Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2008

26.6.2008
4800 m
slunečno, 27°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2008


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 35 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (1.) 0:16:56   40 110
2. 6 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 Muži (2.) 0:17:11   35 105
3. 19 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (3.) 0:17:32   31 101
4. 32 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (1.) 0:17:41   40 98
5. 13 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (4.) 0:18:27   28 96
6. 12 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (5.) 0:18:34   26 95
7. 22 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (2.) 0:18:40   35 94
8. 38 Tomáš Šlajs KOB Choceň KOB Choceň 1983 Muži (6.) 0:18:43   25 93
9. 4 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M50 (1.) 0:18:58   40 92
10. 21 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (3.) 0:19:02   31 91
11. 8 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (4.) 0:19:09   28 90
12. 27 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:20:05   35 89
13. 57 Jiří Škoda TJ Oslavany TJ Oslavany 1975 Muži (7.) 0:20:10   24 88
14. 34 Radek Matuška Fitklub Rozstání Fitklub Rozstání 1980 Muži (8.) 0:20:17   23 87
15. 29 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (5.) 0:20:20   26 86
16. 33 Petr Stloukal Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1974 Muži (9.) 0:20:37   22 85
17. 3 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 Muži (10.) 0:20:48   21 84
18. 42 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (6.) 0:20:52   25 83
19. 28 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M40 (7.) 0:21:11   24 82
20. 7 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M50 (3.) 0:21:22   31 81
21. 37 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (4.) 0:21:30   28 80
22. 80 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:21:39   40 79
23. 11 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (11.) 0:21:59   20 78
24. 10 Petr Klepal Perun Team Blansko Perun Team Blansko 1966 M40 (8.) 0:22:22   23 77
25. 39 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž35 (1.) 0:22:23TR 45 76
26. 17 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:22:24   35 75
27. 26 Jiří Doležal SK Cyklistika - Žďársko SK Cyklistika - Žďársko 1985 Muži (12.) 0:22:37   19 74
28. 18 Jan Brabec Podlesí Podlesí 1973 Muži (13.) 0:22:43   18 73
29. 45 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (9.) 0:22:46   22 72
30. 41 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (5.) 0:22:50   26 71
31. 24 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 Ženy (1.) 0:23:02   40 70
32. 1 Jiří Štrajt Rájec Rájec 1944 M60 (2.) 0:23:22   31 69
33. 9 Veronika Floriánová AP Brno AP Brno 1973 Ž35 (2.) 0:23:37   35 68
34. 20 Václav Šindýlek Kuřim Kuřim 1956 M50 (6.) 0:23:47   25 67
35. 2 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (3.) 0:24:48   31 66
36. 15 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 M60 (3.) 0:24:48   28 65
37. 46 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ž35 (4.) 0:26:22   28 64
38. 43 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (4.) 0:26:38   26 63
39. 23 Petr Bureš Fitklub Rozstání Fitklub Rozstání 1982 Muži (14.) 0:26:48   17 62
40. 30 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (5.) 0:27:19   26 61
41. 31 Vendula Vrbová Kuřim Kuřim 1979 Ženy (2.) 0:27:22   35 60
42. 50 Aneta Floriánová Zetor Brno Zetor Brno 1994 Ženy (3.) 0:28:09   31 59
43. 47 Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 M60 (5.) 0:32:14   25 58
44. 100 Dana Fickerová AC Sparta Praha AC Sparta Praha 1985 Ženy (4.) 0:32:15   28 57
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 24 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 0:23:02  40
2. / 41. 31 Vendula Vrbová Kuřim Kuřim 1979 0:27:22  35
3. / 42. 50 Aneta Floriánová Zetor Brno Zetor Brno 1994 0:28:09  31
4. / 44. 100 Dana Fickerová AC Sparta Praha AC Sparta Praha 1985 0:32:15  28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 25. 39 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:22:23TR 45
2. / 33. 9 Veronika Floriánová AP Brno AP Brno 1973 0:23:37  35
3. / 35. 2 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:24:48  31
4. / 37. 46 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:26:22  28
5. / 40. 30 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:27:19  26
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 35 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:16:56  40
2. / 2. 6 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 0:17:11  35
3. / 3. 19 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:17:32  31
4. / 5. 13 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:18:27  28
5. / 6. 12 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 0:18:34  26
6. / 8. 38 Tomáš Šlajs KOB Choceň KOB Choceň 1983 0:18:43  25
7. / 13. 57 Jiří Škoda TJ Oslavany TJ Oslavany 1975 0:20:10  24
8. / 14. 34 Radek Matuška Fitklub Rozstání Fitklub Rozstání 1980 0:20:17  23
9. / 16. 33 Petr Stloukal Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1974 0:20:37  22
10. / 17. 3 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 0:20:48  21
11. / 23. 11 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:21:59  20
12. / 27. 26 Jiří Doležal SK Cyklistika - Žďársko SK Cyklistika - Žďársko 1985 0:22:37  19
13. / 28. 18 Jan Brabec Podlesí Podlesí 1973 0:22:43  18
14. / 39. 23 Petr Bureš Fitklub Rozstání Fitklub Rozstání 1982 0:26:48  17
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 32 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:17:41  40
2. / 7. 22 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:18:40  35
3. / 10. 21 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:19:02  31
4. / 11. 8 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:19:09  28
5. / 15. 29 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:20:20  26
6. / 18. 42 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:20:52  25
7. / 19. 28 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:21:11  24
8. / 24. 10 Petr Klepal Perun Team Blansko Perun Team Blansko 1966 0:22:22  23
9. / 29. 45 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:22:46  22
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 4 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:18:58  40
2. / 12. 27 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:20:05  35
3. / 20. 7 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:21:22  31
4. / 21. 37 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:21:30  28
5. / 30. 41 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:22:50  26
6. / 34. 20 Václav Šindýlek Kuřim Kuřim 1956 0:23:47  25
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. 80 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:21:39  40
2. / 26. 17 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:22:24  35
3. / 32. 1 Jiří Štrajt Rájec Rájec 1944 0:23:22  31
4. / 36. 15 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 0:24:48  28
5. / 38. 43 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:26:38  26
6. / 43. 47 Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 0:32:14  25