Výsledky závodu

Běh kolem Babího lomu 2009

10.5.2009
8700 m
jasno, sucho, +21°C
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2009


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 49 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:30:41   40 110
2. 11 Petr Kotyza Uni Brno Uni Brno 1970 Muži (2.) 0:31:24   35 105
3. 23 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (3.) 0:32:32   31 101
4. 63 Milan Holický Brno Brno 1965 M40 (1.) 0:32:53   40 98
5. 39 Matěj Rajnošek Or. sporty Nové Město n. M. Or. sporty Nové Město n. M. 1988 Muži (4.) 0:32:57   28 96
6. 38 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 M40 (2.) 0:33:21   35 95
7. 1 Jindřich Martinec Radostice Radostice 1961 M40 (3.) 0:34:31   31 94
8. 12 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (4.) 0:34:53   28 93
9. 47 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1954 M50 (1.) 0:34:54TR 45 92
10. 2 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (5.) 0:35:32   26 91
11. 36 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:35:44   35 90
12. 26 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (6.) 0:35:50   25 89
13. 8 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno Čiba sport Brno 1989 Muži (5.) 0:37:45   26 88
14. 50 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 Muži (6.) 0:38:10   25 87
15. 40 Zdeněk Rajnošek Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1963 M40 (7.) 0:38:21   24 86
16. 30 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (7.) 0:38:37   24 85
17. 7 Tomáš Pokluda Mokrá Hora Mokrá Hora 1970 Muži (8.) 0:38:54   23 84
18. 34 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (3.) 0:39:22   31 83
19. 24 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 M40 (8.) 0:39:50   23 82
20. 21 Jaroslav Čech Liga 100 Praha Liga 100 Praha 1945 M60 (.) 0:39:51   40 81
21. 43 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (9.) 0:40:22   22 80
22. 84 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (10.) 0:40:46   21 79
23. 88 Milan Palaš Blansko Blansko 1970 Muži (9.) 0:41:17   22 78
24. 83 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M40 (11.) 0:41:36   20 77
25. 62 David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (10.) 0:42:06   21 76
26. 22 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (1.) 0:42:23TR 45 75
27. 57 Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 M40 (12.) 0:42:24   19 74
28. 10 Ivan Mrhač Štěpánovice Štěpánovice 1972 Muži (11.) 0:42:41   20 73
29. 16 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž35 (2.) 0:43:28   35 72
30. 64 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (13.) 0:44:02   18 71
31. 95 Martina Jurčová Brno Brno 1978 Ženy (1.) 0:44:26   40 70
32. 33 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (2.) 0:44:34   35 69
33. 96 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 Muži (12.) 0:45:01   19 68
34. 17 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (13.) 0:45:25   18 67
35. 98 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž35 (3.) 0:45:52   31 66
36. 32 Jiří Doležal SK Cyklistika - Žďársko SK Cyklistika - Žďársko 1985 Muži (14.) 0:45:56   17 65
37. 91 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 M60 (1.) 0:46:25   35 64
38. 97 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1983 Ženy (3.) 0:46:55   31 63
39. 73 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (4.) 0:47:03   28 62
40. 29 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (4.) 0:48:15   28 61
41. 20 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ž35 (5.) 0:49:06   26 60
42. 46 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (2.) 0:56:36   31 59
43. 100 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ž35 (6.) 1:08:54   25 58
44. 51 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (7.) 1:08:54   24 57
45. 90 Hana Sikorová Brno Brno 1978 Ženy (4.) 1:10:18   28 56
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 95 Martina Jurčová Brno Brno 1978 0:44:26  40
2. / 32. 33 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:44:34  35
3. / 38. 97 Šárka Macháčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1983 0:46:55  31
4. / 45. 90 Hana Sikorová Brno Brno 1978 1:10:18  28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 22 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 0:42:23TR 45
2. / 29. 16 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:43:28  35
3. / 35. 98 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:45:52  31
4. / 39. 73 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:47:03  28
5. / 41. 20 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:49:06  26
6. / 43. 100 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 1:08:54  25
7. / 44. 51 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 1:08:54  24
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 49 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:30:41  40
2. / 2. 11 Petr Kotyza Uni Brno Uni Brno 1970 0:31:24  35
3. / 3. 23 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:32:32  31
4. / 5. 39 Matěj Rajnošek Or. sporty Nové Město n. M. Or. sporty Nové Město n. M. 1988 0:32:57  28
5. / 13. 8 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno Čiba sport Brno 1989 0:37:45  26
6. / 14. 50 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 0:38:10  25
7. / 16. 30 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:38:37  24
8. / 17. 7 Tomáš Pokluda Mokrá Hora Mokrá Hora 1970 0:38:54  23
9. / 23. 88 Milan Palaš Blansko Blansko 1970 0:41:17  22
10. / 25. 62 David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:42:06  21
11. / 28. 10 Ivan Mrhač Štěpánovice Štěpánovice 1972 0:42:41  20
12. / 33. 96 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 0:45:01  19
13. / 34. 17 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:45:25  18
14. / 36. 32 Jiří Doležal SK Cyklistika - Žďársko SK Cyklistika - Žďársko 1985 0:45:56  17
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 63 Milan Holický Brno Brno 1965 0:32:53  40
2. / 6. 38 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 0:33:21  35
3. / 7. 1 Jindřich Martinec Radostice Radostice 1961 0:34:31  31
4. / 8. 12 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:34:53  28
5. / 10. 2 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:35:32  26
6. / 12. 26 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:35:50  25
7. / 15. 40 Zdeněk Rajnošek Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1963 0:38:21  24
8. / 19. 24 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 0:39:50  23
9. / 21. 43 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:40:22  22
10. / 22. 84 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:40:46  21
11. / 24. 83 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:41:36  20
12. / 27. 57 Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 0:42:24  19
13. / 30. 64 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:44:02  18
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 47 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1954 0:34:54TR 45
2. / 11. 36 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:35:44  35
3. / 18. 34 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:39:22  31
4. / 40. 29 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:48:15  28
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 21 Jaroslav Čech Liga 100 Praha Liga 100 Praha 1945 0:39:51  40
2. / 37. 91 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 0:46:25  35
3. / 42. 46 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:56:36  31