Prezenční listina Běh kolem Babího lomu

6.6.2021
Kulturní dům (hospoda) v Kuřimi-Podlesí
Propozice »

Prezenční listina Běh kolem Babího lomu


Zaprezentovat se »

Hlavní závod
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Startovné zapl.
2 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 
4 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži 
5 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 
8 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 
10 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 
11 Michala Pezenreiterová Kuřim Kuřim 1993 Ženy 
12 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži  -
16 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 
18 Barbora Šimonová NMnM (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) NMnM (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1987 Ženy 
19 Lukáš Lazar Brno-Medlánky Brno-Medlánky 1982 Muži 
20 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 Muži 
21 Lucie Vaculová Run&Mum Run&Mum 1982 Ž35 
22 Eva Šimonovská 2BWINNER Team 2BWINNER Team 1979 Ž35 
23 Ondřej Doležal AK Kurim AK Kurim 1979 M40  -
25 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 
26 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 M40 
27 Vojtěch Kopřiva SK Kuřim Handball SK Kuřim Handball 1986 Muži 
28 Markéta Karban - - 1981 Ž35  -
29 Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1976 Ž45 
31 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 
32 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 
33 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Dci+Jci 
35 Filip Černoch Běžecký klub Heřmanův Městec Běžecký klub Heřmanův Městec 1981 M40  -
36 Martin Sobotka Brno Brno 1976 M40 
37 Pavel Gazárek - - 1986 Muži 
38 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 
39 Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plavání Univerzita Brno plavání 1965 M50 
40 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 
42 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 M60 
43 Filip Vrána Jundrov Jundrov 1976 M40 
44 Jiří Šimoník Brno-bystrc Brno-bystrc 2001 Muži  -
45 Tomáš Hrdina AC Moravská Slávia Brno AC Moravská Slávia Brno 1979 M40 
46 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 M70 
47 Pavel Motal Brno Brno 1987 Muži 
48 Mirka Zemanová - - 1983 Ž35 
50 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 M40 
51 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 
52 Kristína Beníčková - - 1981 Ž35 
53 Martin Šplíchal Brno Brno 1982 Muži 
55 Jana Škrobová Kuřim (okr. Brno-venkov) Kuřim (okr. Brno-venkov) 1971 Ž45 
56 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 
57 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 M40 
59 Lenka Hověžáková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 
60 Iva Hrstková AC Moravská Slávia Brno AC Moravská Slávia Brno 1976 Ž45 
61 Marketa Sattlerova Kuřim Kuřim 1984 Ž35 
62 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M50 
63 Lenka Jančaříková Brno Brno 1970 Ž45 
65 Petr Jančařík Brno-Řečkovice a Mokrá Hora Brno-Řečkovice a Mokrá Hora 1968 M50 
67 Lucie Novotná 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1975 Ž45  -
68 Petr Beneš Blansko Blansko 1987 Muži  -
70 Enric Arrufí CNLH CNLH 1972 M40 
73 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 M40  -
75 Jakub Sýs SK Kuřim handball SK Kuřim handball 2005 Dci+Jci 
76 Dagmar Montagová Panteři Panteři 1974 Ž45 
77 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 Ž45 
78 Jaroslav Kratochvíl Brno Brno 1963 M50 
100 Hana Cacková Brno Brno 1969 Ž45 
101 Veronika Ubrová Fitness centrum Body Care Brno Fitness centrum Body Care Brno 1978 Ž35 
Dětské závody
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie
1 Rafael Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 Přípravka H 
13 Gabriel Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 StŽci 
14 Jakub Nedoma AK Kuřim AK Kuřim 2014 Školka H 
15 Sabina Nedomová AK Kuřim AK Kuřim 2012 Minipřípravka D 
30 Denisa Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2010 Přípravka D 
41 Anna Pudelková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2013 Minipřípravka D 
54 Eliška Pudelková Želešice Želešice 2016 Školka D 
66 Karolína Jančaříková Uni Brno Uni Brno 2008 MlŽky 
72 Tereza Tušlová Brno Brno 2010 Přípravka D 
74 Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 2011 Přípravka H 
102 Adam Ospalý AK Kuřim AK Kuřim 2008 MlŽci