Výsledky závodu

Kuřimská osmiminutovka 2009

10.10.2009
0:08:00
zataženo, mrholení, 12°C
Info o trati »

Kuřimská osmiminutovka 2009


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 82 Martin Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 2000 Přípravka H (1.) 1761 m   40 40
2. 25 Matěj Pleskač Kuřim Kuřim 2002 Přípravka H (2.) 1691 m   35 35
3. 93 Jakub Laštůvka Kuřim Kuřim 2002 Přípravka H (3.) 1686 m   31 31
4. 27 Vojtěch Dušek AK Tišnov AK Tišnov 2000 Přípravka H (4.) 1625 m   28 28
5. 94 Ondřej Sukač Kuřim Kuřim 2003 Přípravka H (5.) 1557 m   26 26
6. 47 Kateřina Kočí TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2001 Přípravka D (1.) 1550 m   25 25
7. 87 Šárka Půstová VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2002 Přípravka D (2.) 1548 m   24 24
8. 15 Tereza Sukačová Kuřim Kuřim 2000 Přípravka D (3.) 1505 m   23 23
9. 49 Petra Brabcová Podlesí Podlesí 2002 Přípravka D (4.) 1451 m   22 22
10. 90 Jakub Tomíček Kuřim Kuřim 2003 Přípravka H (6.) 1450 m   21 21
11. 51 Barbora Štěpančíková AHA Vyškov AHA Vyškov 2002 Přípravka D (5.) 1428 m   20 20
12. 75 Kateřina Flamichová AK Tišnov AK Tišnov 2000 Přípravka D (6.) 1326 m   19 19
13. 68 Jonáš Konečný AK Kuřim AK Kuřim 2003 Přípravka H (7.) 1313 m   18 18
14. 22 Adéla Bělušová AK Kuřim AK Kuřim 2002 Přípravka D (7.) 1250 m   17 17
15. 99 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 Přípravka H (8.) 1215 m   16 16
16. 61 Jáchym Badin AK Kuřim AK Kuřim 2002 Přípravka H (9.) 1114 m   15 15
17. 13 Eliška Konečná AK Kuřim AK Kuřim 2005 Přípravka D (8.) 991 m   14 14
18. 37 Klára Sikorová Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2005 Přípravka D (9.) 937 m   13 13
19. 92 Lucie Laštůvková Kuřim Kuřim 2006 Přípravka D (10.) 890 m   12 12
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 47 Kateřina Kočí TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2001 1550 m  25
2. / 7. 87 Šárka Půstová VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2002 1548 m  24
3. / 8. 15 Tereza Sukačová Kuřim Kuřim 2000 1505 m  23
4. / 9. 49 Petra Brabcová Podlesí Podlesí 2002 1451 m  22
5. / 11. 51 Barbora Štěpančíková AHA Vyškov AHA Vyškov 2002 1428 m  20
6. / 12. 75 Kateřina Flamichová AK Tišnov AK Tišnov 2000 1326 m  19
7. / 14. 22 Adéla Bělušová AK Kuřim AK Kuřim 2002 1250 m  17
8. / 17. 13 Eliška Konečná AK Kuřim AK Kuřim 2005 991 m  14
9. / 18. 37 Klára Sikorová Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2005 937 m  13
10. / 19. 92 Lucie Laštůvková Kuřim Kuřim 2006 890 m  12
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 82 Martin Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 2000 1761 m  40
2. / 2. 25 Matěj Pleskač Kuřim Kuřim 2002 1691 m  35
3. / 3. 93 Jakub Laštůvka Kuřim Kuřim 2002 1686 m  31
4. / 4. 27 Vojtěch Dušek AK Tišnov AK Tišnov 2000 1625 m  28
5. / 5. 94 Ondřej Sukač Kuřim Kuřim 2003 1557 m  26
6. / 10. 90 Jakub Tomíček Kuřim Kuřim 2003 1450 m  21
7. / 13. 68 Jonáš Konečný AK Kuřim AK Kuřim 2003 1313 m  18
8. / 15. 99 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 1215 m  16
9. / 16. 61 Jáchym Badin AK Kuřim AK Kuřim 2002 1114 m  15