Prezenční listina Kuřimská hodinovka

15.10.2022
Atletický stadion v Kuřimi
Propozice »

Prezenční listina Kuřimská hodinovka


Zaprezentovat se »

Hlavní závod
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Startovné zapl.
1 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 
2 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 M60  -
3 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 M40 
4 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 M50  -
5 Jiří Huťka Bučovice Bučovice 1991 Muži 
6 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 
7 Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s. Fénix Sport Blansko, z.s. 1979 M40 
8 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 Ženy 
9 Jaroslav Beneš o106 o106 1978 M40 
12 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 Ž45 
13 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 M50 
16 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 Ž35 
17 Ivana Kohoutová Ak Tišnov Ak Tišnov 1983 Ž35 
26 Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plavání Univerzita Brno plavání 1965 M50 
28 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Dci+Jci 
32 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 M60  -
33 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 Muži 
34 Pavel Zourek Fryšava Fryšava 1960 M60 
35 Jana Melicharová Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 Ženy 
36 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 
37 Petr Bednář Fitness klub Tišnov Fitness klub Tišnov 1978 M40  -
39 Vít Kotolan Němčany Němčany 1980 M40  -
42 Aleš Konečný fKlidu sport team/Rudice fKlidu sport team/Rudice 1988 Muži 
43 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 Ž35 
44 Karel Zourek Bedřichovice Bedřichovice 1959 M60 
45 Jan Tecl Troubsko Troubsko 1958 M60 
48 Lenka Topinková Brno Brno 1976 Ž45 
50 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 M40  -
51 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 Ž35 
52 Lenka Slabáková Brno Brno 1966 Ž55 
53 Martin Šplíchal Brno Brno 1982 M40 
54 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M70  -
55 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži 
56 Vojtěch Kopřiva SK Kuřim Handball SK Kuřim Handball 1986 Muži  -
57 Pavel Juřica Brno Brno 1979 M40  -
Dětské závody
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie
10 Sabina Nedomová AK Kuřim AK Kuřim 2012 Přípravka D 
11 Jakub Nedoma AK Kuřim AK Kuřim 2014 Minipřípravka H 
14 Anna Pudelková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2013 Minipřípravka D 
15 Eliška Pudelková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2016 Školka D 
18 Natálie Langová Letovice Letovice 2016 Školka D 
19 David Lang Letovice Letovice 2018 Školka H 
20 Monika Pachlopníková AK Kuřim AK Kuřim 2012 Přípravka D 
21 Gabriel Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 StŽci 
22 Rafael Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 MlŽci 
23 Aneta Bradáčová ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2010 MlŽky 
24 Vojtěch Degl AK Kuřim AK Kuřim 2015 Školka H 
25 Kateřina Deglová Moravské Kninice Moravské Kninice 2017 Školka D 
27 Ellen Ondrušková AK Tišnov AK Tišnov 2009 MlŽky 
29 Benedikt Polášek Kuřim Kuřim 2019 Školka H 
30 Dagmar Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2014 Minipřípravka D 
31 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 MlŽky 
38 Petr Štveráček AK Tišnov AK Tišnov 2009 MlŽci 
40 David Kotolan Atletika Slavkov Atletika Slavkov 2014 Minipřípravka H 
41 Adam Kotolan Atletika Slavkov Atletika Slavkov 2011 Přípravka H 
46 Denisa Topinková AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2010 MlŽky 
47 Barbora Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2007 StŽky