Výsledky poháru KBL 2022

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12345Body
1.Jan Ondruška DrásovDrásov2004Dci+Jci2522682822672721341
2.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice1972M502582692692662691331
3.Vladimír Ondruška DrásovDrásov1976M402572652762642661328
4.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži2562622672632671315
5.Michal Kunovský BrnoBrno1978M402402542642612591278
6.Veronika Křivánková KuřimKuřim1992Ženy2052442592592511218
7.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M402032332532562521197
8.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži290282-2823001154
9.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M501922282422422391143
10.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1992Muži269272-2702901101
11.Milan Strachoň SlavkovSlavkov1950M701752152302382361094
12.Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad SázavouSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou1987Ž351552182322342311070
13.Jiří Šimoník BrnoBrno2001Muži253248-2692761046
14.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy1592092282272221045
15.Vojtěch Kopřiva SK Kuřim HandballSK Kuřim Handball1986Muži247264268-2641043
16.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986Muži241261266-2611029
17.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž451402082242292241025
18.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980M40222250261-258991
19.Jiří Sláma BrnoBrno1960M60223-245252246966
20.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn1971M50214240257-248959
21.Jiří Huťka BrnoBrno1991Muži194245263-256958
22.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986Ž35217238252-247954
23.Ivana Kohoutová Ak TišnovAk Tišnov1983Ž35-220237243240940
24.Jana Melicharová Velká BítešVelká Bíteš1989Ženy204213256254-927
25.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35-216238236237927
26.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M60193236-247244920
27.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958M60197-239245232913
28.Lea Fajtlová TišnovTišnov1992Ženy169221-237241868
29.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45-202220225218865
30.Petr Žanda BrnoBrno1988Muži158-231232228849
31.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M50147-226230223826
32.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka1979M40262266--282810
33.Lubomír Liška KurimKurim1955M60143204221226-794
34.Jiří Bělohlávek Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko1984Muži254--265268787
35.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978M40--258255250763
36.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982Ž35242255-262-759
37.Jiří Škorpík TišnovTišnov1985Muži--246257254757
38.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M50--244248249741
39.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949M70--225239238702
40.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981M40209227-253-689
41.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973M40185229240--654
42.Michaela Vodáková LomniceLomnice1990Ženy177232--243652
43.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35182-233-234649
44.Helena Grauerová Waldorf runnersWaldorf runners1978Ž35163-229235-627
45.Lenka Slabáková BrnoBrno1966Ž55166-234-227627
46.Luděk Borkovec Dolní LoučkyDolní Loučky1985Muži126212255--593
47.Vlastimil Lysák fKlidu sport TeamfKlidu sport Team1986Muži-300-290-590
48.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976M40-290-300-590
49.Matěj Kovačič BrnoBrno1990Muži142217-228-587
50.Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni BrnoOrel Židenice & VSK Uni Brno1982M40282-300--582
51.Jiří Boháč BehejBrno.comBehejBrno.com1954M60144207222--573
52.Vojtěch Bořil XC VysočinaXC Vysočina1990Muži-276-276-552
53.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1979M40266-272--538
54.Petr Beneš BlanskoBlansko1987Muži260-270--530
55.Jakub Čaňo WalkingKuba-BrnoWalkingKuba-Brno1994Muži--262260-522
56.Aleš Jelínek BrnoBrno1967M50-258-258-516
57.Petr Jančařík 2BWinner Team2BWinner Team1968M50243253---496
58.Vlastimil Pospíšil Start BrnoStart Brno2000Muži235260---495
59.Eliška Vlachová Hutová 2BWinner Team2BWinner Team1988Ženy238257---495
60.Lucie Karásková LažánkyLažánky1980Ž35--243246-489
61.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967M50237249---486
62.Martin Šplíchal Running zoneRunning zone1982M40-237247--484
63.Lenka Topinková BrnoBrno1976Ž45-231251--482
64.Anežka Langhammerová AK Drnovice & Orel ŽideniceAK Drnovice & Orel Židenice1994Ženy234247---481
65.Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s.Fénix Sport Blansko, z.s.1979M40229246---475
66.David Jánský BrnoBrno1978M40213--251-464
67.Ivo Peřina KuřimKuřim1966M50219242---461
68.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice1973Ž45208-250--458
69.Magda Janková BrnoBrno1980Ž35210241---451
70.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1971M50-214236--450
71.Danka Truksová PodolíPodolí1982Ž35206239---445
72.Aleš Peřina KuřimKuřim1973M40198---245443
73.Lucie Novotná 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1975Ž45207234---441
74.Jiří Šplíchal KuřimKuřim1987Muži202235---437
75.Jiřina Coufalová BrnoBrno1978Ž35189-235--424
76.Jana Švarcová PršticePrštice1982Ž35184--233-417
77.Jana Kučerová StřeliceStřelice1977Ž45188223---411
78.Martin Sobotka BrnoBrno1976M40179226---405
79.Gabriela Pellová BrnoBrno1979Ž35161219---380
80.Iva Hrstková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1976Ž45145-223--368
81.Dominik Hurban KuřimKuřim1991Muži137---225362
82.Ivan Varmuža TJ Sokol PřibyslaviceTJ Sokol Přibyslavice1961M60134---221355
83.Blanka Fabriková Brno - BystrcBrno - Bystrc1960Ž55127--224-351
84.Martina Kuncová VyškovVyškov2001Ženy135201---336
85.Katarína Škapová Running ZoneRunning Zone1987Ž35133199---332
86.Josef Kunc VyškovVyškov1960M60121197---318
87.Jan Kohut FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO1985Muži300----300
88.Adam Jirků TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě2004Dci+Jci--290--290
89.Martin Kleibl 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1973M40276----276
90.Martin Vodák LomniceLomnice1991Muži---272-272
91.Jan Pavelka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1982M40272----272
92.Jiří Halama AK KuřimAK Kuřim1977M40-270---270
93.Radek Steklý Ústí nad LabemÚstí nad Labem1977M40----270270
94.Martin Pargač 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1985Muži270----270
95.Jiří Potůček Fast And Light BlanskoFast And Light Blansko1988Muži---268-268
96.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA1985Muži268----268
97.Jiří Hajdamach Sk sever BrnoSk sever Brno1994Muži267----267
98.Václav Pokorný BrnoBrno1978M40-267---267
99.Michal Kunovský AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2007Dci+Jci----265265
100.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž1989Muži--265--265
101.Radek Adamec 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1991Muži265----265
102.Michal Šmída AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2001Muži264----264
103.Zdeněk Hrabovský MilešoviceMilešovice1985Muži263----263
104.Zbyněk Jakubec Slapka v Kreci/KuřimSlapka v Kreci/Kuřim1982M40----263263
105.Ondřej Pouč ČAU/VyškovČAU/Vyškov1972M50-263---263
106.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982M40----262262
107.Lukáš Dlabáček Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1979M40261----261
108.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972M50--260--260
109.Diego Rivero BrnoBrno1985Muži----260260
110.Petr Ondráček PetrovicePetrovice1988Muži-259---259
111.Radomír Beneš 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1973M40259----259
112.Radek Horský VavřinecVavřinec1978M40----257257
113.Matyáš Beer BrnoBrno2005Dci+Jci-256---256
114.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim1994Muži----255255
115.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 11990Muži255----255
116.Mirka Zemanová Podlesí U KuřimiPodlesí U Kuřimi1983Ž35--254--254
117.David Ševčík TišnovTišnov1977M40-252---252
118.Petr Kazda BrnoBrno1970M50251----251
119.Luděk Králík Veverská BítýškaVeverská Bítýška1965M50-251---251
120.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2005Dci+Jci250----250
121.Lenka Kociánová LelekoviceLelekovice1985Ž35---250-250
122.Jan Lekeš Orel DomanínOrel Domanín1989Muži249----249
123.Anežka Kratochvílová --1999Ženy---249-249
124.David Pavlíček LomniceLomnice1988Muži--249--249
125.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim2006Dci+Jci248----248
126.Jana Jeřábková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč1998Ženy--248--248
127.Jiří Kolář Hammer OCR teamHammer OCR team1976M40246----246
128.Slávek Pícha BlanskoBlansko1982M40245----245
129.Lenka Jančaříková Orel Židenice, BrnoOrel Židenice, Brno1970Ž45244----244
130.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Dky+Jky---244-244
131.Petr Novotný JedovniceJedovnice1982M40-243---243
132.Martin Šafář PanteřiPanteři1983Muži----242242
133.Hana Coufalová BrnoBrno1984Ž35--241--241
134.Pavel Vrbacký LelekoviceLelekovice1969M50---241-241
135.Daniel Homoláč Dragon Club BrnoDragon Club Brno1984Muži---240-240
136.Michal Šenkýř BrnoBrno1983Muži239----239
137.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2003Dci+Jci236----236
138.Barbora Jurová BrnoBrno1981Ž35----235235
139.Veronika Jakešová KuřimKuřim1991Ženy----233233
140.Pablo Beattie Orel Židenice & SKP Kometa BrnoOrel Židenice & SKP Kometa Brno1974M40233----233
141.Iván Díaz martínez BrnoBrno1977M40232----232
142.Petr Sabejšek KuřimKuřim2002Muži---231-231
143.Jiří Brumovský BrnoBrno1987Muži231----231
144.Eva Šimonovská 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1979Ž35230----230
145.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980M40-230---230
146.Petr Otoupalík KuřimKuřim1985Muži----230230
147.Pavla Schneiderová BrnoBrno1994Ženy----229229
148.Pavel Sucharda Julec BrnoJulec Brno1970M50228----228
149.Ivan Svoboda BrnoBrno1984Muži--227--227
150.Marek Kubuš MoravanyMoravany1978M40227----227
151.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim1997Muži226----226
152.Jiří Novák KuřimKuřim1977M40----226226
153.Michael Juras Open Cyling AcademyOpen Cyling Academy1992Muži-225---225
154.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava1979M40225----225
155.David Vránek BrnoBrno1978M40224----224
156.Marketa Sattlerova KuřimKuřim1984Ž35-224---224
157.Jan Štědrý VsetínVsetín2001Muži-222---222
158.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50221----221
159.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45----220220
160.Matúš Kocka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1984Muži220----220
161.Štěpánka Badinová AK KuřimAK Kuřim1999Ženy----219219
162.Miroslava Streitová BrnoBrno1983Ž35--219--219
163.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín1976M40218----218
164.Martina Dudková Orel KuřimOrel Kuřim1984Ž3563---217217
165.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín1979M40216----216
166.Pavlína Cicková KuřimKuřim1989Ženy----216216
167.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín1979M40215----215
168.Pavel Grec Orel VyškovOrel Vyškov1980M40212----212
169.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov1973M40211----211
170.Marek Grolich OtmarovOtmarov1995Muži-211---211
171.Ondřej Musil AK Bastr AtletsAK Bastr Atlets1988Muži-210---210
172.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž45-206---206
173.Otto Zwettler KuřimKuřim1978M40-205---205
174.Jana Ondrušková DrásovDrásov1977Ž45-203---203
175.Šárka Dosedělová Kuřim (okres Brno-venkov)Kuřim (okres Brno-venkov)1990Ženy201----201
176.Václav Štěpánek OlomučanyOlomučany1991Muži200----200
177.Michaela Bartuňková KuřimKuřim1982Ž35-200---200
178.Radka Grec Orel VyškovOrel Vyškov1984Ž35199----199
179.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977Ž45-198---198
180.Hana Fučíková BrnoBrno1977Ž45196----196
181.Jaroslav Sláma BrnoBrno1985Muži195----195
182.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná2005Dci+Jci191----191
183.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003Dky+Jky190----190
184.Radek Brázda BrnoBrno1967M50187----187
185.Ivo Kratěna OšelínOšelín1980M40186----186
186.Filip Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany1984Muži183----183
187.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M50181----181
188.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání1965M50180----180
189.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov1980Ž35178----178
190.Jana Smrčková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1964Ž55176----176
191.Lucie Zřídkavesela BrnoBrno1985Ž35174----174
192.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962M60173----173
193.Aleš Březina Pinax BrnoPinax Brno1962M60172----172
194.Tomáš Horký KOS TJ TESLA BRNOKOS TJ TESLA BRNO1967M50171----171
195.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov1984Muži170----170
196.Valerii Borozdina LomniceLomnice1994Ženy168----168
197.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim1983Muži167----167
198.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky1969Ž45165----165
199.Blanka Maráková Orel ŽideniceOrel Židenice2000Ženy164----164
200.Antonín Prčík Orel HodonínOrel Hodonín1955M60162----162
201.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov1967Ž55157----157
202.Jiří Káňa 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1988Muži156----156
203.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov1974Ž45154----154
204.Hana Kielarová Olymp BrnoOlymp Brno2003Dky+Jky153----153
205.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná1972M50152----152
206.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany1991Muži151----151
207.Karolina Melichárková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1991Ženy150----150
208.Michal Vyroubal Rájec JestřebíRájec Jestřebí1968M50149----149
209.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2004Dky+Jky148----148
210.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949M70146----146
211.Libor Zeman Orel VyškovOrel Vyškov1964M50141----141
212.Petr Šmíd HruškyHrušky1980M40139----139
213.Jan Strážnický Orel KuřimOrel Kuřim1982M40138----138
214.Dita Hrubešová Brno-Řečkovice a Mokrá HoraBrno-Řečkovice a Mokrá Hora1970Ž45136----136
215.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973M40132----132
216.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963Ž55131----131
217.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno1956M60130----130
218.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2006Dky+Jky129----129
219.Kamila Náplavová Orel DomanínOrel Domanín1980Ž35128----128
220.Jana Strážnická Orel KuřimOrel Kuřim1982Ž35125----125
221.Lucie Kuchařová Orel DomanínOrel Domanín2001Ženy124----124
222.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M60123----123
223.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70122----122
224.Josef Holý Orel Židenice - AC Moravská SlaviaOrel Židenice - AC Moravská Slavia1941M70120----120
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004---100-100
2.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003100----100
3.Hana Kielarová Olymp BrnoOlymp Brno200382----82
4.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200476----76
5.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200672----72
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Veronika Křivánková KuřimKuřim19928282100100100464
2.Heidi Kočí BrnoBrno19976669767270353
3.Jana Melicharová Velká BítešVelká Bíteš198976709090-326
4.Lea Fajtlová TišnovTišnov19926972-7682299
5.Michaela Vodáková LomniceLomnice19907076--90236
6.Eliška Vlachová Hutová 2BWinner Team2BWinner Team1988100100---200
7.Anežka Langhammerová AK Drnovice & Orel ŽideniceAK Drnovice & Orel Židenice19949090---180
8.Martina Kuncová VyškovVyškov20016468---132
9.Anežka Kratochvílová --1999---82-82
10.Jana Jeřábková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč1998--82--82
11.Veronika Jakešová KuřimKuřim1991----7676
12.Šárka Dosedělová Kuřim (okres Brno-venkov)Kuřim (okres Brno-venkov)199072----72
13.Pavla Schneiderová BrnoBrno1994----7272
14.Štěpánka Badinová AK KuřimAK Kuřim1999----6969
15.Valerii Borozdina LomniceLomnice199468----68
16.Pavlína Cicková KuřimKuřim1989----6868
17.Blanka Maráková Orel ŽideniceOrel Židenice200067----67
18.Karolina Melichárková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM199165----65
19.Lucie Kuchařová Orel DomanínOrel Domanín200163----63
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986827690-100348
2.Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad SázavouSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou19876268676970336
3.Ivana Kohoutová Ak TišnovAk Tišnov1983-70707690306
4.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982100100-100-300
5.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982-67727282293
6.Barbora Slámová BrnoBrno198167-68-72207
7.Helena Grauerová Waldorf runnersWaldorf runners197864-6670-200
8.Magda Janková BrnoBrno19807690---166
9.Lucie Karásková LažánkyLažánky1980--8282-164
10.Danka Truksová PodolíPodolí19827282---154
11.Jiřina Coufalová BrnoBrno197869-69--138
12.Jana Švarcová PršticePrštice198268--68-136
13.Gabriela Pellová BrnoBrno19796369---132
14.Katarína Škapová Running ZoneRunning Zone19876165---126
15.Mirka Zemanová Podlesí U KuřimiPodlesí U Kuřimi1983--100--100
16.Lenka Kociánová LelekoviceLelekovice1985---90-90
17.Eva Šimonovská 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197990----90
18.Hana Coufalová BrnoBrno1984--76--76
19.Barbora Jurová BrnoBrno1981----7676
20.Marketa Sattlerova KuřimKuřim1984-72---72
21.Radka Grec Orel VyškovOrel Vyškov198470----70
22.Martina Dudková Orel KuřimOrel Kuřim1984----6969
23.Michaela Bartuňková KuřimKuřim1982-66---66
24.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov198066----66
25.Miroslava Streitová BrnoBrno1983--65--65
26.Lucie Zřídkavesela BrnoBrno198565----65
27.Kamila Náplavová Orel DomanínOrel Domanín198060----60
28.Jana Strážnická Orel KuřimOrel Kuřim198259----59
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Romana Drimlová ČeskáČeská1974677682100100425
2.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972-69729082313
3.Lenka Topinková BrnoBrno1976-90100--190
4.Lucie Novotná 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197582100---182
5.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice197390-90--180
6.Jana Kučerová StřeliceStřelice19777282---154
7.Iva Hrstková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno197668-76--144
8.Lenka Jančaříková Orel Židenice, BrnoOrel Židenice, Brno1970100----100
9.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968----9090
10.Hana Fučíková BrnoBrno197776----76
11.Pavla Musilová TišnovTišnov1976-72---72
12.Jana Ondrušková DrásovDrásov1977-70---70
13.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky196970----70
14.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov197469----69
15.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977-68---68
16.Dita Hrubešová Brno-Řečkovice a Mokrá HoraBrno-Řečkovice a Mokrá Hora197066----66
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Lenka Slabáková BrnoBrno196690-110-100300
2.Blanka Fabriková Brno - BystrcBrno - Bystrc196072--100-172
3.Jana Smrčková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1964100----100
4.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov196782----82
5.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov196376----76
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Jan Ondruška DrásovDrásov200410010090100100490
2.Adam Jirků TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě2004--100--100
3.Matyáš Beer BrnoBrno2005-90---90
4.Michal Kunovský AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2007----9090
5.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko200590----90
6.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim200682----82
7.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200376----76
8.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná200572----72
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno19929090-90100370
2.Lukáš Sláma BrnoBrno19846570826772356
3.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice19927676-7290314
4.Vojtěch Kopřiva SK Kuřim HandballSK Kuřim Handball1986607290-70292
5.Jiří Šimoník BrnoBrno20016266-7082280
6.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986596976-69273
7.Jiří Huťka BrnoBrno1991506570-67252
8.Petr Žanda BrnoBrno198846-656362236
9.Jiří Bělohlávek Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko198463--6876207
10.Vlastimil Lysák fKlidu sport TeamfKlidu sport Team1986-100-100-200
11.Jiří Škorpík TišnovTišnov1985--666565196
12.Luděk Borkovec Dolní LoučkyDolní Loučky1985416068--169
13.Petr Beneš BlanskoBlansko198766-100--166
14.Matěj Kovačič BrnoBrno19904361-61-165
15.Vojtěch Bořil XC VysočinaXC Vysočina1990-82-82-164
16.Jakub Čaňo WalkingKuba-BrnoWalkingKuba-Brno1994--6966-135
17.Vlastimil Pospíšil Start BrnoStart Brno20005768---125
18.Jiří Šplíchal KuřimKuřim19875364---117
19.Dominik Hurban KuřimKuřim199142---61103
20.Jan Kohut FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO1985100----100
21.Martin Pargač 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198582----82
22.Martin Vodák LomniceLomnice1991---76-76
23.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA198572----72
24.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž1989--72--72
25.Jiří Hajdamach Sk sever BrnoSk sever Brno199470----70
26.Radek Adamec 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM199169----69
27.Jiří Potůček Fast And Light BlanskoFast And Light Blansko1988---69-69
28.Michal Šmída AK Olymp BrnoAK Olymp Brno200168----68
29.Diego Rivero BrnoBrno1985----6868
30.David Pavlíček LomniceLomnice1988--67--67
31.Petr Ondráček PetrovicePetrovice1988-67---67
32.Zdeněk Hrabovský MilešoviceMilešovice198567----67
33.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim1994----6666
34.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 1199064----64
35.Martin Šafář PanteřiPanteři1983----6464
36.Daniel Homoláč Dragon Club BrnoDragon Club Brno1984---64-64
37.Ivan Svoboda BrnoBrno1984--64--64
38.Michael Juras Open Cyling AcademyOpen Cyling Academy1992-63---63
39.Petr Otoupalík KuřimKuřim1985----6363
40.Jan Štědrý VsetínVsetín2001-62---62
41.Petr Sabejšek KuřimKuřim2002---62-62
42.Jan Lekeš Orel DomanínOrel Domanín198961----61
43.Marek Grolich OtmarovOtmarov1995-59---59
44.Michal Šenkýř BrnoBrno198358----58
45.Ondřej Musil AK Bastr AtletsAK Bastr Atlets1988-58---58
46.Jiří Brumovský BrnoBrno198756----56
47.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim199755----55
48.Matúš Kocka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198454----54
49.Václav Štěpánek OlomučanyOlomučany199152----52
50.Jaroslav Sláma BrnoBrno198551----51
51.Filip Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany198449----49
52.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov198448----48
53.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim198347----47
54.Jiří Káňa 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198845----45
55.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany199144----44
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Vladimír Ondruška DrásovDrásov19766872909082402
2.Michal Kunovský BrnoBrno19786570768270363
3.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice19755064697667326
4.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980586872-69267
5.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka19797276--100248
6.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976-110-100-210
7.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978--707266208
8.Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni BrnoOrel Židenice & VSK Uni Brno1982100-100--200
9.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek19815161-70-182
10.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973476267--176
11.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno197976-82--158
12.Martin Šplíchal Running zoneRunning zone1982-6568--133
13.Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s.Fénix Sport Blansko, z.s.19796267---129
14.David Jánský BrnoBrno197854--69-123
15.Aleš Peřina KuřimKuřim197349---65114
16.Martin Sobotka BrnoBrno19764660---106
17.Radek Steklý Ústí nad LabemÚstí nad Labem1977----9090
18.Jiří Halama AK KuřimAK Kuřim1977-90---90
19.Martin Kleibl 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197390----90
20.Václav Pokorný BrnoBrno1978-82---82
21.Jan Pavelka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198282----82
22.Zbyněk Jakubec Slapka v Kreci/KuřimSlapka v Kreci/Kuřim1982----7676
23.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982----7272
24.Lukáš Dlabáček Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice197970----70
25.David Ševčík TišnovTišnov1977-69---69
26.Radomír Beneš 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197369----69
27.Radek Horský VavřinecVavřinec1978----6868
28.Jiří Kolář Hammer OCR teamHammer OCR team197667----67
29.Petr Novotný JedovniceJedovnice1982-66---66
30.Slávek Pícha BlanskoBlansko198266----66
31.Jiří Novák KuřimKuřim1977----6464
32.Pablo Beattie Orel Židenice & SKP Kometa BrnoOrel Židenice & SKP Kometa Brno197464----64
33.Iván Díaz martínez BrnoBrno197763----63
34.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980-63---63
35.Marek Kubuš MoravanyMoravany197861----61
36.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava197960----60
37.Otto Zwettler KuřimKuřim1978-59---59
38.David Vránek BrnoBrno197859----59
39.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín197657----57
40.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín197956----56
41.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín197955----55
42.Pavel Grec Orel VyškovOrel Vyškov198053----53
43.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov197352----52
44.Ivo Kratěna OšelínOšelín198048----48
45.Petr Šmíd HruškyHrušky198045----45
46.Jan Strážnický Orel KuřimOrel Kuřim198244----44
47.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim197343----43
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice1972110110100100110530
2.Zdeněk Driml ČeskáČeská19676767727676358
3.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn1971686882-82300
4.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko196460-697072271
5.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970--768290248
6.Aleš Jelínek BrnoBrno1967-82-90-172
7.Petr Jančařík 2BWinner Team2BWinner Team19688276---158
8.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna19677670---146
9.Ivo Peřina KuřimKuřim19666969---138
10.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1971-6670--136
11.Ondřej Pouč ČAU/VyškovČAU/Vyškov1972-90---90
12.Petr Kazda BrnoBrno197090----90
13.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972--90--90
14.Pavel Vrbacký LelekoviceLelekovice1969---72-72
15.Luděk Králík Veverská BítýškaVeverská Bítýška1965-72---72
16.Pavel Sucharda Julec BrnoJulec Brno197072----72
17.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice196970----70
18.Radek Brázda BrnoBrno196766----66
19.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197065----65
20.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání196564----64
21.Tomáš Horký KOS TJ TESLA BRNOKOS TJ TESLA BRNO196763----63
22.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná197262----62
23.Michal Vyroubal Rájec JestřebíRájec Jestřebí196861----61
24.Libor Zeman Orel VyškovOrel Vyškov196459----59
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Jiří Sláma BrnoBrno1960100-100100100400
2.Luboš Prudek KuřimKuřim196182100-9090362
3.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice195890-908282344
4.Lubomír Liška KurimKurim195568827676-302
5.Jiří Boháč BehejBrno.comBehejBrno.com1954699082--241
6.Ivan Varmuža TJ Sokol PřibyslaviceTJ Sokol Přibyslavice196167---76143
7.Josef Kunc VyškovVyškov19606476---140
8.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko196276----76
9.Aleš Březina Pinax BrnoPinax Brno196272----72
10.Antonín Prčík Orel HodonínOrel Hodonín195570----70
11.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno195666----66
12.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice195365----65
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Milan Strachoň SlavkovSlavkov195011010010090100500
2.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949--90100110300
3.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice194990----90
4.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194882----82
5.Josef Holý Orel Židenice - AC Moravská SlaviaOrel Židenice - AC Moravská Slavia194176----76