Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2010

13.2.2010
6300 m
bořící se sníh, zataženo, -2°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2010


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 67 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:25:45   40 110
2. 9 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 Muži (2.) 0:25:57   35 105
3. 57 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 Muži (3.) 0:28:09   31 101
4. 61 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (4.) 0:29:06   28 98
5. 82 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (5.) 0:29:09   26 96
6. 91 Zdeněk Mazal AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1981 Muži (6.) 0:29:12   25 95
7. 28 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (1.) 0:29:38   40 94
8. 58 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 Muži (7.) 0:30:33   24 93
9. 50 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (2.) 0:30:37   35 92
10. 80 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:30:40   40 91
11. 53 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (3.) 0:30:47   31 90
12. 84 Jakub Jurčaga TJ Sokol Maxičky Ječín TJ Sokol Maxičky Ječín 1985 Muži (8.) 0:30:54   23 89
13. 65 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 Muži (9.) 0:31:14   22 88
14. 20 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (4.) 0:31:24   28 87
15. 6 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (5.) 0:32:10   26 86
16. 12 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 M40 (6.) 0:32:54   25 85
17. 51 Zdeňka Komárková Olešnice Olešnice 1974 Ž35 (1.) 0:33:37   40 84
18. 86 Dan Pokorný AK Tišnov AK Tišnov 1974 Muži (10.) 0:34:00   21 83
19. 17 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (7.) 0:34:08   24 82
20. 87 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M40 (8.) 0:34:33   23 81
21. 2 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 M40 (9.) 0:34:48   22 80
22. 79 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (10.) 0:34:52   21 79
23. 13 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (2.) 0:35:04   35 78
24. 89 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M50 (3.) 0:35:07   31 77
25. 54 Ivan Mrhač Štěpánovice Štěpánovice 1972 Muži (11.) 0:35:22   20 76
26. 78 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (11.) 0:35:40   20 75
27. 70 Lubomír Vítkovič Hluboké Dvory Hluboké Dvory 1981 Muži (12.) 0:35:54   19 74
28. 76 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (1.) 0:36:03   40 73
29. 35 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (13.) 0:36:10   18 72
30. 1 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (1.) 0:36:12   40 71
31. 55 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (2.) 0:36:41   35 70
32. 96 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (12.) 0:36:55   19 69
33. 59 Milan Kobliha LRS Vyškov LRS Vyškov 1957 M50 (4.) 0:37:00   28 68
34. 49 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M40 (13.) 0:37:00   18 67
35. 60 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (2.) 0:37:11   35 66
36. 90 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1983 Ženy (2.) 0:37:25   35 65
37. 4 Simona Couralová BATT Nové Město na Moravě BATT Nové Město na Moravě 1996 Muži (14.) 0:38:11   17 64
38. 36 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (5.) 0:38:17   26 63
39. 39 Magda Janková Brno Brno 1980 Ženy (3.) 0:38:24   31 62
40. 43 Jakub Chmelík Česká Česká 1981 Muži (15.) 0:38:47   16 61
41. 63 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 Muži (16.) 0:39:31   15 60
42. 94 Veronika Floriánová AP Brno AP Brno 1973 Ž35 (3.) 0:39:48   31 59
43. 92 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (1.) 0:40:02   40 58
44. 16 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M60 (3.) 0:41:08   31 57
45. 99 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ž35 (4.) 0:41:40   28 56
46. 27 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž45 (2.) 0:41:47   35 55
47. 33 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 Ž35 (5.) 0:45:22   26 54
48. 64 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (4.) 0:45:30   28 53
49. 34 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (5.) 0:46:41   26 52
50. 93 Jiří Kroupa Brno Brno 1959 M50 (6.) 0:47:06   25 51
51. 77 František Krejčí Brno Brno 1943 M60 (6.) 0:47:29   25 50
52. 37 Pavla Kroupová Brno Brno 1965 Ž45 (3.) 1:02:21   31 49
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. 1 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:36:12  40
2. / 36. 90 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1983 0:37:25  35
3. / 39. 39 Magda Janková Brno Brno 1980 0:38:24  31
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 51 Zdeňka Komárková Olešnice Olešnice 1974 0:33:37  40
2. / 35. 60 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:37:11  35
3. / 42. 94 Veronika Floriánová AP Brno AP Brno 1973 0:39:48  31
4. / 45. 99 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:41:40  28
5. / 47. 33 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 0:45:22  26
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 43. 92 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:40:02  40
2. / 46. 27 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:41:47  35
3. / 52. 37 Pavla Kroupová Brno Brno 1965 1:02:21  31
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 67 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:25:45  40
2. / 2. 9 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:25:57  35
3. / 3. 57 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 0:28:09  31
4. / 4. 61 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:29:06  28
5. / 5. 82 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:29:09  26
6. / 6. 91 Zdeněk Mazal AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1981 0:29:12  25
7. / 8. 58 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:30:33  24
8. / 12. 84 Jakub Jurčaga TJ Sokol Maxičky Ječín TJ Sokol Maxičky Ječín 1985 0:30:54  23
9. / 13. 65 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:31:14  22
10. / 18. 86 Dan Pokorný AK Tišnov AK Tišnov 1974 0:34:00  21
11. / 25. 54 Ivan Mrhač Štěpánovice Štěpánovice 1972 0:35:22  20
12. / 27. 70 Lubomír Vítkovič Hluboké Dvory Hluboké Dvory 1981 0:35:54  19
13. / 29. 35 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:36:10  18
14. / 37. 4 Simona Couralová BATT Nové Město na Moravě BATT Nové Město na Moravě 1996 0:38:11  17
15. / 40. 43 Jakub Chmelík Česká Česká 1981 0:38:47  16
16. / 41. 63 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 0:39:31  15
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 28 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:29:38  40
2. / 9. 50 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:30:37  35
3. / 11. 53 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:30:47  31
4. / 14. 20 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:31:24  28
5. / 15. 6 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:32:10  26
6. / 16. 12 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 0:32:54  25
7. / 19. 17 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:34:08  24
8. / 20. 87 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:34:33  23
9. / 21. 2 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 0:34:48  22
10. / 22. 79 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:34:52  21
11. / 26. 78 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:35:40  20
12. / 32. 96 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:36:55  19
13. / 34. 49 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:37:00  18
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 80 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:30:40  40
2. / 23. 13 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:35:04  35
3. / 24. 89 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:35:07  31
4. / 33. 59 Milan Kobliha LRS Vyškov LRS Vyškov 1957 0:37:00  28
5. / 38. 36 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:38:17  26
6. / 50. 93 Jiří Kroupa Brno Brno 1959 0:47:06  25
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 76 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:36:03  40
2. / 31. 55 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:36:41  35
3. / 44. 16 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:41:08  31
4. / 48. 64 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:45:30  28
5. / 49. 34 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:46:41  26
6. / 51. 77 František Krejčí Brno Brno 1943 0:47:29  25