Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2012

28.6.2012
4800 m
polojasno, 20°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2012


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 79 Jakub Skalka Loko Trutnov Loko Trutnov 1991 Muži (1.) 0:17:08   40 110
2. 47 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 0:17:17   35 105
3. 89 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 Muži (3.) 0:17:20   31 101
4. 42 Kamil Pulicar MK Seitl MK Seitl 1991 Muži (4.) 0:17:22   28 98
5. 54 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 Muži (5.) 0:17:29   26 96
6. 7 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M40 (1.) 0:18:34   40 95
7. 12 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (6.) 0:18:58   25 94
8. 59 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (2.) 0:19:07   35 93
9. 19 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:19:38   40 92
10. 75 Boris Stříž FC Kuřim FC Kuřim 1994 Muži (7.) 0:19:39   24 91
11. 88 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (2.) 0:19:54   35 90
12. 68 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (3.) 0:19:57   31 89
13. 38 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1993 Muži (8.) 0:20:00   23 88
14. 17 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 Muži (9.) 0:20:08   22 87
15. 51 Jan Sádovský 1986 Muži (10.) 0:20:17   21 86
16. 48 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (11.) 0:20:21   20 85
17. 22 Ladislav Dufek Tišnov Tišnov 1996 Muži (12.) 0:20:34   19 84
18. 23 Michal Pešek AK Kuřim AK Kuřim 1996 Muži (13.) 0:20:42   18 83
19. 61 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (3.) 0:20:47   31 82
20. 65 Vít Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1995 Muži (14.) 0:21:20   17 81
21. 50 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (4.) 0:21:23   28 80
22. 32 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (1.) 0:21:25   40 79
23. 13 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (1.) 0:21:59   40 78
24. 41 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice Orel Pozořice 1953 M50 (5.) 0:22:04   26 77
25. 49 Zuzana Jurišová Kuřim Kuřim 1982 Ženy (2.) 0:22:12   35 76
26. 31 Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 Muži (15.) 0:22:21   16 75
27. 90 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (4.) 0:22:40   28 74
28. 70 Jitka Zwienerová AK Tišnov AK Tišnov 1995 Ženy (3.) 0:22:48   31 73
29. 40 Gerhard Masaryk Kuřim Kuřim 1970 M40 (5.) 0:24:23   26 72
30. 27 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:25:09   40 71
31. 80 Zuzana Nehybová Brno Brno 1975 Ž35 (2.) 0:25:18   35 70
32. 66 Dita Groligová Brno Brno 1978 Ženy (4.) 0:25:36   28 69
33. 3 Radka Kopecká Moravec Benešov Moravec Benešov 1989 Ženy (5.) 0:25:41   26 68
34. 9 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž45 (2.) 0:25:46   35 67
35. 29 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (6.) 0:25:50   25 66
36. 83 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 Ženy (6.) 0:25:54   25 65
37. 15 Renata Březinová Kuřim Kuřim 1975 Ž35 (3.) 0:26:54   31 64
38. 55 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (6.) 0:26:56   25 63
39. 30 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž35 (4.) 0:27:49   28 62
40. 11 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (1.) 0:27:51   40 61
41. 46 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (5.) 0:28:27   26 60
42. 84 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Ženy (7.) 0:30:39   24 59
43. 26 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (7.) 0:30:41   24 58
44. 67 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (7.) 0:31:18   24 57
45. 34 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (3.) 0:34:48   31 56
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. 32 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:21:25  40
2. / 25. 49 Zuzana Jurišová Kuřim Kuřim 1982 0:22:12  35
3. / 28. 70 Jitka Zwienerová AK Tišnov AK Tišnov 1995 0:22:48  31
4. / 32. 66 Dita Groligová Brno Brno 1978 0:25:36  28
5. / 33. 3 Radka Kopecká Moravec Benešov Moravec Benešov 1989 0:25:41  26
6. / 36. 83 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:25:54  25
7. / 42. 84 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:30:39  24
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 13 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:21:59  40
2. / 31. 80 Zuzana Nehybová Brno Brno 1975 0:25:18  35
3. / 37. 15 Renata Březinová Kuřim Kuřim 1975 0:26:54  31
4. / 39. 30 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:27:49  28
5. / 41. 46 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:28:27  26
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. 27 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:25:09  40
2. / 34. 9 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:25:46  35
3. / 45. 34 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:34:48  31
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 79 Jakub Skalka Loko Trutnov Loko Trutnov 1991 0:17:08  40
2. / 2. 47 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:17:17  35
3. / 3. 89 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:17:20  31
4. / 4. 42 Kamil Pulicar MK Seitl MK Seitl 1991 0:17:22  28
5. / 5. 54 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 0:17:29  26
6. / 7. 12 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:18:58  25
7. / 10. 75 Boris Stříž FC Kuřim FC Kuřim 1994 0:19:39  24
8. / 13. 38 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1993 0:20:00  23
9. / 14. 17 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 0:20:08  22
10. / 15. 51 Jan Sádovský 1986 0:20:17  21
11. / 16. 48 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:20:21  20
12. / 17. 22 Ladislav Dufek Tišnov Tišnov 1996 0:20:34  19
13. / 18. 23 Michal Pešek AK Kuřim AK Kuřim 1996 0:20:42  18
14. / 20. 65 Vít Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1995 0:21:20  17
15. / 26. 31 Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 0:22:21  16
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 7 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:18:34  40
2. / 8. 59 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:19:07  35
3. / 12. 68 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:19:57  31
4. / 27. 90 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:22:40  28
5. / 29. 40 Gerhard Masaryk Kuřim Kuřim 1970 0:24:23  26
6. / 38. 55 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:26:56  25
7. / 44. 67 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:31:18  24
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 19 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:19:38  40
2. / 11. 88 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:19:54  35
3. / 19. 61 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:20:47  31
4. / 21. 50 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:21:23  28
5. / 24. 41 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice Orel Pozořice 1953 0:22:04  26
6. / 35. 29 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:25:50  25
7. / 43. 26 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:30:41  24
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 40. 11 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:27:51  40