Výsledky poháru KBL 2019

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.12345Body
1.Lukáš Sláma Brno1984Muži2572672662702681328
2.Jiří Huťka Brno1991Muži2612602702682671326
3.Jaroslav Kropáček Brno1970M402412582592652611284
4.Metoděj Polášek Kuřim1980Muži2432562562662631284
5.Zbyněk Bednář Jamné1973M402372502502672621266
6.Ivo Peřina Kuřim1966M502272522522612601252
7.Petr Škrob Kuřim1975M402282312462522511208
8.Zdeněk Kalus Lelekovice1975M402102252292532521169
9.Jiří Sláma Medlánky1960M502072332332442471164
10.Zdeněk Provazník Orel Vyškov1974M402092282252502491161
11.Martin Pohanka AC Track & Field Brno1973M40276282-2902901138
12.Patrik Kugler Orel Řečkovice1992Muži255276-2762821089
13.Libor Konečný Kuřim1971M40253-2682722691062
14.Otto Zwettler Kuřim1978M401821992042302321047
15.Miroslav Brída Ořechov u Brna1960M501752012062262381046
16.Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice1993Ženy249262-2692641044
17.Romana Drimlová Česká1974Ž451761902072242341031
18.Lukáš Ryba BB Cyklosport1979M40245254253-2661018
19.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno 1968M50242253255259-1009
20.Michal Blaha BT Velká Bíteš1985Muži232251261262-1006
21.Martin Šafář TJ Slovan Podlesí1983Muži-2392472562591001
22.Lubomír Liška Kuřim1955M60153177197221228976
23.Luboš Prudek Kuřim1961M50218242-254256970
24.Marek Christ Fklidu1979M40216237249263-965
25.Zdeněk Driml Česká1967M50-223228249250950
26.Dagmar Hálková Tišnov1982Ž35-216226240236918
27.Jaroslav Kundrát AK Tišnov1976M40211-213238242904
28.Robert Míč VSK Uni Brno1992Muži--300300300900
29.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí1973M40195230235237-897
30.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice1966Ž45203218224242-887
31.Barbora Slámová Brno1981Ž35189210211241-851
32.Mojmír Vážanský Arktida Brno1949M70-180193217222812
33.Jolana Střítežská Lelekovice1972Ž45164188-219230801
34.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1965Ž45159187-218227791
35.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna1967M50258261265--784
36.Jana Škrobová Kuřim1971Ž45165185195-223768
37.Lucie Vaculová Run1982Ž35246259258--763
38.Adam Petrů Kuřim2002Dci+Jci240248-258-746
39.Tomáš Chaloupka Kuřim1982Muži-243245257-745
40.Josef Nováček SDH Čučice1958M60-238243-255736
41.Miroslav Zemánek Bořitov1979M40235246--253734
42.Vilém Strakoš SK Fuga1969M50-222-246248716
43.Radek Brázda Tatran Kohoutovice1967M50212240234--686
44.Jiří Boháč BěhejBrno1954M60-215216-237668
45.Renata Glierová SDH Doubravník1985Ženy198221237--656
46.David Jánský Brno1978M40194-214-245653
47.Barbora Šimonová Nové Město na Moravě1987Ženy193-212-239644
48.Kateřina Smetanová AK Tišnov1975Ž35186--225233644
49.Martin Sobotka Brno1976M40187209--243639
50.Lenka Tomanová Orel Vyškov1976Ž35192207--231630
51.Antonín Lorenc Bertík Blansko1964M50190-208229-627
52.Daniela Vojtová AK Tišnov1969Ž45185208-231-624
53.Jan Haberland Sokol Brno1942M70168--220229617
54.Jiří Šplíchal SRTG Česká1987Muži172198--241611
55.Martina Kuncová Orel Vyškov2001Dky+Jky183191-227-601
56.Miroslav Fabrik Brno Bystrc1959M60179205210--594
57.Josef Kunc Orel Vyškov1960M50169184-223-576
58.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK1968M50170195203--568
59.Monika Kuncová Orel Vyškov1999Ženy160186-222-568
60.Adéla Kočí Brno1997Ženy174189201--564
61.Blanka Fabriková Brno1960Ž55166193202--561
62.Martin Smíšek Kuřim1992Muži269--282-551
63.Pavel Vencbauer Předklášteří1978M40-269272--541
64.Aleš Konečný Rudice1988Muži-264--276540
65.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica1985Muži265272---537
66.Petr Kazda Brno1970M40263---270533
67.Josef Kučera Kuřim1985Muži-263269--532
68.Martin Filip AK Olymp Brno2003Dci+Jci259270---529
69.Igor Toman Vyškov1972M40262---265527
70.Hana Kočí Brno1971Ž45156178192--526
71.Anna Adámková Brno1979Ž35151167189--507
72.Jakub Slezák Nové Město na Moravě1986Muži--248-257505
73.Ondřej Genco Biatlon Orlová1996Muži233268---501
74.Pavel Sucharda Cicling Brno1970M40239-257--496
75.Petr Klobouk Kuřim1964M50---243246489
76.Petr Dokoupil Na konečné1977M40-236251--487
77.Jan Daněk Brno1989Muži-247240--487
78.Zdeněk Laštůvka Česká1989Muži225257---482
79.Petr Vitula st.Kuřim1958M60---235244479
80.Martin Sebera AK Tišnov1974M40---234235469
81.Karel Hrbáček Útěchov1968M50-232231--463
82.Lenka Topinková AC Moravská Slavia1976Ž35219-242--461
83.Tomáš Jahoda Veverská Bitýška2003Dci+Jci222-239--461
84.Radim Lána Kuřim1981Muži201--248-449
85.Alexandr Mrůzek Uni Brno1965M50-219227--446
86.Ondřej Vacula AC Lelek1981Muži217226---443
87.Petr Pernica Kuřim1981Muži-197--240437
88.Markéta Dokoupilová Na konečné1977Ž35206229---435
89.Heidi Kočí Brno1997Ženy-202200--402
90.Gabriela Pellová Brno1979Ž35181200---381
91.Iva Zitová AC Moravská Slavia1959Ž55-175194--369
92.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M70-172190--362
93.Karel Fuksa AC Moravská Slavia1946M70-170188--358
94.Alžběta Blahová Velká Bíteš1992Ženy163182---345
95.Martin Blaha Velká Bíteš1965M50162181---343
96.Veronika Jahodová Veverská Bitýška2003Dky+Jky152-191--343
97.Vladimír Volavý www.fit-online.cz1955M60155176---331
98.Lukáš Koudelka AK Drnovice1983Muži-300---300
99.Lukáš Kocur Orel Šitbořice1977M40300----300
100.Martin Bořil Lyžaři Žďár1998Muži--290--290
101.Stanislav Široký AK Blansko Dvorská1977M40290----290
102.Martin Vintrlík Křepice1977M40-290---290
103.Marek Páral SK Tri Cyklo Chlubna1996Muži--282--282
104.Vojtěch Mlynář Orel Dolní Dobrouč1998Muži282----282
105.Marek Polák Brno1973M40--276--276
106.Jan Pavelka Brno1982Muži----272272
107.Jaroslav Říha Orel Kuřim1999Muži272----272
108.Petr Bořil EXTRA Brno1986Muži270----270
109.Pavel Adámek AC Mor. Slávia1990Muži268----268
110.Petr Beneš Blansko1987Muži--267--267
111.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel Židenice1987Muži267----267
112.Jindřich Martinec Mor. Slávia Brno1985Muži266----266
113.Lucie Filipová AK Olymp Brno2000Dky+Jky-266---266
114.Jan Sháněl KOB Choceň1994Muži-265---265
115.Michal Glier Doubravník1982Muži264----264
116.Petr Daniel Start Brno1971M40---264-264
117.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice1970Ž45--264--264
118.Jan Opletal Biatlon Moravský kras1994Muži--263--263
119.Igor Čuhel Brno1989Muži--262--262
120.Jiří Šimoník Orel Židenice2001Dci+Jci---260-260
121.Lenka Polachová RockRunners1986Ženy--260--260
122.Petr Kolář Run Kanice1986Muži260----260
123.Milan Vrána Blansko1961M50----258258
124.Štěpán Juránek Orel Brno 11990Muži256----256
125.Petr Hojač Start Brno1970M40---255-255
126.Jakub Hájek Kroměříž1970M40-255---255
127.Ondřej Škrob Kuřim2000Dci+Jci----254254
128.Filip Dlouhý SK Tri Cyklo Chlubna1998Muži--254--254
129.Ivan Urbánek Brno1984Muži254----254
130.Martin Růžička Lipůvka1983Muži252----252
131.Ondřej Doležal AK Tišnov1979M40---251-251
132.Patrik Bejček AK Drnovice1994Muži251----251
133.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team1981Muži250----250
134.Radek Jašíček Brno1990Muži-249---249
135.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team1981Muži248----248
136.Petr Kozánek EXTRA Brno1989Muži247----247
137.Aleš Peřina Kuřim1973M40---247-247
138.Ondřej Šanca ČVK Brno1997Muži-245---245
139.Jan Fiedler AC Moravská Slavia1956M60---245-245
140.Martin Macholan Velká Bíteš1988Muži--244--244
141.Roman Foral Brno1967M50244----244
142.Jiří Kolář Brno1976M40-244---244
143.Pavel Trněný Kunovice1962M50--241--241
144.Filip Vrána Jundrov1976M40-241---241
145.Dávid Holič Častkov Slovensko1991Muži---239-239
146.Lukáš Petr Brno1980Muži--238--238
147.Petr Horák Orel Silůvky1976M40238----238
148.Eva Zemánková AC Mor. Slávie1991Ženy236----236
149.Milan Smutný SK SKOL Brno1976M40---236-236
150.Aleš Liška Lelekovice1978M40--236--236
151.Lucie Johaníková AC Moravská Slávia1986Ženy-235---235
152.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice1973M40-234---234
153.Ondřej Pouč Vyškov1972M40234----234
154.Matěj Kovačič Brno1990Muži---233-233
155.David Životský Veverská Bitýška1982Muži--232--232
156.Ivana Jíchová AK Tišnov1968Ž45---232-232
157.Jiří Brumovský Brno1987Muži231----231
158.Jess Váchů Brno1997Muži--230--230
159.Eva Šimonovská Brno1979Ž35230----230
160.Ondřej Nováček Orel Kuřim1997Muži229----229
161.Dominik Hurban Kuřim1991Muži---228-228
162.Pavla Musilová Tišnov1976Ž35-227---227
163.Alice Zachariášová Orel Židenice1987Ženy226----226
164.Alexandra Tomíšková Kuřim1982Ž35----226226
165.Veronika Obůrková Kuřim1990Ženy----225225
166.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002Dky+Jky224----224
167.Marie Hynštová AK Drnovice1957Ž55-224---224
168.Michala Pezenreiterová Kuřim1993Ženy----224224
169.Peter Medvěď Brno1985Muži--223--223
170.Eva Zabloudilová AK Olymp2001Dky+Jky223----223
171.Ivan Svoboda Brno1984Muži--222--222
172.Aleš Radvan Brno1981Muži--221--221
173.Ondřej Vévoda Tišnov1991Muži221----221
174.Bohdana Heczová Slávia Liberec1977Ž35-220---220
175.Pavel Gretz Orel Vyškov1980Muži--220--220
176.Marta Klobásková JAC Brno2003Dky+Jky220----220
177.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1994Ženy--219--219
178.Martina Širůčková Dolní Loučky1983Ž35--218--218
179.Jitka Kreidlová Orel Židenice1975Ž35-217---217
180.Lucie Mádrová Track and field Brno1975Ž35--217--217
181.Ilona Mikelová Kuřim1971Ž45---216-216
182.Linda Werbiková Brno1997Ženy--215--215
183.Svatopluk Kudlička Orel Vyškov1950M60215----215
184.Pavel Kořan VSK Mendelu1974M40214----214
185.Veronika Antošová KSB Hodonín2000Dky+Jky-214---214
186.Adam Valenc Košice1998Muži-213---213
187.Monika Nepustilová BKB1981Ž35213----213
188.Jan Sklenář Tišnov1988Muži-212---212
189.Jiří Bubeník ml.AK Drnovice1969M50-211---211
190.Andrej Szombath Running Zone Brno1979M40--209--209
191.Ondřej Stoklasa Brno1991Muži208----208
192.Eliška Kleiberová Orel Židenice1999Ženy72206---206
193.Marek Kubuš Moravany1978M40205----205
194.José Lopez Španělsko1977M40--205--205
195.Markéta Mrůzková Kometa Brno1997Ženy-204---204
196.Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč2003Dci+Jci204----204
197.Šárka Kolářová Brno1976Ž35-203---203
198.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice1955M60202----202
199.Petr Janek Orel Židenice1969M50200----200
200.Lukáš Starý Tišnov2005Dci+Jci--199--199
201.Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč1998Ženy199----199
202.Jiřina Ondrová Tišnov1980Ž35--198--198
203.Pavel Sádlík Orel Kuřim1979M40197----197
204.Milada Bobková Brno1982Ž35--196--196
205.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč1970M40196----196
206.Zuzana Holacká Holasice1980Ž35-196---196
207.Jiří Medek Černá Hora1978M40-194---194
208.Martin Uhmann Tišnov1984Muži-192---192
209.Ivana Severinová Drásov1980Ž35191----191
210.Renata Smíšková Kuřim2000Dky+Jky188----188
211.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov1968Ž45184----184
212.Marta Šancová Veverská Bitýška1972Ž45-183---183
213.Přemysl Divácký Orel Židenice1949M70180----180
214.Jiří Bubeník Orel Vyškov1944M70-179---179
215.Marek Dohnalík Přerov1969M50178----178
216.Roman Weiter Orel Vyškov1975M40177----177
217.Miloš Stojanovič Brno1988Muži-174---174
218.Radek Bulawa Kuřim1978M40173----173
219.Ivan Veljovič Brno1981Muži-173---173
220.Anna Málková Orel Vyškov1963Ž55171----171
221.Ozleyen Muhammet Fatih Brno - Řečkovice1993Muži-171---171
222.Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov1941M70-169---169
223.Lukáš Maixner SKM Brno1993Muži-168---168
224.Alice Macháčková Brno1974Ž45167----167
225.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec1956M60161----161
226.Ondřej Stejskal Moutnice1988Muži158----158
227.Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná1948M70157----157
228.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice1939M70154----154
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Martina Kuncová Orel Vyškov20017282-100-254
2.Veronika Jahodová Veverská Bitýška200370-100--170
3.Lucie Filipová AK Olymp Brno2000-110---110
4.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002110----110
5.Eva Zabloudilová AK Olymp2001100----100
6.Marta Klobásková JAC Brno200392----92
7.Veronika Antošová KSB Hodonín2000-90---90
8.Renata Smíšková Kuřim200076----76
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice1993110110-110100430
2.Renata Glierová SDH Doubravník1985728290--244
3.Barbora Šimonová Nové Město na Moravě198770-72-90232
4.Monika Kuncová Orel Vyškov19996768-90-225
5.Adéla Kočí Brno1997696970--208
6.Heidi Kočí Brno1997-7069--139
7.Alžběta Blahová Velká Bíteš19926867---135
8.Lenka Polachová RockRunners1986--100--100
9.Eva Zemánková AC Mor. Slávie199190----90
10.Lucie Johaníková AC Moravská Slávia1986-90---90
11.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1994--82--82
12.Alice Zachariášová Orel Židenice198782----82
13.Veronika Obůrková Kuřim1990----8282
14.Michala Pezenreiterová Kuřim1993----7676
15.Linda Werbiková Brno1997--76--76
16.Eliška Kleiberová Orel Židenice1999-76---76
17.Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč199876----76
18.Markéta Mrůzková Kometa Brno1997-72---72
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Dagmar Hálková Tišnov1982-708290100342
2.Lucie Vaculová Run1982110110110--330
3.Barbora Slámová Brno1981686970100-307
4.Kateřina Smetanová AK Tišnov197567--8290239
5.Lenka Tomanová Orel Vyškov19767068--82220
6.Anna Adámková Brno1979656467--196
7.Lenka Topinková AC Moravská Slavia197682-90--172
8.Markéta Dokoupilová Na konečné19777290---162
9.Gabriela Pellová Brno19796666---132
10.Eva Šimonovská Brno197990----90
11.Pavla Musilová Tišnov1976-82---82
12.Bohdana Heczová Slávia Liberec1977-76---76
13.Monika Nepustilová BKB198176----76
14.Martina Širůčková Dolní Loučky1983--76--76
15.Alexandra Tomíšková Kuřim1982----7676
16.Lucie Mádrová Track and field Brno1975--72--72
17.Jitka Kreidlová Orel Židenice1975-72---72
18.Jiřina Ondrová Tišnov1980--69--69
19.Ivana Severinová Drásov198069----69
20.Milada Bobková Brno1982--68--68
21.Šárka Kolářová Brno1976-67---67
22.Zuzana Holacká Holasice1980-65---65
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Romana Drimlová Česká197476828276100416
2.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice196610010090100-390
3.Jolana Střítežská Lelekovice19726976-7290307
4.Jana Škrobová Kuřim1971707076-76292
5.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno19656872-7082292
6.Daniela Vojtová AK Tišnov19699090-82-262
7.Hana Kočí Brno1971676872--207
8.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice1970--110--110
9.Ivana Jíchová AK Tišnov1968---90-90
10.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov196882----82
11.Alice Macháčková Brno197472----72
12.Ilona Mikelová Kuřim1971---69-69
13.Marta Šancová Veverská Bitýška1972-69---69
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Blanka Fabriková Brno19609090100--280
2.Iva Zitová AC Moravská Slavia1959-8290--172
3.Marie Hynštová AK Drnovice1957-110---110
4.Anna Málková Orel Vyškov1963100----100
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Adam Petrů Kuřim20029090-90-270
2.Martin Filip AK Olymp Brno2003100100---200
3.Tomáš Jahoda Veverská Bitýška200382-100--182
4.Jiří Šimoník Orel Židenice2001---100-100
5.Ondřej Škrob Kuřim2000----100100
6.Lukáš Starý Tišnov2005--90--90
7.Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč200376----76
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Lukáš Sláma Brno19846472697672353
2.Jiří Huťka Brno19916667767270351
3.Metoděj Polášek Kuřim19805565657069324
4.Patrik Kugler Orel Řečkovice19926290-8290324
5.Robert Míč VSK Uni Brno1992--110100100310
6.Martin Šafář TJ Slovan Podlesí1983-59626768256
7.Michal Blaha BT Velká Bíteš198553646669-252
8.Tomáš Chaloupka Kuřim1982-606168-189
9.Martin Smíšek Kuřim199276--90-166
10.Jiří Šplíchal SRTG Česká19874555--66166
11.Aleš Konečný Rudice1988-69--82151
12.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica19856882---150
13.Josef Kučera Kuřim1985-6872--140
14.Jakub Slezák Nové Město na Moravě1986--63-67130
15.Ondřej Genco Biatlon Orlová19965476---130
16.Jan Daněk Brno1989-6259--121
17.Petr Pernica Kuřim1981-54--65119
18.Zdeněk Laštůvka Česká19895066---116
19.Radim Lána Kuřim198146--66-112
20.Ondřej Vacula AC Lelek19814858---106
21.Lukáš Koudelka AK Drnovice1983-100---100
22.Vojtěch Mlynář Orel Dolní Dobrouč1998100----100
23.Jaroslav Říha Orel Kuřim199990----90
24.Martin Bořil Lyžaři Žďár1998--90--90
25.Marek Páral SK Tri Cyklo Chlubna1996--82--82
26.Petr Bořil EXTRA Brno198682----82
27.Jan Pavelka Brno1982----7676
28.Pavel Adámek AC Mor. Slávia199072----72
29.Petr Beneš Blansko1987--70--70
30.Jan Sháněl KOB Choceň1994-70---70
31.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel Židenice198770----70
32.Jindřich Martinec Mor. Slávia Brno198569----69
33.Jan Opletal Biatlon Moravský kras1994--68--68
34.Igor Čuhel Brno1989--67--67
35.Michal Glier Doubravník198267----67
36.Dávid Holič Častkov Slovensko1991---65-65
37.Petr Kolář Run Kanice198665----65
38.Filip Dlouhý SK Tri Cyklo Chlubna1998--64--64
39.Matěj Kovačič Brno1990---64-64
40.Štěpán Juránek Orel Brno 1199063----63
41.Radek Jašíček Brno1990-63---63
42.Dominik Hurban Kuřim1991---63-63
43.Ivan Urbánek Brno198461----61
44.Ondřej Šanca ČVK Brno1997-61---61
45.Martin Růžička Lipůvka198360----60
46.Martin Macholan Velká Bíteš1988--60--60
47.Patrik Bejček AK Drnovice199459----59
48.Lukáš Petr Brno1980--58--58
49.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team198158----58
50.Adam Valenc Košice1998-57---57
51.David Životský Veverská Bitýška1982--57--57
52.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team198157----57
53.Jan Sklenář Tišnov1988-56---56
54.Jess Váchů Brno1997--56--56
55.Petr Kozánek EXTRA Brno198956----56
56.Peter Medvěď Brno1985--55--55
57.Ivan Svoboda Brno1984--54--54
58.Aleš Radvan Brno1981--53--53
59.Martin Uhmann Tišnov1984-53---53
60.Jiří Brumovský Brno198752----52
61.Pavel Gretz Orel Vyškov1980--52--52
62.Miloš Stojanovič Brno1988-52---52
63.Ondřej Nováček Orel Kuřim199751----51
64.Ivan Veljovič Brno1981-51---51
65.Ozleyen Muhammet Fatih Brno - Řečkovice1993-50---50
66.Lukáš Maixner SKM Brno1993-49---49
67.Ondřej Vévoda Tišnov199149----49
68.Ondřej Stoklasa Brno199147----47
69.Ondřej Stejskal Moutnice198844----44
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Martin Pohanka AC Track & Field Brno19738290-100100372
2.Jaroslav Kropáček Brno19706876767669365
3.Zbyněk Bednář Jamné19736569688270354
4.Libor Konečný Kuřim197170-829082324
5.Petr Škrob Kuřim19756262666766323
6.Zdeněk Kalus Lelekovice19755859636867315
7.Zdeněk Provazník Orel Vyškov19745760626565309
8.Lukáš Ryba BB Cyklosport1979697070-76285
9.Otto Zwettler Kuřim19785057575960283
10.Marek Christ Fklidu197961656770-263
11.Jaroslav Kundrát AK Tišnov197659-606362244
12.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí197353616462-240
13.Miroslav Zemánek Bořitov19796468--68200
14.David Jánský Brno197852-61-64177
15.Pavel Vencbauer Předklášteří1978-8290--172
16.Martin Sobotka Brno19765158--63172
17.Petr Kazda Brno197076---90166
18.Igor Toman Vyškov197272---72144
19.Pavel Sucharda Cicling Brno197067-72--139
20.Petr Dokoupil Na konečné1977-6469--133
21.Martin Sebera AK Tišnov1974---6061121
22.Martin Vintrlík Křepice1977-100---100
23.Lukáš Kocur Orel Šitbořice1977100----100
24.Marek Polák Brno1973--100--100
25.Stanislav Široký AK Blansko Dvorská197790----90
26.Petr Daniel Start Brno1971---72-72
27.Jakub Hájek Kroměříž1970-72---72
28.Petr Hojač Start Brno1970---69-69
29.Jiří Kolář Brno1976-67---67
30.Ondřej Doležal AK Tišnov1979---66-66
31.Petr Horák Orel Silůvky197666----66
32.Filip Vrána Jundrov1976-66---66
33.Aleš Liška Lelekovice1978--65--65
34.Aleš Peřina Kuřim1973---64-64
35.Ondřej Pouč Vyškov197263----63
36.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice1973-63---63
37.Milan Smutný SK SKOL Brno1976---61-61
38.Pavel Kořan VSK Mendelu197460----60
39.Andrej Szombath Running Zone Brno1979--59--59
40.José Lopez Španělsko1977--58--58
41.Jiří Medek Černá Hora1978-56---56
42.Marek Kubuš Moravany197856----56
43.Pavel Sádlík Orel Kuřim197955----55
44.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč197054----54
45.Roman Weiter Orel Vyškov197549----49
46.Radek Bulawa Kuřim197848----48
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Ivo Peřina Kuřim1966768282100100440
2.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno 196882909090-352
3.Jiří Sláma Medlánky19606970707070349
4.Miroslav Brída Ořechov u Brna19606564656768329
5.Luboš Prudek Kuřim19617276-8282312
6.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna1967110100100--310
7.Zdeněk Driml Česká1967-68687676288
8.Radek Brázda Tatran Kohoutovice1967707272--214
9.Vilém Strakoš SK Fuga1969-67-7272211
10.Antonín Lorenc Bertík Blansko196467-6668-201
11.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK1968646364--191
12.Josef Kunc Orel Vyškov19606362-66-191
13.Petr Klobouk Kuřim1964---6969138
14.Karel Hrbáček Útěchov1968-6969--138
15.Alexandr Mrůzek Uni Brno1965-6667--133
16.Martin Blaha Velká Bíteš19656261---123
17.Roman Foral Brno196790----90
18.Milan Vrána Blansko1961----9090
19.Pavel Trněný Kunovice1962--76--76
20.Petr Janek Orel Židenice196968----68
21.Marek Dohnalík Přerov196966----66
22.Jiří Bubeník ml.AK Drnovice1969-65---65
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Lubomír Liška Kuřim19557076768276380
2.Josef Nováček SDH Čučice1958-100100-100300
3.Jiří Boháč BěhejBrno1954-9090-82262
4.Miroslav Fabrik Brno Bystrc1959828282--246
5.Petr Vitula st.Kuřim1958---9090180
6.Vladimír Volavý www.fit-online.cz19557272---144
7.Svatopluk Kudlička Orel Vyškov1950100----100
8.Jan Fiedler AC Moravská Slavia1956---100-100
9.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice195590----90
10.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec195676----76
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Mojmír Vážanský Arktida Brno1949-1001009090380
2.Jan Haberland Sokol Brno194290--100100290
3.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice1941-8290--172
4.Karel Fuksa AC Moravská Slavia1946-7682--158
5.Přemysl Divácký Orel Židenice1949100----100
6.Jiří Bubeník Orel Vyškov1944-90---90
7.Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná194882----82
8.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice193976----76
9.Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov1941-72---72