Výsledky poháru KBL 2020

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1Body
1.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži300300
2.Vlastimil Lysák MikulovMikulov1986Muži290290
3.Lukáš Soural VSK Uni Brno & Orel ŽideniceVSK Uni Brno & Orel Židenice1982Muži282282
4.Vojtěch Bořil XC VysočinaXC Vysočina1990Muži276276
5.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M40272272
6.Patrik Bejček AK DrnoviceAK Drnovice1994Muži270270
7.Tomáš Hrdina AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno1979M40269269
8.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1977M40268268
9.Stanislav Široký Orel ŽideniceOrel Židenice1977M40267267
10.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice1987Muži266266
11.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M40265265
12.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica1985Muži264264
13.Adéla Koláčková AK KuřimAK Kuřim2001Dky+Jky263263
14.Milan Adamec Orel VyškovOrel Vyškov1977M40262262
15.Jan Pavelka BrnoBrno1982Muži261261
16.Martin Smíšek KuřimKuřim1992Muži260260
17.Jiří Potůček Fast And Light BlanskoFast And Light Blansko1988Muži259259
18.Kristián Škoda CK Continental FrenštátCK Continental Frenštát1990Muži258258
19.Kamil Ševčík BučoviceBučovice1978M40257257
20.Petr Kazda BrnoBrno1970M50256256
21.Libor Konečný KuřimKuřim1971M40255255
22.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany1978M40254254
23.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001Dci+Jci253253
24.Ivan Urbánek BrnoBrno1984Muži252252
25.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži251251
26.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970Ž45250250
27.Jaroslav Beneš Shiji DoShiji Do1978M40249249
28.Lucie Filipová Orel PozořiceOrel Pozořice2000Ženy248248
29.Lucie Vaculová RunRun1982Ž35247247
30.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968M50246246
31.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980M40245245
32.Martin Všianský SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1986Muži244244
33.Martin Šimunek Orel ŽideniceOrel Židenice1966M50243243
34.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava1979M40242242
35.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2003Dci+Jci241241
36.Karel Fučík AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1972M40240240
37.Robert Dubjel Running Zone BrnoRunning Zone Brno1982Muži239239
38.Pavel Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1999Muži238238
39.Jiří Huťka BrnoBrno1991Muži237237
40.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš1985Muži236236
41.Tomáš Beňo RosiceRosice1983Muži235235
42.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov1973M40234234
43.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M50233233
44.Dagmar Koudelková ASK BlanskoASK Blansko1991Ženy232232
45.Zbyněk Bednář JamnéJamné1973M40231231
46.Ivo Peřina KuřimKuřim1966M50230230
47.Josef Zálešák Orel VyškovOrel Vyškov1967M50229229
48.Rostislav Horák LipůvkaLipůvka1995Muži228228
49.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia1986Ženy227227
50.Martin Šafář TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1983Muži226226
51.Michal Valík BrnoBrno1992Muži225225
52.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu1974M40224224
53.Michal Kunovský BrnoBrno1978M40223223
54.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958M60222222
55.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín1979M40221221
56.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M50220220
57.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980M40219219
58.Eva Šimonovská BrnoBrno1979Ž35218218
59.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960M60217217
60.Anežka Langhammerová Orel ŽideniceOrel Židenice1994Ženy216216
61.Miloslav Komárek LitomyšlLitomyšl1968M50215215
62.David Vránek BrnoBrno1978M40214214
63.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži213213
64.Olga Vitoušová ChoceňChoceň1980Ž35212212
65.Filip Šroller KuřimKuřim1997Muži211211
66.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50210210
67.Barbora Jurová BrnoBrno1981Ž35209209
68.Pavla Vítová PolešovicePolešovice1987Ženy208208
69.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1976Ž35207207
70.Barbara Janíková SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1986Ženy206206
71.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M50205205
72.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973M40204204
73.Petr Říha Moravské KníniceMoravské Knínice1987Muži203203
74.Petr Novotný KuřimKuřim1965M50202202
75.Andrea Valíková BrnoBrno1994Ženy201201
76.Lucie Novotná 2BWinner2BWinner1975Ž45200200
77.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35199199
78.Radek Černý Orel VyškovOrel Vyškov1978M40198198
79.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965M50197197
80.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M60196196
81.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50195195
82.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž35194194
83.David Jánský BrnoBrno1978M40193193
84.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín1979M40192192
85.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín1976M40191191
86.Hana Fučíková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977Ž35190190
87.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994Ženy189189
88.Martin Sobotka BrnoBrno1976M40188188
89.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954M60187187
90.Martin Janík SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1981Muži186186
91.Pavel Ondrušek Orel ObřanyOrel Obřany1989Muži185185
92.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M50184184
93.Vladimír Ondrušek Orel ObřanyOrel Obřany1992Muži183183
94.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969M50182182
95.Adéla Kočí BrnoBrno1997Ženy181181
96.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice1973Ž45180180
97.Albín Hanák Orel ŽideniceOrel Židenice1951M60179179
98.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003Dky+Jky178178
99.Vendula Dudková Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž35177177
100.Aleš Sikora AK Kuřim, Orel KuřimAK Kuřim, Orel Kuřim1973M40176176
101.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M40175175
102.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981Muži174174
103.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35173173
104.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderůKlub běžeckých outsiderů1953M60172172
105.Šárka Horáková Orel SilůvkyOrel Silůvky1977Ž35171171
106.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim1979M40170170
107.David Dvořák BrnoBrno1976M40169169
108.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno1997Ženy168168
109.Radka Grec Orel VyškovOrel Vyškov1984Ž35167167
110.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov1967Ž45166166
111.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M60165165
112.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov1984Muži164164
113.Petr Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky1974M40163163
114.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949M70162162
115.Tomáš Grácer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2003Dci+Jci161161
116.Petr Fiala BrnoBrno1995Muži160160
117.Martin Konečný OsmekOsmek1988Muži159159
118.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany1991Muži158158
119.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov1975Ž45157157
120.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov2001Dky+Jky156156
121.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2004Dky+Jky155155
122.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M50154154
123.Matěj Kovačič BrnoBrno1990Muži153153
124.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž45152152
125.Otto Zwettler KuřimKuřim1978M40151151
126.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964Ž55150150
127.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov1974Ž45149149
128.Iva Hrstková AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno1976Ž35148148
129.Bohuslav Čáp Orel Hradec KrálovéOrel Hradec Králové1951M60147147
130.Roman Kresta Zetor Brno & Orel ŽideniceZetor Brno & Orel Židenice1965M50146146
131.Martin Balák Bruslárna.czBruslárna.cz1970M50145145
132.Marek Orel Orel ObřanyOrel Obřany1960M60144144
133.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982Ž35143143
134.Přemysl Toman BrnoBrno1978M40142142
135.Pavel Rajmic VUT BrnoVUT Brno1978M40141141
136.Oxana Begunová Orel ŽideniceOrel Židenice1989Ženy140140
137.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná1972M40139139
138.Helena Vacková AK KuřimAK Kuřim2002Dky+Jky138138
139.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963Ž55137137
140.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2003Dky+Jky136136
141.Milan Strachoň SlavkovSlavkov1950M70135135
142.Dominik Hurban KuřimKuřim1991Muži134134
143.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice1960Ž55133133
144.Lubomír Liška KuřimKuřim1955M60132132
145.Jana Kalová TaKJaKTaKJaK1966Ž45131131
146.Dagmar Montagová Orel KuřimOrel Kuřim1974Ž45130130
147.Zuzana Zdařilová Orel ŽideniceOrel Židenice1983Ž35129129
148.Ladislav Spargel Orel ŽideniceOrel Židenice1973M40128128
149.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov1999Ženy127127
150.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice1988Muži126126
151.Kamila Náplavová Orel DomanínOrel Domanín1980Ž35125125
152.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov1980Ž35124124
153.Lenka Sodomková AK TišnovAK Tišnov1982Ž35123123
154.Hana Kočí BrnoBrno1971Ž45122122
155.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960M60121121
156.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1965Ž55120120
157.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec1956M60119119
158.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944M70118118
159.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M60117117
160.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz1955M60116116
161.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim1993Ženy115115
162.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70114114
163.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice1939M70113113
164.Radek Hůrka Orel PodolíOrel Podolí1978M40112112
165.Milena Hrozová LRS Orel VyškovLRS Orel Vyškov1953Ž55111111
166.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941M70110110
167.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M70109109
168.Mojmír Vážanský Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1949M70108108
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Adéla Koláčková AK KuřimAK Kuřim2001110110
2.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov20039090
3.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov20018282
4.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín20047676
5.Helena Vacková AK KuřimAK Kuřim20027272
6.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice20037070
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Lucie Filipová Orel PozořiceOrel Pozořice2000100100
2.Dagmar Koudelková ASK BlanskoASK Blansko19919090
3.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia19868282
4.Anežka Langhammerová Orel ŽideniceOrel Židenice19947676
5.Pavla Vítová PolešovicePolešovice19877272
6.Barbara Janíková SK Meteor BrnoSK Meteor Brno19867070
7.Andrea Valíková BrnoBrno19946969
8.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno19946868
9.Adéla Kočí BrnoBrno19976767
10.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno19976666
11.Oxana Begunová Orel ŽideniceOrel Židenice19896565
12.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov19996464
13.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim19936363
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Lucie Vaculová RunRun1982100100
2.Eva Šimonovská BrnoBrno19799090
3.Olga Vitoušová ChoceňChoceň19808282
4.Barbora Jurová BrnoBrno19817676
5.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia19767272
6.Dagmar Hálková TišnovTišnov19827070
7.Pavla Musilová TišnovTišnov19766969
8.Hana Fučíková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia19776868
9.Vendula Dudková Orel VyškovOrel Vyškov19766767
10.Barbora Slámová BrnoBrno19816666
11.Šárka Horáková Orel SilůvkyOrel Silůvky19776565
12.Radka Grec Orel VyškovOrel Vyškov19846464
13.Iva Hrstková AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno19766363
14.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim19826262
15.Zuzana Zdařilová Orel ŽideniceOrel Židenice19836161
16.Kamila Náplavová Orel DomanínOrel Domanín19806060
17.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov19805959
18.Lenka Sodomková AK TišnovAK Tišnov19825858
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970110110
2.Lucie Novotná 2BWinner2BWinner19759090
3.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice19738282
4.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov19677676
5.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov19757272
6.Romana Drimlová ČeskáČeská19747070
7.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov19746969
8.Jana Kalová TaKJaKTaKJaK19666868
9.Dagmar Montagová Orel KuřimOrel Kuřim19746767
10.Hana Kočí BrnoBrno19716666
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964100100
2.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov19639090
3.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice19608282
4.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno19657676
5.Milena Hrozová LRS Orel VyškovLRS Orel Vyškov19537272
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001100100
2.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč20039090
3.Tomáš Grácer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice20038282
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992100100
2.Vlastimil Lysák MikulovMikulov19869090
3.Lukáš Soural VSK Uni Brno & Orel ŽideniceVSK Uni Brno & Orel Židenice19828282
4.Vojtěch Bořil XC VysočinaXC Vysočina19907676
5.Patrik Bejček AK DrnoviceAK Drnovice19947272
6.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice19877070
7.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica19856969
8.Jan Pavelka BrnoBrno19826868
9.Martin Smíšek KuřimKuřim19926767
10.Jiří Potůček Fast And Light BlanskoFast And Light Blansko19886666
11.Kristián Škoda CK Continental FrenštátCK Continental Frenštát19906565
12.Ivan Urbánek BrnoBrno19846464
13.Lukáš Sláma BrnoBrno19846363
14.Martin Všianský SK Meteor BrnoSK Meteor Brno19866262
15.Robert Dubjel Running Zone BrnoRunning Zone Brno19826161
16.Pavel Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice19996060
17.Jiří Huťka BrnoBrno19915959
18.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš19855858
19.Tomáš Beňo RosiceRosice19835757
20.Rostislav Horák LipůvkaLipůvka19955656
21.Martin Šafář TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí19835555
22.Michal Valík BrnoBrno19925454
23.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská19895353
24.Filip Šroller KuřimKuřim19975252
25.Petr Říha Moravské KníniceMoravské Knínice19875151
26.Martin Janík SK Meteor BrnoSK Meteor Brno19815050
27.Pavel Ondrušek Orel ObřanyOrel Obřany19894949
28.Vladimír Ondrušek Orel ObřanyOrel Obřany19924848
29.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek19814747
30.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov19844646
31.Petr Fiala BrnoBrno19954545
32.Martin Konečný OsmekOsmek19884444
33.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany19914343
34.Matěj Kovačič BrnoBrno19904242
35.Dominik Hurban KuřimKuřim19914141
36.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice19884040
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973100100
2.Tomáš Hrdina AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno19799090
3.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice19778282
4.Stanislav Široký Orel ŽideniceOrel Židenice19777676
5.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno19737272
6.Milan Adamec Orel VyškovOrel Vyškov19777070
7.Kamil Ševčík BučoviceBučovice19786969
8.Libor Konečný KuřimKuřim19716868
9.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany19786767
10.Jaroslav Beneš Shiji DoShiji Do19786666
11.Metoděj Polášek KuřimKuřim19806565
12.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava19796464
13.Karel Fučík AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia19726363
14.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov19736262
15.Zbyněk Bednář JamnéJamné19736161
16.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu19746060
17.Michal Kunovský BrnoBrno19785959
18.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín19795858
19.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T19805757
20.David Vránek BrnoBrno19785656
21.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice19735555
22.Radek Černý Orel VyškovOrel Vyškov19785454
23.David Jánský BrnoBrno19785353
24.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín19795252
25.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín19765151
26.Martin Sobotka BrnoBrno19765050
27.Aleš Sikora AK Kuřim, Orel KuřimAK Kuřim, Orel Kuřim19734949
28.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice19754848
29.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim19794747
30.David Dvořák BrnoBrno19764646
31.Petr Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky19744545
32.Otto Zwettler KuřimKuřim19784444
33.Přemysl Toman BrnoBrno19784343
34.Pavel Rajmic VUT BrnoVUT Brno19784242
35.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná19724141
36.Ladislav Spargel Orel ŽideniceOrel Židenice19734040
37.Radek Hůrka Orel PodolíOrel Podolí19783939
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Petr Kazda BrnoBrno1970100100
2.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 19689090
3.Martin Šimunek Orel ŽideniceOrel Židenice19668282
4.Jaroslav Kropáček BrnoBrno19707676
5.Ivo Peřina KuřimKuřim19667272
6.Josef Zálešák Orel VyškovOrel Vyškov19677070
7.Luboš Prudek KuřimKuřim19616969
8.Miloslav Komárek LitomyšlLitomyšl19686868
9.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice19696767
10.Zdeněk Driml ČeskáČeská19676666
11.Petr Novotný KuřimKuřim19656565
12.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno19656464
13.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice19696363
14.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice19636262
15.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga19696161
16.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko19646060
17.Roman Kresta Zetor Brno & Orel ŽideniceZetor Brno & Orel Židenice19655959
18.Martin Balák Bruslárna.czBruslárna.cz19705858
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958100100
2.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky19609090
3.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia19568282
4.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno19547676
5.Albín Hanák Orel ŽideniceOrel Židenice19517272
6.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderůKlub běžeckých outsiderů19537070
7.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc19596969
8.Bohuslav Čáp Orel Hradec KrálovéOrel Hradec Králové19516868
9.Marek Orel Orel ObřanyOrel Obřany19606767
10.Lubomír Liška KuřimKuřim19556666
11.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov19606565
12.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec19566464
13.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice19536363
14.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz19556262
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949100100
2.Milan Strachoň SlavkovSlavkov19509090
3.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov19448282
4.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná19487676
5.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice19397272
6.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov19417070
7.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice19416969
8.Mojmír Vážanský Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec19496868