Výsledky závodu

2.11.2008
3800 m
zataženo, 12°C
Info o trati »

Běh na Babí lom 2008


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 59 Karel Fučík AC Moravská Slavia 1972 Muži (1.) 0:15:42 40 110
2. 12 František Kolínek AK Perná 1956 M50 (1.) 0:15:52TR 45 105
3. 65 Michal Glier Doubravník 1982 Muži (2.) 0:16:53 35 101
4. 58 Andrej Gomzík Turnov 1980 Muži (3.) 0:17:06 31 98
5. 72 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:17:18 35 96
6. 99 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno 1954 M50 (3.) 0:17:19 31 95
7. 66 Petr Patočka Ivančice 1963 M40 (1.) 0:17:20 40 94
8. 70 Radek Dočkal Rila team Brno 1966 M40 (2.) 0:17:22 35 93
9. 56 Miroslav Orzech Kuřim 1986 Muži (4.) 0:17:24 28 92
10. 31 Jan Smolík Sokol Přísnotice 1991 Muži (5.) 0:17:30 26 91
11. 18 Libor Zouhar Adidas Brno 1958 M50 (4.) 0:17:51 28 90
12. 86 Luboš Prudek Kuřim 1961 M40 (3.) 0:18:00 31 89
13. 77 Petr Vitula st. Kuřim 1958 M50 (5.) 0:18:22 26 88
14. 85 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (4.) 0:18:35 28 87
15. 75 Ladislav Kresl AC Český Krumlov 1972 Muži (6.) 0:18:44 25 86
16. 76 Jan Brabec Podlesí 1973 Muži (7.) 0:19:01 24 85
17. 89 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno 1989 Muži (8.) 0:19:08 23 84
18. 55 Petr Novotný Kuřim 1965 M40 (5.) 0:19:16 26 83
19. 82 Jiří Bubeník ml. LRS Vyškov 1969 Muži (9.) 0:19:26 22 82
20. 79 Michaela Omová Turnov 1981 Ženy (1.) 0:19:31 40 81
21. 57 Radek Barák Valchov 1991 Muži (10.) 0:19:38 21 80
22. 54 Libor Novotný Kuřim 1961 M40 (6.) 0:19:54 25 79
23. 13 Irena Antošová AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (1.) 0:19:59 40 78
24. 3 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ženy (2.) 0:20:02 35 77
25. 64 Vít Wasserbauer SK Cyklistika - Žďársko 1993 Muži (11.) 0:20:03 20 76
26. 63 Jiří Doležal SK Cyklistika - Žďársko 1985 Muži (12.) 0:20:28 19 75
27. 96 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 M40 (7.) 0:20:35 24 74
28. 4 Darek Lacina Brno Líšeň 1968 M40 (8.) 0:20:36 23 73
29. 28 Alena Pešlová AAC Brno 1983 Ženy (3.) 0:20:45 31 72
30. 68 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 M50 (6.) 0:20:50 25 71
31. 60 Petr Stloukal Cyklosport Česká 1974 Muži (13.) 0:20:52 18 70
32. 52 David Janík TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (14.) 0:20:53 17 69
33. 67 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (7.) 0:21:07 24 68
34. 73 Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno 1962 Ž35 (2.) 0:21:08 35 67
35. 100 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (9.) 0:21:09 22 66
36. 53 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M60 (.) 0:21:40 40 65
37. 74 Lubomír Liška Kuřim 1955 M50 (8.) 0:21:46 23 64
38. 97 Alena Žákovská Horizont Blansko 1962 Ž35 (3.) 0:21:47 31 63
39. 80 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M40 (10.) 0:22:21 21 62
40. 35 Jarmila Smolíková Sokol Přísnotice 1963 Ž35 (4.) 0:22:49 28 61
41. 81 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M60 (1.) 0:23:18 35 60
42. 42 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 M50 (9.) 0:23:27 22 59
43. 71 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 Ž35 (5.) 0:23:44 26 58
44. 61 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (2.) 0:24:59 31 57
45. 94 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (6.) 0:25:48 25 56
46. 92 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (7.) 0:26:06 24 55
47. 78 Petr Svoboda Brno 1968 M40 (11.) 0:26:09 20 54
48. 62 Lucie Janíková TJ Slovan Podlesí 1974 Ženy (4.) 0:27:16 28 53
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 79 Michaela Omová Turnov 1981 0:19:31 40
2. / 24. 3 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:20:02 35
3. / 29. 28 Alena Pešlová AAC Brno 1983 0:20:45 31
4. / 48. 62 Lucie Janíková TJ Slovan Podlesí 1974 0:27:16 28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 13 Irena Antošová AC Moravská Slavia 1967 0:19:59 40
2. / 34. 73 Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno 1962 0:21:08 35
3. / 38. 97 Alena Žákovská Horizont Blansko 1962 0:21:47 31
4. / 40. 35 Jarmila Smolíková Sokol Přísnotice 1963 0:22:49 28
5. / 43. 71 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 0:23:44 26
6. / 45. 94 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 0:25:48 25
7. / 46. 92 Alice Votýpková Kuřim 1971 0:26:06 24
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 59 Karel Fučík AC Moravská Slavia 1972 0:15:42 40
2. / 3. 65 Michal Glier Doubravník 1982 0:16:53 35
3. / 4. 58 Andrej Gomzík Turnov 1980 0:17:06 31
4. / 9. 56 Miroslav Orzech Kuřim 1986 0:17:24 28
5. / 10. 31 Jan Smolík Sokol Přísnotice 1991 0:17:30 26
6. / 15. 75 Ladislav Kresl AC Český Krumlov 1972 0:18:44 25
7. / 16. 76 Jan Brabec Podlesí 1973 0:19:01 24
8. / 17. 89 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno 1989 0:19:08 23
9. / 19. 82 Jiří Bubeník ml. LRS Vyškov 1969 0:19:26 22
10. / 21. 57 Radek Barák Valchov 1991 0:19:38 21
11. / 25. 64 Vít Wasserbauer SK Cyklistika - Žďársko 1993 0:20:03 20
12. / 26. 63 Jiří Doležal SK Cyklistika - Žďársko 1985 0:20:28 19
13. / 31. 60 Petr Stloukal Cyklosport Česká 1974 0:20:52 18
14. / 32. 52 David Janík TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:53 17
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 66 Petr Patočka Ivančice 1963 0:17:20 40
2. / 8. 70 Radek Dočkal Rila team Brno 1966 0:17:22 35
3. / 12. 86 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:18:00 31
4. / 14. 85 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:18:35 28
5. / 18. 55 Petr Novotný Kuřim 1965 0:19:16 26
6. / 22. 54 Libor Novotný Kuřim 1961 0:19:54 25
7. / 27. 96 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 0:20:35 24
8. / 28. 4 Darek Lacina Brno Líšeň 1968 0:20:36 23
9. / 35. 100 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:21:09 22
10. / 39. 80 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:22:21 21
11. / 47. 78 Petr Svoboda Brno 1968 0:26:09 20
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 12 František Kolínek AK Perná 1956 0:15:52TR 45
2. / 5. 72 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 0:17:18 35
3. / 6. 99 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno 1954 0:17:19 31
4. / 11. 18 Libor Zouhar Adidas Brno 1958 0:17:51 28
5. / 13. 77 Petr Vitula st. Kuřim 1958 0:18:22 26
6. / 30. 68 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 0:20:50 25
7. / 33. 67 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:21:07 24
8. / 37. 74 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:21:46 23
9. / 42. 42 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 0:23:27 22
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 53 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 0:21:40 40
2. / 41. 81 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:23:18 35
3. / 44. 61 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:24:59 31