Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2009

1.11.2009
3800 m
mlha, -1°C
Info o trati »

Běh na Babí lom 2009


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 64 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (1.) 0:15:48   40 110
2. 65 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 Muži (2.) 0:15:50   35 105
3. 96 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (3.) 0:16:00   31 101
4. 51 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M50 (1.) 0:16:06   40 98
5. 17 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 M40 (1.) 0:16:21   40 96
6. 39 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 M40 (2.) 0:16:44   35 95
7. 71 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 Muži (4.) 0:16:51   28 94
8. 79 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (5.) 0:16:59   26 93
9. 43 Michaela Mannová Dvůr Králové Dvůr Králové 1982 Ženy (1.) 0:17:20TR 45 92
10. 56 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (3.) 0:17:23   31 91
11. 78 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 Muži (6.) 0:17:28   25 90
12. 58 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (4.) 0:17:36   28 89
13. 31 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (7.) 0:17:49   24 88
14. 89 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 Muži (8.) 0:17:50   23 87
15. 93 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M40 (5.) 0:17:53   26 86
16. 92 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (6.) 0:18:16   25 85
17. 15 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:18:26   35 84
18. 54 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 Muži (9.) 0:18:31   22 83
19. 68 Petr Hadač New Balance Team New Balance Team 1977 Muži (10.) 0:18:34   21 82
20. 36 Pavel Musil Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1975 Muži (11.) 0:18:37   20 81
21. 80 Jan Brabec Podlesí Podlesí 1973 Muži (12.) 0:18:44   19 80
22. 76 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 M40 (7.) 0:18:54   24 79
23. 12 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 M40 (8.) 0:19:28   23 78
24. 9 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno Čiba sport Brno 1989 Muži (13.) 0:19:33   18 77
25. 27 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (9.) 0:19:41   22 76
26. 25 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (3.) 0:19:50   31 75
27. 86 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 Muži (14.) 0:20:00   17 74
28. 75 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (1.) 0:20:09   40 73
29. 87 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (15.) 0:20:15   16 72
30. 70 Tomáš Stehlík Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou 1976 Muži (16.) 0:20:25   15 71
31. 99 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (17.) 0:20:31   14 70
32. 57 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (2.) 0:20:40   35 69
33. 53 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M40 (10.) 0:20:43   21 68
34. 77 Petr Klepal Perun Team Blansko Perun Team Blansko 1966 M40 (11.) 0:20:46   20 67
35. 60 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž35 (2.) 0:20:47   35 66
36. 13 Jan Pešák MH Ateliér MH Ateliér 1981 Muži (18.) 0:20:55   13 65
37. 10 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 M40 (12.) 0:20:56   19 64
38. 94 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (19.) 0:21:06   12 63
39. 28 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (.) 0:21:08   40 62
40. 82 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (1.) 0:21:24   35 61
41. 85 Miroslav Varga Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice 1982 Muži (20.) 0:21:25   11 60
42. 49 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M60 (2.) 0:21:36   31 59
43. 2 Rudolf Vilček Ekol team Brno Ekol team Brno 1954 M50 (4.) 0:21:40   28 58
44. 6 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 Muži (21.) 0:21:44   10 57
45. 23 Jaroslav Stloukal st. KČT Adamov KČT Adamov 1946 M60 (3.) 0:21:50   28 56
46. 19 Michaela Jurčová Lodní Sporty Brno Lodní Sporty Brno 1989 Ženy (3.) 0:21:51   31 55
47. 59 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (5.) 0:21:56   26 54
48. 97 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (13.) 0:22:28   18 53
49. 55 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1983 Ženy (4.) 0:22:43   28 52
50. 4 Kamila Klepalová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1996 Ženy (5.) 0:22:48   26 51
51. 83 Eva Hyánková New Balance Team New Balance Team 1974 Ž35 (3.) 0:23:08   31 50
52. 35 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (6.) 0:23:15   25 49
53. 90 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (4.) 0:24:00   28 48
54. 20 Helena Hradecká VUVEL Brno VUVEL Brno 1980 Ženy (7.) 0:24:14   24 47
55. 7 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ž35 (5.) 0:24:24   26 46
56. 32 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž35 (6.) 0:25:26   25 45
57. 47 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (4.) 0:25:42   26 44
58. 67 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (5.) 0:26:15   25 43
59. 63 Vladimír Kutil CK Komín Brno CK Komín Brno 1963 M40 (14.) 0:26:48   17 42
60. 37 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (8.) 0:26:57   23 41
61. 61 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (9.) 0:27:27   22 40
62. 22 Veronika Holubová New Balance Team New Balance Team 1983 Ženy (10.) 0:28:10   21 39
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 43 Michaela Mannová Dvůr Králové Dvůr Králové 1982 0:17:20TR 45
2. / 32. 57 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:20:40  35
3. / 46. 19 Michaela Jurčová Lodní Sporty Brno Lodní Sporty Brno 1989 0:21:51  31
4. / 49. 55 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1983 0:22:43  28
5. / 50. 4 Kamila Klepalová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1996 0:22:48  26
6. / 52. 35 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:23:15  25
7. / 54. 20 Helena Hradecká VUVEL Brno VUVEL Brno 1980 0:24:14  24
8. / 60. 37 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:26:57  23
9. / 61. 61 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:27:27  22
10. / 62. 22 Veronika Holubová New Balance Team New Balance Team 1983 0:28:10  21
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 75 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 0:20:09  40
2. / 35. 60 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:20:47  35
3. / 51. 83 Eva Hyánková New Balance Team New Balance Team 1974 0:23:08  31
4. / 53. 90 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:24:00  28
5. / 55. 7 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:24:24  26
6. / 56. 32 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:25:26  25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 64 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:48  40
2. / 2. 65 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 0:15:50  35
3. / 3. 96 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:16:00  31
4. / 7. 71 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 0:16:51  28
5. / 8. 79 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:16:59  26
6. / 11. 78 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:17:28  25
7. / 13. 31 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:17:49  24
8. / 14. 89 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 0:17:50  23
9. / 18. 54 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 0:18:31  22
10. / 19. 68 Petr Hadač New Balance Team New Balance Team 1977 0:18:34  21
11. / 20. 36 Pavel Musil Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1975 0:18:37  20
12. / 21. 80 Jan Brabec Podlesí Podlesí 1973 0:18:44  19
13. / 24. 9 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno Čiba sport Brno 1989 0:19:33  18
14. / 27. 86 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:20:00  17
15. / 29. 87 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:20:15  16
16. / 30. 70 Tomáš Stehlík Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou 1976 0:20:25  15
17. / 31. 99 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:20:31  14
18. / 36. 13 Jan Pešák MH Ateliér MH Ateliér 1981 0:20:55  13
19. / 38. 94 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:21:06  12
20. / 41. 85 Miroslav Varga Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice 1982 0:21:25  11
21. / 44. 6 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:21:44  10
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 17 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 0:16:21  40
2. / 6. 39 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 0:16:44  35
3. / 10. 56 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:17:23  31
4. / 12. 58 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:17:36  28
5. / 15. 93 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:17:53  26
6. / 16. 92 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:18:16  25
7. / 22. 76 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 0:18:54  24
8. / 23. 12 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 0:19:28  23
9. / 25. 27 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:19:41  22
10. / 33. 53 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:20:43  21
11. / 34. 77 Petr Klepal Perun Team Blansko Perun Team Blansko 1966 0:20:46  20
12. / 37. 10 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 0:20:56  19
13. / 48. 97 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:22:28  18
14. / 59. 63 Vladimír Kutil CK Komín Brno CK Komín Brno 1963 0:26:48  17
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 51 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:16:06  40
2. / 17. 15 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:18:26  35
3. / 26. 25 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:19:50  31
4. / 43. 2 Rudolf Vilček Ekol team Brno Ekol team Brno 1954 0:21:40  28
5. / 47. 59 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:21:56  26
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 39. 28 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:21:08  40
2. / 40. 82 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:21:24  35
3. / 42. 49 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 0:21:36  31
4. / 45. 23 Jaroslav Stloukal st. KČT Adamov KČT Adamov 1946 0:21:50  28
5. / 57. 47 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:25:42  26
6. / 58. 67 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:26:15  25