Výsledky závodu

30.10.2011
3800 m
polojasno, 8°C
Info o trati »

Běh na Babí lom 2011


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 64 Robert Míč VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:15:10 40 110
2. 63 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 0:15:42 35 105
3. 11 Michal Glier Doubravník 1982 Muži (3.) 0:16:09 31 101
4. 32 František Kolínek AK Perná 1956 M50 (1.) 0:16:26 40 98
5. 85 Petr Němec Náměšť nad Oslavou 1986 Muži (4.) 0:16:39 28 96
6. 82 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice 1987 Muži (5.) 0:16:45 26 95
7. 95 Petr Přikryl KOB Moira Brno 1967 M40 (1.) 0:16:48 40 94
8. 53 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov 1968 M40 (2.) 0:16:52 35 93
9. 35 David Čermák Hustopeče 1976 Muži (6.) 0:16:54 25 92
10. 25 Vladimír Spíchal Brno 1985 Muži (7.) 0:16:59 24 91
11. 51 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 Muži (8.) 0:17:01 23 90
12. 49 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. 1980 Muži (9.) 0:17:05 22 89
13. 9 Radek Dočkal Rila team Brno 1966 M40 (3.) 0:17:32 31 88
14. 65 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 Muži (10.) 0:17:36 21 87
15. 56 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (4.) 0:17:41 28 86
16. 42 Petr Horák Orel Silůvky 1976 Muži (11.) 0:17:52 20 85
17. 76 Zbyněk Bednář Jamné 1973 Muži (12.) 0:17:56 19 84
18. 80 Štěpán Juránek Uni Orel Židenice 1990 Muži (13.) 0:17:56 18 83
19. 78 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno 1954 M50 (2.) 0:17:57 35 82
20. 1 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M40 (5.) 0:17:58 26 81
21. 104 Ivo Peřina Kuřim 1966 M40 (6.) 0:17:59 25 80
22. 90 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (3.) 0:18:02 31 79
23. 43 Vítězslav Prudek Moravec Benešov 1961 M50 (4.) 0:18:10 28 78
24. 54 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (14.) 0:18:20 17 77
25. 23 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (15.) 0:18:31 16 76
26. 55 Miroslav Kačín Březina 1979 Muži (16.) 0:18:32 15 75
27. 38 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (7.) 0:18:43 24 74
28. 92 Jindřich Skácel AC Moravská Slavia 1974 Muži (17.) 0:19:10 14 73
29. 96 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (8.) 0:19:12 23 72
30. 84 Libor Kalčík Uni Brno Orel Židenice 1993 Muži (18.) 0:19:20 13 71
31. 41 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (1.) 0:19:24 40 70
32. 58 Milan Ling Břeclav 1968 M40 (9.) 0:19:26 22 69
33. 26 Martin Horský Ondra 69 Fans 1989 Muži (19.) 0:19:42 12 68
34. 100 Pavel Mišove ZLO 1991 Muži (20.) 0:19:48 11 67
35. 10 Petr Patočka Ivančice 1963 M40 (10.) 0:19:54 21 66
36. 33 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (1.) 0:19:59 40 65
37. 36 Libor Suchý Letovice 1973 Muži (21.) 0:20:06 10 64
38. 8 Květoslav Šedivý Číča team Brno 1966 M40 (11.) 0:20:14 20 63
39. 21 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (5.) 0:20:22 26 62
40. 18 Tomáš Kocman Tovačov 1981 Muži (22.) 0:20:23 9 61
41. 4 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (6.) 0:20:26 25 60
42. 27 Rudolf Kovář Ondra 69 Fans 1987 Muži (23.) 0:20:26 8 59
43. 93 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M40 (12.) 0:20:28 19 58
44. 67 Lucie Skybová AK Olymp Brno 1987 Ženy (1.) 0:20:30 40 57
45. 31 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 Ženy (2.) 0:20:36 35 56
46. 3 Petr Novotný Kuřim 1965 M40 (13.) 0:20:40 18 55
47. 16 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia 1978 Ženy (3.) 0:20:45 31 54
48. 72 Pavla Všetečková Motojournal 1975 Ž35 (2.) 0:21:05 35 53
49. 61 Vladimír Diatka Brno 1967 M40 (14.) 0:21:06 17 52
50. 77 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M60 (2.) 0:21:07 35 51
51. 70 Antonín Košulič Brno 1968 M40 (15.) 0:21:13 16 50
52. 2 Libor Novotný Kuřim 1961 M50 (7.) 0:21:14 24 49
53. 12 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 Ženy (4.) 0:21:16 28 48
54. 99 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 M40 (16.) 0:21:20 15 47
55. 30 Jiří Sláma AutoMedia 1960 M50 (8.) 0:21:33 23 46
56. 79 Magda Janková Brno 1980 Ženy (5.) 0:21:42 26 45
57. 15 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 M50 (9.) 0:21:50 22 44
58. 17 Petr Krieg BMT Brno 1949 M60 (3.) 0:21:58 31 43
59. 103 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (17.) 0:22:16 14 42
60. 98 Rudolf Vilček Ekol team Brno 1954 M50 (10.) 0:22:57 21 41
61. 24 Luboš Večeřa Kobylí 1965 M40 (18.) 0:23:01 13 40
62. 47 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia 1977 Ženy (6.) 0:23:38 25 39
63. 13 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 Ženy (7.) 0:23:39 24 38
64. 22 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M60 (4.) 0:23:40 28 37
65. 7 Martina Šmídová Číča team Brno 1972 Ž35 (3.) 0:23:47 31 36
66. 60 Marek Batelka Tišnov 1987 Muži (24.) 0:23:53 7 35
67. 66 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 Ž45 (1.) 0:24:10 40 34
68. 39 Lenka Suchá Letovice 1974 Ž35 (4.) 0:24:11 28 33
69. 29 Ivo Mika Orel Obřany 1966 M40 (19.) 0:24:31 12 32
70. 68 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:25:32 35 31
71. 75 Barbora Zborovská Vrbice 1981 Ženy (8.) 0:25:49 23 30
72. 88 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (5.) 0:25:57 26 29
73. 83 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M50 (11.) 0:26:35 20 28
74. 101 Lea Pinková Kuřim 1972 Ž35 (6.) 0:26:50 25 27
75. 102 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (1.) 0:27:18 40 26
76. 34 Lubomír Liška Kuřim 1955 M50 (12.) 0:27:49 19 25
77. 57 Kristýna Diatková Ekol team Brno 1994 Ženy (9.) 0:30:53 22 24
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 44. 67 Lucie Skybová AK Olymp Brno 1987 0:20:30 40
2. / 45. 31 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 0:20:36 35
3. / 47. 16 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia 1978 0:20:45 31
4. / 53. 12 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 0:21:16 28
5. / 56. 79 Magda Janková Brno 1980 0:21:42 26
6. / 62. 47 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia 1977 0:23:38 25
7. / 63. 13 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 0:23:39 24
8. / 71. 75 Barbora Zborovská Vrbice 1981 0:25:49 23
9. / 77. 57 Kristýna Diatková Ekol team Brno 1994 0:30:53 22
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 41 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:19:24 40
2. / 48. 72 Pavla Všetečková Motojournal 1975 0:21:05 35
3. / 65. 7 Martina Šmídová Číča team Brno 1972 0:23:47 31
4. / 68. 39 Lenka Suchá Letovice 1974 0:24:11 28
5. / 72. 88 Alice Votýpková Kuřim 1971 0:25:57 26
6. / 74. 101 Lea Pinková Kuřim 1972 0:26:50 25
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 67. 66 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 0:24:10 40
2. / 70. 68 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:25:32 35
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 64 Robert Míč VSK Uni Brno 1992 0:15:10 40
2. / 2. 63 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:42 35
3. / 3. 11 Michal Glier Doubravník 1982 0:16:09 31
4. / 5. 85 Petr Němec Náměšť nad Oslavou 1986 0:16:39 28
5. / 6. 82 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice 1987 0:16:45 26
6. / 9. 35 David Čermák Hustopeče 1976 0:16:54 25
7. / 10. 25 Vladimír Spíchal Brno 1985 0:16:59 24
8. / 11. 51 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 0:17:01 23
9. / 12. 49 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. 1980 0:17:05 22
10. / 14. 65 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:17:36 21
11. / 16. 42 Petr Horák Orel Silůvky 1976 0:17:52 20
12. / 17. 76 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:17:56 19
13. / 18. 80 Štěpán Juránek Uni Orel Židenice 1990 0:17:56 18
14. / 24. 54 Lukáš Sláma Brno 1984 0:18:20 17
15. / 25. 23 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:18:31 16
16. / 26. 55 Miroslav Kačín Březina 1979 0:18:32 15
17. / 28. 92 Jindřich Skácel AC Moravská Slavia 1974 0:19:10 14
18. / 30. 84 Libor Kalčík Uni Brno Orel Židenice 1993 0:19:20 13
19. / 33. 26 Martin Horský Ondra 69 Fans 1989 0:19:42 12
20. / 34. 100 Pavel Mišove ZLO 1991 0:19:48 11
21. / 37. 36 Libor Suchý Letovice 1973 0:20:06 10
22. / 40. 18 Tomáš Kocman Tovačov 1981 0:20:23 9
23. / 42. 27 Rudolf Kovář Ondra 69 Fans 1987 0:20:26 8
24. / 66. 60 Marek Batelka Tišnov 1987 0:23:53 7
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 95 Petr Přikryl KOB Moira Brno 1967 0:16:48 40
2. / 8. 53 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov 1968 0:16:52 35
3. / 13. 9 Radek Dočkal Rila team Brno 1966 0:17:32 31
4. / 15. 56 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:17:41 28
5. / 20. 1 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:17:58 26
6. / 21. 104 Ivo Peřina Kuřim 1966 0:17:59 25
7. / 27. 38 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:18:43 24
8. / 29. 96 Libor Konečný Kuřim 1971 0:19:12 23
9. / 32. 58 Milan Ling Břeclav 1968 0:19:26 22
10. / 35. 10 Petr Patočka Ivančice 1963 0:19:54 21
11. / 38. 8 Květoslav Šedivý Číča team Brno 1966 0:20:14 20
12. / 43. 93 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:20:28 19
13. / 46. 3 Petr Novotný Kuřim 1965 0:20:40 18
14. / 49. 61 Vladimír Diatka Brno 1967 0:21:06 17
15. / 51. 70 Antonín Košulič Brno 1968 0:21:13 16
16. / 54. 99 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 0:21:20 15
17. / 59. 103 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:22:16 14
18. / 61. 24 Luboš Večeřa Kobylí 1965 0:23:01 13
19. / 69. 29 Ivo Mika Orel Obřany 1966 0:24:31 12
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 32 František Kolínek AK Perná 1956 0:16:26 40
2. / 19. 78 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno 1954 0:17:57 35
3. / 22. 90 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:18:02 31
4. / 23. 43 Vítězslav Prudek Moravec Benešov 1961 0:18:10 28
5. / 39. 21 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:20:22 26
6. / 41. 4 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:20:26 25
7. / 52. 2 Libor Novotný Kuřim 1961 0:21:14 24
8. / 55. 30 Jiří Sláma AutoMedia 1960 0:21:33 23
9. / 57. 15 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 0:21:50 22
10. / 60. 98 Rudolf Vilček Ekol team Brno 1954 0:22:57 21
11. / 73. 83 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:26:35 20
12. / 76. 34 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:27:49 19
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 33 Aleš Stráník Blansko 1950 0:19:59 40
2. / 50. 77 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 0:21:07 35
3. / 58. 17 Petr Krieg BMT Brno 1949 0:21:58 31
4. / 64. 22 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:23:40 28
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 75. 102 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:27:18 40
Fotografie ze závodu