Výsledky závodu

31.10.2010
3800 m

Info o trati »

Běh na Babí lom 2010


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 74 Robert Míč VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:15:21 40 110
2. 33 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 0:15:30 35 105
3. 13 Karel Fučík AC Moravská Slavia 1972 Muži (3.) 0:15:37 31 101
4. 43 Jiří Miřejovský TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1979 Muži (4.) 0:15:39 28 98
5. 25 Michal Glier Doubravník 1982 Muži (5.) 0:15:51 26 96
6. 64 Milan Kuchařík Brno 1980 Muži (6.) 0:16:50 25 95
7. 83 František Kolínek AK Perná 1956 M50 (1.) 0:17:02 40 94
8. 26 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M40 (1.) 0:17:15 40 93
9. 89 Jan Macura Horizont Blansko 1972 Muži (7.) 0:17:16 24 92
10. 6 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (2.) 0:17:19 35 91
11. 86 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov 1968 M40 (3.) 0:17:23 31 90
12. 8 Stanislav Mokrý KOB Moira Brno 1992 Muži (8.) 0:17:32 23 89
13. 82 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. 1980 Muži (9.) 0:17:37 22 88
14. 29 Luboš Prudek Kuřim 1961 M40 (4.) 0:17:43 28 87
15. 39 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (10.) 0:17:57 21 86
16. 18 Jan Medlík Šumperk 1982 Muži (11.) 0:18:02 20 85
17. 72 Vítězslav Prudek Moravec Benešov 1961 M40 (5.) 0:18:10 26 84
18. 19 Petr Patočka Ivančice 1963 M40 (6.) 0:18:16 25 83
19. 99 Pavel Matoušek Brno 1978 Muži (12.) 0:18:23 19 82
20. 28 Zbyněk Bednář Jamné 1973 Muži (13.) 0:18:25 18 81
21. 59 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans 1989 Muži (14.) 0:18:26 17 80
22. 42 Lukáš Prošek Brno 1974 Muži (15.) 0:18:27 16 79
23. 80 Kateřina Doubková AK Perná 1972 Ž35 (1.) 0:18:31TR 45 78
24. 98 Jaroslav Jurča :-) 1962 M40 (7.) 0:18:37 24 77
25. 31 Petr Vitula Kuřim 1986 Muži (16.) 0:18:49 15 76
26. 46 Jaromír Hejl Tišnov Bikers 1982 Muži (17.) 0:18:52 14 75
27. 35 Miroslav Kačín Březina 1979 Muži (18.) 0:19:10 13 74
28. 36 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (19.) 0:19:12 12 73
29. 84 David Kuneš Tišnov 1974 Muži (20.) 0:19:13 11 72
30. 12 Jiří Bubeník ml. LRS Vyškov 1969 M40 (8.) 0:19:19 23 71
31. 56 Pavel Horák Barnex sport Brno 1962 M40 (9.) 0:19:26 22 70
32. 95 Zuzana Ondrášiková Bratislava 1988 Ženy (1.) 0:19:28 40 69
33. 11 Zbyněk Šmíd Tišnov Bikers 1988 Muži (21.) 0:19:30 10 68
34. 77 Ondřej Mokrý Moira Brno 1994 Muži (22.) 0:19:31 9 67
35. 34 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 Ženy (2.) 0:19:32 35 66
36. 32 Irena Antošová AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (2.) 0:19:35 35 65
37. 17 Petr Novotný Kuřim 1965 M40 (10.) 0:19:36 21 64
38. 68 Lubomír Vítkovič Hluboké Dvory 1981 Muži (23.) 0:19:37 8 63
39. 50 Libor Novotný Kuřim 1961 M40 (11.) 0:19:42 20 62
40. 37 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M40 (12.) 0:19:51 19 61
41. 67 Alena Pešlová AAC Brno 1983 Ženy (3.) 0:20:21 31 60
42. 66 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (1.) 0:20:27 40 59
43. 7 Luboš Večeřa Kobylí 1965 M40 (13.) 0:20:31 18 58
44. 49 Rudolf Vilček Ekol team Brno 1954 M50 (2.) 0:20:36 35 57
45. 48 Oldřich Šperka Jedovnice 1956 M50 (3.) 0:20:39 31 56
46. 41 Petr Janek Orel Židenice 1969 M40 (14.) 0:20:44 17 55
47. 24 Jan Krátký Brno Vinohrady 1969 M40 (15.) 0:20:52 16 54
48. 47 Jaroslava Holková Brno 1985 Ženy (4.) 0:20:55 28 53
49. 27 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (4.) 0:20:56 28 52
50. 38 Martina Matulová Zetor Brno 1972 Ž35 (3.) 0:21:02 31 51
51. 94 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M60 (2.) 0:21:07 35 50
52. 51 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M50 (5.) 0:21:08 26 49
53. 58 Hana Fučíková AC Moravská Slavia 1977 Ženy (5.) 0:21:13 26 48
54. 40 Ronald Barták Kuřim 1965 M40 (16.) 0:21:14 15 47
55. 3 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ženy (6.) 0:21:17 25 46
56. 4 Lucie Coufalová Brno 1986 Ženy (7.) 0:21:19 24 45
57. 1 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M60 (3.) 0:21:24 31 44
58. 30 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia 1983 Ženy (8.) 0:21:37 23 43
59. 61 Lucie Novotná Brno 1975 Ž35 (4.) 0:21:44 28 42
60. 93 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž35 (5.) 0:21:47 26 41
61. 60 Petr Krieg BMT Brno 1949 M60 (4.) 0:21:48 28 40
62. 79 Jiří Koudelka AP Brno 1957 M50 (6.) 0:22:10 25 39
63. 101 Jana Szökeová Brno 1965 Ž45 (1.) 0:22:14 40 38
64. 90 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia 1978 Ženy (9.) 0:22:18 22 37
65. 65 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (17.) 0:22:24 14 36
66. 23 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:22:37 35 35
67. 76 Pavel Sedláček Orel Starý Lískovec 1953 M50 (7.) 0:22:42 24 34
68. 16 Jakub Chmelík Česká 1981 Muži (24.) 0:22:49 7 33
69. 102 Pavel Zelený Brno 1973 Muži (25.) 0:22:56 6 32
70. 103 Vlastimil Holer Brno 1981 Muži (26.) 0:23:04 5 31
71. 78 Naďa Voráčová Šumperk 1981 Ženy (10.) 0:23:19 21 30
72. 2 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 Ž45 (3.) 0:23:57 31 29
73. 92 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (8.) 0:24:01 23 28
74. 73 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 M60 (5.) 0:24:02 26 27
75. 96 Jiří Toužín LS Brno 1996 Muži (27.) 0:24:19 4 26
76. 104 Kristýna Zavřelová Trilux 1977 Ženy (11.) 0:24:20 20 25
77. 87 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia 1977 Ženy (12.) 0:24:21 19 24
78. 15 Veronika Floriánová AP Brno 1973 Ž35 (6.) 0:24:23 25 23
79. 85 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (28.) 0:24:40 3 22
80. 22 Jiří Kroupa Brno 1959 M50 (9.) 0:24:45 22 21
81. 20 Barbora Zborovská Vrbice 1981 Ženy (13.) 0:24:51 18 20
82. 57 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 Ženy (14.) 0:25:10 17 19
83. 88 Jana Kalová AP Brno 1966 Ž35 (7.) 0:25:22 24 18
84. 105 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (8.) 0:25:32 23 17
85. 97 Jan Jurča LS Brno 1996 Muži (29.) 0:25:42 2 16
86. 9 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (9.) 0:25:44 22 15
87. 54 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (6.) 0:25:58 25 14
88. 106 Miroslav Zavřel Brno 1951 M50 (10.) 0:26:06 21 13
89. 10 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia 1976 Ženy (15.) 0:26:37 16 12
90. 107 Petr Krejčiřík Brno 1955 M50 (11.) 0:34:22 20 11
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 32. 95 Zuzana Ondrášiková Bratislava 1988 0:19:28 40
2. / 35. 34 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 0:19:32 35
3. / 41. 67 Alena Pešlová AAC Brno 1983 0:20:21 31
4. / 48. 47 Jaroslava Holková Brno 1985 0:20:55 28
5. / 53. 58 Hana Fučíková AC Moravská Slavia 1977 0:21:13 26
6. / 55. 3 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:21:17 25
7. / 56. 4 Lucie Coufalová Brno 1986 0:21:19 24
8. / 58. 30 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia 1983 0:21:37 23
9. / 64. 90 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia 1978 0:22:18 22
10. / 71. 78 Naďa Voráčová Šumperk 1981 0:23:19 21
11. / 76. 104 Kristýna Zavřelová Trilux 1977 0:24:20 20
12. / 77. 87 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia 1977 0:24:21 19
13. / 81. 20 Barbora Zborovská Vrbice 1981 0:24:51 18
14. / 82. 57 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 0:25:10 17
15. / 89. 10 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia 1976 0:26:37 16
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 80 Kateřina Doubková AK Perná 1972 0:18:31TR 45
2. / 36. 32 Irena Antošová AC Moravská Slavia 1967 0:19:35 35
3. / 50. 38 Martina Matulová Zetor Brno 1972 0:21:02 31
4. / 59. 61 Lucie Novotná Brno 1975 0:21:44 28
5. / 60. 93 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:21:47 26
6. / 78. 15 Veronika Floriánová AP Brno 1973 0:24:23 25
7. / 83. 88 Jana Kalová AP Brno 1966 0:25:22 24
8. / 84. 105 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 0:25:32 23
9. / 86. 9 Alice Votýpková Kuřim 1971 0:25:44 22
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 63. 101 Jana Szökeová Brno 1965 0:22:14 40
2. / 66. 23 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 0:22:37 35
3. / 72. 2 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 0:23:57 31
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 74 Robert Míč VSK Uni Brno 1992 0:15:21 40
2. / 2. 33 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:30 35
3. / 3. 13 Karel Fučík AC Moravská Slavia 1972 0:15:37 31
4. / 4. 43 Jiří Miřejovský TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1979 0:15:39 28
5. / 5. 25 Michal Glier Doubravník 1982 0:15:51 26
6. / 6. 64 Milan Kuchařík Brno 1980 0:16:50 25
7. / 9. 89 Jan Macura Horizont Blansko 1972 0:17:16 24
8. / 12. 8 Stanislav Mokrý KOB Moira Brno 1992 0:17:32 23
9. / 13. 82 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. 1980 0:17:37 22
10. / 15. 39 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:17:57 21
11. / 16. 18 Jan Medlík Šumperk 1982 0:18:02 20
12. / 19. 99 Pavel Matoušek Brno 1978 0:18:23 19
13. / 20. 28 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:18:25 18
14. / 21. 59 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans 1989 0:18:26 17
15. / 22. 42 Lukáš Prošek Brno 1974 0:18:27 16
16. / 25. 31 Petr Vitula Kuřim 1986 0:18:49 15
17. / 26. 46 Jaromír Hejl Tišnov Bikers 1982 0:18:52 14
18. / 27. 35 Miroslav Kačín Březina 1979 0:19:10 13
19. / 28. 36 Lukáš Sláma Brno 1984 0:19:12 12
20. / 29. 84 David Kuneš Tišnov 1974 0:19:13 11
21. / 33. 11 Zbyněk Šmíd Tišnov Bikers 1988 0:19:30 10
22. / 34. 77 Ondřej Mokrý Moira Brno 1994 0:19:31 9
23. / 38. 68 Lubomír Vítkovič Hluboké Dvory 1981 0:19:37 8
24. / 68. 16 Jakub Chmelík Česká 1981 0:22:49 7
25. / 69. 102 Pavel Zelený Brno 1973 0:22:56 6
26. / 70. 103 Vlastimil Holer Brno 1981 0:23:04 5
27. / 75. 96 Jiří Toužín LS Brno 1996 0:24:19 4
28. / 79. 85 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:24:40 3
29. / 85. 97 Jan Jurča LS Brno 1996 0:25:42 2
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. 26 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:17:15 40
2. / 10. 6 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:17:19 35
3. / 11. 86 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov 1968 0:17:23 31
4. / 14. 29 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:17:43 28
5. / 17. 72 Vítězslav Prudek Moravec Benešov 1961 0:18:10 26
6. / 18. 19 Petr Patočka Ivančice 1963 0:18:16 25
7. / 24. 98 Jaroslav Jurča :-) 1962 0:18:37 24
8. / 30. 12 Jiří Bubeník ml. LRS Vyškov 1969 0:19:19 23
9. / 31. 56 Pavel Horák Barnex sport Brno 1962 0:19:26 22
10. / 37. 17 Petr Novotný Kuřim 1965 0:19:36 21
11. / 39. 50 Libor Novotný Kuřim 1961 0:19:42 20
12. / 40. 37 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:19:51 19
13. / 43. 7 Luboš Večeřa Kobylí 1965 0:20:31 18
14. / 46. 41 Petr Janek Orel Židenice 1969 0:20:44 17
15. / 47. 24 Jan Krátký Brno Vinohrady 1969 0:20:52 16
16. / 54. 40 Ronald Barták Kuřim 1965 0:21:14 15
17. / 65. 65 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:22:24 14
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 83 František Kolínek AK Perná 1956 0:17:02 40
2. / 44. 49 Rudolf Vilček Ekol team Brno 1954 0:20:36 35
3. / 45. 48 Oldřich Šperka Jedovnice 1956 0:20:39 31
4. / 49. 27 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:20:56 28
5. / 52. 51 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:21:08 26
6. / 62. 79 Jiří Koudelka AP Brno 1957 0:22:10 25
7. / 67. 76 Pavel Sedláček Orel Starý Lískovec 1953 0:22:42 24
8. / 73. 92 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 0:24:01 23
9. / 80. 22 Jiří Kroupa Brno 1959 0:24:45 22
10. / 88. 106 Miroslav Zavřel Brno 1951 0:26:06 21
11. / 90. 107 Petr Krejčiřík Brno 1955 0:34:22 20
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 66 Aleš Stráník Blansko 1950 0:20:27 40
2. / 51. 94 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 0:21:07 35
3. / 57. 1 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:21:24 31
4. / 61. 60 Petr Krieg BMT Brno 1949 0:21:48 28
5. / 74. 73 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 0:24:02 26
6. / 87. 54 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:25:58 25