Výsledky závodu

25.10.2008
1:00:00
mrholení, 7°C
Info o trati »

Kuřimská hodinovka 2008


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 27 Jakub Hoff AC Moravská Slavia 1977 Muži (1.) 16289 m 40 110
2. 15 Libor Zouhar Adidas Brno 1958 M50 (1.) 15400 m 40 105
3. 31 Michal Glier Doubravník 1982 Muži (2.) 15317 m 35 101
4. 18 Ivana Martincová AC Moravská Slavia 1963 Ž35 (1.) 15310 m 40 98
5. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (1.) 15226 m 40 96
6. 22 Petr Patočka Ivančice 1963 M40 (2.) 15218 m 35 95
7. 9 Petr Novák Zetor Brno 1976 Muži (3.) 15116 m 31 94
8. 2 František Slatina Brno 1966 M40 (3.) 15022 m 31 93
9. 38 Luboš Prudek Kuřim 1961 M40 (4.) 14966 m 28 92
10. 20 Milan Mišák Tragéd tým Brno 1963 M40 (5.) 14805 m 26 91
11. 6 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 14723 m 35 90
12. 28 Věra Nováková Zetor Brno 1980 Ženy (1.) 14507 m 40 89
13. 7 Karel Zourek Bedřichovice 1959 M40 (6.) 14219 m 25 88
14. 32 Jan Brabec Podlesí 1973 Muži (4.) 13794 m 28 87
15. 43 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno 1989 Muži (5.) 13794 m 26 86
16. 4 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 M50 (3.) 13725 m 31 85
17. 1 Bořivoj Chromý Tišnov 1953 M50 (4.) 13721 m 28 84
18. 30 Miloš Frýba Kontest Tišnov 1955 M50 (5.) 13536 m 26 83
19. 16 Přemysl Novotný Hell 666 1976 Muži (6.) 13515 m 25 82
20. 46 Lucie Skybová AK Olymp Brno 1987 Ženy (2.) 13466 m 35 81
21. 40 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M50 (6.) 13427 m 25 80
22. 42 Jan Tecl Troubsko 1958 M50 (7.) 13303 m 24 79
23. 23 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (8.) 13257 m 23 78
24. 25 Libor Novotný Kuřim 1961 M40 (7.) 13216 m 24 77
25. 13 Jiří Baťa Brno 1960 M40 (8.) 13175 m 23 76
26. 48 Jaroslav Konečný Tri Lamy 1969 Muži (7.) 13167 m 24 75
27. 10 Zdeněk Mišun Hell 666 1974 Muži (8.) 12906 m 23 74
28. 49 Aleš Stráník Blansko 1950 M50 (9.) 12865 m 22 73
29. 26 Luděk Chini AC Kloboučky 1974 Muži (9.) 12615 m 22 72
30. 24 Alena Pešlová AAC Brno 1983 Ženy (3.) 12556 m 31 71
31. 8 Ivan Kopeček AC Moravská Slavia 1949 M50 (10.) 12484 m 21 70
32. 34 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (9.) 12434 m 22 69
33. 12 Lubomír Liška Kuřim 1955 M50 (11.) 12355 m 20 68
34. 37 Petr Stloukal Cyklosport Česká 1974 Muži (10.) 12313 m 21 67
35. 50 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M60 (.) 12300 m 40 66
36. 11 Ivo Zejda AC Moravská Slavia 1956 M50 (12.) 12300 m 19 65
37. 29 Karel Janda Kuřim 1977 Muži (11.) 12049 m 20 64
38. 21 Lenka Ungerová Inportline TT Lipník 1989 Ženy (4.) 12034 m 28 63
39. 47 Karel Fuksa AC Moravská Slavia 1946 M60 (1.) 11868 m 35 62
40. 19 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 Ž35 (2.) 11820 m 35 61
41. 33 Gabriela Jakubcová Kuřim 1972 Ž35 (3.) 11599 m 31 60
42. Helena Soldánová Rousínov 1972 Ž35 (4.) 11336 m 28 59
43. 35 Ivona Jaskulková Rajhrad 1972 Ž35 (5.) 11313 m 26 58
44. 3 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (2.) 11142 m 31 57
45. 51 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (6.) 11038 m 25 56
46. 39 Dana Ellingerová Brno 1938 Ž35 (7.) 10825 m 24 55
47. 41 Aleš Vejrosta Brno 1947 M60 (3.) 10612 m 28 54
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 28 Věra Nováková Zetor Brno 1980 14507 m 40
2. / 20. 46 Lucie Skybová AK Olymp Brno 1987 13466 m 35
3. / 30. 24 Alena Pešlová AAC Brno 1983 12556 m 31
4. / 38. 21 Lenka Ungerová Inportline TT Lipník 1989 12034 m 28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 18 Ivana Martincová AC Moravská Slavia 1963 15310 m 40
2. / 40. 19 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 11820 m 35
3. / 41. 33 Gabriela Jakubcová Kuřim 1972 11599 m 31
4. / 42. Helena Soldánová Rousínov 1972 11336 m 28
5. / 43. 35 Ivona Jaskulková Rajhrad 1972 11313 m 26
6. / 45. 51 Alice Votýpková Kuřim 1971 11038 m 25
7. / 46. 39 Dana Ellingerová Brno 1938 10825 m 24
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 27 Jakub Hoff AC Moravská Slavia 1977 16289 m 40
2. / 3. 31 Michal Glier Doubravník 1982 15317 m 35
3. / 7. 9 Petr Novák Zetor Brno 1976 15116 m 31
4. / 14. 32 Jan Brabec Podlesí 1973 13794 m 28
5. / 15. 43 Michal Vosáhlo Čiba sport Brno 1989 13794 m 26
6. / 19. 16 Přemysl Novotný Hell 666 1976 13515 m 25
7. / 26. 48 Jaroslav Konečný Tri Lamy 1969 13167 m 24
8. / 27. 10 Zdeněk Mišun Hell 666 1974 12906 m 23
9. / 29. 26 Luděk Chini AC Kloboučky 1974 12615 m 22
10. / 34. 37 Petr Stloukal Cyklosport Česká 1974 12313 m 21
11. / 37. 29 Karel Janda Kuřim 1977 12049 m 20
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 15226 m 40
2. / 6. 22 Petr Patočka Ivančice 1963 15218 m 35
3. / 8. 2 František Slatina Brno 1966 15022 m 31
4. / 9. 38 Luboš Prudek Kuřim 1961 14966 m 28
5. / 10. 20 Milan Mišák Tragéd tým Brno 1963 14805 m 26
6. / 13. 7 Karel Zourek Bedřichovice 1959 14219 m 25
7. / 24. 25 Libor Novotný Kuřim 1961 13216 m 24
8. / 25. 13 Jiří Baťa Brno 1960 13175 m 23
9. / 32. 34 Martin Jaskulka Kuřim 1968 12434 m 22
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 15 Libor Zouhar Adidas Brno 1958 15400 m 40
2. / 11. 6 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 14723 m 35
3. / 16. 4 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 13725 m 31
4. / 17. 1 Bořivoj Chromý Tišnov 1953 13721 m 28
5. / 18. 30 Miloš Frýba Kontest Tišnov 1955 13536 m 26
6. / 21. 40 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 13427 m 25
7. / 22. 42 Jan Tecl Troubsko 1958 13303 m 24
8. / 23. 23 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 13257 m 23
9. / 28. 49 Aleš Stráník Blansko 1950 12865 m 22
10. / 31. 8 Ivan Kopeček AC Moravská Slavia 1949 12484 m 21
11. / 33. 12 Lubomír Liška Kuřim 1955 12355 m 20
12. / 36. 11 Ivo Zejda AC Moravská Slavia 1956 12300 m 19
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 35. 50 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 12300 m 40
2. / 39. 47 Karel Fuksa AC Moravská Slavia 1946 11868 m 35
3. / 44. 3 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 11142 m 31
4. / 47. 41 Aleš Vejrosta Brno 1947 10612 m 28