Prezenční listina Kuřimská hora

4.9.2021
u ZŠ Tyršova v Kuřimi, šatny jsou k dispozici
Propozice »

Prezenční listina Kuřimská hora


Zaprezentovat se »

Hlavní závod
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Startovné zapl.
1 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 
2 Šárka Dosedělová Kuřim (okres Brno-venkov) Kuřim (okres Brno-venkov) 1990 Ženy 
4 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 M70  -
5 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 
8 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 
14 Aleš Dumek Zastávka Zastávka 1973 M40 
15 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 Muži 
16 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 Muži 
18 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 Ženy 
23 Jiří Šimoník Orel-Židenice Orel-Židenice 2001 Muži  -
25 Petr Beneš Blansko Blansko 1987 Muži 
26 Lucie Pavelková Kuřim Kuřim 1973 Ž45 
27 Martin Šplíchal Brno Brno 1982 Muži 
28 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 
29 Martin Kleibl Kuřim Kuřim 1973 M40  -
31 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 
32 Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia Brno AC Moravská Slávia Brno 2002 Dky+Jky 
33 Michala Pezenreiterová Kuřim Kuřim 1993 Ženy 
35 David Jánský Brno Brno 1978 M40 
36 Vojtěch Kopřiva SK Kuřim Handball SK Kuřim Handball 1986 Muži 
37 Martin Vlk - - 1971 M50 
38 Erika Vlková - - 1975 Ž45 
39 Václav Štěpánek Olomučany Olomučany 1991 Muži 
40 Jiří Šplíchal Kuřim Kuřim 1987 Muži 
41 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 
42 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 
43 Enric Arrufí CNLH CNLH 1972 M40 
44 Martina Jonsztova Kurim Kurim 1978 Ž35 
45 Martin Blažek Biatlonklub Říčany Biatlonklub Říčany 2003 Dci+Jci 
46 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 
48 Jakub Šebela Kuřim Kuřim 1991 Muži  -
50 Monika Safarova London London 1986 Ž35 
51 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 Muži 
52 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 M40  -
54 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 Ž35 
55 Monika Jůzová - - 1984 Ž35 
56 Jiří Medek Černá Hora Černá Hora 1978 M40  -
60 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 Ž45 
61 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 M60  -
62 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži  -
66 Barbara Janíková SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1986 Ž35  -
Dětské závody
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie
10 Jakub Nedoma AK Kuřim AK Kuřim 2014 Školka H 
11 Sabina Nedomová AK Kuřim AK Kuřim 2012 Minipřípravka D 
12 Jakub Krýsa Brno Brno 2011 Přípravka H 
13 Nela Krýsová Brno Brno 2014 Školka D 
19 Anna Pudelková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2013 Minipřípravka D 
20 Eliška Pudelková Želešice Želešice 2016 Školka D 
21 Gabriel Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 StŽci 
22 Rafael Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 Přípravka H 
30 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 MlŽky 
53 Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 2011 Přípravka H 
57 Jaroslav Jůza - - 2011 Přípravka H 
59 Miroslav Jůza - - 2011 Přípravka H 
63 Jan Maletych Bučovice/Nelipeno Bučovice/Nelipeno 2014 Školka H 
65 Matouš Jakubec Kuřim Kuřim 2014 Školka H