Výsledky poháru KBL 2022

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12345678Body
1.Jan Ondruška DrásovDrásov2004Dci+Jci2522682822672722722822762171
2.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži2562622672632672592702642108
3.Michal Kunovský BrnoBrno1978M402402542642612592562642582056
4.Veronika Křivánková KuřimKuřim1992Ženy2052442592592512512622531984
5.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M402032332532562522492562471949
6.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1992Muži269272-2702902682762701915
7.Vladimír Ondruška DrásovDrásov1976M40257265276264266276-2661870
8.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice1972M50258269269266269265-2631859
9.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M501922282422422392292462411859
10.Vojtěch Kopřiva SK Kuřim HandballSK Kuřim Handball1986Muži247264268-2642692722721856
11.Milan Strachoň SlavkovSlavkov1950M701752152302382362232382171772
12.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980M40222250261-2582502632541758
13.Jiří Huťka BučoviceBučovice1991Muži194245263-2562552672561736
14.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži290282-282300282-2821718
15.Jiří Sláma BrnoBrno1960M60223-2452522462402482421696
16.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž451402082242292242152352151690
17.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986Ž35217238252-2472352592391687
18.Jana Melicharová Velká BítešVelká Bíteš1989Ženy204213256254-2422552431667
19.Ivana Kohoutová Ak TišnovAk Tišnov1983Ž35-2202372432402302442281642
20.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35-2162382362372272402221616
21.Jiří Šimoník BrnoBrno2001Muži253248-269276264-2681578
22.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986Muži241261266-261263266-1558
23.Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad SázavouSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou1987Ž35155218232234231219236-1525
24.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M50--2442482492372522461476
25.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn1971M50214240257-248243258-1460
26.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M60193236-247244236-2361392
27.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka1979M40262266--282-2902651365
28.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958M60197-239245232226-2101349
29.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35182-233-2342212432211334
30.Petr Žanda BrnoBrno1988Muži158-231232228220239-1308
31.Jiří Boháč BehejBrno.comBehejBrno.com1954M60144207222--2162422141245
32.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978M40--258255250238-2371238
33.Martin Šplíchal Running zoneRunning zone1982M40-237247--2452572481234
34.Lubomír Liška KurimKurim1955M60143204221226-217-2081219
35.Lucie Karásková LažánkyLažánky1980Ž35--243246-2322502351206
36.Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s.Fénix Sport Blansko, z.s.1979M40229246---2332512451204
37.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976M40-290-300-300-3001190
38.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973M40185229240--228-2231105
39.Lea Fajtlová TišnovTišnov1992Ženy169221-237241218--1086
40.Lenka Slabáková AC Moravská Slávia Brno, spolekAC Moravská Slávia Brno, spolek1966Ž55166-234-227-2302191076
41.Luděk Borkovec Dolní LoučkyDolní Loučky1985Muži126212255--241-2401074
42.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45-202220225218205--1070
43.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982M40----2622602652601047
44.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy159209228227222---1045
45.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M50147-226230223208--1034
46.Lucie Vaculová LelekoviceLelekovice1982Ž35242255-262---2571016
47.Blanka Fabriková Brno - BystrcBrno - Bystrc1960Ž55127--224-2112342071003
48.Lenka Topinková BrnoBrno1976Ž45-231251--234249-965
49.David Jánský BrnoBrno1978M40213--251-246-244954
50.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949M70--225239238--220922
51.Vlastimil Lysák fKlidu sport TeamfKlidu sport Team1986Muži-300-290-290--880
52.Michaela Vodáková LomniceLomnice1990Ženy177232--243224--876
53.Helena Grauerová Brno 39Brno 391978Ž35163-229235-210--837
54.Jiří Bělohlávek Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko1984Muži254--265268---787
55.Petr Kazda BrnoBrno1970M50251----261269-781
56.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim1994Muži----255252-255762
57.Jiří Škorpík TišnovTišnov1985Muži--246257254---757
58.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967M50237249---254--740
59.Ivo Peřina KuřimKuřim1966M50219242---247--708
60.Magda Janková BrnoBrno1980Ž35210241---248--699
61.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice1973Ž45208-250----234692
62.Jiří Šplíchal KuřimKuřim1987Muži202235----253-690
63.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981M40209227-253----689
64.Aleš Peřina KuřimKuřim1973M40198---245--231674
65.Matěj Kovačič BrnoBrno1990Muži142217-228----587
66.Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni BrnoOrel Židenice & VSK Uni Brno1982M40282-300-----582
67.Dominik Hurban KuřimKuřim1991Muži137---225--212574
68.Vojtěch Bořil XC VysočinaXC Vysočina1990Muži-276-276----552
69.Katarína Škapová Running ZoneRunning Zone1987Ž35133199---206--538
70.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1979M40266-272-----538
71.Martin Vodák LomniceLomnice1991Muži---272-266--538
72.Petr Beneš BlanskoBlansko1987Muži260-270-----530
73.Jaroslav Beneš o106o1061978M40------268261529
74.Jakub Čaňo WalkingKuba-BrnoWalkingKuba-Brno1994Muži--262260----522
75.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2005Dci+Jci250------267517
76.Aleš Jelínek BrnoBrno1967M50-258-258----516
77.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim2006Dci+Jci248----267--515
78.Luděk Králík Veverská BítýškaVeverská Bítýška1965M50-251---262--513
79.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži-----253-250503
80.Lenka Jančaříková 2BWinner Team2BWinner Team1970Ž45244----258--502
81.Petr Jančařík 2BWinner Team2BWinner Team1968M50243253------496
82.Vlastimil Pospíšil Start BrnoStart Brno2000Muži235260------495
83.Eliška Vlachová Hutová 2BWinner Team2BWinner Team1988Ženy238257------495
84.Pavel Juřica BrnoBrno1979M40225-----261-486
85.Iván Díaz martínez BrnoBrno1977M40232-----254-486
86.Anežka Langhammerová AK Drnovice & Orel ŽideniceAK Drnovice & Orel Židenice1994Ženy234247------481
87.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1971M50-214236-----450
88.David Simon AK KuřimAK Kuřim2008Dci+Jci-----222-226448
89.Danka Truksová PodolíPodolí1982Ž35206239------445
90.Lucie Novotná 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1975Ž45207234------441
91.Lenka Nedomová Moravske KníniceMoravske Knínice1980Ž35------232206438
92.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn1971Ž45-----204233-437
93.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45----220--211431
94.Jiřina Coufalová BrnoBrno1978Ž35189-235-----424
95.Otto Zwettler KuřimKuřim1978M40-205-----213418
96.Jana Švarcová PršticePrštice1982Ž35184--233----417
97.Jana Kučerová StřeliceStřelice1977Ž45188223------411
98.Martin Sobotka BrnoBrno1976M40179226------405
99.Tomáš Horký KOS TJ TESLA BRNOKOS TJ TESLA BRNO1967M50171------225396
100.Gabriela Pellová BrnoBrno1979Ž35161219------380
101.Iva Hrstková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1976Ž45145-223-----368
102.Ivan Varmuža TJ Sokol PřibyslaviceTJ Sokol Přibyslavice1961M60134---221---355
103.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973M40132----209--341
104.Martina Kuncová VyškovVyškov2001Ženy135201------336
105.Štěpán Knoflíček AK KuřimAK Kuřim2008Dci+Jci-----24482-326
106.Josef Kunc VyškovVyškov1960M60121197------318
107.Patrik Bejček Trailpoint.czTrailpoint.cz1994Muži------300-300
108.Jan Kohut FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO1985Muži300-------300
109.Adam Jirků TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě2004Dci+Jci--290-----290
110.Jiří Petr SalomonSalomon1979M40-------290290
111.Martin Kleibl 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1973M40276-------276
112.Jan Pavelka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1982M40272-------272
113.Jiří Halama AK KuřimAK Kuřim1977M40-270------270
114.Martin Pargač 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1985Muži270-------270
115.Radek Steklý Ústí nad LabemÚstí nad Labem1977M40----270---270
116.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981M40-----270--270
117.Filip Šolc SKI ŽabinySKI Žabiny1985Muži-------269269
118.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA1985Muži268-------268
119.Jiří Potůček Fast And Light BlanskoFast And Light Blansko1988Muži---268----268
120.Jiří Hajdamach Sk sever BrnoSk sever Brno1994Muži267-------267
121.Václav Pokorný BrnoBrno1978M40-267------267
122.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž1989Muži--265-----265
123.Michal Kunovský AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2007Dci+Jci----265---265
124.Radek Adamec 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1991Muži265-------265
125.Michal Šmída AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2001Muži264-------264
126.Zdeněk Hrabovský MilešoviceMilešovice1985Muži263-------263
127.Ondřej Pouč ČAU/VyškovČAU/Vyškov1972M50-263------263
128.Zbyněk Jakubec Slapka v Kreci/KuřimSlapka v Kreci/Kuřim1982M40----263---263
129.Tomáš Kašpařík SK PřerovSK Přerov1975M40-------262262
130.Lukáš Dlabáček Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1979M40261-------261
131.Petr Bednář Fitness klub TišnovFitness klub Tišnov1978M40------260-260
132.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972M50--260-----260
133.Diego Rivero BrnoBrno1985Muži----260---260
134.Radomír Beneš 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1973M40259-------259
135.Petr Ondráček PetrovicePetrovice1988Muži-259------259
136.Daniel Gladiš st.LelekoviceLelekovice1968M50-------259259
137.Radek Horský VavřinecVavřinec1978M40----257---257
138.Pavlína Poláčková AK DrnoviceAK Drnovice1996Ženy-----257--257
139.Matyáš Beer BrnoBrno2005Dci+Jci-256------256
140.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 11990Muži255-------255
141.Mirka Zemanová Podlesí U KuřimiPodlesí U Kuřimi1983Ž35--254-----254
142.Adam Vybíhal ProtivanovProtivanov1997Muži-------252252
143.David Ševčík TišnovTišnov1977M40-252------252
144.Štěpán Proks AK KuřimAK Kuřim2007Dci+Jci-------251251
145.Lenka Kociánová LelekoviceLelekovice1985Ž35---250----250
146.Anežka Kratochvílová --1999Ženy---249----249
147.Tomáš Redlich BlanskoBlansko1982M40-------249249
148.David Pavlíček LomniceLomnice1988Muži--249-----249
149.Jan Lekeš Orel DomanínOrel Domanín1989Muži249-------249
150.Jana Jeřábková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč1998Ženy--248-----248
151.Pavel Zourek FryšavaFryšava1960M60------247-247
152.Jiří Kolář Hammer OCR teamHammer OCR team1976M40246-------246
153.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959M60------245-245
154.Slávek Pícha BlanskoBlansko1982M40245-------245
155.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Dky+Jky---244----244
156.Petr Novotný JedovniceJedovnice1982M40-243------243
157.Martin Šafář PanteřiPanteři1983Muži----242---242
158.Hana Coufalová BrnoBrno1984Ž35--241-----241
159.Pavel Vrbacký LelekoviceLelekovice1969M50---241----241
160.Jan Tecl TroubskoTroubsko1958M60------241-241
161.Daniel Homoláč Dragon Club BrnoDragon Club Brno1984Muži---240----240
162.Miroslav Kačín BřezinaBřezina1979M40-----239--239
163.Michal Šenkýř BrnoBrno1983Muži239-------239
164.Martin Žiak BrnoBrno1994Muži-------238238
165.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982Ž35------237-237
166.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2003Dci+Jci236-------236
167.Barbora Jurová BrnoBrno1981Ž35----235---235
168.Pablo Beattie Orel Židenice & SKP Kometa BrnoOrel Židenice & SKP Kometa Brno1974M40233-------233
169.Radoslav Husák RudiceRudice1961M60-------233233
170.Veronika Jakešová KuřimKuřim1991Ženy----233---233
171.Václav Miklas KuřimKuřim1994Muži-------232232
172.Hana Deglová Moravské KníniceMoravské Knínice1982Ž35------231-231
173.Petr Sabejšek KuřimKuřim2002Muži---231----231
174.Tereza Baláková ŽeleznéŽelezné1994Ženy-----231--231
175.Jiří Brumovský BrnoBrno1987Muži231-------231
176.Petr Otoupalík KuřimKuřim1985Muži----230---230
177.Eva Šimonovská 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1979Ž35230-------230
178.Jana Smržová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1982Ž35-------230230
179.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980M40-230------230
180.Pavla Schneiderová BrnoBrno1994Ženy----229---229
181.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M50-------229229
182.Pavel Sucharda Julec BrnoJulec Brno1970M50228-------228
183.Martin Jakeš KuřimKuřim1976M40-------227227
184.Marek Kubuš MoravanyMoravany1978M40227-------227
185.Ivan Svoboda BrnoBrno1984Muži--227-----227
186.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim1997Muži226-------226
187.Jiří Novák KuřimKuřim1977M40----226---226
188.Michael Juras Open Cyling AcademyOpen Cyling Academy1992Muži-225------225
189.Martin Kotlík KuřimKuřim1985Muži-----225--225
190.Jan Vizner 2BWinner2BWinner1993Muži-------224224
191.David Vránek BrnoBrno1978M40224-------224
192.Marketa Sattlerova KuřimKuřim1984Ž35-224------224
193.Jan Štědrý VsetínVsetín2001Muži-222------222
194.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50221-------221
195.Matúš Kocka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1984Muži220-------220
196.Štěpánka Badinová AK KuřimAK Kuřim1999Ženy----219---219
197.Miroslava Streitová BrnoBrno1983Ž35--219-----219
198.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín1976M40218-------218
199.Pavel Fleischmann Sokol MilevskoSokol Milevsko1963M50-------218218
200.Martina Dudková Orel KuřimOrel Kuřim1984Ž3563---217---217
201.Kateřina Láníková SK Rudá Hvězda KroměřížSK Rudá Hvězda Kroměříž1982Ž35-------216216
202.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín1979M40216-------216
203.Pavlína Cicková KuřimKuřim1989Ženy----216---216
204.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín1979M40215-------215
205.Radka Konečná BrnoBrno1989Ženy-----214--214
206.Tereza Klajbová BrnoBrno1992Ženy-----213--213
207.Pavel Grec Orel VyškovOrel Vyškov1980M40212-------212
208.Veronika Obůrková KomínKomín1990Ženy-----212--212
209.Marek Grolich OtmarovOtmarov1995Muži-211------211
210.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov1973M40211-------211
211.Ondřej Musil AK Bastr AtletsAK Bastr Atlets1988Muži-210------210
212.Jana Redlichová BlanskoBlansko1987Ž35-------209209
213.Antonín Pavlas PřibyslavPřibyslav1956M60-----207--207
214.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž45-206------206
215.Jana Ondrušková DrásovDrásov1977Ž45-203------203
216.Šárka Dosedělová KuřimKuřim1990Ženy201-------201
217.Michaela Bartuňková KuřimKuřim1982Ž35-200------200
218.Václav Štěpánek OlomučanyOlomučany1991Muži200-------200
219.Radka Grec Orel VyškovOrel Vyškov1984Ž35199-------199
220.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977Ž45-198------198
221.Hana Fučíková BrnoBrno1977Ž45196-------196
222.Jaroslav Sláma BrnoBrno1985Muži195-------195
223.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná2005Dci+Jci191-------191
224.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003Dky+Jky190-------190
225.Radek Brázda BrnoBrno1967M50187-------187
226.Ivo Kratěna OšelínOšelín1980M40186-------186
227.Filip Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany1984Muži183-------183
228.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M50181-------181
229.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání1965M50180-------180
230.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov1980Ž35178-------178
231.Jana Smrčková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1964Ž55176-------176
232.Lucie Zřídkavesela BrnoBrno1985Ž35174-------174
233.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962M60173-------173
234.Aleš Březina Pinax BrnoPinax Brno1962M60172-------172
235.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov1984Muži170-------170
236.Valerii Borozdina LomniceLomnice1994Ženy168-------168
237.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim1983Muži167-------167
238.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky1969Ž45165-------165
239.Blanka Maráková Orel ŽideniceOrel Židenice2000Ženy164-------164
240.Antonín Prčík Orel HodonínOrel Hodonín1955M60162-------162
241.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov1967Ž55157-------157
242.Jiří Káňa 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1988Muži156-------156
243.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov1974Ž45154-------154
244.Hana Kielarová Olymp BrnoOlymp Brno2003Dky+Jky153-------153
245.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná1972M50152-------152
246.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany1991Muži151-------151
247.Karolina Melichárková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1991Ženy150-------150
248.Michal Vyroubal Rájec JestřebíRájec Jestřebí1968M50149-------149
249.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2004Dky+Jky148-------148
250.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949M70146-------146
251.Libor Zeman Orel VyškovOrel Vyškov1964M50141-------141
252.Petr Šmíd HruškyHrušky1980M40139-------139
253.Jan Strážnický Orel KuřimOrel Kuřim1982M40138-------138
254.Dita Hrubešová Brno-Řečkovice a Mokrá HoraBrno-Řečkovice a Mokrá Hora1970Ž45136-------136
255.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963Ž55131-------131
256.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno1956M60130-------130
257.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2006Dky+Jky129-------129
258.Kamila Náplavová Orel DomanínOrel Domanín1980Ž35128-------128
259.Jana Strážnická Orel KuřimOrel Kuřim1982Ž35125-------125
260.Lucie Kuchařová Orel DomanínOrel Domanín2001Ženy124-------124
261.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M60123-------123
262.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70122-------122
263.Josef Holý Orel Židenice - AC Moravská SlaviaOrel Židenice - AC Moravská Slavia1941M70120-------120
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003100-------100
2.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004---100----100
3.Hana Kielarová Olymp BrnoOlymp Brno200382-------82
4.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200476-------76
5.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200672-------72
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Veronika Křivánková KuřimKuřim1992828210010010090100100590
2.Jana Melicharová Velká BítešVelká Bíteš198976709090-829090518
3.Lea Fajtlová TišnovTišnov19926972-768270--369
4.Heidi Kočí BrnoBrno19976669767270---353
5.Michaela Vodáková LomniceLomnice19907076--9072--308
6.Eliška Vlachová Hutová 2BWinner Team2BWinner Team1988100100------200
7.Anežka Langhammerová AK Drnovice & Orel ŽideniceAK Drnovice & Orel Židenice19949090------180
8.Martina Kuncová VyškovVyškov20016468------132
9.Pavlína Poláčková AK DrnoviceAK Drnovice1996-----100--100
10.Jana Jeřábková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč1998--82-----82
11.Anežka Kratochvílová --1999---82----82
12.Tereza Baláková ŽeleznéŽelezné1994-----76--76
13.Veronika Jakešová KuřimKuřim1991----76---76
14.Pavla Schneiderová BrnoBrno1994----72---72
15.Šárka Dosedělová KuřimKuřim199072-------72
16.Radka Konečná BrnoBrno1989-----69--69
17.Štěpánka Badinová AK KuřimAK Kuřim1999----69---69
18.Pavlína Cicková KuřimKuřim1989----68---68
19.Tereza Klajbová BrnoBrno1992-----68--68
20.Valerii Borozdina LomniceLomnice199468-------68
21.Blanka Maráková Orel ŽideniceOrel Židenice200067-------67
22.Veronika Obůrková KomínKomín1990-----67--67
23.Karolina Melichárková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM199165-------65
24.Lucie Kuchařová Orel DomanínOrel Domanín200163-------63
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986827690-1009010090552
2.Ivana Kohoutová Ak TišnovAk Tišnov1983-70707690768272466
3.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982-67727282727270440
4.Barbora Slámová BrnoBrno198167-68-72707669422
5.Lucie Karásková LažánkyLažánky1980--8282-829082418
6.Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad SázavouSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou198762686769706969-412
7.Lucie Vaculová LelekoviceLelekovice1982100100-100---100400
8.Helena Grauerová Brno 39Brno 39197864-6670-68--268
9.Magda Janková BrnoBrno19807690---100--266
10.Katarína Škapová Running ZoneRunning Zone19876165---67--193
11.Danka Truksová PodolíPodolí19827282------154
12.Jiřina Coufalová BrnoBrno197869-69-----138
13.Jana Švarcová PršticePrštice198268--68----136
14.Lenka Nedomová Moravske KníniceMoravske Knínice1980------6866134
15.Gabriela Pellová BrnoBrno19796369------132
16.Mirka Zemanová Podlesí U KuřimiPodlesí U Kuřimi1983--100-----100
17.Lenka Kociánová LelekoviceLelekovice1985---90----90
18.Eva Šimonovská 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197990-------90
19.Hana Coufalová BrnoBrno1984--76-----76
20.Jana Smržová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1982-------7676
21.Barbora Jurová BrnoBrno1981----76---76
22.Marketa Sattlerova KuřimKuřim1984-72------72
23.Radka Grec Orel VyškovOrel Vyškov198470-------70
24.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982------70-70
25.Martina Dudková Orel KuřimOrel Kuřim1984----69---69
26.Kateřina Láníková SK Rudá Hvězda KroměřížSK Rudá Hvězda Kroměříž1982-------6868
27.Hana Deglová Moravské KníniceMoravské Knínice1982------67-67
28.Jana Redlichová BlanskoBlansko1987-------6767
29.Michaela Bartuňková KuřimKuřim1982-66------66
30.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov198066-------66
31.Miroslava Streitová BrnoBrno1983--65-----65
32.Lucie Zřídkavesela BrnoBrno198565-------65
33.Kamila Náplavová Orel DomanínOrel Domanín198060-------60
34.Jana Strážnická Orel KuřimOrel Kuřim198259-------59
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Romana Drimlová ČeskáČeská1974677682100100829090544
2.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972-6972908276--389
3.Lenka Topinková BrnoBrno1976-90100--90100-380
4.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice197390-90----100280
5.Lenka Jančaříková 2BWinner Team2BWinner Team1970100----110--210
6.Lucie Novotná 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197582100------182
7.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968----90--82172
8.Jana Kučerová StřeliceStřelice19777282------154
9.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn1971-----7282-154
10.Iva Hrstková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno197668-76-----144
11.Hana Fučíková BrnoBrno197776-------76
12.Pavla Musilová TišnovTišnov1976-72------72
13.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky196970-------70
14.Jana Ondrušková DrásovDrásov1977-70------70
15.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov197469-------69
16.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977-68------68
17.Dita Hrubešová Brno-Řečkovice a Mokrá HoraBrno-Řečkovice a Mokrá Hora197066-------66
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Lenka Slabáková AC Moravská Slávia Brno, spolekAC Moravská Slávia Brno, spolek196690-110-100-90100490
2.Blanka Fabriková Brno - BystrcBrno - Bystrc196072--100-10010090462
3.Jana Smrčková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1964100-------100
4.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov196782-------82
5.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov196376-------76
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Jan Ondruška DrásovDrásov200410010090100100100100100600
2.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko200590------90180
3.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim200682----90--172
4.David Simon AK KuřimAK Kuřim2008-----76-76152
5.Adam Jirků TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě2004--100-----100
6.Michal Kunovský AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2007----90---90
7.Matyáš Beer BrnoBrno2005-90------90
8.Štěpán Knoflíček AK KuřimAK Kuřim2008-----82--82
9.Štěpán Proks AK KuřimAK Kuřim2007-------8282
10.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200376-------76
11.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná200572-------72
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno19929090-9010090-100560
2.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice19927676-7290769082490
3.Vojtěch Kopřiva SK Kuřim HandballSK Kuřim Handball1986607290-70828290486
4.Lukáš Sláma BrnoBrno19846570826772687670438
5.Jiří Šimoník BrnoBrno20016266-708270-72422
6.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986596976-696970-412
7.Jiří Huťka BučoviceBučovice1991506570-67677269410
8.Petr Žanda BrnoBrno198846-6563626268-366
9.Vlastimil Lysák fKlidu sport TeamfKlidu sport Team1986-100-100-100--300
10.Luděk Borkovec Dolní LoučkyDolní Loučky1985416068--64-65298
11.Jiří Bělohlávek Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko198463--6876---207
12.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim1994----6665-68199
13.Jiří Škorpík TišnovTišnov1985--666565---196
14.Jiří Šplíchal KuřimKuřim19875364----69-186
15.Petr Beneš BlanskoBlansko198766-100-----166
16.Matěj Kovačič BrnoBrno19904361-61----165
17.Dominik Hurban KuřimKuřim199142---61--61164
18.Vojtěch Bořil XC VysočinaXC Vysočina1990-82-82----164
19.Martin Vodák LomniceLomnice1991---76-72--148
20.Jakub Čaňo WalkingKuba-BrnoWalkingKuba-Brno1994--6966----135
21.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989-----66-66132
22.Vlastimil Pospíšil Start BrnoStart Brno20005768------125
23.Jan Kohut FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO1985100-------100
24.Patrik Bejček Trailpoint.czTrailpoint.cz1994------100-100
25.Martin Pargač 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198582-------82
26.Filip Šolc SKI ŽabinySKI Žabiny1985-------7676
27.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž1989--72-----72
28.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA198572-------72
29.Jiří Hajdamach Sk sever BrnoSk sever Brno199470-------70
30.Radek Adamec 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM199169-------69
31.Jiří Potůček Fast And Light BlanskoFast And Light Blansko1988---69----69
32.Michal Šmída AK Olymp BrnoAK Olymp Brno200168-------68
33.Diego Rivero BrnoBrno1985----68---68
34.Zdeněk Hrabovský MilešoviceMilešovice198567-------67
35.Adam Vybíhal ProtivanovProtivanov1997-------6767
36.Petr Ondráček PetrovicePetrovice1988-67------67
37.David Pavlíček LomniceLomnice1988--67-----67
38.Daniel Homoláč Dragon Club BrnoDragon Club Brno1984---64----64
39.Martin Žiak BrnoBrno1994-------6464
40.Martin Šafář PanteřiPanteři1983----64---64
41.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 1199064-------64
42.Ivan Svoboda BrnoBrno1984--64-----64
43.Martin Kotlík KuřimKuřim1985-----63--63
44.Václav Miklas KuřimKuřim1994-------6363
45.Petr Otoupalík KuřimKuřim1985----63---63
46.Michael Juras Open Cyling AcademyOpen Cyling Academy1992-63------63
47.Petr Sabejšek KuřimKuřim2002---62----62
48.Jan Vizner 2BWinner2BWinner1993-------6262
49.Jan Štědrý VsetínVsetín2001-62------62
50.Jan Lekeš Orel DomanínOrel Domanín198961-------61
51.Marek Grolich OtmarovOtmarov1995-59------59
52.Michal Šenkýř BrnoBrno198358-------58
53.Ondřej Musil AK Bastr AtletsAK Bastr Atlets1988-58------58
54.Jiří Brumovský BrnoBrno198756-------56
55.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim199755-------55
56.Matúš Kocka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198454-------54
57.Václav Štěpánek OlomučanyOlomučany199152-------52
58.Jaroslav Sláma BrnoBrno198551-------51
59.Filip Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany198449-------49
60.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov198448-------48
61.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim198347-------47
62.Jiří Káňa 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198845-------45
63.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany199144-------44
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Vladimír Ondruška DrásovDrásov1976687290908290-82506
2.Michal Kunovský BrnoBrno19786570768270727668446
3.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka19797276--100-10076424
4.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976-110-100-110-100420
5.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980586872-69707267418
6.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice19755064697667696764412
7.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978--70726665-61334
8.Martin Šplíchal Running zoneRunning zone1982-6568--676865333
9.Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s.Fénix Sport Blansko, z.s.19796267---646563321
10.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982----72768269299
11.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973476267--63-58297
12.David Jánský BrnoBrno197854--69-68-62253
13.Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni BrnoOrel Židenice & VSK Uni Brno1982100-100-----200
14.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek19815161-70----182
15.Aleš Peřina KuřimKuřim197349---65--60174
16.Jaroslav Beneš o106o1061978------9070160
17.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno197976-82-----158
18.Pavel Juřica BrnoBrno197960-----70-130
19.Iván Díaz martínez BrnoBrno197763-----66-129
20.Otto Zwettler KuřimKuřim1978-59-----57116
21.Martin Sobotka BrnoBrno19764660------106
22.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim197343----62--105
23.Jiří Halama AK KuřimAK Kuřim1977-90------90
24.Jiří Petr SalomonSalomon1979-------9090
25.Radek Steklý Ústí nad LabemÚstí nad Labem1977----90---90
26.Martin Kleibl 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197390-------90
27.Václav Pokorný BrnoBrno1978-82------82
28.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981-----82--82
29.Jan Pavelka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198282-------82
30.Zbyněk Jakubec Slapka v Kreci/KuřimSlapka v Kreci/Kuřim1982----76---76
31.Tomáš Kašpařík SK PřerovSK Přerov1975-------7272
32.Lukáš Dlabáček Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice197970-------70
33.Radomír Beneš 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197369-------69
34.David Ševčík TišnovTišnov1977-69------69
35.Petr Bednář Fitness klub TišnovFitness klub Tišnov1978------69-69
36.Radek Horský VavřinecVavřinec1978----68---68
37.Jiří Kolář Hammer OCR teamHammer OCR team197667-------67
38.Slávek Pícha BlanskoBlansko198266-------66
39.Petr Novotný JedovniceJedovnice1982-66------66
40.Tomáš Redlich BlanskoBlansko1982-------6666
41.Miroslav Kačín BřezinaBřezina1979-----66--66
42.Pablo Beattie Orel Židenice & SKP Kometa BrnoOrel Židenice & SKP Kometa Brno197464-------64
43.Jiří Novák KuřimKuřim1977----64---64
44.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980-63------63
45.Marek Kubuš MoravanyMoravany197861-------61
46.Martin Jakeš KuřimKuřim1976-------5959
47.David Vránek BrnoBrno197859-------59
48.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín197657-------57
49.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín197956-------56
50.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín197955-------55
51.Pavel Grec Orel VyškovOrel Vyškov198053-------53
52.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov197352-------52
53.Ivo Kratěna OšelínOšelín198048-------48
54.Petr Šmíd HruškyHrušky198045-------45
55.Jan Strážnický Orel KuřimOrel Kuřim198244-------44
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice1972110110100100110100-100630
2.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970--768290698282481
3.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn1971686882-827090-460
4.Zdeněk Driml ČeskáČeská19676767727676687676444
5.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko196460-69707267--338
6.Petr Kazda BrnoBrno197090----82100-272
7.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna19677670---76--222
8.Ivo Peřina KuřimKuřim19666969---72--210
9.Aleš Jelínek BrnoBrno1967-82-90----172
10.Luděk Králík Veverská BítýškaVeverská Bítýška1965-72---90--162
11.Petr Jančařík 2BWinner Team2BWinner Team19688276------158
12.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1971-6670-----136
13.Tomáš Horký KOS TJ TESLA BRNOKOS TJ TESLA BRNO196763------70133
14.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972--90-----90
15.Daniel Gladiš st.LelekoviceLelekovice1968-------9090
16.Ondřej Pouč ČAU/VyškovČAU/Vyškov1972-90------90
17.Pavel Sucharda Julec BrnoJulec Brno197072-------72
18.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963-------7272
19.Pavel Vrbacký LelekoviceLelekovice1969---72----72
20.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice196970-------70
21.Pavel Fleischmann Sokol MilevskoSokol Milevsko1963-------6969
22.Radek Brázda BrnoBrno196766-------66
23.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197065-------65
24.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání196564-------64
25.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná197262-------62
26.Michal Vyroubal Rájec JestřebíRájec Jestřebí196861-------61
27.Libor Zeman Orel VyškovOrel Vyškov196459-------59
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Jiří Sláma BrnoBrno1960100-100100100100100100600
2.Luboš Prudek KuřimKuřim196182100-909090-90542
3.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice195890-90828282-72498
4.Jiří Boháč BehejBrno.comBehejBrno.com1954699082--727676465
5.Lubomír Liška KurimKurim195568827676-76-70448
6.Ivan Varmuža TJ Sokol PřibyslaviceTJ Sokol Přibyslavice196167---76---143
7.Josef Kunc VyškovVyškov19606476------140
8.Pavel Zourek FryšavaFryšava1960------90-90
9.Radoslav Husák RudiceRudice1961-------8282
10.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959------82-82
11.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko196276-------76
12.Jan Tecl TroubskoTroubsko1958------72-72
13.Aleš Březina Pinax BrnoPinax Brno196272-------72
14.Antonín Prčík Orel HodonínOrel Hodonín195570-------70
15.Antonín Pavlas PřibyslavPřibyslav1956-----70--70
16.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno195666-------66
17.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice195365-------65
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Milan Strachoň SlavkovSlavkov19501101001009010010010090610
2.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949--90100110--100400
3.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice194990-------90
4.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194882-------82
5.Josef Holý Orel Židenice - AC Moravská SlaviaOrel Židenice - AC Moravská Slavia194176-------76