Výsledky závodu

Kuřimská hora 2011

3.9.2011
5800 m
jasno, 25°C
Info o trati »

Kuřimská hora 2011


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 2 Jakub Gajdušek Fryšták Fryšták 1991 Muži (1.) 0:21:21   40 110
2. 97 Ondřej Strnad Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1980 Muži (2.) 0:21:53   35 105
3. 20 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (3.) 0:22:11   31 101
4. 88 Valerio Taddei Milano Milano 1980 Muži (4.) 0:22:18   28 98
5. 1 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (5.) 0:22:31   26 96
6. 92 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1954 M50 (1.) 0:22:31TR 45 95
7. 90 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 Muži (6.) 0:23:02   25 94
8. 39 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 Muži (7.) 0:23:13   24 93
9. 66 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (1.) 0:23:24   40 92
10. 86 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (2.) 0:23:33   35 91
11. 32 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (2.) 0:24:06   35 90
12. 67 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (3.) 0:24:30   31 89
13. 85 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (4.) 0:24:41   28 88
14. 75 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 Muži (8.) 0:24:43   23 87
15. 94 Milan Ling Břeclav Břeclav 1968 M40 (5.) 0:24:44   26 86
16. 89 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (3.) 0:24:44   31 85
17. 31 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (9.) 0:25:25   22 84
18. 76 Miloslav Gajdušek Fryšták Fryšták 1968 M40 (6.) 0:25:30   25 83
19. 98 Jarek Jakubec Vancouver Vancouver 1960 M50 (4.) 0:25:35   28 82
20. 72 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (1.) 0:25:40   40 81
21. 54 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 Ženy (1.) 0:25:45   40 80
22. 50 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (2.) 0:25:52   35 79
23. 27 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (3.) 0:26:00   31 78
24. 65 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (5.) 0:26:34   26 77
25. 68 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž45 (1.) 0:27:12TR 45 76
26. 91 Jan Pokorný Brno Brno 1988 Muži (10.) 0:27:21   21 75
27. 40 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (2.) 0:27:27   35 74
28. 9 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:27:42   40 73
29. 34 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (6.) 0:28:07   25 72
30. 84 Karel Janda Kuřim Kuřim 1977 Muži (11.) 0:28:25   20 71
31. 176 Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 Muži (12.) 0:28:59   19 70
32. 55 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (7.) 0:29:06   24 69
33. 95 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (7.) 0:29:41   24 68
34. 70 Lucie Henzlová Brno Brno 1985 Ženy (4.) 0:29:41   28 67
35. 64 Karel David LRS Vyškov LRS Vyškov 1961 M50 (8.) 0:29:51   23 66
36. 80 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M60 (2.) 0:29:53   35 65
37. 82 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:29:55   35 64
38. 93 Martina Šmídová Číča team Brno Číča team Brno 1972 Ž35 (3.) 0:30:11   31 63
39. 59 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (13.) 0:30:48   18 62
40. 10 Renata Březinová Kuřim Kuřim 1975 Ž35 (4.) 0:31:09   28 61
41. 8 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (1.) 0:31:18   40 60
42. 49 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 Ž45 (3.) 0:31:44   31 59
43. 11 Jiří Nevrtal Velká Bíteš Velká Bíteš 1946 M60 (3.) 0:32:23   31 58
44. 23 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž45 (4.) 0:32:25   28 57
45. 36 Karel Fuksa AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1946 M60 (4.) 0:32:51   28 56
46. 51 Iva Zitová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1959 Ž45 (5.) 0:32:52   26 55
47. 60 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (2.) 0:33:11   35 54
48. 21 Josef Bláha Kuřim Kuřim 1980 Muži (14.) 0:33:30   17 53
49. 41 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (5.) 0:33:57   26 52
50. 77 Lea Pinková Kuřim Kuřim 1972 Ž35 (6.) 0:37:19   25 51
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 54 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 0:25:45  40
2. / 22. 50 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:25:52  35
3. / 23. 27 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:26:00  31
4. / 34. 70 Lucie Henzlová Brno Brno 1985 0:29:41  28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 72 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:25:40  40
2. / 27. 40 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:27:27  35
3. / 38. 93 Martina Šmídová Číča team Brno Číča team Brno 1972 0:30:11  31
4. / 40. 10 Renata Březinová Kuřim Kuřim 1975 0:31:09  28
5. / 49. 41 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:33:57  26
6. / 50. 77 Lea Pinková Kuřim Kuřim 1972 0:37:19  25
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 25. 68 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:27:12TR 45
2. / 37. 82 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:29:55  35
3. / 42. 49 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 0:31:44  31
4. / 44. 23 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:32:25  28
5. / 46. 51 Iva Zitová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1959 0:32:52  26
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 2 Jakub Gajdušek Fryšták Fryšták 1991 0:21:21  40
2. / 2. 97 Ondřej Strnad Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1980 0:21:53  35
3. / 3. 20 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:22:11  31
4. / 4. 88 Valerio Taddei Milano Milano 1980 0:22:18  28
5. / 5. 1 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:22:31  26
6. / 7. 90 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:23:02  25
7. / 8. 39 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 0:23:13  24
8. / 14. 75 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 0:24:43  23
9. / 17. 31 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:25:25  22
10. / 26. 91 Jan Pokorný Brno Brno 1988 0:27:21  21
11. / 30. 84 Karel Janda Kuřim Kuřim 1977 0:28:25  20
12. / 31. 176 Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 0:28:59  19
13. / 39. 59 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:30:48  18
14. / 48. 21 Josef Bláha Kuřim Kuřim 1980 0:33:30  17
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 66 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:23:24  40
2. / 11. 32 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:24:06  35
3. / 12. 67 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:24:30  31
4. / 13. 85 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:24:41  28
5. / 15. 94 Milan Ling Břeclav Břeclav 1968 0:24:44  26
6. / 18. 76 Miloslav Gajdušek Fryšták Fryšták 1968 0:25:30  25
7. / 32. 55 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:29:06  24
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 92 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1954 0:22:31TR 45
2. / 10. 86 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:23:33  35
3. / 16. 89 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:24:44  31
4. / 19. 98 Jarek Jakubec Vancouver Vancouver 1960 0:25:35  28
5. / 24. 65 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:26:34  26
6. / 29. 34 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:28:07  25
7. / 33. 95 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:29:41  24
8. / 35. 64 Karel David LRS Vyškov LRS Vyškov 1961 0:29:51  23
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 9 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:27:42  40
2. / 36. 80 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:29:53  35
3. / 43. 11 Jiří Nevrtal Velká Bíteš Velká Bíteš 1946 0:32:23  31
4. / 45. 36 Karel Fuksa AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1946 0:32:51  28
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 41. 8 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:31:18  40
2. / 47. 60 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:33:11  35