Výsledky závodu

Aprílový Maraton 2013

23.3.2013
6300 m
-1°C, slunečno
Info o trati »

Aprílový Maraton 2013


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 57 Daniel Hájek Atletika Polička Atletika Polička 1989 Muži (1.) 0:24:25   40 110
2. 6 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:25:13   40 105
3. 32 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:25:17   35 101
4. 10 Rostislav Pukl VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1982 Muži (2.) 0:25:29   35 98
5. 2 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 Muži (3.) 0:25:53   31 96
6. 45 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (4.) 0:26:12   28 95
7. 42 Štěpán Hrobař KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1991 Muži (5.) 0:26:14   26 94
8. 55 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 Muži (6.) 0:27:10   25 93
9. 33 Michal Nováček Uni Brno Uni Brno 1993 Muži (7.) 0:27:24   24 92
10. 56 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (8.) 0:27:48   23 91
11. 53 Petr Ondroušek ml. Čebín Čebín 1987 Muži (9.) 0:28:04   22 90
12. 13 Marek Voborný Křoví Křoví 1989 Muži (10.) 0:28:06   21 89
13. 5 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (1.) 0:28:12   40 88
14. 27 Miloš Brichta Brno Brno 1982 Muži (11.) 0:28:23   20 87
15. 39 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 Muži (12.) 0:28:53   19 86
16. 28 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1993 Muži (13.) 0:29:08   18 85
17. 19 Zdeněk Smutný AHA Vyškov AHA Vyškov 1957 M50 (2.) 0:29:29   35 84
18. 12 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 Muži (14.) 0:29:32   17 83
19. 3 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (3.) 0:29:39   31 82
20. 31 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (3.) 0:30:06   31 81
21. 64 Tomáš Růžička REKOIMX REKOIMX 1979 Muži (15.) 0:30:11   16 80
22. 67 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 Muži (16.) 0:30:34   15 79
23. 68 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (4.) 0:30:37   28 78
24. 65 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (4.) 0:30:49   28 77
25. 41 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (5.) 0:30:51   26 76
26. 66 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (6.) 0:30:56   25 75
27. 54 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 Ž35 (1.) 0:31:00   40 74
28. 38 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (1.) 0:31:31   40 73
29. 49 Tomáš Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 1998 Muži (17.) 0:31:37   14 72
30. 22 Magda Janková Brno Brno 1980 Ženy (2.) 0:31:45   35 71
31. 23 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (7.) 0:31:51   24 70
32. 46 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (1.) 0:31:54   40 69
33. 40 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M50 (5.) 0:32:17   26 68
34. 11 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 Muži (18.) 0:32:40   13 67
35. 24 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (6.) 0:32:53   25 66
36. 14 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (2.) 0:33:04   35 65
37. 52 Jakub Pediač Brno Brno 1991 Muži (19.) 0:33:20   12 64
38. 35 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (7.) 0:33:51   24 63
39. 37 Miloslav Červ Atletika Polička Atletika Polička 1950 M60 (3.) 0:33:53   31 62
40. 7 Martin Rigler Čebín Čebín 1967 M40 (8.) 0:33:55   23 61
41. 26 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice Orel Pozořice 1953 M60 (4.) 0:33:57   28 60
42. 20 Marie Hynštová AK Drnovice AK Drnovice 1957 Ž45 (1.) 0:34:00   40 59
43. 34 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (2.) 0:35:40   35 58
44. 29 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (8.) 0:35:48   23 57
45. 59 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (9.) 0:36:00   22 56
46. 25 Michaela Jurčová Lodní Sporty Brno Lodní Sporty Brno 1989 Ženy (3.) 0:37:13   31 55
47. 47 Jiří Potůček Velké Přítočno Velké Přítočno 1953 M60 (5.) 0:37:31   26 54
48. 21 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (9.) 0:38:56   22 53
49. 30 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:39:40   35 52
50. 48 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (3.) 0:40:21   31 51
51. 63 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž35 (4.) 0:43:04   28 50
52. 1 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (1.) 0:45:43   40 49
53. 8 Věra Boudníková Blansko Blansko 1975 Ž35 (5.) 0:51:12   26 48
54. 58 Kateřina Pokorná Lelekovice Lelekovice 1992 Ženy (4.) 0:51:18   28 47
55. 69 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (2.) 0:55:57   35 46
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 38 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:31:31  40
2. / 30. 22 Magda Janková Brno Brno 1980 0:31:45  35
3. / 46. 25 Michaela Jurčová Lodní Sporty Brno Lodní Sporty Brno 1989 0:37:13  31
4. / 54. 58 Kateřina Pokorná Lelekovice Lelekovice 1992 0:51:18  28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 54 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 0:31:00  40
2. / 43. 34 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:35:40  35
3. / 50. 48 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:40:21  31
4. / 51. 63 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:43:04  28
5. / 53. 8 Věra Boudníková Blansko Blansko 1975 0:51:12  26
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 20 Marie Hynštová AK Drnovice AK Drnovice 1957 0:34:00  40
2. / 49. 30 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:39:40  35
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 57 Daniel Hájek Atletika Polička Atletika Polička 1989 0:24:25  40
2. / 4. 10 Rostislav Pukl VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1982 0:25:29  35
3. / 5. 2 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 0:25:53  31
4. / 6. 45 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:26:12  28
5. / 7. 42 Štěpán Hrobař KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1991 0:26:14  26
6. / 8. 55 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 0:27:10  25
7. / 9. 33 Michal Nováček Uni Brno Uni Brno 1993 0:27:24  24
8. / 10. 56 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:27:48  23
9. / 11. 53 Petr Ondroušek ml. Čebín Čebín 1987 0:28:04  22
10. / 12. 13 Marek Voborný Křoví Křoví 1989 0:28:06  21
11. / 14. 27 Miloš Brichta Brno Brno 1982 0:28:23  20
12. / 15. 39 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 0:28:53  19
13. / 16. 28 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1993 0:29:08  18
14. / 18. 12 Martin Macholan Velká Bíteš Velká Bíteš 1988 0:29:32  17
15. / 21. 64 Tomáš Růžička REKOIMX REKOIMX 1979 0:30:11  16
16. / 22. 67 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 0:30:34  15
17. / 29. 49 Tomáš Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 1998 0:31:37  14
18. / 34. 11 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 0:32:40  13
19. / 37. 52 Jakub Pediač Brno Brno 1991 0:33:20  12
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 6 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:25:13  40
2. / 3. 32 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:25:17  35
3. / 19. 3 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:29:39  31
4. / 23. 68 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:30:37  28
5. / 25. 41 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:30:51  26
6. / 26. 66 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:30:56  25
7. / 31. 23 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:31:51  24
8. / 40. 7 Martin Rigler Čebín Čebín 1967 0:33:55  23
9. / 45. 59 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:36:00  22
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 13. 5 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:28:12  40
2. / 17. 19 Zdeněk Smutný AHA Vyškov AHA Vyškov 1957 0:29:29  35
3. / 20. 31 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:30:06  31
4. / 24. 65 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:30:49  28
5. / 33. 40 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:32:17  26
6. / 35. 24 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:32:53  25
7. / 38. 35 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:33:51  24
8. / 44. 29 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:35:48  23
9. / 48. 21 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:38:56  22
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 32. 46 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:31:54  40
2. / 36. 14 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:33:04  35
3. / 39. 37 Miloslav Červ Atletika Polička Atletika Polička 1950 0:33:53  31
4. / 41. 26 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice Orel Pozořice 1953 0:33:57  28
5. / 47. 47 Jiří Potůček Velké Přítočno Velké Přítočno 1953 0:37:31  26
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 52. 1 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:45:43  40
2. / 55. 69 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:55:57  35
Fotografie ze závodu