Prezenční listina Kuřimská hora

3.9.2022
u ZŠ Tyršova v Kuřimi, šatny jsou k dispozici
Propozice »

Prezenční listina Kuřimská hora


Zaprezentovat se »

Hlavní závod
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Startovné zapl.
1 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 M60 
2 Jiří Huťka Bučovice Bučovice 1991 Muži  -
4 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 
5 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 
8 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 M50  -
9 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 M40 
11 Tereza Baláková Železné Železné 1994 Ženy 
12 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 Muži  -
13 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 M40 
14 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 M50 
15 Jiří Šimoník Orel-Židenice Orel-Židenice 2001 Muži  -
18 Šárka Dosedělová Kuřim Kuřim 1990 Ženy  -
20 Veronika Obůrková Komín Komín 1990 Ženy 
21 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 
22 Petr Žanda Brno Brno 1988 Muži 
23 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 Ženy 
26 Antonín Pavlas Přibyslav Přibyslav 1956 M60  -
27 Michaela Vodáková Lomnice Lomnice 1990 Ženy 
28 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 Muži 
31 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 Muži 
32 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži 
33 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 Ž35 
34 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 Ž35 
37 Filip Šimonovský AK Kuřim AK Kuřim 2006 Dci+Jci 
38 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 
39 Jana Melicharová Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 Ženy 
40 Ivana Kohoutová Ak Tišnov Ak Tišnov 1983 Ž35 
42 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 
43 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M60 
44 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 
46 David Jánský Brno Brno 1978 M40 
47 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 Ž45 
48 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 M60  -
49 Lenka Jančaříková 2BWinner Team 2BWinner Team 1970 Ž45 
51 Martin Šplíchal Brno Brno 1982 M40 
53 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 
56 Tereza Klajbová Brno Brno 1992 Ženy 
57 Lenka Topinková Brno Brno 1976 Ž45 
59 Petr Beneš Blansko Blansko 1987 Muži  -
60 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M50 
61 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Dci+Jci 
62 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 
63 Helena Grauerová Brno 39 Brno 39 1978 Ž35 
64 Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s. Fénix Sport Blansko, z.s. 1979 M40  -
65 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži 
67 Vilma Podmelová CAU CAU 1962 Ž55 
68 Lea Fajtlová Tišnov Tišnov 1992 Ženy 
69 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M70  -
70 Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team ENDEKA BASSTA team 1981 M40  -
71 Vojtěch Kopřiva SK Kuřim Handball SK Kuřim Handball 1986 Muži  -
Dětské závody
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie
3 Simona Šmerdová SK Speed Brno SK Speed Brno 2013 Minipřípravka D 
6 Dagmar Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2014 Minipřípravka D 
7 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 MlŽky 
10 Sofie Baláková Železné Železné 2020 Školka D 
16 Anna Pudelková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2013 Minipřípravka D 
17 Eliška Pudelková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2016 Školka D 
19 Natálie Langová Letovice Letovice 2016 Školka D 
24 Gabriel Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 StŽci 
25 Rafael Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 MlŽci 
29 Sabina Nedomová AK Kuřim AK Kuřim 2012 Přípravka D 
30 Jakub Nedoma AK Kuřim AK Kuřim 2014 Minipřípravka H 
35 Josef Absolon - - 2017 Školka H 
36 Dominik Absolon - - 2019 Školka H 
41 Štěpán Knoflíček AK Kuřim AK Kuřim 2008 StŽci 
45 Klára Drimlová Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2011 Přípravka D 
50 Karolína Jančaříková 2BWinner Team 2BWinner Team 2008 StŽky 
52 Aneta Bradáčová ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2010 MlŽky 
54 Simona Václavíková Sokol Brno 1 Sokol Brno 1 2011 Přípravka D 
55 Alexandra Václavíková Sokol Brno 1 Sokol Brno 1 2013 Minipřípravka D 
58 Denisa Topinková AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2010 MlŽky 
66 Petr Štveráček AK Tišnov AK Tišnov 2009 MlŽci