Výsledky závodu

1.11.2009
3800 m
mlha, -1°C
Info o trati »

Běh na Babí lom 2009


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 64 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (1.) 0:15:48 40 110
2. 65 Karel Fučík AC Moravská Slavia 1972 Muži (2.) 0:15:50 35 105
3. 96 Michal Glier Doubravník 1982 Muži (3.) 0:16:00 31 101
4. 51 František Kolínek AK Perná 1956 M50 (1.) 0:16:06 40 98
5. 17 Zdeněk Polák Horizont Blansko 1969 M40 (1.) 0:16:21 40 96
6. 39 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov 1968 M40 (2.) 0:16:44 35 95
7. 71 Martin Smíšek Kuřim 1992 Muži (4.) 0:16:51 28 94
8. 79 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 Muži (5.) 0:16:59 26 93
9. 43 Michaela Mannová Dvůr Králové 1982 Ženy (1.) 0:17:20TR 45 92
10. 56 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M40 (3.) 0:17:23 31 91
11. 78 Jan Macura Horizont Blansko 1972 Muži (6.) 0:17:28 25 90
12. 58 Luboš Prudek Kuřim 1961 M40 (4.) 0:17:36 28 89
13. 31 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (7.) 0:17:49 24 88
14. 89 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava 1979 Muži (8.) 0:17:50 23 87
15. 93 Jaroslav Jurča :-) 1962 M40 (5.) 0:17:53 26 86
16. 92 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (6.) 0:18:16 25 85
17. 15 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:18:26 35 84
18. 54 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. 1980 Muži (9.) 0:18:31 22 83
19. 68 Petr Hadač New Balance Team 1977 Muži (10.) 0:18:34 21 82
20. 36 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 Muži (11.) 0:18:37 20 81
21. 80 Jan Brabec Podlesí 1973 Muži (12.) 0:18:44 19 80
22. 76 Jiří Bubeník ml. LRS Vyškov 1969 M40 (7.) 0:18:54 24 79
23. 12 Ronald Barták Kuřim 1965 M40 (8.) 0:19:28 23 78
24. 9 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno 1989 Muži (13.) 0:19:33 18 77
25. 27 Petr Novotný Kuřim 1965 M40 (9.) 0:19:41 22 76
26. 25 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (3.) 0:19:50 31 75
27. 86 Zbyněk Bednář Jamné 1973 Muži (14.) 0:20:00 17 74
28. 75 Irena Antošová AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (1.) 0:20:09 40 73
29. 87 Jan Jína AC Moravská Slavia 1973 Muži (15.) 0:20:15 16 72
30. 70 Tomáš Stehlík Jablonec nad Nisou 1976 Muži (16.) 0:20:25 15 71
31. 99 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (17.) 0:20:31 14 70
32. 57 Hana Fučíková AC Moravská Slavia 1977 Ženy (2.) 0:20:40 35 69
33. 53 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 M40 (10.) 0:20:43 21 68
34. 77 Petr Klepal Perun Team Blansko 1966 M40 (11.) 0:20:46 20 67
35. 60 Alena Žákovská Horizont Blansko 1962 Ž35 (2.) 0:20:47 35 66
36. 13 Jan Pešák MH Ateliér 1981 Muži (18.) 0:20:55 13 65
37. 10 Luboš Večeřa Kobylí 1965 M40 (12.) 0:20:56 19 64
38. 94 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (19.) 0:21:06 12 63
39. 28 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M60 (.) 0:21:08 40 62
40. 82 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M60 (1.) 0:21:24 35 61
41. 85 Miroslav Varga Brno - Řečkovice 1982 Muži (20.) 0:21:25 11 60
42. 49 Petr Krieg BMT Brno 1949 M60 (2.) 0:21:36 31 59
43. 2 Rudolf Vilček Ekol team Brno 1954 M50 (4.) 0:21:40 28 58
44. 6 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 Muži (21.) 0:21:44 10 57
45. 23 Jaroslav Stloukal st. KČT Adamov 1946 M60 (3.) 0:21:50 28 56
46. 19 Michaela Jurčová Lodní Sporty Brno 1989 Ženy (3.) 0:21:51 31 55
47. 59 Lubomír Liška Kuřim 1955 M50 (5.) 0:21:56 26 54
48. 97 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (13.) 0:22:28 18 53
49. 55 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia 1983 Ženy (4.) 0:22:43 28 52
50. 4 Kamila Klepalová AK Olymp Brno 1996 Ženy (5.) 0:22:48 26 51
51. 83 Eva Hyánková New Balance Team 1974 Ž35 (3.) 0:23:08 31 50
52. 35 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno 1982 Ženy (6.) 0:23:15 25 49
53. 90 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 Ž35 (4.) 0:24:00 28 48
54. 20 Helena Hradecká VUVEL Brno 1980 Ženy (7.) 0:24:14 24 47
55. 7 Ivona Jaskulková Rajhrad 1972 Ž35 (5.) 0:24:24 26 46
56. 32 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž35 (6.) 0:25:26 25 45
57. 47 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (4.) 0:25:42 26 44
58. 67 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (5.) 0:26:15 25 43
59. 63 Vladimír Kutil CK Komín Brno 1963 M40 (14.) 0:26:48 17 42
60. 37 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia 1976 Ženy (8.) 0:26:57 23 41
61. 61 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia 1977 Ženy (9.) 0:27:27 22 40
62. 22 Veronika Holubová New Balance Team 1983 Ženy (10.) 0:28:10 21 39
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 43 Michaela Mannová Dvůr Králové 1982 0:17:20TR 45
2. / 32. 57 Hana Fučíková AC Moravská Slavia 1977 0:20:40 35
3. / 46. 19 Michaela Jurčová Lodní Sporty Brno 1989 0:21:51 31
4. / 49. 55 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia 1983 0:22:43 28
5. / 50. 4 Kamila Klepalová AK Olymp Brno 1996 0:22:48 26
6. / 52. 35 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno 1982 0:23:15 25
7. / 54. 20 Helena Hradecká VUVEL Brno 1980 0:24:14 24
8. / 60. 37 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia 1976 0:26:57 23
9. / 61. 61 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia 1977 0:27:27 22
10. / 62. 22 Veronika Holubová New Balance Team 1983 0:28:10 21
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 75 Irena Antošová AC Moravská Slavia 1967 0:20:09 40
2. / 35. 60 Alena Žákovská Horizont Blansko 1962 0:20:47 35
3. / 51. 83 Eva Hyánková New Balance Team 1974 0:23:08 31
4. / 53. 90 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 0:24:00 28
5. / 55. 7 Ivona Jaskulková Rajhrad 1972 0:24:24 26
6. / 56. 32 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:25:26 25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 64 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:48 40
2. / 2. 65 Karel Fučík AC Moravská Slavia 1972 0:15:50 35
3. / 3. 96 Michal Glier Doubravník 1982 0:16:00 31
4. / 7. 71 Martin Smíšek Kuřim 1992 0:16:51 28
5. / 8. 79 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:16:59 26
6. / 11. 78 Jan Macura Horizont Blansko 1972 0:17:28 25
7. / 13. 31 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:17:49 24
8. / 14. 89 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava 1979 0:17:50 23
9. / 18. 54 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. 1980 0:18:31 22
10. / 19. 68 Petr Hadač New Balance Team 1977 0:18:34 21
11. / 20. 36 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 0:18:37 20
12. / 21. 80 Jan Brabec Podlesí 1973 0:18:44 19
13. / 24. 9 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno 1989 0:19:33 18
14. / 27. 86 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:20:00 17
15. / 29. 87 Jan Jína AC Moravská Slavia 1973 0:20:15 16
16. / 30. 70 Tomáš Stehlík Jablonec nad Nisou 1976 0:20:25 15
17. / 31. 99 Lukáš Sláma Brno 1984 0:20:31 14
18. / 36. 13 Jan Pešák MH Ateliér 1981 0:20:55 13
19. / 38. 94 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:21:06 12
20. / 41. 85 Miroslav Varga Brno - Řečkovice 1982 0:21:25 11
21. / 44. 6 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 0:21:44 10
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 17 Zdeněk Polák Horizont Blansko 1969 0:16:21 40
2. / 6. 39 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov 1968 0:16:44 35
3. / 10. 56 Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:17:23 31
4. / 12. 58 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:17:36 28
5. / 15. 93 Jaroslav Jurča :-) 1962 0:17:53 26
6. / 16. 92 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:18:16 25
7. / 22. 76 Jiří Bubeník ml. LRS Vyškov 1969 0:18:54 24
8. / 23. 12 Ronald Barták Kuřim 1965 0:19:28 23
9. / 25. 27 Petr Novotný Kuřim 1965 0:19:41 22
10. / 33. 53 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 0:20:43 21
11. / 34. 77 Petr Klepal Perun Team Blansko 1966 0:20:46 20
12. / 37. 10 Luboš Večeřa Kobylí 1965 0:20:56 19
13. / 48. 97 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:22:28 18
14. / 59. 63 Vladimír Kutil CK Komín Brno 1963 0:26:48 17
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 51 František Kolínek AK Perná 1956 0:16:06 40
2. / 17. 15 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 0:18:26 35
3. / 26. 25 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:19:50 31
4. / 43. 2 Rudolf Vilček Ekol team Brno 1954 0:21:40 28
5. / 47. 59 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:21:56 26
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 39. 28 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 0:21:08 40
2. / 40. 82 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:21:24 35
3. / 42. 49 Petr Krieg BMT Brno 1949 0:21:36 31
4. / 45. 23 Jaroslav Stloukal st. KČT Adamov 1946 0:21:50 28
5. / 57. 47 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:25:42 26
6. / 58. 67 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:26:15 25