Výsledky závodu

28.6.2012
650 m
polojasno, 20°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 7-9 let 2012


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 72 Ondřej Sukač Kuřim 2003 Přípravka H (1.) 0:02:27 40 40
2. 12 Jan Dočkal AK Kuřim 2003 Přípravka H (2.) 0:02:32 35 35
3. 32 Jakub Tomíček Kuřim 2003 Přípravka H (3.) 0:02:36 31 31
4. 56 Jakub Kos   0:02:37 28 28
5. 19 Tomáš Pink Kuřim 2003 Přípravka H (4.) 0:02:37 26 26
6. 25 Adam Packo AK Kuřim 2003 Přípravka H (5.) 0:02:39 25 25
7. 58 Jonáš Konečný AK Kuřim 2003 Přípravka H (6.) 0:02:40 24 24
8. 80 Šimon Kafka AK Kuřim 2004 Přípravka H (7.) 0:02:47 23 23
9. 9 Alexandr Havlík Kuřim 2003 Přípravka H (8.) 0:02:48 22 22
10. 91 Ondřej Cacek Caca tým Tišnov 2005 Přípravka H (9.) 0:02:49 21 21
11. 59 Jan Mičán   0:02:50 20 20
12. 75 Erik Sattler Kuřim 2005 Přípravka H (10.) 0:02:53 19 19
13. 23 Šimon Jelínek Kuřim 2004 Přípravka H (11.) 0:02:56 18 18
14. 38 Tomáš Burget AK Kuřim 2005 Přípravka H (12.) 0:02:59 17 17
15. 66 Jenda Škrob AK Kuřim 2004 Přípravka H (13.) 0:03:09 16 16
16. 27 Ctibor Prokop   0:03:10 15 15
17. 63 Ondřej Pazourek Kuřim 2005 Přípravka H (14.) 0:03:16 14 14
18. 1 Ondřej Hirš Kuřim 2005 Přípravka H (15.) 0:03:17 13 13
19. 90 Viktor Chocholatý   0:03:20 12 12
20. 17 Lukáš Vyleťal Kuřim 2005 Přípravka H (16.) 0:03:21 11 11
21. 49 Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí 2005 Přípravka H (17.) 0:03:21 10 10
22. 42 Patrik Zvonek Kuřim 2005 Přípravka H (18.) 0:03:22 9 9
23. 45 Marko Klok   0:03:24 8 8
24. 60 Ondřej Černý AK Tišnov 2005 Přípravka H (19.) 0:03:29 7 7
25. 11 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí 2005 Přípravka H (20.) 0:03:31 6 6
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 72 Ondřej Sukač Kuřim 2003 0:02:27 40
2. / 2. 12 Jan Dočkal AK Kuřim 2003 0:02:32 35
3. / 3. 32 Jakub Tomíček Kuřim 2003 0:02:36 31
4. / 5. 19 Tomáš Pink Kuřim 2003 0:02:37 26
5. / 6. 25 Adam Packo AK Kuřim 2003 0:02:39 25
6. / 7. 58 Jonáš Konečný AK Kuřim 2003 0:02:40 24
7. / 8. 80 Šimon Kafka AK Kuřim 2004 0:02:47 23
8. / 9. 9 Alexandr Havlík Kuřim 2003 0:02:48 22
9. / 10. 91 Ondřej Cacek Caca tým Tišnov 2005 0:02:49 21
10. / 12. 75 Erik Sattler Kuřim 2005 0:02:53 19
11. / 13. 23 Šimon Jelínek Kuřim 2004 0:02:56 18
12. / 14. 38 Tomáš Burget AK Kuřim 2005 0:02:59 17
13. / 15. 66 Jenda Škrob AK Kuřim 2004 0:03:09 16
14. / 17. 63 Ondřej Pazourek Kuřim 2005 0:03:16 14
15. / 18. 1 Ondřej Hirš Kuřim 2005 0:03:17 13
16. / 20. 17 Lukáš Vyleťal Kuřim 2005 0:03:21 11
17. / 21. 49 Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí 2005 0:03:21 10
18. / 22. 42 Patrik Zvonek Kuřim 2005 0:03:22 9
19. / 24. 60 Ondřej Černý AK Tišnov 2005 0:03:29 7
20. / 25. 11 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí 2005 0:03:31 6