Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2010

31.10.2010
3800 m

Info o trati »

Běh na Babí lom 2010


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 74 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:15:21   40 110
2. 33 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 0:15:30   35 105
3. 13 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 Muži (3.) 0:15:37   31 101
4. 43 Jiří Miřejovský TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1979 Muži (4.) 0:15:39   28 98
5. 25 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (5.) 0:15:51   26 96
6. 64 Milan Kuchařík Brno Brno 1980 Muži (6.) 0:16:50   25 95
7. 83 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M50 (1.) 0:17:02   40 94
8. 26 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (1.) 0:17:15   40 93
9. 89 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 Muži (7.) 0:17:16   24 92
10. 6 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (2.) 0:17:19   35 91
11. 86 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 M40 (3.) 0:17:23   31 90
12. 8 Stanislav Mokrý KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 Muži (8.) 0:17:32   23 89
13. 82 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 Muži (9.) 0:17:37   22 88
14. 29 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (4.) 0:17:43   28 87
15. 39 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (10.) 0:17:57   21 86
16. 18 Jan Medlík Šumperk Šumperk 1982 Muži (11.) 0:18:02   20 85
17. 72 Vítězslav Prudek Moravec Benešov Moravec Benešov 1961 M40 (5.) 0:18:10   26 84
18. 19 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (6.) 0:18:16   25 83
19. 99 Pavel Matoušek Brno Brno 1978 Muži (12.) 0:18:23   19 82
20. 28 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 Muži (13.) 0:18:25   18 81
21. 59 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 Muži (14.) 0:18:26   17 80
22. 42 Lukáš Prošek Vyškov Vyškov 1974 Muži (15.) 0:18:27   16 79
23. 80 Kateřina Doubková AK Perná AK Perná 1972 Ž35 (1.) 0:18:31TR 45 78
24. 98 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M40 (7.) 0:18:37   24 77
25. 31 Petr Vitula Kuřim Kuřim 1986 Muži (16.) 0:18:49   15 76
26. 46 Jaromír Hejl Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1982 Muži (17.) 0:18:52   14 75
27. 35 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 Muži (18.) 0:19:10   13 74
28. 36 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (19.) 0:19:12   12 73
29. 84 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 Muži (20.) 0:19:13   11 72
30. 12 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 M40 (8.) 0:19:19   23 71
31. 56 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 M40 (9.) 0:19:26   22 70
32. 95 Zuzana Ondrášiková Bratislava Bratislava 1988 Ženy (1.) 0:19:28   40 69
33. 11 Zbyněk Šmíd Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (21.) 0:19:30   10 68
34. 77 Ondřej Mokrý Moira Brno Moira Brno 1994 Muži (22.) 0:19:31   9 67
35. 34 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (2.) 0:19:32   35 66
36. 32 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (2.) 0:19:35   35 65
37. 17 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (10.) 0:19:36   21 64
38. 68 Lubomír Vítkovič Hluboké Dvory Hluboké Dvory 1981 Muži (23.) 0:19:37   8 63
39. 50 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (11.) 0:19:42   20 62
40. 37 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M40 (12.) 0:19:51   19 61
41. 67 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 Ženy (3.) 0:20:21   31 60
42. 66 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (1.) 0:20:27   40 59
43. 7 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 M40 (13.) 0:20:31   18 58
44. 49 Rudolf Vilček Ekol team Brno Ekol team Brno 1954 M50 (2.) 0:20:36   35 57
45. 48 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 M50 (3.) 0:20:39   31 56
46. 41 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (14.) 0:20:44   17 55
47. 24 Jan Krátký Brno Vinohrady Brno Vinohrady 1969 M40 (15.) 0:20:52   16 54
48. 47 Jaroslava Holková Brno Brno 1985 Ženy (4.) 0:20:55   28 53
49. 27 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (4.) 0:20:56   28 52
50. 38 Martina Matulová Zetor Brno Zetor Brno 1972 Ž35 (3.) 0:21:02   31 51
51. 94 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (2.) 0:21:07   35 50
52. 51 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M50 (5.) 0:21:08   26 49
53. 58 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (5.) 0:21:13   26 48
54. 40 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 M40 (16.) 0:21:14   15 47
55. 3 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (6.) 0:21:17   25 46
56. 4 Lucie Coufalová Brno Brno 1986 Ženy (7.) 0:21:19   24 45
57. 1 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (3.) 0:21:24   31 44
58. 30 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1983 Ženy (8.) 0:21:37   23 43
59. 61 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (4.) 0:21:44   28 42
60. 93 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž35 (5.) 0:21:47   26 41
61. 60 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M60 (4.) 0:21:48   28 40
62. 79 Jiří Koudelka AP Brno AP Brno 1957 M50 (6.) 0:22:10   25 39
63. 101 Jana Szökeová Brno Brno 1965 Ž45 (1.) 0:22:14   40 38
64. 90 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (9.) 0:22:18   22 37
65. 65 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (17.) 0:22:24   14 36
66. 23 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:22:37   35 35
67. 76 Pavel Sedláček Orel Židenice Orel Židenice 1953 M50 (7.) 0:22:42   24 34
68. 16 Jakub Chmelík Česká Česká 1981 Muži (24.) 0:22:49   7 33
69. 102 Pavel Zelený Brno Brno 1973 Muži (25.) 0:22:56   6 32
70. 103 Vlastimil Holer Brno Brno 1981 Muži (26.) 0:23:04   5 31
71. 78 Naďa Voráčová Šumperk Šumperk 1981 Ženy (10.) 0:23:19   21 30
72. 2 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž45 (3.) 0:23:57   31 29
73. 92 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (8.) 0:24:01   23 28
74. 73 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M60 (5.) 0:24:02   26 27
75. 96 Jiří Toužín LS Brno LS Brno 1996 Muži (27.) 0:24:19   4 26
76. 104 Kristýna Zavřelová Trilux Trilux 1977 Ženy (11.) 0:24:20   20 25
77. 87 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (12.) 0:24:21   19 24
78. 15 Veronika Floriánová AP Brno AP Brno 1973 Ž35 (6.) 0:24:23   25 23
79. 85 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (28.) 0:24:40   3 22
80. 22 Jiří Kroupa Brno Brno 1959 M50 (9.) 0:24:45   22 21
81. 20 Barbora Zborovská Vrbice Vrbice 1981 Ženy (13.) 0:24:51   18 20
82. 57 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (14.) 0:25:10   17 19
83. 88 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 Ž35 (7.) 0:25:22   24 18
84. 105 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (8.) 0:25:32   23 17
85. 97 Jan Jurča LS Brno LS Brno 1996 Muži (29.) 0:25:42   2 16
86. 9 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (9.) 0:25:44   22 15
87. 54 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (6.) 0:25:58   25 14
88. 106 Miroslav Zavřel Brno Brno 1951 M50 (10.) 0:26:06   21 13
89. 10 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (15.) 0:26:37   16 12
90. 107 Petr Krejčiřík Brno Brno 1955 M50 (11.) 0:34:22   20 11
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 32. 95 Zuzana Ondrášiková Bratislava Bratislava 1988 0:19:28  40
2. / 35. 34 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:19:32  35
3. / 41. 67 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 0:20:21  31
4. / 48. 47 Jaroslava Holková Brno Brno 1985 0:20:55  28
5. / 53. 58 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:21:13  26
6. / 55. 3 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:21:17  25
7. / 56. 4 Lucie Coufalová Brno Brno 1986 0:21:19  24
8. / 58. 30 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1983 0:21:37  23
9. / 64. 90 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:22:18  22
10. / 71. 78 Naďa Voráčová Šumperk Šumperk 1981 0:23:19  21
11. / 76. 104 Kristýna Zavřelová Trilux Trilux 1977 0:24:20  20
12. / 77. 87 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:24:21  19
13. / 81. 20 Barbora Zborovská Vrbice Vrbice 1981 0:24:51  18
14. / 82. 57 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:25:10  17
15. / 89. 10 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:26:37  16
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 80 Kateřina Doubková AK Perná AK Perná 1972 0:18:31TR 45
2. / 36. 32 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 0:19:35  35
3. / 50. 38 Martina Matulová Zetor Brno Zetor Brno 1972 0:21:02  31
4. / 59. 61 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:21:44  28
5. / 60. 93 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:21:47  26
6. / 78. 15 Veronika Floriánová AP Brno AP Brno 1973 0:24:23  25
7. / 83. 88 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 0:25:22  24
8. / 84. 105 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 0:25:32  23
9. / 86. 9 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:25:44  22
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 63. 101 Jana Szökeová Brno Brno 1965 0:22:14  40
2. / 66. 23 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:22:37  35
3. / 72. 2 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:23:57  31
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 74 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:15:21  40
2. / 2. 33 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:30  35
3. / 3. 13 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 0:15:37  31
4. / 4. 43 Jiří Miřejovský TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1979 0:15:39  28
5. / 5. 25 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:15:51  26
6. / 6. 64 Milan Kuchařík Brno Brno 1980 0:16:50  25
7. / 9. 89 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:17:16  24
8. / 12. 8 Stanislav Mokrý KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 0:17:32  23
9. / 13. 82 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 0:17:37  22
10. / 15. 39 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:17:57  21
11. / 16. 18 Jan Medlík Šumperk Šumperk 1982 0:18:02  20
12. / 19. 99 Pavel Matoušek Brno Brno 1978 0:18:23  19
13. / 20. 28 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:18:25  18
14. / 21. 59 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 0:18:26  17
15. / 22. 42 Lukáš Prošek Vyškov Vyškov 1974 0:18:27  16
16. / 25. 31 Petr Vitula Kuřim Kuřim 1986 0:18:49  15
17. / 26. 46 Jaromír Hejl Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1982 0:18:52  14
18. / 27. 35 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 0:19:10  13
19. / 28. 36 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:19:12  12
20. / 29. 84 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 0:19:13  11
21. / 33. 11 Zbyněk Šmíd Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 0:19:30  10
22. / 34. 77 Ondřej Mokrý Moira Brno Moira Brno 1994 0:19:31  9
23. / 38. 68 Lubomír Vítkovič Hluboké Dvory Hluboké Dvory 1981 0:19:37  8
24. / 68. 16 Jakub Chmelík Česká Česká 1981 0:22:49  7
25. / 69. 102 Pavel Zelený Brno Brno 1973 0:22:56  6
26. / 70. 103 Vlastimil Holer Brno Brno 1981 0:23:04  5
27. / 75. 96 Jiří Toužín LS Brno LS Brno 1996 0:24:19  4
28. / 79. 85 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:24:40  3
29. / 85. 97 Jan Jurča LS Brno LS Brno 1996 0:25:42  2
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. 26 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:17:15  40
2. / 10. 6 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:17:19  35
3. / 11. 86 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 0:17:23  31
4. / 14. 29 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:17:43  28
5. / 17. 72 Vítězslav Prudek Moravec Benešov Moravec Benešov 1961 0:18:10  26
6. / 18. 19 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:18:16  25
7. / 24. 98 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:18:37  24
8. / 30. 12 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 0:19:19  23
9. / 31. 56 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 0:19:26  22
10. / 37. 17 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:19:36  21
11. / 39. 50 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:19:42  20
12. / 40. 37 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:19:51  19
13. / 43. 7 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 0:20:31  18
14. / 46. 41 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:20:44  17
15. / 47. 24 Jan Krátký Brno Vinohrady Brno Vinohrady 1969 0:20:52  16
16. / 54. 40 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 0:21:14  15
17. / 65. 65 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:22:24  14
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 83 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:17:02  40
2. / 44. 49 Rudolf Vilček Ekol team Brno Ekol team Brno 1954 0:20:36  35
3. / 45. 48 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 0:20:39  31
4. / 49. 27 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:20:56  28
5. / 52. 51 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:21:08  26
6. / 62. 79 Jiří Koudelka AP Brno AP Brno 1957 0:22:10  25
7. / 67. 76 Pavel Sedláček Orel Židenice Orel Židenice 1953 0:22:42  24
8. / 73. 92 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:24:01  23
9. / 80. 22 Jiří Kroupa Brno Brno 1959 0:24:45  22
10. / 88. 106 Miroslav Zavřel Brno Brno 1951 0:26:06  21
11. / 90. 107 Petr Krejčiřík Brno Brno 1955 0:34:22  20
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 66 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:20:27  40
2. / 51. 94 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:21:07  35
3. / 57. 1 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:21:24  31
4. / 61. 60 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 0:21:48  28
5. / 74. 73 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:24:02  26
6. / 87. 54 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:25:58  25