Výsledky závodu

Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 2011

3.4.2011
6300 m
jasno, +13°C
Info o trati »

Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 2011


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 15 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (1.) 0:24:14   40 110
2. 38 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 Muži (2.) 0:24:23   35 105
3. 93 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (3.) 0:25:19   31 101
4. 53 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (4.) 0:26:17   28 98
5. 31 Michal Nováček Uni Brno Uni Brno 1993 Muži (5.) 0:26:25   26 96
6. 84 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 Muži (6.) 0:26:56   25 95
7. 1 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (1.) 0:27:08   40 94
8. 80 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (7.) 0:27:34   24 93
9. 61 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (1.) 0:27:56   40 92
10. 42 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 Muži (8.) 0:28:03   23 91
11. 10 Stanislav Mokrý KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 Muži (9.) 0:28:19   22 90
12. 39 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (2.) 0:28:25   35 89
13. 75 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:28:47   35 88
14. 65 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 Muži (10.) 0:29:02   21 87
15. 73 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 Muži (11.) 0:29:07   20 86
16. 36 Ondřej Mokrý Moira Brno Moira Brno 1994 Muži (12.) 0:29:08   19 85
17. 63 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 Muži (13.) 0:29:31   18 84
18. 28 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (14.) 0:29:55   17 83
19. 20 Jan Tesárek Brno Brno 1977 Muži (15.) 0:30:03   16 82
20. 27 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (3.) 0:30:15   31 81
21. 32 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (1.) 0:30:19   40 80
22. 45 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (3.) 0:30:27   31 79
23. 59 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (4.) 0:30:50   28 78
24. 76 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (1.) 0:30:58   40 77
25. 95 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (5.) 0:31:12   26 76
26. 67 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (1.) 0:31:22   40 75
27. 99 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 Ženy (2.) 0:31:32   35 74
28. 55 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M40 (6.) 0:31:46   25 73
29. 91 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (2.) 0:31:49   35 72
30. 64 Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 M40 (7.) 0:31:51   24 71
31. Květoslav Šedivý Číča team Brno Číča team Brno 1966 M40 (8.) 0:32:03   23 70
32. 82 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (9.) 0:32:17   22 69
33. 49 Lubomír Vítkovič Hluboké Dvory Hluboké Dvory 1981 Muži (16.) 0:32:27   15 68
34. 35 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:32:43TR 45 67
35. 66 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (2.) 0:32:46   35 66
36. 6 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (3.) 0:32:54   31 65
37. 51 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M40 (10.) 0:33:08   21 64
38. 23 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (4.) 0:33:24   28 63
39. 89 Magda Janková Brno Brno 1980 Ženy (3.) 0:33:41   31 62
40. 29 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž45 (2.) 0:34:16TR 40 61
41. 78 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (11.) 0:34:35   20 60
42. 96 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (5.) 0:34:47   26 59
43. 97 Jarmila Slavíčková Brno Brno 1956 Ž45 (3.) 0:35:01   31 58
44. 100 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (4.) 0:35:23   28 57
45. 54 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M60 (3.) 0:35:52   31 56
46. 18 Rudolf Kovář Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1987 Muži (17.) 0:35:54   14 55
47. 46 Jakub Chmelík Česká Česká 1981 Muži (18.) 0:36:08   13 54
48. 40 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (4.) 0:36:29   28 53
49. 72 Martina Šmídová Číča team Brno Číča team Brno 1972 Ž35 (4.) 0:36:40   28 52
50. 12 Barbora Venulová Kopník Brno Kopník Brno 1977 Ženy (5.) 0:37:17   26 51
51. 13 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (1.) 0:38:31   40 50
52. 41 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž45 (5.) 0:38:45   26 49
53. 68 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ž35 (5.) 0:39:35   26 48
54. 2 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (2.) 0:40:15   35 47
55. 8 Soňa Lysá Brno Brno 1980 Ženy (6.) 0:41:33   25 46
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 32 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:30:19  40
2. / 27. 99 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 0:31:32  35
3. / 39. 89 Magda Janková Brno Brno 1980 0:33:41  31
4. / 48. 40 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:36:29  28
5. / 50. 12 Barbora Venulová Kopník Brno Kopník Brno 1977 0:37:17  26
6. / 55. 8 Soňa Lysá Brno Brno 1980 0:41:33  25
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 24. 76 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:30:58  40
2. / 29. 91 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 0:31:49  35
3. / 36. 6 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:32:54  31
4. / 49. 72 Martina Šmídová Číča team Brno Číča team Brno 1972 0:36:40  28
5. / 53. 68 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:39:35  26
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 35 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:32:43TR 45
2. / 40. 29 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:34:16TR 40
3. / 43. 97 Jarmila Slavíčková Brno Brno 1956 0:35:01  31
4. / 44. 100 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:35:23  28
5. / 52. 41 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:38:45  26
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 15 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:24:14  40
2. / 2. 38 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 0:24:23  35
3. / 3. 93 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:25:19  31
4. / 4. 53 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:26:17  28
5. / 5. 31 Michal Nováček Uni Brno Uni Brno 1993 0:26:25  26
6. / 6. 84 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:26:56  25
7. / 8. 80 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:27:34  24
8. / 10. 42 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 0:28:03  23
9. / 11. 10 Stanislav Mokrý KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 0:28:19  22
10. / 14. 65 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 0:29:02  21
11. / 15. 73 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:29:07  20
12. / 16. 36 Ondřej Mokrý Moira Brno Moira Brno 1994 0:29:08  19
13. / 17. 63 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 0:29:31  18
14. / 18. 28 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:29:55  17
15. / 19. 20 Jan Tesárek Brno Brno 1977 0:30:03  16
16. / 33. 49 Lubomír Vítkovič Hluboké Dvory Hluboké Dvory 1981 0:32:27  15
17. / 46. 18 Rudolf Kovář Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1987 0:35:54  14
18. / 47. 46 Jakub Chmelík Česká Česká 1981 0:36:08  13
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 1 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:27:08  40
2. / 12. 39 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:28:25  35
3. / 20. 27 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:30:15  31
4. / 23. 59 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:30:50  28
5. / 25. 95 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:31:12  26
6. / 28. 55 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:31:46  25
7. / 30. 64 Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 0:31:51  24
8. / 31. Květoslav Šedivý Číča team Brno Číča team Brno 1966 0:32:03  23
9. / 32. 82 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:32:17  22
10. / 37. 51 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:33:08  21
11. / 41. 78 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:34:35  20
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 61 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:27:56  40
2. / 13. 75 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:28:47  35
3. / 22. 45 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:30:27  31
4. / 38. 23 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:33:24  28
5. / 42. 96 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:34:47  26
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 67 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:31:22  40
2. / 35. 66 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:32:46  35
3. / 45. 54 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:35:52  31
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 51. 13 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:38:31  40
2. / 54. 2 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:40:15  35