Výsledky závodu

23.2.2013
7300 m
-4°C, sněhová bouře, hluboký sníh
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2013


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 85 Michal Nováček Uni Brno 1993 Muži (1.) 0:29:55 40 110
2. 92 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 M40 (1.) 0:30:02 40 105
3. 44 Stanislav Mokrý KOB Moira Brno 1992 Muži (2.) 0:30:49 35 101
4. 84 Vojtěch Bárta TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1992 Muži (3.) 0:31:04 31 98
5. 86 Štěpán Hrobař KOB Moira Brno 1991 Muži (4.) 0:31:13 28 96
6. 67 Štěpán Juránek Uni Orel Židenice 1990 Muži (5.) 0:31:24 26 95
7. 110 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (6.) 0:31:40 25 94
8. 118 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 Muži (7.) 0:32:00 24 93
9. 27 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans 1989 Muži (8.) 0:32:09 23 92
10. 40 Petr Horák Orel Silůvky 1976 Muži (9.) 0:32:15 22 91
11. 89 Aleš Konečný Orel Silůvky 1997 Muži (10.) 0:32:27 21 90
12. 75 Milan Adamec Orel Vyškov 1977 Muži (11.) 0:32:47 20 89
13. 74 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč 1987 Muži (12.) 0:32:52 19 88
14. 94 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 Muži (13.) 0:33:37 18 87
15. 1 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno 1993 Muži (14.) 0:34:09 17 86
16. 102 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (1.) 0:34:23 40 85
17. 115 Jan Tesárek Brno 1977 Muži (15.) 0:34:53 16 84
18. 116 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (2.) 0:35:16 35 83
19. 25 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (3.) 0:35:17 31 82
20. 111 Lucie Vaculová AC Moravská Slavia 1982 Ženy (1.) 0:35:18 40 81
21. 112 Marek Rampula Malhostovice 1973 M40 (4.) 0:35:21 28 80
22. 99 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto 1972 M40 (5.) 0:35:23 26 79
23. 2 Aleš Paus Orel Hranice 1978 Muži (16.) 0:36:02 15 78
24. 61 Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice 1995 Muži (17.) 0:36:06 14 77
25. 30 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (6.) 0:36:08 25 76
26. 58 Petr Smolák Orel Vysoké Mýto 1964 M40 (7.) 0:36:16 24 75
27. 98 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 M60 (1.) 0:36:22 40 74
28. 70 Ondřej Tučka Uni Orel Židenice 1994 Muži (18.) 0:36:31 13 73
29. 100 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (2.) 0:36:44 35 72
30. 90 Magda Janková Brno 1980 Ženy (2.) 0:36:52 35 71
31. 39 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 Ž35 (1.) 0:37:07 40 70
32. 117 Jan Krátký Brno Vinohrady 1969 M40 (8.) 0:37:17 23 69
33. 113 Jakub Šimonovský Brno 1974 Muži (19.) 0:37:27 12 68
34. 91 Petr Janek Orel Židenice 1969 M40 (9.) 0:37:28 22 67
35. 82 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 Muži (20.) 0:37:40 11 66
36. 29 Ivo Mika Orel Obřany 1966 M40 (10.) 0:38:05 21 65
37. 88 Jan Mokrý KOB Moira Brno 1966 M40 (11.) 0:38:33 20 64
38. 105 Petr Pilnáček Orel Vysoké Mýto 1965 M40 (12.) 0:39:06 19 63
39. 4 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice 1953 M60 (3.) 0:39:08 31 62
40. 87 Petr Nešpůrek Bitýška 1988 Muži (21.) 0:39:19 10 61
41. 108 Libor Novotný Kuřim 1961 M50 (2.) 0:39:40 35 60
42. 28 Jaroslav Hronek Orel Obřany 1991 Muži (22.) 0:40:04 9 59
43. 79 Tomáš Votýpka AK Kuřim 1998 Muži (23.) 0:40:08 8 58
44. 95 Petr Halas Orel Vyškov 1973 M40 (13.) 0:40:15 18 57
45. 109 Luboš Večeřa Kobylí 1965 M40 (14.) 0:40:28 17 56
46. 93 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (3.) 0:40:50 31 55
47. 119 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (15.) 0:41:26 16 54
48. 120 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (16.) 0:41:38 15 53
49. 35 Lucie Novotná Brno 1975 Ž35 (2.) 0:41:57 35 52
50. 114 Eva Šimonovská Brno 1979 Ženy (3.) 0:43:58 31 51
51. 56 Valerie Smoláková Orel Vysoké Mýto 1993 Ženy (4.) 0:44:38 28 50
52. 45 František Krchák Brno 1964 M40 (17.) 0:44:45 14 49
53. 57 Jiřina Smoláková Orel Vysoké Mýto 1969 Ž35 (3.) 0:44:58 31 48
54. 66 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M50 (4.) 0:45:05 28 47
55. 103 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto 1943 M70 (1.) 0:45:14 40 46
56. 101 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:45:44 40 45
57. 97 Petra Bauerová Brno 1983 Ženy (5.) 0:46:31 26 44
58. 96 Ondřej Ženka Brno 1982 Muži (24.) 0:46:32 7 43
59. 77 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (2.) 0:47:00 35 42
60. 80 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (4.) 0:48:32 28 41
61. 76 Hana Tovaryšová Orel Horní Moštěnice 1961 Ž45 (2.) 0:48:44 35 40
62. 83 Lenka Činčárová Brno 1982 Ženy (6.) 0:55:54 25 39
63. 107 Lenka Vejrostová Brno 1985 Ženy (7.) 0:56:14 24 38
64. 106 Aleš Vejrosta Brno 1947 M60 (4.) 0:58:41 28 37
65. 104 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (3.) 0:59:43 31 36
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 111 Lucie Vaculová AC Moravská Slavia 1982 0:35:18 40
2. / 30. 90 Magda Janková Brno 1980 0:36:52 35
3. / 50. 114 Eva Šimonovská Brno 1979 0:43:58 31
4. / 51. 56 Valerie Smoláková Orel Vysoké Mýto 1993 0:44:38 28
5. / 57. 97 Petra Bauerová Brno 1983 0:46:31 26
6. / 62. 83 Lenka Činčárová Brno 1982 0:55:54 25
7. / 63. 107 Lenka Vejrostová Brno 1985 0:56:14 24
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 39 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 0:37:07 40
2. / 49. 35 Lucie Novotná Brno 1975 0:41:57 35
3. / 53. 57 Jiřina Smoláková Orel Vysoké Mýto 1969 0:44:58 31
4. / 60. 80 Alice Votýpková Kuřim 1971 0:48:32 28
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 56. 101 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:45:44 40
2. / 61. 76 Hana Tovaryšová Orel Horní Moštěnice 1961 0:48:44 35
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 85 Michal Nováček Uni Brno 1993 0:29:55 40
2. / 3. 44 Stanislav Mokrý KOB Moira Brno 1992 0:30:49 35
3. / 4. 84 Vojtěch Bárta TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1992 0:31:04 31
4. / 5. 86 Štěpán Hrobař KOB Moira Brno 1991 0:31:13 28
5. / 6. 67 Štěpán Juránek Uni Orel Židenice 1990 0:31:24 26
6. / 7. 110 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:31:40 25
7. / 8. 118 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:32:00 24
8. / 9. 27 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans 1989 0:32:09 23
9. / 10. 40 Petr Horák Orel Silůvky 1976 0:32:15 22
10. / 11. 89 Aleš Konečný Orel Silůvky 1997 0:32:27 21
11. / 12. 75 Milan Adamec Orel Vyškov 1977 0:32:47 20
12. / 13. 74 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč 1987 0:32:52 19
13. / 14. 94 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 0:33:37 18
14. / 15. 1 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno 1993 0:34:09 17
15. / 17. 115 Jan Tesárek Brno 1977 0:34:53 16
16. / 23. 2 Aleš Paus Orel Hranice 1978 0:36:02 15
17. / 24. 61 Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice 1995 0:36:06 14
18. / 28. 70 Ondřej Tučka Uni Orel Židenice 1994 0:36:31 13
19. / 33. 113 Jakub Šimonovský Brno 1974 0:37:27 12
20. / 35. 82 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 0:37:40 11
21. / 40. 87 Petr Nešpůrek Bitýška 1988 0:39:19 10
22. / 42. 28 Jaroslav Hronek Orel Obřany 1991 0:40:04 9
23. / 43. 79 Tomáš Votýpka AK Kuřim 1998 0:40:08 8
24. / 58. 96 Ondřej Ženka Brno 1982 0:46:32 7
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 92 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 0:30:02 40
2. / 18. 116 Libor Konečný Kuřim 1971 0:35:16 35
3. / 19. 25 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:35:17 31
4. / 21. 112 Marek Rampula Malhostovice 1973 0:35:21 28
5. / 22. 99 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto 1972 0:35:23 26
6. / 25. 30 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:36:08 25
7. / 26. 58 Petr Smolák Orel Vysoké Mýto 1964 0:36:16 24
8. / 32. 117 Jan Krátký Brno Vinohrady 1969 0:37:17 23
9. / 34. 91 Petr Janek Orel Židenice 1969 0:37:28 22
10. / 36. 29 Ivo Mika Orel Obřany 1966 0:38:05 21
11. / 37. 88 Jan Mokrý KOB Moira Brno 1966 0:38:33 20
12. / 38. 105 Petr Pilnáček Orel Vysoké Mýto 1965 0:39:06 19
13. / 44. 95 Petr Halas Orel Vyškov 1973 0:40:15 18
14. / 45. 109 Luboš Večeřa Kobylí 1965 0:40:28 17
15. / 47. 119 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:41:26 16
16. / 48. 120 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 0:41:38 15
17. / 52. 45 František Krchák Brno 1964 0:44:45 14
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 102 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:34:23 40
2. / 41. 108 Libor Novotný Kuřim 1961 0:39:40 35
3. / 46. 93 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:40:50 31
4. / 54. 66 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:45:05 28
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 98 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 0:36:22 40
2. / 29. 100 Aleš Stráník Blansko 1950 0:36:44 35
3. / 39. 4 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice 1953 0:39:08 31
4. / 64. 106 Aleš Vejrosta Brno 1947 0:58:41 28
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 55. 103 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto 1943 0:45:14 40
2. / 59. 77 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 0:47:00 35
3. / 65. 104 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:59:43 31