Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2009

14.2.2009
6500 m
sníh a led, -5°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2009


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 12 Radek Šíbl Bikezone Brno Bikezone Brno 1980 Muži (1.) 0:25:31   40 110
2. 13 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (1.) 0:26:12   40 105
3. 6 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (2.) 0:26:23   35 101
4. 36 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (3.) 0:26:41   31 98
5. 33 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:26:48   40 96
6. 39 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1954 M50 (2.) 0:27:10   35 95
7. 49 Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 M40 (4.) 0:28:01   28 94
8. 22 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (5.) 0:28:04   26 93
9. 38 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 Muži (2.) 0:28:17   35 92
10. 84 Marek Rampula Malhostovice Malhostovice 1973 Muži (3.) 0:28:21   31 91
11. 34 Lubomír Novák TTC Brno TTC Brno 1958 M50 (3.) 0:28:24   31 90
12. 88 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 M40 (6.) 0:28:29   25 89
13. 37 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (7.) 0:28:40   24 88
14. 45 Libor Marek Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1967 M40 (8.) 0:28:47   23 87
15. 27 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 M40 (9.) 0:28:50   22 86
16. 80 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M40 (10.) 0:29:05   21 85
17. 32 Zdeňka Komárková Olešnice Olešnice 1974 Ž35 (1.) 0:29:07   40 84
18. 97 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno Čiba sport Brno 1989 Muži (4.) 0:29:11   28 83
19. 51 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (11.) 0:29:29   20 82
20. 63 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (12.) 0:29:50   19 81
21. 11 Tomáš Pokluda Mokrá Hora Mokrá Hora 1970 Muži (5.) 0:30:01   26 80
22. 7 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (4.) 0:30:07   28 79
23. 47 Milan Palaš Blansko Blansko 1970 Muži (6.) 0:31:44   25 78
24. 24 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž35 (2.) 0:31:55   35 77
25. 30 Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1962 Ž35 (3.) 0:32:17   31 76
26. 10 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (13.) 0:32:44   18 75
27. 96 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 Ženy (1.) 0:32:50   40 74
28. 23 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M40 (14.) 0:33:25   17 73
29. 48 Štefan Šimek Sokol Mořice Sokol Mořice 1956 M50 (5.) 0:34:08   26 72
30. 8 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M60 (.) 0:34:37   40 71
31. 100 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (6.) 0:35:12   25 70
32. 64 Martina Jurčová Brno Brno 1978 Ženy (2.) 0:35:56   35 69
33. 25 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (1.) 0:36:10   35 68
34. 40 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 Ž35 (4.) 0:36:17   28 67
35. 16 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 Muži (7.) 0:37:08   24 66
36. 9 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ž35 (5.) 0:37:53   26 65
37. 41 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (2.) 0:39:48   31 64
38. 43 Martina Mikušová Zetor Brno Zetor Brno 1967 Ž35 (6.) 0:43:09   25 63
39. 46 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 M60 (3.) 0:43:10   28 62
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 96 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 0:32:50  40
2. / 32. 64 Martina Jurčová Brno Brno 1978 0:35:56  35
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 32 Zdeňka Komárková Olešnice Olešnice 1974 0:29:07  40
2. / 24. 24 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:31:55  35
3. / 25. 30 Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1962 0:32:17  31
4. / 34. 40 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 0:36:17  28
5. / 36. 9 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:37:53  26
6. / 38. 43 Martina Mikušová Zetor Brno Zetor Brno 1967 0:43:09  25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 12 Radek Šíbl Bikezone Brno Bikezone Brno 1980 0:25:31  40
2. / 9. 38 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 0:28:17  35
3. / 10. 84 Marek Rampula Malhostovice Malhostovice 1973 0:28:21  31
4. / 18. 97 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno Čiba sport Brno 1989 0:29:11  28
5. / 21. 11 Tomáš Pokluda Mokrá Hora Mokrá Hora 1970 0:30:01  26
6. / 23. 47 Milan Palaš Blansko Blansko 1970 0:31:44  25
7. / 35. 16 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:37:08  24
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 13 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:26:12  40
2. / 3. 6 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:26:23  35
3. / 4. 36 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:26:41  31
4. / 7. 49 Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 0:28:01  28
5. / 8. 22 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:28:04  26
6. / 12. 88 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 0:28:29  25
7. / 13. 37 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:28:40  24
8. / 14. 45 Libor Marek Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1967 0:28:47  23
9. / 15. 27 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 0:28:50  22
10. / 16. 80 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:29:05  21
11. / 19. 51 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:29:29  20
12. / 20. 63 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:29:50  19
13. / 26. 10 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:32:44  18
14. / 28. 23 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:33:25  17
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 33 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:26:48  40
2. / 6. 39 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1954 0:27:10  35
3. / 11. 34 Lubomír Novák TTC Brno TTC Brno 1958 0:28:24  31
4. / 22. 7 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:30:07  28
5. / 29. 48 Štefan Šimek Sokol Mořice Sokol Mořice 1956 0:34:08  26
6. / 31. 100 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:35:12  25
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. 8 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:34:37  40
2. / 33. 25 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:36:10  35
3. / 37. 41 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:39:48  31
4. / 39. 46 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 0:43:10  28