Nováček Uni Brno 1993 0:17:24 35
3. / 5. 159 Josef Cacek Caca tým Tišnov 1978 0:17:25 31
4. / 6. 179 Petr Horák Orel Silůvky 1976 0:17:57 28
5. / 7. 131 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:18:09 26
6. / 9. 158 Ondřej Chaloupka Brno 1983 0:18:51 25
7. / 10. 146 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 0:18:57 24
8. / 11. 157 Ondřej Piňos Brno 1996 0:19:03 23
9. / 13. 200 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno 1993 0:19:16 22
10. / 20. 151 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim 1996 0:20:12 21
11. / 24. 66 Tomáš Votýpka AK Kuřim 1998 0:20:36 20
12. / 26. 174 Jan Jebáček Brno 1987 0:20:50 19
13. / 30. 139 Jakub Obůrka Kuřim 1985 0:22:00 18
14. / 31. 144 Jan Nováček Tišnov Bikers 1988 0:22:01 17
15. / 32. 171 Petr Volák Kuřim 1986 0:22:03 16
16. / 43. 145 Jiří Voneš Plavecký klub Kuřim 1989 0:24:58 15
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 160 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:16:53TR 45
2. / 3. 168 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 0:17:13 35
3. / 8. 156 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov 1968 0:18:38 31
4. / 12. 163 Libor Konečný Kuřim 1971 0:19:12 28
5. / 14. 170 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:19:27 26
6. / 17. 11 Marek Rampula Malhostovice 1973 0:19:45 25
7. / 18. 47 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:03 24
8. / 33. 143 Karel Halouzka Javorníky 1973 0:22:11 23
9. / 34. 132 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 0:22:20 22
10. / 46. 1 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:25:15 21
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. 136 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:19:31 40
2. / 16. 167 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:19:40 35
3. / 19. 164 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:20:06 31
4. / 23. 165 Jaroslav Jurča :-) 1962 0:20:27 28
5. / 25. 155 Petr Patočka Ivančice 1963 0:20:42 26
6. / 35. 130 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:23:11 25
7. / 36. 141 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:23:19 24
8. / 40. 150 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:23:40 23
9. / 52. 140 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:27:06 22
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 153 Jaroslav Kaše Barnex sport Brno 1953 0:20:13TR 45
2. / 27. 147 Aleš Stráník Blansko 1950 0:21:08 35
3. / 29. 142 Jiří Brtník Orel Ochoz 1952 0:21:59 31
4. / 38. 127 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice 1953 0:23:29 28
5. / 41. 126 Bruno Weber Kuřim 1951 0:23:48 26
6. / 62. 133 Aleš Vejrosta Brno 1947 0:35:50 25
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 161 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:24:08TR 45
2. / 56. 166 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:31:52 35