Výsledky poháru KBL 2019

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12345Body
1.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži2572672662702681328
2.Jiří Huťka BrnoBrno1991Muži2612602702682671326
3.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M402412582592652611284
4.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980Muži2432562562662631284
5.Zbyněk Bednář JamnéJamné1973M402372502502672621266
6.Ivo Peřina KuřimKuřim1966M502272522522612601252
7.Petr Škrob KuřimKuřim1975M402282312462522511208
8.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M402102252292532521169
9.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960M502072332332442471164
10.Zdeněk Provazník Orel VyškovOrel Vyškov1974M402092282252502491161
11.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M40276282-2902901138
12.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1992Muži255276-2762821089
13.Libor Konečný KuřimKuřim1971M40253-2682722691062
14.Otto Zwettler KuřimKuřim1978M401821992042302321047
15.Miroslav Brída Ořechov u BrnaOřechov u Brna1960M501752012062262381046
16.Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol PřísnosticeVSK Uni Brno & Sokol Přísnostice1993Ženy249262-2692641044
17.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž451761902072242341031
18.Lukáš Ryba BB CyklosportBB Cyklosport1979M40245254253-2661018
19.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968M50242253255259-1009
20.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš1985Muži232251261262-1006
21.Martin Šafář TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1983Muži-2392472562591001
22.Lubomír Liška KuřimKuřim1955M60153177197221228976
23.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M50218242-254256970
24.Marek Christ FkliduFklidu1979M40216237249263-965
25.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M50-223228249250950
26.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35-216226240236918
27.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976M40211-213238242904
28.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži--300300300900
29.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M40195230235237-897
30.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice1966Ž45203218224242-887
31.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35189210211241-851
32.Mojmír Vážanský Arktida BrnoArktida Brno1949M70-180193217222812
33.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45164188-219230801
34.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1965Ž45159187-218227791
35.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967M50258261265--784
36.Jana Škrobová KuřimKuřim1971Ž45165185195-223768
37.Lucie Vaculová RunRun1982Ž35246259258--763
38.Adam Petrů KuřimKuřim2002Dci+Jci240248-258-746
39.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982Muži-243245257-745
40.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958M60-238243-255736
41.Miroslav Zemánek BořitovBořitov1979M40235246--253734
42.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969M50-222-246248716
43.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice1967M50212240234--686
44.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954M60-215216-237668
45.Renata Glierová SDH DoubravníkSDH Doubravník1985Ženy198221237--656
46.David Jánský BrnoBrno1978M40194-214-245653
47.Barbora Šimonová Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1987Ženy193-212-239644
48.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov1975Ž35186--225233644
49.Martin Sobotka BrnoBrno1976M40187209--243639
50.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž35192207--231630
51.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M50190-208229-627
52.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov1969Ž45185208-231-624
53.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno1942M70168--220229617
54.Jiří Šplíchal SRTG ČeskáSRTG Česká1987Muži172198--241611
55.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov2001Dky+Jky183191-227-601
56.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M60179205210--594
57.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960M50169184-223-576
58.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK1968M50170195203--568
59.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov1999Ženy160186-222-568
60.Adéla Kočí BrnoBrno1997Ženy174189201--564
61.Blanka Fabriková BrnoBrno1960Ž55166193202--561
62.Martin Smíšek KuřimKuřim1992Muži269--282-551
63.Pavel Vencbauer PředklášteříPředklášteří1978M40-269272--541
64.Aleš Konečný RudiceRudice1988Muži-264--276540
65.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica1985Muži265272---537
66.Petr Kazda BrnoBrno1970M40263---270533
67.Josef Kučera KuřimKuřim1985Muži-263269--532
68.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2003Dci+Jci259270---529
69.Igor Toman VyškovVyškov1972M40262---265527
70.Hana Kočí BrnoBrno1971Ž45156178192--526
71.Anna Adámková BrnoBrno1979Ž35151167189--507
72.Jakub Slezák Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1986Muži--248-257505
73.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová1996Muži233268---501
74.Pavel Sucharda Cicling BrnoCicling Brno1970M40239-257--496
75.Petr Klobouk KuřimKuřim1964M50---243246489
76.Petr Dokoupil Na konečnéNa konečné1977M40-236251--487
77.Jan Daněk BrnoBrno1989Muži-247240--487
78.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži225257---482
79.Petr Vitula st.KuřimKuřim1958M60---235244479
80.Martin Sebera AK TišnovAK Tišnov1974M40---234235469
81.Karel Hrbáček ÚtěchovÚtěchov1968M50-232231--463
82.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1976Ž35219-242--461
83.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003Dci+Jci222-239--461
84.Radim Lána KuřimKuřim1981Muži201--248-449
85.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965M50-219227--446
86.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981Muži217226---443
87.Petr Pernica KuřimKuřim1981Muži-197--240437
88.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné1977Ž35206229---435
89.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy-202200--402
90.Gabriela Pellová BrnoBrno1979Ž35181200---381
91.Iva Zitová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1959Ž55-175194--369
92.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M70-172190--362
93.Karel Fuksa AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1946M70-170188--358
94.Alžběta Blahová Velká BítešVelká Bíteš1992Ženy163182---345
95.Martin Blaha Velká BítešVelká Bíteš1965M50162181---343
96.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003Dky+Jky152-191--343
97.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz1955M60155176---331
98.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice1983Muži-300---300
99.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1977M40300----300
100.Martin Bořil Lyžaři ŽďárLyžaři Žďár1998Muži--290--290
101.Stanislav Široký AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1977M40290----290
102.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977M40-290---290
103.Marek Páral SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1996Muži--282--282
104.Vojtěch Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998Muži282----282
105.Marek Polák BrnoBrno1973M40--276--276
106.Jan Pavelka BrnoBrno1982Muži----272272
107.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim1999Muži272----272
108.Petr Bořil EXTRA BrnoEXTRA Brno1986Muži270----270
109.Pavel Adámek AC Mor. SláviaAC Mor. Slávia1990Muži268----268
110.Petr Beneš BlanskoBlansko1987Muži--267--267
111.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice1987Muži267----267
112.Jindřich Martinec Mor. Slávia BrnoMor. Slávia Brno1985Muži266----266
113.Lucie Filipová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2000Dky+Jky-266---266
114.Jan Sháněl KOB ChoceňKOB Choceň1994Muži-265---265
115.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982Muži264----264
116.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971M40---264-264
117.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970Ž45--264--264
118.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras1994Muži--263--263
119.Igor Čuhel BrnoBrno1989Muži--262--262
120.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001Dci+Jci---260-260
121.Lenka Polachová RockRunnersRockRunners1986Ženy--260--260
122.Petr Kolář Run KaniceRun Kanice1986Muži260----260
123.Milan Vrána BlanskoBlansko1961M50----258258
124.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 11990Muži256----256
125.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970M40---255-255
126.Jakub Hájek KroměřížKroměříž1970M40-255---255
127.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000Dci+Jci----254254
128.Filip Dlouhý SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1998Muži--254--254
129.Ivan Urbánek BrnoBrno1984Muži254----254
130.Martin Růžička LipůvkaLipůvka1983Muži252----252
131.Ondřej Doležal AK TišnovAK Tišnov1979M40---251-251
132.Patrik Bejček AK DrnoviceAK Drnovice1994Muži251----251
133.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981Muži250----250
134.Radek Jašíček BrnoBrno1990Muži-249---249
135.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981Muži248----248
136.Petr Kozánek EXTRA BrnoEXTRA Brno1989Muži247----247
137.Aleš Peřina KuřimKuřim1973M40---247-247
138.Ondřej Šanca ČVK BrnoČVK Brno1997Muži-245---245
139.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M60---245-245
140.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988Muži--244--244
141.Roman Foral BrnoBrno1967M50244----244
142.Jiří Kolář BrnoBrno1976M40-244---244
143.Pavel Trněný KunoviceKunovice1962M50--241--241
144.Filip Vrána JundrovJundrov1976M40-241---241
145.Dávid Holič Častkov SlovenskoČastkov Slovensko1991Muži---239-239
146.Lukáš Petr BrnoBrno1980Muži--238--238
147.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky1976M40238----238
148.Eva Zemánková AC Mor. SlávieAC Mor. Slávie1991Ženy236----236
149.Milan Smutný SK SKOL BrnoSK SKOL Brno1976M40---236-236
150.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978M40--236--236
151.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia1986Ženy-235---235
152.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973M40-234---234
153.Ondřej Pouč VyškovVyškov1972M40234----234
154.Matěj Kovačič BrnoBrno1990Muži---233-233
155.David Životský Veverská BitýškaVeverská Bitýška1982Muži--232--232
156.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45---232-232
157.Jiří Brumovský BrnoBrno1987Muži231----231
158.Jess Váchů BrnoBrno1997Muži--230--230
159.Eva Šimonovská BrnoBrno1979Ž35230----230
160.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim1997Muži229----229
161.Dominik Hurban KuřimKuřim1991Muži---228-228
162.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž35-227---227
163.Alice Zachariášová Orel ŽideniceOrel Židenice1987Ženy226----226
164.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982Ž35----226226
165.Veronika Obůrková KuřimKuřim1990Ženy----225225
166.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002Dky+Jky224----224
167.Marie Hynštová AK DrnoviceAK Drnovice1957Ž55-224---224
168.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim1993Ženy----224224
169.Peter Medvěď BrnoBrno1985Muži--223--223
170.Eva Zabloudilová AK OlympAK Olymp2001Dky+Jky223----223
171.Ivan Svoboda BrnoBrno1984Muži--222--222
172.Aleš Radvan BrnoBrno1981Muži--221--221
173.Ondřej Vévoda TišnovTišnov1991Muži221----221
174.Bohdana Heczová Slávia LiberecSlávia Liberec1977Ž35-220---220
175.Pavel Gretz Orel VyškovOrel Vyškov1980Muži--220--220
176.Marta Klobásková JAC BrnoJAC Brno2003Dky+Jky220----220
177.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994Ženy--219--219
178.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983Ž35--218--218
179.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975Ž35-217---217
180.Lucie Mádrová Track and field BrnoTrack and field Brno1975Ž35--217--217
181.Ilona Mikelová KuřimKuřim1971Ž45---216-216
182.Linda Werbiková BrnoBrno1997Ženy--215--215
183.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950M60215----215
184.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu1974M40214----214
185.Veronika Antošová KSB HodonínKSB Hodonín2000Dky+Jky-214---214
186.Adam Valenc KošiceKošice1998Muži-213---213
187.Monika Nepustilová BKBBKB1981Ž35213----213
188.Jan Sklenář TišnovTišnov1988Muži-212---212
189.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969M50-211---211
190.Andrej Szombath Running Zone BrnoRunning Zone Brno1979M40--209--209
191.Ondřej Stoklasa BrnoBrno1991Muži208----208
192.Eliška Kleiberová Orel ŽideniceOrel Židenice1999Ženy72206---206
193.Marek Kubuš MoravanyMoravany1978M40205----205
194.José Lopez ŠpanělskoŠpanělsko1977M40--205--205
195.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno1997Ženy-204---204
196.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2003Dci+Jci204----204
197.Šárka Kolářová BrnoBrno1976Ž35-203---203
198.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice1955M60202----202
199.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50200----200
200.Lukáš Starý TišnovTišnov2005Dci+Jci--199--199
201.Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíčTJ SpartakTřebíč1998Ženy199----199
202.Jiřina Ondrová TišnovTišnov1980Ž35--198--198
203.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim1979M40197----197
204.Milada Bobková BrnoBrno1982Ž35--196--196
205.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M40196----196
206.Zuzana Holacká HolasiceHolasice1980Ž35-196---196
207.Jiří Medek Černá HoraČerná Hora1978M40-194---194
208.Martin Uhmann TišnovTišnov1984Muži-192---192
209.Ivana Severinová DrásovDrásov1980Ž35191----191
210.Renata Smíšková KuřimKuřim2000Dky+Jky188----188
211.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45184----184
212.Marta Šancová Veverská BitýškaVeverská Bitýška1972Ž45-183---183
213.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949M70180----180
214.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944M70-179---179
215.Marek Dohnalík PřerovPřerov1969M50178----178
216.Roman Weiter Orel VyškovOrel Vyškov1975M40177----177
217.Miloš Stojanovič BrnoBrno1988Muži-174---174
218.Radek Bulawa KuřimKuřim1978M40173----173
219.Ivan Veljovič BrnoBrno1981Muži-173---173
220.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963Ž55171----171
221.Ozleyen Muhammet Fatih Brno - ŘečkoviceBrno - Řečkovice1993Muži-171---171
222.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941M70-169---169
223.Lukáš Maixner SKM BrnoSKM Brno1993Muži-168---168
224.Alice Macháčková BrnoBrno1974Ž45167----167
225.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec1956M60161----161
226.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice1988Muži158----158
227.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70157----157
228.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice1939M70154----154
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov20017282-100-254
2.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška200370-100--170
3.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002110----110
4.Lucie Filipová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2000-110---110
5.Eva Zabloudilová AK OlympAK Olymp2001100----100
6.Marta Klobásková JAC BrnoJAC Brno200392----92
7.Veronika Antošová KSB HodonínKSB Hodonín2000-90---90
8.Renata Smíšková KuřimKuřim200076----76
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol PřísnosticeVSK Uni Brno & Sokol Přísnostice1993110110-110100430
2.Renata Glierová SDH DoubravníkSDH Doubravník1985728290--244
3.Barbora Šimonová Nové Město na MoravěNové Město na Moravě198770-72-90232
4.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov19996768-90-225
5.Adéla Kočí BrnoBrno1997696970--208
6.Heidi Kočí BrnoBrno1997-7069--139
7.Alžběta Blahová Velká BítešVelká Bíteš19926867---135
8.Lenka Polachová RockRunnersRockRunners1986--100--100
9.Eva Zemánková AC Mor. SlávieAC Mor. Slávie199190----90
10.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia1986-90---90
11.Alice Zachariášová Orel ŽideniceOrel Židenice198782----82
12.Veronika Obůrková KuřimKuřim1990----8282
13.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994--82--82
14.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim1993----7676
15.Linda Werbiková BrnoBrno1997--76--76
16.Eliška Kleiberová Orel ŽideniceOrel Židenice1999-76---76
17.Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíčTJ SpartakTřebíč199876----76
18.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno1997-72---72
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982-708290100342
2.Lucie Vaculová RunRun1982110110110--330
3.Barbora Slámová BrnoBrno1981686970100-307
4.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov197567--8290239
5.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov19767068--82220
6.Anna Adámková BrnoBrno1979656467--196
7.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia197682-90--172
8.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné19777290---162
9.Gabriela Pellová BrnoBrno19796666---132
10.Eva Šimonovská BrnoBrno197990----90
11.Pavla Musilová TišnovTišnov1976-82---82
12.Bohdana Heczová Slávia LiberecSlávia Liberec1977-76---76
13.Monika Nepustilová BKBBKB198176----76
14.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983--76--76
15.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982----7676
16.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975-72---72
17.Lucie Mádrová Track and field BrnoTrack and field Brno1975--72--72
18.Ivana Severinová DrásovDrásov198069----69
19.Jiřina Ondrová TišnovTišnov1980--69--69
20.Milada Bobková BrnoBrno1982--68--68
21.Šárka Kolářová BrnoBrno1976-67---67
22.Zuzana Holacká HolasiceHolasice1980-65---65
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Romana Drimlová ČeskáČeská197476828276100416
2.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice196610010090100-390
3.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice19726976-7290307
4.Jana Škrobová KuřimKuřim1971707076-76292
5.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno19656872-7082292
6.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov19699090-82-262
7.Hana Kočí BrnoBrno1971676872--207
8.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970--110--110
9.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968---90-90
10.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov196882----82
11.Alice Macháčková BrnoBrno197472----72
12.Ilona Mikelová KuřimKuřim1971---69-69
13.Marta Šancová Veverská BitýškaVeverská Bitýška1972-69---69
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Blanka Fabriková BrnoBrno19609090100--280
2.Iva Zitová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1959-8290--172
3.Marie Hynštová AK DrnoviceAK Drnovice1957-110---110
4.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963100----100
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Adam Petrů KuřimKuřim20029090-90-270
2.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2003100100---200
3.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška200382-100--182
4.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001---100-100
5.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000----100100
6.Lukáš Starý TišnovTišnov2005--90--90
7.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200376----76
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Lukáš Sláma BrnoBrno19846472697672353
2.Jiří Huťka BrnoBrno19916667767270351
3.Metoděj Polášek KuřimKuřim19805565657069324
4.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice19926290-8290324
5.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992--110100100310
6.Martin Šafář TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1983-59626768256
7.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš198553646669-252
8.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982-606168-189
9.Martin Smíšek KuřimKuřim199276--90-166
10.Jiří Šplíchal SRTG ČeskáSRTG Česká19874555--66166
11.Aleš Konečný RudiceRudice1988-69--82151
12.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica19856882---150
13.Josef Kučera KuřimKuřim1985-6872--140
14.Jakub Slezák Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1986--63-67130
15.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová19965476---130
16.Jan Daněk BrnoBrno1989-6259--121
17.Petr Pernica KuřimKuřim1981-54--65119
18.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská19895066---116
19.Radim Lána KuřimKuřim198146--66-112
20.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek19814858---106
21.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice1983-100---100
22.Vojtěch Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998100----100
23.Martin Bořil Lyžaři ŽďárLyžaři Žďár1998--90--90
24.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim199990----90
25.Marek Páral SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1996--82--82
26.Petr Bořil EXTRA BrnoEXTRA Brno198682----82
27.Jan Pavelka BrnoBrno1982----7676
28.Pavel Adámek AC Mor. SláviaAC Mor. Slávia199072----72
29.Jan Sháněl KOB ChoceňKOB Choceň1994-70---70
30.Petr Beneš BlanskoBlansko1987--70--70
31.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice198770----70
32.Jindřich Martinec Mor. Slávia BrnoMor. Slávia Brno198569----69
33.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras1994--68--68
34.Igor Čuhel BrnoBrno1989--67--67
35.Michal Glier DoubravníkDoubravník198267----67
36.Dávid Holič Častkov SlovenskoČastkov Slovensko1991---65-65
37.Petr Kolář Run KaniceRun Kanice198665----65
38.Matěj Kovačič BrnoBrno1990---64-64
39.Filip Dlouhý SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1998--64--64
40.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 1199063----63
41.Dominik Hurban KuřimKuřim1991---63-63
42.Radek Jašíček BrnoBrno1990-63---63
43.Ivan Urbánek BrnoBrno198461----61
44.Ondřej Šanca ČVK BrnoČVK Brno1997-61---61
45.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988--60--60
46.Martin Růžička LipůvkaLipůvka198360----60
47.Patrik Bejček AK DrnoviceAK Drnovice199459----59
48.Lukáš Petr BrnoBrno1980--58--58
49.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team198158----58
50.David Životský Veverská BitýškaVeverská Bitýška1982--57--57
51.Adam Valenc KošiceKošice1998-57---57
52.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team198157----57
53.Jan Sklenář TišnovTišnov1988-56---56
54.Petr Kozánek EXTRA BrnoEXTRA Brno198956----56
55.Jess Váchů BrnoBrno1997--56--56
56.Peter Medvěď BrnoBrno1985--55--55
57.Ivan Svoboda BrnoBrno1984--54--54
58.Aleš Radvan BrnoBrno1981--53--53
59.Martin Uhmann TišnovTišnov1984-53---53
60.Pavel Gretz Orel VyškovOrel Vyškov1980--52--52
61.Miloš Stojanovič BrnoBrno1988-52---52
62.Jiří Brumovský BrnoBrno198752----52
63.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim199751----51
64.Ivan Veljovič BrnoBrno1981-51---51
65.Ozleyen Muhammet Fatih Brno - ŘečkoviceBrno - Řečkovice1993-50---50
66.Lukáš Maixner SKM BrnoSKM Brno1993-49---49
67.Ondřej Vévoda TišnovTišnov199149----49
68.Ondřej Stoklasa BrnoBrno199147----47
69.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice198844----44
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno19738290-100100372
2.Jaroslav Kropáček BrnoBrno19706876767669365
3.Zbyněk Bednář JamnéJamné19736569688270354
4.Libor Konečný KuřimKuřim197170-829082324
5.Petr Škrob KuřimKuřim19756262666766323
6.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice19755859636867315
7.Zdeněk Provazník Orel VyškovOrel Vyškov19745760626565309
8.Lukáš Ryba BB CyklosportBB Cyklosport1979697070-76285
9.Otto Zwettler KuřimKuřim19785057575960283
10.Marek Christ FkliduFklidu197961656770-263
11.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov197659-606362244
12.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí197353616462-240
13.Miroslav Zemánek BořitovBořitov19796468--68200
14.David Jánský BrnoBrno197852-61-64177
15.Martin Sobotka BrnoBrno19765158--63172
16.Pavel Vencbauer PředklášteříPředklášteří1978-8290--172
17.Petr Kazda BrnoBrno197076---90166
18.Igor Toman VyškovVyškov197272---72144
19.Pavel Sucharda Cicling BrnoCicling Brno197067-72--139
20.Petr Dokoupil Na konečnéNa konečné1977-6469--133
21.Martin Sebera AK TišnovAK Tišnov1974---6061121
22.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977-100---100
23.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1977100----100
24.Marek Polák BrnoBrno1973--100--100
25.Stanislav Široký AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská197790----90
26.Jakub Hájek KroměřížKroměříž1970-72---72
27.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971---72-72
28.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970---69-69
29.Jiří Kolář BrnoBrno1976-67---67
30.Filip Vrána JundrovJundrov1976-66---66
31.Ondřej Doležal AK TišnovAK Tišnov1979---66-66
32.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky197666----66
33.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978--65--65
34.Aleš Peřina KuřimKuřim1973---64-64
35.Ondřej Pouč VyškovVyškov197263----63
36.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973-63---63
37.Milan Smutný SK SKOL BrnoSK SKOL Brno1976---61-61
38.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu197460----60
39.Andrej Szombath Running Zone BrnoRunning Zone Brno1979--59--59
40.José Lopez ŠpanělskoŠpanělsko1977--58--58
41.Jiří Medek Černá HoraČerná Hora1978-56---56
42.Marek Kubuš MoravanyMoravany197856----56
43.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim197955----55
44.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197054----54
45.Roman Weiter Orel VyškovOrel Vyškov197549----49
46.Radek Bulawa KuřimKuřim197848----48
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Ivo Peřina KuřimKuřim1966768282100100440
2.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 196882909090-352
3.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky19606970707070349
4.Miroslav Brída Ořechov u BrnaOřechov u Brna19606564656768329
5.Luboš Prudek KuřimKuřim19617276-8282312
6.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967110100100--310
7.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967-68687676288
8.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice1967707272--214
9.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969-67-7272211
10.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko196467-6668-201
11.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK1968646364--191
12.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov19606362-66-191
13.Petr Klobouk KuřimKuřim1964---6969138
14.Karel Hrbáček ÚtěchovÚtěchov1968-6969--138
15.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965-6667--133
16.Martin Blaha Velká BítešVelká Bíteš19656261---123
17.Roman Foral BrnoBrno196790----90
18.Milan Vrána BlanskoBlansko1961----9090
19.Pavel Trněný KunoviceKunovice1962--76--76
20.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice196968----68
21.Marek Dohnalík PřerovPřerov196966----66
22.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969-65---65
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Lubomír Liška KuřimKuřim19557076768276380
2.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958-100100-100300
3.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954-9090-82262
4.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959828282--246
5.Petr Vitula st.KuřimKuřim1958---9090180
6.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz19557272---144
7.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950100----100
8.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956---100-100
9.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice195590----90
10.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec195676----76
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Mojmír Vážanský Arktida BrnoArktida Brno1949-1001009090380
2.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno194290--100100290
3.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941-8290--172
4.Karel Fuksa AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1946-7682--158
5.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949100----100
6.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944-90---90
7.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194882----82
8.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice193976----76
9.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941-72---72