Výsledky závodu

Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 2012

1.4.2012
6300 m
jasno i sněžení, větrno, 5°C
Info o trati »

Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 2012


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 72 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 M40 (1.) 0:24:31TR 45 110
2. 75 Jakub Skalka Loko Trutnov Loko Trutnov 1991 Muži (1.) 0:24:36   40 105
3. 65 Pavel Dvořák Biatlon Prostějov Biatlon Prostějov 1982 Muži (2.) 0:24:54   35 101
4. 49 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 Muži (3.) 0:25:12   31 98
5. 99 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (4.) 0:26:11   28 96
6. 58 Michal Chadim KC Brno KC Brno 1978 Muži (5.) 0:26:16   26 95
7. 92 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 Muži (6.) 0:26:18   25 94
8. 51 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (7.) 0:26:55   24 93
9. 27 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (8.) 0:27:43   23 92
10. 16 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (2.) 0:27:53   35 91
11. 11 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (1.) 0:28:08   40 90
12. 85 Jiří Tarant Sloup Sloup 1958 M50 (2.) 0:28:46   35 89
13. 22 Pavel Poneš TK Sokoli TK Sokoli 1978 Muži (9.) 0:28:50   22 88
14. 89 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (3.) 0:29:03   31 87
15. 100 Jaroslav Trávníček Drnovice Drnovice 1964 M40 (3.) 0:29:14   31 86
16. 26 Jan Tesárek Brno Brno 1977 Muži (10.) 0:29:17   21 85
17. 76 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (4.) 0:29:33   28 84
18. 95 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (5.) 0:29:40   26 83
19. 17 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (6.) 0:29:51   25 82
20. 66 Michal Pešek AK Kuřim AK Kuřim 1996 Muži (11.) 0:29:53   20 81
21. 23 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (1.) 0:29:58   40 80
22. 12 Kamila Klepalová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1996 Ženy (1.) 0:30:07   40 79
23. 25 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (12.) 0:30:50   19 78
24. 28 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (2.) 0:30:52   35 77
25. 79 Magda Janková Brno Brno 1980 Ženy (3.) 0:31:13   31 76
26. 20 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (4.) 0:31:31   28 75
27. 48 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (13.) 0:32:04   18 74
28. 41 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M40 (7.) 0:32:04   24 73
29. 90 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (1.) 0:32:18   40 72
30. 39 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (5.) 0:32:58   26 71
31. 24 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 Ženy (6.) 0:33:02   25 70
32. 4 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (2.) 0:33:13   35 69
33. 77 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (4.) 0:33:30   28 68
34. 61 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (2.) 0:33:45   35 67
35. 9 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž45 (1.) 0:33:45   40 66
36. 57 Tomáš Limberk Velešovice Velešovice 1973 Muži (14.) 0:34:07   17 65
37. 67 Jitka Zwienerová AK Tišnov AK Tišnov 1995 Ženy (7.) 0:34:09   24 64
38. 70 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ž35 (3.) 0:34:42   31 63
39. 2 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M40 (8.) 0:36:43   23 62
40. 60 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (8.) 0:36:51   23 61
41. 8 Lenka Suchá Letovice Letovice 1974 Ž35 (4.) 0:36:53   28 60
42. 84 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (9.) 0:37:13   22 59
43. 43 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:37:29   35 58
44. 56 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (3.) 0:38:22   31 57
45. 31 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (4.) 0:39:12   28 56
46. 64 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (5.) 0:39:15   26 55
47. 33 Pavlína Mrůzková Uni Brno Uni Brno 1970 Ž35 (5.) 0:40:05   26 54
48. 88 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (6.) 0:40:20   25 53
49. 47 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (7.) 0:40:39   24 52
50. 18 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (1.) 0:41:13   40 51
51. 50 Pavel Stibal Česká Česká 1973 Muži (15.) 0:41:58   16 50
52. 36 Lea Pinková Kuřim Kuřim 1972 Ž35 (8.) 0:42:50   23 49
53. 96 Magdalena Šeffrová Lelekovice Lelekovice 1993 Ženy (10.) 0:45:31   21 48
54. 35 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (6.) 0:45:58   25 47
55. 78 Eva Dvořáková Prostějov Prostějov 1955 Ž45 (5.) 0:46:05   26 46
56. 21 Roman Vacl Lelekovice Lelekovice 1961 M50 (7.) 0:46:30   24 45
57. Lenka Palková Rosice Rosice 1970 Ž35 (9.) 0:47:23   22 44
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. 12 Kamila Klepalová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1996 0:30:07  40
2. / 24. 28 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:30:52  35
3. / 25. 79 Magda Janková Brno Brno 1980 0:31:13  31
4. / 26. 20 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:31:31  28
5. / 30. 39 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 0:32:58  26
6. / 31. 24 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 0:33:02  25
7. / 37. 67 Jitka Zwienerová AK Tišnov AK Tišnov 1995 0:34:09  24
8. / 40. 60 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:36:51  23
9. / 42. 84 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:37:13  22
10. / 53. 96 Magdalena Šeffrová Lelekovice Lelekovice 1993 0:45:31  21
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 23 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:29:58  40
2. / 32. 4 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:33:13  35
3. / 38. 70 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:34:42  31
4. / 41. 8 Lenka Suchá Letovice Letovice 1974 0:36:53  28
5. / 47. 33 Pavlína Mrůzková Uni Brno Uni Brno 1970 0:40:05  26
6. / 48. 88 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:40:20  25
7. / 49. 47 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:40:39  24
8. / 52. 36 Lea Pinková Kuřim Kuřim 1972 0:42:50  23
9. / 57. Lenka Palková Rosice Rosice 1970 0:47:23  22
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 35. 9 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:33:45  40
2. / 43. 43 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:37:29  35
3. / 44. 56 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:38:22  31
4. / 45. 31 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:39:12  28
5. / 55. 78 Eva Dvořáková Prostějov Prostějov 1955 0:46:05  26
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 75 Jakub Skalka Loko Trutnov Loko Trutnov 1991 0:24:36  40
2. / 3. 65 Pavel Dvořák Biatlon Prostějov Biatlon Prostějov 1982 0:24:54  35
3. / 4. 49 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:25:12  31
4. / 5. 99 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:26:11  28
5. / 6. 58 Michal Chadim KC Brno KC Brno 1978 0:26:16  26
6. / 7. 92 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 0:26:18  25
7. / 8. 51 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:26:55  24
8. / 9. 27 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:27:43  23
9. / 13. 22 Pavel Poneš TK Sokoli TK Sokoli 1978 0:28:50  22
10. / 16. 26 Jan Tesárek Brno Brno 1977 0:29:17  21
11. / 20. 66 Michal Pešek AK Kuřim AK Kuřim 1996 0:29:53  20
12. / 23. 25 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:30:50  19
13. / 27. 48 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:32:04  18
14. / 36. 57 Tomáš Limberk Velešovice Velešovice 1973 0:34:07  17
15. / 51. 50 Pavel Stibal Česká Česká 1973 0:41:58  16
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 72 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:24:31TR 45
2. / 10. 16 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:27:53  35
3. / 15. 100 Jaroslav Trávníček Drnovice Drnovice 1964 0:29:14  31
4. / 17. 76 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:29:33  28
5. / 18. 95 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:29:40  26
6. / 19. 17 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:29:51  25
7. / 28. 41 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:32:04  24
8. / 39. 2 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:36:43  23
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 11. 11 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:28:08  40
2. / 12. 85 Jiří Tarant Sloup Sloup 1958 0:28:46  35
3. / 14. 89 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:29:03  31
4. / 33. 77 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:33:30  28
5. / 46. 64 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:39:15  26
6. / 54. 35 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:45:58  25
7. / 56. 21 Roman Vacl Lelekovice Lelekovice 1961 0:46:30  24
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 29. 90 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:32:18  40
2. / 34. 61 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:33:45  35
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 50. 18 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:41:13  40
Fotografie ze závodu