Výsledky závodu

20.10.2012
0:08:00
jasno, 17°C
Info o trati »

Kuřimská osmiminutovka 2012


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 89 Zuzana Pazourková AK Kuřim 2003 Přípravka D (1.) 1758 m 40 40
2. 19 Šimon Jelínek Kuřim 2004 Přípravka H (1.) 1671 m 35 35
3. 13 Ondřej Cacek Caca tým Tišnov 2005 Přípravka H (2.) 1651 m 31 31
4. 48 Jonáš Konečný AK Kuřim 2003 Přípravka H (3.) 1622 m 28 28
5. 34 Eliška Konečná AK Kuřim 2005 Přípravka D (2.) 1614 m 26 26
6. 18 Alexandr Havlík Kuřim 2003 Přípravka H (4.) 1613 m 25 25
7. 24 Martin Hubel AC Moravská Slavia 2003 Přípravka H (5.) 1594 m 24 24
8. 2 Ondřej Černý AK Tišnov 2005 Přípravka H (6.) 1531 m 23 23
9. 51 Roman Budaj AK Tišnov 2006 Přípravka H (7.) 1529 m 22 22
10. 21 Lucie Babáková AK Tišnov 2005 Přípravka D (3.) 1445 m 21 21
11. 78 Sabina Tesaříková AK Tišnov 2005 Přípravka D (4.) 1379 m 20 20
12. 88 Klára Svobodová Kuřim 2006 Přípravka D (5.) 1378 m 19 19
13. 41 Klára Cacková Caca Tým Tišnov 2007 Přípravka D (6.) 1356 m 18 18
14. 42 Sára Horváthová AK Tišnov 2003 Přípravka D (7.) 1260 m 17 17
15. 79 Barbora Blatná Jinačovice 2006 Přípravka D (8.) 1059 m 16 16
16. 54 Martin Šír Brno 2008 Přípravka H (8.) 869 m 15 15
17. 26 Libuše Černá AK Tišnov 2008 Přípravka D (9.) 405 m 14 14
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 89 Zuzana Pazourková AK Kuřim 2003 1758 m 40
2. / 5. 34 Eliška Konečná AK Kuřim 2005 1614 m 26
3. / 10. 21 Lucie Babáková AK Tišnov 2005 1445 m 21
4. / 11. 78 Sabina Tesaříková AK Tišnov 2005 1379 m 20
5. / 12. 88 Klára Svobodová Kuřim 2006 1378 m 19
6. / 13. 41 Klára Cacková Caca Tým Tišnov 2007 1356 m 18
7. / 14. 42 Sára Horváthová AK Tišnov 2003 1260 m 17
8. / 15. 79 Barbora Blatná Jinačovice 2006 1059 m 16
9. / 17. 26 Libuše Černá AK Tišnov 2008 405 m 14
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 19 Šimon Jelínek Kuřim 2004 1671 m 35
2. / 3. 13 Ondřej Cacek Caca tým Tišnov 2005 1651 m 31
3. / 4. 48 Jonáš Konečný AK Kuřim 2003 1622 m 28
4. / 6. 18 Alexandr Havlík Kuřim 2003 1613 m 25
5. / 7. 24 Martin Hubel AC Moravská Slavia 2003 1594 m 24
6. / 8. 2 Ondřej Černý AK Tišnov 2005 1531 m 23
7. / 9. 51 Roman Budaj AK Tišnov 2006 1529 m 22
8. / 16. 54 Martin Šír Brno 2008 869 m 15