Výsledky závodu

10.10.2009
0:08:00
zataženo, mrholení, 12°C
Info o trati »

Kuřimská osmiminutovka 2009


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 82 Martin Votýpka AK Kuřim 2000 Přípravka H (1.) 1761 m 40 40
2. 25 Matěj Pleskač Kuřim 2002 Přípravka H (2.) 1691 m 35 35
3. 93 Jakub Laštůvka Kuřim 2002 Přípravka H (3.) 1686 m 31 31
4. 27 Vojtěch Dušek AK Tišnov 2000 Přípravka H (4.) 1625 m 28 28
5. 94 Ondřej Sukač Kuřim 2003 Přípravka H (5.) 1557 m 26 26
6. 47 Kateřina Kočí TJ Slovan Podlesí 2001 Přípravka D (1.) 1550 m 25 25
7. 87 Šárka Půstová VSK Uni Brno 2002 Přípravka D (2.) 1548 m 24 24
8. 15 Tereza Sukačová Kuřim 2000 Přípravka D (3.) 1505 m 23 23
9. 49 Petra Brabcová Podlesí 2002 Přípravka D (4.) 1451 m 22 22
10. 90 Jakub Tomíček Kuřim 2003 Přípravka H (6.) 1450 m 21 21
11. 51 Barbora Štěpančíková AHA Vyškov 2002 Přípravka D (5.) 1428 m 20 20
12. 75 Kateřina Flamichová AK Tišnov 2000 Přípravka D (6.) 1326 m 19 19
13. 68 Jonáš Konečný AK Kuřim 2003 Přípravka H (7.) 1313 m 18 18
14. 22 Adéla Bělušová AK Kuřim 2002 Přípravka D (7.) 1250 m 17 17
15. 99 Šimon Kafka AK Kuřim 2004 Přípravka H (8.) 1215 m 16 16
16. 61 Jáchym Badin AK Kuřim 2002 Přípravka H (9.) 1114 m 15 15
17. 13 Eliška Konečná AK Kuřim 2005 Přípravka D (8.) 991 m 14 14
18. 37 Klára Sikorová Sokol Kuřim 2005 Přípravka D (9.) 937 m 13 13
19. 92 Lucie Laštůvková Kuřim 2006 Přípravka D (10.) 890 m 12 12
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 47 Kateřina Kočí TJ Slovan Podlesí 2001 1550 m 25
2. / 7. 87 Šárka Půstová VSK Uni Brno 2002 1548 m 24
3. / 8. 15 Tereza Sukačová Kuřim 2000 1505 m 23
4. / 9. 49 Petra Brabcová Podlesí 2002 1451 m 22
5. / 11. 51 Barbora Štěpančíková AHA Vyškov 2002 1428 m 20
6. / 12. 75 Kateřina Flamichová AK Tišnov 2000 1326 m 19
7. / 14. 22 Adéla Bělušová AK Kuřim 2002 1250 m 17
8. / 17. 13 Eliška Konečná AK Kuřim 2005 991 m 14
9. / 18. 37 Klára Sikorová Sokol Kuřim 2005 937 m 13
10. / 19. 92 Lucie Laštůvková Kuřim 2006 890 m 12
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 82 Martin Votýpka AK Kuřim 2000 1761 m 40
2. / 2. 25 Matěj Pleskač Kuřim 2002 1691 m 35
3. / 3. 93 Jakub Laštůvka Kuřim 2002 1686 m 31
4. / 4. 27 Vojtěch Dušek AK Tišnov 2000 1625 m 28
5. / 5. 94 Ondřej Sukač Kuřim 2003 1557 m 26
6. / 10. 90 Jakub Tomíček Kuřim 2003 1450 m 21
7. / 13. 68 Jonáš Konečný AK Kuřim 2003 1313 m 18
8. / 15. 99 Šimon Kafka AK Kuřim 2004 1215 m 16
9. / 16. 61 Jáchym Badin AK Kuřim 2002 1114 m 15