Prezenční listina Kuřimská hodinovka

24.10.2021
Atletický stadion v Kuřimi
Propozice »

Prezenční listina Kuřimská hodinovka


Zaprezentovat se »

Hlavní závod
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Startovné zapl.
1 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 
2 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 M40 
4 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži  -
5 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži 
8 Michala Pezenreiterová Kuřim Kuřim 1993 Ženy 
10 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 
11 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 Muži 
12 Jiří Šimoník Orel-Židenice Orel-Židenice 2001 Muži  -
13 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 
14 František Čapka TJ Liga 100 Olomouc TJ Liga 100 Olomouc 1968 M50 
15 Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plavání Univerzita Brno plavání 1965 M50 
16 Markéta Mrůzková Moravská Slávia Brno Moravská Slávia Brno 1997 Ženy 
18 Pavlína Mrůzková Univerzita Brno plavání Univerzita Brno plavání 1970 Ž45 
19 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 Ženy 
21 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 
22 Petr Beneš Brno Brno 1987 Muži 
23 Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s. Fénix Sport Blansko, z.s. 1979 M40 
25 Martin Kleibl Kuřim Kuřim 1973 M40  -
26 Markéta Karban - - 1981 Ž35  -
27 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 M70  -
28 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 
35 Martin Šplíchal Running zone Running zone 1982 Muži 
37 Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1976 Ž45 
38 Karel Zourek Bedřichovice Bedřichovice 1959 M60 
39 Monika Rusínová Brno Brno 1977 Ž35 
40 Alena Blažková Zastávka Zastávka 1977 Ž35  -
41 Martin Blažek Biatlonklub Říčany Biatlonklub Říčany 2003 Dci+Jci  -
42 Šárka Dosedělová Kuřim (okres Brno-venkov) Kuřim (okres Brno-venkov) 1990 Ženy  -
45 Vladimír Janský Brno Brno 1988 Muži  -
46 Vojtěch Kopřiva SK Kuřim Handball SK Kuřim Handball 1986 Muži 
48 Hana Urbánková Alfery AC Mor. Slavie AC Mor. Slavie 1982 Ž35 
50 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 
51 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 M60  -
53 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 
55 Pavel Juřica Brno Brno 1979 M40  -
59 Tomáš Vojtíšek AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1973 M40  -
65 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 Ž45 
Dětské závody
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie
20 Alena Brázdilová AK Kuřim AK Kuřim 2012 Minipřípravka D 
29 Jan Maletych Bučovice/Nelipeno Bučovice/Nelipeno 2014 Školka H 
30 Jakub Nedoma AK Kuřim AK Kuřim 2014 Školka H 
31 Sabina Nedomová AK Kuřim AK Kuřim 2012 Minipřípravka D 
32 Gabriel Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 StŽci 
33 Rafael Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 Přípravka H 
36 Denisa Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2010 Přípravka D 
43 Matouš Jakubec Kuřim Kuřim 2014 Školka H 
44 Adam Koudelka AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2010 Přípravka H 
52 Zuzana Jandáková AKLD Blansko AKLD Blansko 2009 MlŽky 
54 Eliška Zamazalová Blansko Blansko 2009 MlŽky 
56 Łucja Luky AKLD Blansko AKLD Blansko 2011 Přípravka D 
57 Benedikt Polášek Kuřim Kuřim 2019 Školka H 
60 Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 2011 Přípravka H 
61 Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 2009 MlŽky 
62 Kateřina Novotná Lodní sporty Brno Lodní sporty Brno 2008 MlŽky 
63 Běta Kubátová AK Kuřim AK Kuřim 2010 Přípravka D 
66 Ema Kubátová AK Kuřim AK Kuřim 2010 Přípravka D 
67 Rebeka Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 2013 Minipřípravka D