Výsledky závodu

Běh kolem Babího lomu 2012

13.5.2012
8700 m
sucho, 12°C
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2012


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 42 Jakub Skalka Loko Trutnov Loko Trutnov 1991 Muži (1.) 0:31:58   40 110
2. 74 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 0:32:51   35 105
3. 23 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 Muži (3.) 0:33:14   31 101
4. 54 Marek Polák Brno Brno 1973 Muži (4.) 0:34:03   28 98
5. 95 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 Muži (5.) 0:34:05   26 96
6. 57 Radek Ticháček Jičín Jičín 1978 Muži (6.) 0:34:17   25 95
7. 94 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M40 (1.) 0:34:38   40 94
8. 29 Ondřej Strnad Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1980 Muži (7.) 0:35:03   24 93
9. 83 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (2.) 0:35:23   35 92
10. 6 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (8.) 0:36:09   23 91
11. 38 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1954 M50 (1.) 0:36:37   40 90
12. 58 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (2.) 0:36:55   35 89
13. 64 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 Muži (9.) 0:37:21   22 88
14. 59 Jan Faltus Ilava Slovensko Ilava Slovensko 1988 Muži (10.) 0:37:27   21 87
15. 9 Vladimír Kalovský SKOL Brno SKOL Brno 1974 Muži (11.) 0:37:44   20 86
16. 19 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (3.) 0:38:05   31 85
17. 3 Jan Tesárek Brno Brno 1977 Muži (12.) 0:38:17   19 84
18. 92 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (13.) 0:38:34   18 83
19. 31 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (3.) 0:39:34   31 82
20. 24 Jan Krátký Brno Vinohrady Brno Vinohrady 1969 M40 (4.) 0:39:36   28 81
21. 30 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (5.) 0:39:58   26 80
22. 26 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (1.) 0:40:05   40 79
23. 68 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M40 (6.) 0:40:23   25 78
24. 88 Tomáš Kocman Tovačov Tovačov 1981 Muži (14.) 0:40:44   17 77
25. 46 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (15.) 0:41:07   16 76
26. 78 Radek Crha SKOL Brno SKOL Brno 1997 Muži (16.) 0:41:52   15 75
27. 89 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (2.) 0:41:57   35 74
28. 35 Tomáš Telecký SKOL Brno SKOL Brno 1975 Muži (17.) 0:42:05   14 73
29. 67 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (4.) 0:42:32   28 72
30. 47 Michal Pešek AK Kuřim AK Kuřim 1996 Muži (18.) 0:43:06   13 71
31. 40 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:43:37   40 70
32. 27 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (1.) 0:44:07   40 69
33. 66 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (7.) 0:45:36   24 68
34. 34 Jana Čermáková SKOL Brno SKOL Brno 1998 Ženy (3.) 0:46:10   31 67
35. 21 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (5.) 0:46:23   26 66
36. 70 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (6.) 0:46:23   25 65
37. 77 Lenka Suchá Letovice Letovice 1974 Ž35 (2.) 0:46:31   35 64
38. 36 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (1.) 0:46:51   40 63
39. 12 Vladislav Fildán Ekol team Brno Ekol team Brno 1955 M50 (7.) 0:46:57   24 62
40. 82 Lucie Hladíková SKOL Brno SKOL Brno 1997 Ženy (4.) 0:47:28   28 61
41. 49 Šárka Buchtová Brno Brno 1975 Ž35 (3.) 0:47:41   31 60
42. 75 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M40 (8.) 0:49:03   23 59
43. 7 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (8.) 0:49:23   23 58
44. 22 Jitka Čermáková SKOL Brno SKOL Brno 1961 Ž45 (2.) 0:49:33   35 57
45. 2 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (3.) 0:50:13   31 56
46. 61 Renata Březinová Kuřim Kuřim 1975 Ž35 (4.) 0:50:29   28 55
47. 79 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (9.) 0:50:30   22 54
48. 93 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž35 (5.) 0:51:16   26 53
49. 91 Magdalena Chlápková SKOL Brno SKOL Brno 1997 Ženy (5.) 0:52:03   26 52
50. 45 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (6.) 0:53:29   25 51
51. 85 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (1.) 0:54:30TR 45 50
52. 100 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (7.) 0:54:38   24 49
53. 72 Jana Sylůčková Brno Brno 1971 Ž35 (8.) 0:54:45   23 48
54. 4 Pavlína Mrůzková Uni Brno Uni Brno 1970 Ž35 (9.) 0:56:18   22 47
55. Lea Pinková Kuřim Kuřim 1972 Ž35 (10.) 0:57:44   21 46
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. 26 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:40:05  40
2. / 27. 89 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:41:57  35
3. / 34. 34 Jana Čermáková SKOL Brno SKOL Brno 1998 0:46:10  31
4. / 40. 82 Lucie Hladíková SKOL Brno SKOL Brno 1997 0:47:28  28
5. / 49. 91 Magdalena Chlápková SKOL Brno SKOL Brno 1997 0:52:03  26
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 32. 27 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:44:07  40
2. / 37. 77 Lenka Suchá Letovice Letovice 1974 0:46:31  35
3. / 41. 49 Šárka Buchtová Brno Brno 1975 0:47:41  31
4. / 46. 61 Renata Březinová Kuřim Kuřim 1975 0:50:29  28
5. / 48. 93 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:51:16  26
6. / 50. 45 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:53:29  25
7. / 52. 100 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 0:54:38  24
8. / 53. 72 Jana Sylůčková Brno Brno 1971 0:54:45  23
9. / 54. 4 Pavlína Mrůzková Uni Brno Uni Brno 1970 0:56:18  22
10. / 55. Lea Pinková Kuřim Kuřim 1972 0:57:44  21
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 36 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:46:51  40
2. / 44. 22 Jitka Čermáková SKOL Brno SKOL Brno 1961 0:49:33  35
3. / 45. 2 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:50:13  31
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 42 Jakub Skalka Loko Trutnov Loko Trutnov 1991 0:31:58  40
2. / 2. 74 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:32:51  35
3. / 3. 23 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:33:14  31
4. / 4. 54 Marek Polák Brno Brno 1973 0:34:03  28
5. / 5. 95 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 0:34:05  26
6. / 6. 57 Radek Ticháček Jičín Jičín 1978 0:34:17  25
7. / 8. 29 Ondřej Strnad Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1980 0:35:03  24
8. / 10. 6 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:36:09  23
9. / 13. 64 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 0:37:21  22
10. / 14. 59 Jan Faltus Ilava Slovensko Ilava Slovensko 1988 0:37:27  21
11. / 15. 9 Vladimír Kalovský SKOL Brno SKOL Brno 1974 0:37:44  20
12. / 17. 3 Jan Tesárek Brno Brno 1977 0:38:17  19
13. / 18. 92 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:38:34  18
14. / 24. 88 Tomáš Kocman Tovačov Tovačov 1981 0:40:44  17
15. / 25. 46 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:41:07  16
16. / 26. 78 Radek Crha SKOL Brno SKOL Brno 1997 0:41:52  15
17. / 28. 35 Tomáš Telecký SKOL Brno SKOL Brno 1975 0:42:05  14
18. / 30. 47 Michal Pešek AK Kuřim AK Kuřim 1996 0:43:06  13
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 94 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:34:38  40
2. / 9. 83 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:35:23  35
3. / 19. 31 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:39:34  31
4. / 20. 24 Jan Krátký Brno Vinohrady Brno Vinohrady 1969 0:39:36  28
5. / 21. 30 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:39:58  26
6. / 23. 68 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:40:23  25
7. / 33. 66 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:45:36  24
8. / 42. 75 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:49:03  23
9. / 47. 79 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:50:30  22
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 11. 38 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1954 0:36:37  40
2. / 12. 58 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:36:55  35
3. / 16. 19 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:38:05  31
4. / 29. 67 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:42:32  28
5. / 35. 21 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:46:23  26
6. / 36. 70 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:46:23  25
7. / 39. 12 Vladislav Fildán Ekol team Brno Ekol team Brno 1955 0:46:57  24
8. / 43. 7 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:49:23  23
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 40 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:43:37  40
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 51. 85 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:54:30TR 45