Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2012

4.11.2012
3800 m

Info o trati »

Běh na Babí lom 2012


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 65 František Kubínek www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1988 Muži (1.) 0:14:47TR 45 110
2. 3 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 0:15:37   35 105
3. 39 Jakub Skalka Loko Trutnov Loko Trutnov 1991 Muži (3.) 0:16:07   31 101
4. 19 Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (4.) 0:16:48   28 98
5. 91 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 Muži (5.) 0:17:00   26 96
6. 50 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M50 (1.) 0:17:15   40 95
7. 66 Vladimír ml. Pospíchal Brno Brno 1985 Muži (6.) 0:17:24   25 94
8. 53 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M40 (1.) 0:17:36   40 93
9. 67 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 Muži (7.) 0:18:04   24 92
10. 48 Ondřej Palacký Brno Brno 1974 Muži (8.) 0:18:11   23 91
11. 33 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (9.) 0:18:12   22 90
12. 12 Petr Ševčík Moravec Benešov Moravec Benešov 1989 Muži (10.) 0:18:16   21 89
13. 31 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (2.) 0:18:25   35 88
14. 74 Martin Topinka CBase CBase 1984 Muži (11.) 0:18:28   20 87
15. 9 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 Muži (12.) 0:18:35   19 86
16. 29 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (13.) 0:18:41   18 85
17. 22 Miroslav Zelený Brno Brno 1983 Muži (14.) 0:18:45   17 84
18. 56 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (2.) 0:18:52   35 83
19. 89 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (3.) 0:18:56   31 82
20. 51 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (15.) 0:19:09   16 81
21. 54 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 Muži (16.) 0:19:22   15 80
22. 92 Martin Horský Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 Muži (17.) 0:19:27   14 79
23. 95 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 M40 (3.) 0:19:34   31 78
24. 2 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (4.) 0:19:37   28 77
25. 40 Filip Šolc SKI Žabiny SKI Žabiny 1985 Muži (18.) 0:19:38   13 76
26. 93 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (1.) 0:19:50   40 75
27. 25 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 Muži (19.) 0:19:54   12 74
28. 76 Jan Tesárek Brno Brno 1977 Muži (20.) 0:20:00   11 73
29. 100 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (5.) 0:20:06   26 72
30. 32 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (2.) 0:20:18   35 71
31. 94 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (6.) 0:20:18   25 70
32. 11 Jan Martínek SC Ráječko SC Ráječko 1972 M40 (7.) 0:20:26   24 69
33. 58 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 M40 (8.) 0:20:28   23 68
34. 26 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (1.) 0:20:29   40 67
35. 87 Magda Janková Brno Brno 1980 Ženy (3.) 0:20:39   31 66
36. 84 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (2.) 0:20:43   35 65
37. 35 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (4.) 0:21:03   28 64
38. 15 Eva Kudělková Brno Brno 1984 Ženy (4.) 0:21:35   28 63
39. 7 Jiří Skoták SC Ráječko SC Ráječko 1964 M40 (9.) 0:21:38   22 62
40. 47 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (5.) 0:21:43   26 61
41. 16 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (6.) 0:21:52   25 60
42. 88 Hynek Skoták Blansko Blansko 1977 Muži (21.) 0:21:54   10 59
43. 96 Kateřina Staňková www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1988 Ženy (5.) 0:21:57   26 58
44. 18 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (1.) 0:22:13   40 57
45. 97 Karel Kollarčík Kuřim Kuřim 1974 Muži (22.) 0:22:41   9 56
46. 36 Lucie Koudelková Brno Brno 1985 Ženy (6.) 0:22:42   25 55
47. 78 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M40 (10.) 0:22:52   21 54
48. 42 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (11.) 0:23:01   20 53
49. 85 Radka Haasová SC Ráječko SC Ráječko 1974 Ž35 (2.) 0:23:03   35 52
50. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:23:44TR 45 51
51. 68 Roman Šimon Hilscher Kuřim Kuřim 1971 M40 (12.) 0:23:45   19 50
52. 37 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (7.) 0:23:45   24 49
53. 1 Daniela Fejtová Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1992 Ženy (7.) 0:23:56   24 48
54. 57 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:24:09   40 47
55. 38 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 Ž35 (3.) 0:24:22   31 46
56. 83 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (8.) 0:24:23   23 45
57. 63 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (3.) 0:24:29   31 44
58. 30 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M50 (9.) 0:25:01   22 43
59. 4 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:25:27   35 42
60. 49 Šárka Poláková HO Lemra HO Lemra 1973 Ž35 (4.) 0:25:29   28 41
61. 8 Miloš Šimon PSK Union Praha PSK Union Praha 1944 M60 (4.) 0:25:35   28 40
62. 70 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž35 (5.) 0:26:07   26 39
63. 59 Vladimír Pospíchal Brno Brno 1952 M60 (5.) 0:27:14   26 38
64. 24 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (10.) 0:27:17   21 37
65. 45 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (2.) 0:27:44   35 36
66. 80 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (3.) 0:28:52   31 35
67. 82 Lenka Vejrostová Brno Brno 1985 Ženy (8.) 0:29:41   23 34
68. 43 Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 M60 (6.) 0:30:06   25 33
69. 13 Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 M60 (7.) 0:31:33   24 32
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 93 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:19:50  40
2. / 30. 32 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:20:18  35
3. / 35. 87 Magda Janková Brno Brno 1980 0:20:39  31
4. / 38. 15 Eva Kudělková Brno Brno 1984 0:21:35  28
5. / 43. 96 Kateřina Staňková www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1988 0:21:57  26
6. / 46. 36 Lucie Koudelková Brno Brno 1985 0:22:42  25
7. / 53. 1 Daniela Fejtová Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1992 0:23:56  24
8. / 67. 82 Lenka Vejrostová Brno Brno 1985 0:29:41  23
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 44. 18 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:22:13  40
2. / 49. 85 Radka Haasová SC Ráječko SC Ráječko 1974 0:23:03  35
3. / 55. 38 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 0:24:22  31
4. / 60. 49 Šárka Poláková HO Lemra HO Lemra 1973 0:25:29  28
5. / 62. 70 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:26:07  26
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 54. 57 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:24:09  40
2. / 59. 4 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:25:27  35
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 65 František Kubínek www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1988 0:14:47TR 45
2. / 2. 3 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:37  35
3. / 3. 39 Jakub Skalka Loko Trutnov Loko Trutnov 1991 0:16:07  31
4. / 4. 19 Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:16:48  28
5. / 5. 91 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:17:00  26
6. / 7. 66 Vladimír ml. Pospíchal Brno Brno 1985 0:17:24  25
7. / 9. 67 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 0:18:04  24
8. / 10. 48 Ondřej Palacký Brno Brno 1974 0:18:11  23
9. / 11. 33 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:18:12  22
10. / 12. 12 Petr Ševčík Moravec Benešov Moravec Benešov 1989 0:18:16  21
11. / 14. 74 Martin Topinka CBase CBase 1984 0:18:28  20
12. / 15. 9 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 0:18:35  19
13. / 16. 29 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:18:41  18
14. / 17. 22 Miroslav Zelený Brno Brno 1983 0:18:45  17
15. / 20. 51 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:19:09  16
16. / 21. 54 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:19:22  15
17. / 22. 92 Martin Horský Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 0:19:27  14
18. / 25. 40 Filip Šolc SKI Žabiny SKI Žabiny 1985 0:19:38  13
19. / 27. 25 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:19:54  12
20. / 28. 76 Jan Tesárek Brno Brno 1977 0:20:00  11
21. / 42. 88 Hynek Skoták Blansko Blansko 1977 0:21:54  10
22. / 45. 97 Karel Kollarčík Kuřim Kuřim 1974 0:22:41  9
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. 53 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:17:36  40
2. / 18. 56 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:18:52  35
3. / 23. 95 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 0:19:34  31
4. / 24. 2 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:19:37  28
5. / 29. 100 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:20:06  26
6. / 31. 94 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:20:18  25
7. / 32. 11 Jan Martínek SC Ráječko SC Ráječko 1972 0:20:26  24
8. / 33. 58 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 0:20:28  23
9. / 39. 7 Jiří Skoták SC Ráječko SC Ráječko 1964 0:21:38  22
10. / 47. 78 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:22:52  21
11. / 48. 42 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:23:01  20
12. / 51. 68 Roman Šimon Hilscher Kuřim Kuřim 1971 0:23:45  19
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 50 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:17:15  40
2. / 13. 31 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:18:25  35
3. / 19. 89 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:18:56  31
4. / 37. 35 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:21:03  28
5. / 40. 47 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:21:43  26
6. / 41. 16 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:21:52  25
7. / 52. 37 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:23:45  24
8. / 56. 83 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:24:23  23
9. / 58. 30 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:25:01  22
10. / 64. 24 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:27:17  21
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 26 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:20:29  40
2. / 36. 84 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:20:43  35
3. / 57. 63 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:24:29  31
4. / 61. 8 Miloš Šimon PSK Union Praha PSK Union Praha 1944 0:25:35  28
5. / 63. 59 Vladimír Pospíchal Brno Brno 1952 0:27:14  26
6. / 68. 43 Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 0:30:06  25
7. / 69. 13 Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 0:31:33  24
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 50. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:23:44TR 45
2. / 65. 45 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:27:44  35
3. / 66. 80 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:28:52  31