Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2009

25.6.2009
4800 m
polojasno, 20°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2009


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 81 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 Muži (1.) 0:17:04   40 110
2. 41 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (2.) 0:17:17   35 105
3. 17 Luboš Homola Tišnov Tišnov 1992 Muži (3.) 0:17:20   31 101
4. 64 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 M40 (1.) 0:17:23   40 98
5. 61 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 Muži (4.) 0:18:14   28 96
6. 40 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (2.) 0:18:16   35 95
7. 23 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (3.) 0:18:26   31 94
8. 59 Jan Brabec Podlesí Podlesí 1973 Muži (5.) 0:18:37   26 93
9. 98 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (4.) 0:18:44   28 92
10. 79 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (6.) 0:18:52   25 91
11. 60 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:19:00   40 90
12. 53 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (5.) 0:19:21   26 89
13. 12 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno Čiba sport Brno 1989 Muži (7.) 0:19:36   24 88
14. 58 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (6.) 0:19:39   25 87
15. 18 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 M40 (7.) 0:19:53   24 86
16. 89 Jiří Škoda TJ Oslavany TJ Oslavany 1975 Muži (8.) 0:19:56   23 85
17. 11 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 M40 (8.) 0:20:00   23 84
18. 91 Patrik Kučera Drásov Drásov 1992 Muži (9.) 0:20:37   22 83
19. 16 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (2.) 0:20:44   35 82
20. 78 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (9.) 0:21:24   22 81
21. 4 Filip Vrána Jundrov Jundrov 1976 Muži (10.) 0:21:33   21 80
22. 74 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 Muži (11.) 0:21:34   20 79
23. 80 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M40 (10.) 0:21:55   21 78
24. 20 Darek Lacina Brno Líšeň Brno Líšeň 1968 M40 (11.) 0:22:02   20 77
25. 30 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:22:04   40 76
26. 7 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M50 (3.) 0:22:10   31 75
27. 27 Jiří Doležal SK Cyklistika - Žďársko SK Cyklistika - Žďársko 1985 Muži (12.) 0:22:14   19 74
28. 33 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (1.) 0:22:26   40 73
29. 100 Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 M40 (12.) 0:22:28   19 72
30. 26 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M40 (13.) 0:22:35   18 71
31. 3 Šochruch Šnyrch Kuřim Kuřim 1993 Muži (13.) 0:22:40   18 70
32. 28 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (14.) 0:23:16   17 69
33. 42 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž35 (2.) 0:23:20   35 68
34. 70 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (1.) 0:23:25   40 67
35. 8 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (14.) 0:23:43   17 66
36. 73 Roman Tříska Brno Brno 1956 M50 (4.) 0:24:18   28 65
37. 97 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (3.) 0:25:12   31 64
38. 88 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ž35 (4.) 0:25:32   28 63
39. 32 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (5.) 0:25:56   26 62
40. 1 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 Ž35 (5.) 0:26:49   26 61
41. 38 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:28:59   35 60
42. 71 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (2.) 0:31:14   31 59
43. 36 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (2.) 0:31:39   35 58
44. 50 Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 M60 (3.) 0:33:15   28 57
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 70 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:23:25  40
2. / 43. 36 Kateřina Tajovská AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:31:39  35
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 33 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 0:22:26  40
2. / 33. 42 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:23:20  35
3. / 37. 97 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:25:12  31
4. / 38. 88 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:25:32  28
5. / 40. 1 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 0:26:49  26
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 81 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:17:04  40
2. / 2. 41 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:17:17  35
3. / 3. 17 Luboš Homola Tišnov Tišnov 1992 0:17:20  31
4. / 5. 61 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:18:14  28
5. / 8. 59 Jan Brabec Podlesí Podlesí 1973 0:18:37  26
6. / 10. 79 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:18:52  25
7. / 13. 12 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno Čiba sport Brno 1989 0:19:36  24
8. / 16. 89 Jiří Škoda TJ Oslavany TJ Oslavany 1975 0:19:56  23
9. / 18. 91 Patrik Kučera Drásov Drásov 1992 0:20:37  22
10. / 21. 4 Filip Vrána Jundrov Jundrov 1976 0:21:33  21
11. / 22. 74 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:21:34  20
12. / 27. 27 Jiří Doležal SK Cyklistika - Žďársko SK Cyklistika - Žďársko 1985 0:22:14  19
13. / 31. 3 Šochruch Šnyrch Kuřim Kuřim 1993 0:22:40  18
14. / 32. 28 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:23:16  17
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 64 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 0:17:23  40
2. / 6. 40 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:18:16  35
3. / 7. 23 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:18:26  31
4. / 9. 98 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:18:44  28
5. / 12. 53 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:19:21  26
6. / 14. 58 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:19:39  25
7. / 15. 18 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 0:19:53  24
8. / 17. 11 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 0:20:00  23
9. / 20. 78 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:21:24  22
10. / 23. 80 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:21:55  21
11. / 24. 20 Darek Lacina Brno Líšeň Brno Líšeň 1968 0:22:02  20
12. / 29. 100 Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 0:22:28  19
13. / 30. 26 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:22:35  18
14. / 35. 8 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:23:43  17
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 11. 60 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:19:00  40
2. / 19. 16 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:20:44  35
3. / 26. 7 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:22:10  31
4. / 36. 73 Roman Tříska Brno Brno 1956 0:24:18  28
5. / 39. 32 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:25:56  26
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 25. 30 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:22:04  40
2. / 41. 38 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:28:59  35
3. / 42. 71 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:31:14  31
4. / 44. 50 Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 0:33:15  28