Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2001

28.6.2001
4800 m

Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2001


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. L. Plachý Univerzita Univerzita   0:16:46   83 110
2. Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 Muži (1.) 0:16:53   79 105
3. Tomáš Parnica AK Most AK Most 1980 Muži (2.) 0:16:59   75 101
4. Lukáš Plachý Uni Brno Uni Brno 1985 Muži (3.) 0:17:20   72 98
5. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 Muži (4.) 0:17:25   70 96
6. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M40 (.) 0:17:32   68 95
7. Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 Muži (5.) 0:17:39   66 94
8. Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 Muži (6.) 0:17:51   64 93
9. Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim HK Babí lom Kuřim 1975 Muži (7.) 0:18:05   62 92
10. Michal Plšek Kuřim Kuřim   0:18:33   60 91
11. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 M50 (.) 0:18:36   58 90
12. Martin Doušek Hradčany Hradčany 1976 Muži (8.) 0:19:04   56 89
13. Miloš Frýba Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1955 M40 (1.) 0:19:18   54 88
14. Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (9.) 0:19:29   52 87
15. Martin Plšek Kuřim Kuřim   0:19:37   50 86
16. M. Kříž   0:19:50   48 85
17. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (2.) 0:20:27   46 84
18. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (10.) 0:20:41   44 83
19. A. Kořínek Kuřim Kuřim   0:20:49   42 82
20. Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M50 (1.) 0:20:55   40 81
21. P. Bém Kuřim Kuřim   0:21:05   38 80
22. Marek Novohradský HK Babí Lom Kuřim HK Babí Lom Kuřim 1975 Muži (11.) 0:21:14   36 79
23. Milan Sekanina Brno Brno 1942 M50 (2.) 0:21:22   34 78
24. Jan Kuchař Blansko Blansko 1980 Muži (12.) 0:21:23   32 77
25. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 Muži (13.) 0:21:30   30 76
26. Václav Šindýlek Kuřim Kuřim 1956 M40 (3.) 0:21:59   28 75
27. Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (1.) 0:22:13   26 74
28. Bruno Weber Kuřim Kuřim 1951 M50 (3.) 0:22:15   24 73
29. V. Cetl   0:22:17   22 72
30. Jiří Rašovský Kuřim Kuřim 1963 Muži (14.) 0:23:59   20 71
31. Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 Ženy (2.) 0:24:05   18 70
32. E. Kadlecová   0:24:19   16 69
33. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (15.) 0:25:05   14 68
34. Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 Ženy (3.) 0:25:25   12 67
35. M. Svoboda Kuřim Kuřim   0:27:23   10 66
36. Jan Malášek Kuřim Kuřim 1938 M50 (4.) 0:27:30   8 65
37. Š. Štěpánková   0:27:36   6 64
38. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 M50 (5.) 0:27:52   4 63
39. J. Pešková   0:32:53   2 62
Ženy
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:22:13  26
2. / 31. Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 0:24:05  18
3. / 34. Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 0:25:25  12
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 0:16:53  79
2. / 3. Tomáš Parnica AK Most AK Most 1980 0:16:59  75
3. / 4. Lukáš Plachý Uni Brno Uni Brno 1985 0:17:20  72
4. / 5. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 0:17:25  70
5. / 7. Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:17:39  66
6. / 8. Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:17:51  64
7. / 9. Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim HK Babí lom Kuřim 1975 0:18:05  62
8. / 12. Martin Doušek Hradčany Hradčany 1976 0:19:04  56
9. / 14. Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:19:29  52
10. / 18. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:20:41  44
11. / 22. Marek Novohradský HK Babí Lom Kuřim HK Babí Lom Kuřim 1975 0:21:14  36
12. / 24. Jan Kuchař Blansko Blansko 1980 0:21:23  32
13. / 25. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:21:30  30
14. / 30. Jiří Rašovský Kuřim Kuřim 1963 0:23:59  20
15. / 33. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:25:05  14
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:17:32  68
2. / 13. Miloš Frýba Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1955 0:19:18  54
3. / 17. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:20:27  46
4. / 26. Václav Šindýlek Kuřim Kuřim 1956 0:21:59  28
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 11. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 0:18:36  58
2. / 20. Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:20:55  40
3. / 23. Milan Sekanina Brno Brno 1942 0:21:22  34
4. / 28. Bruno Weber Kuřim Kuřim 1951 0:22:15  24
5. / 36. Jan Malášek Kuřim Kuřim 1938 0:27:30  8
6. / 38. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 0:27:52  4