Výsledky závodu

Běh kolem Babího lomu 2010

9.5.2010
8700 m
polojasno, bláto, 13°C
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2010


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 57 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 Muži (1.) 0:32:33   40 110
2. 80 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 0:33:33   35 105
3. 31 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (1.) 0:35:16   40 101
4. 4 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 Muži (3.) 0:35:41   31 98
5. 33 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (2.) 0:35:46   35 96
6. 28 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (4.) 0:36:31   28 95
7. 99 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (3.) 0:36:37   31 94
8. 23 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M40 (4.) 0:36:54   28 93
9. 9 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 Muži (5.) 0:37:46   26 92
10. 65 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 M40 (5.) 0:38:55   26 91
11. 6 Aleš Hnízdil TJ Sokol Lomnička / Kuřim TJ Sokol Lomnička / Kuřim 1984 Muži (6.) 0:39:26   25 90
12. 92 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 M40 (6.) 0:39:39   25 89
13. 49 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 Muži (7.) 0:40:01   24 88
14. 10 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (1.) 0:41:26   40 87
15. 55 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (1.) 0:41:39   40 86
16. 64 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (8.) 0:41:56   23 85
17. 84 Martin Rigler Čebín Čebín 1967 M40 (7.) 0:42:04   24 84
18. 70 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (2.) 0:42:12   35 83
19. 25 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (1.) 0:42:23TR 45 82
20. 76 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (8.) 0:42:24   23 81
21. 2 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M40 (9.) 0:43:18   22 80
22. 54 Milan Kobliha LRS Vyškov LRS Vyškov 1957 M50 (3.) 0:44:11   31 79
23. 16 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (2.) 0:44:28   35 78
24. 89 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (2.) 0:44:58   35 77
25. 79 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (4.) 0:45:01   28 76
26. 61 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (10.) 0:45:27   21 75
27. 93 Jana Szökeová Brno Brno 1965 Ž45 (1.) 0:45:32   40 74
28. 91 Lubomír Vítkovič Hluboké Dvory Hluboké Dvory 1981 Muži (9.) 0:46:42   22 73
29. 50 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:46:55   35 72
30. 20 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M60 (3.) 0:47:12   31 71
31. 86 Rudolf Vilček Ekol team Brno Ekol team Brno 1954 M50 (5.) 0:47:30   26 70
32. 82 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (1.) 0:47:31   40 69
33. 96 Hana Šváchová Brno Brno 1980 Ženy (2.) 0:47:46   35 68
34. 78 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (4.) 0:49:06   28 67
35. 13 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (5.) 0:49:49   26 66
36. 47 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ž35 (3.) 0:50:41   31 65
37. 19 Jiří Kroupa Brno Brno 1959 M50 (6.) 0:50:42   25 64
38. 77 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (3.) 0:52:00   31 63
39. 43 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (4.) 0:53:32   28 62
40. 36 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (4.) 0:53:45   28 61
41. 35 Josef Kubík Ptačina Adamov Ptačina Adamov 1938 M60 (6.) 0:59:21   25 60
42. 17 Pavla Kroupová Brno Brno 1965 Ž45 (3.) 1:09:08   31 59
43. 12 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ž35 (5.) 1:10:47   26 58
44. 37 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (6.) 1:10:47   25 57
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 32. 82 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:47:31  40
2. / 33. 96 Hana Šváchová Brno Brno 1980 0:47:46  35
3. / 38. 77 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:52:00  31
4. / 40. 36 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:53:45  28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 25 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 0:42:23TR 45
2. / 23. 16 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:44:28  35
3. / 36. 47 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:50:41  31
4. / 39. 43 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:53:32  28
5. / 43. 12 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 1:10:47  26
6. / 44. 37 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 1:10:47  25
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 93 Jana Szökeová Brno Brno 1965 0:45:32  40
2. / 29. 50 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:46:55  35
3. / 42. 17 Pavla Kroupová Brno Brno 1965 1:09:08  31
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 57 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:32:33  40
2. / 2. 80 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:33:33  35
3. / 4. 4 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:35:41  31
4. / 6. 28 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 0:36:31  28
5. / 9. 9 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:37:46  26
6. / 11. 6 Aleš Hnízdil TJ Sokol Lomnička / Kuřim TJ Sokol Lomnička / Kuřim 1984 0:39:26  25
7. / 13. 49 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 0:40:01  24
8. / 16. 64 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:41:56  23
9. / 28. 91 Lubomír Vítkovič Hluboké Dvory Hluboké Dvory 1981 0:46:42  22
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 31 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:35:16  40
2. / 5. 33 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:35:46  35
3. / 7. 99 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:36:37  31
4. / 8. 23 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:36:54  28
5. / 10. 65 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 0:38:55  26
6. / 12. 92 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 0:39:39  25
7. / 17. 84 Martin Rigler Čebín Čebín 1967 0:42:04  24
8. / 20. 76 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:42:24  23
9. / 21. 2 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:43:18  22
10. / 26. 61 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:45:27  21
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. 10 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:41:26  40
2. / 18. 70 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:42:12  35
3. / 22. 54 Milan Kobliha LRS Vyškov LRS Vyškov 1957 0:44:11  31
4. / 25. 79 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:45:01  28
5. / 31. 86 Rudolf Vilček Ekol team Brno Ekol team Brno 1954 0:47:30  26
6. / 37. 19 Jiří Kroupa Brno Brno 1959 0:50:42  25
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. 55 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:41:39  40
2. / 24. 89 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:44:58  35
3. / 30. 20 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:47:12  31
4. / 34. 78 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:49:06  28
5. / 35. 13 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:49:49  26
6. / 41. 35 Josef Kubík Ptačina Adamov Ptačina Adamov 1938 0:59:21  25