Výsledky poháru KBL 2019

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.123456Body
1.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži2572672662702682701598
2.Jiří Huťka BrnoBrno1991Muži2612602702682672671593
3.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980Muži2432562562662632661550
4.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M402412582592652612641548
5.Zbyněk Bednář JamnéJamné1973M402372502502672622681534
6.Ivo Peřina KuřimKuřim1966M502272522522612602561508
7.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M40276282-2902902821420
8.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M402102252292532522401409
9.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960M502072332332442472441408
10.Zdeněk Provazník Orel VyškovOrel Vyškov1974M402092282252502492451406
11.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1992Muži255276-2762822611350
12.Libor Konečný KuřimKuřim1971M40253-2682722692691331
13.Lukáš Ryba BB CyklosportBB Cyklosport1979M40245254253-2662721290
14.Miroslav Brída Ořechov u BrnaOřechov u Brna1960M501752012062262382261272
15.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš1985Muži232251261262-2581264
16.Martin Šafář TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1983Muži-2392472562592621263
17.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž451761902072242342201251
18.Petr Škrob KuřimKuřim1975M40228231246252251-1208
19.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži--3003003003001200
20.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M50-2232282492502501200
21.Lubomír Liška KuřimKuřim1955M601531771972212282211197
22.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35-2162262402362301148
23.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976M40211-2132382422361140
24.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M40195230235237-2411138
25.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35189210211241-2381089
26.Otto Zwettler KuřimKuřim1978M40182199204230232-1047
27.Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol PřísnosticeVSK Uni Brno & Sokol Přísnostice1993Ženy249262-269264-1044
28.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968M50242253255259--1009
29.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982Muži-243245257-2571002
30.Miroslav Zemánek BořitovBořitov1979M40235246--253265999
31.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M50218242-254256-970
32.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969M50-222-246248252968
33.Marek Christ FkliduFklidu1979M40216237249263--965
34.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954M60-215216-237239907
35.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice1966Ž45203218224242--887
36.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov1975Ž35186--225233228872
37.Jiří Šplíchal SRTG ČeskáSRTG Česká1987Muži172198--241247858
38.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov1969Ž45185208-231-227851
39.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M50190-208229-223850
40.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M60179205210--248842
41.Aleš Konečný RudiceRudice1988Muži-264--276276816
42.Mojmír Vážanský Arktida BrnoArktida Brno1949M70-180193217222-812
43.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45164188-219230-801
44.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1965Ž45159187-218227-791
45.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK1968M50170195203--219787
46.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967M50258261265---784
47.Blanka Fabriková BrnoBrno1960Ž55166193202--222783
48.Jana Škrobová KuřimKuřim1971Ž45165185195-223-768
49.Lucie Vaculová RunRun1982Ž35246259258---763
50.Pavel Sucharda Cicling BrnoCicling Brno1970M40239-257--263759
51.Jakub Slezák Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1986Muži--248-257254759
52.Adam Petrů KuřimKuřim2002Dci+Jci240248-258--746
53.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži225257---255737
54.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958M60-238243-255-736
55.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965M50-219227--242688
56.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice1967M50212240234---686
57.Radim Lána KuřimKuřim1981Muži201--248-235684
58.Renata Glierová SDH DoubravníkSDH Doubravník1985Ženy198221237---656
59.David Jánský BrnoBrno1978M40194-214-245-653
60.Barbora Šimonová Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1987Ženy193-212-239-644
61.Martin Sobotka BrnoBrno1976M40187209--243-639
62.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž35192207--231-630
63.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno1942M70168--220229-617
64.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov2001Dky+Jky183191-227--601
65.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960M50169184-223--576
66.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov1999Ženy160186-222--568
67.Adéla Kočí BrnoBrno1997Ženy174189201---564
68.Martin Smíšek KuřimKuřim1992Muži269--282--551
69.Pavel Vencbauer PředklášteříPředklášteří1978M40-269272---541
70.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica1985Muži265272----537
71.Petr Kazda BrnoBrno1970M40263---270-533
72.Josef Kučera KuřimKuřim1985Muži-263269---532
73.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2003Dci+Jci259270----529
74.Igor Toman VyškovVyškov1972M40262---265-527
75.Hana Kočí BrnoBrno1971Ž45156178192---526
76.Anna Adámková BrnoBrno1979Ž35151167189---507
77.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová1996Muži233268----501
78.Aleš Peřina KuřimKuřim1973M40---247-251498
79.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia1986Ženy-235---259494
80.Petr Klobouk KuřimKuřim1964M50---243246-489
81.Jan Daněk BrnoBrno1989Muži-247240---487
82.Petr Dokoupil Na konečnéNa konečné1977M40-236251---487
83.Petr Vitula st.KuřimKuřim1958M60---235244-479
84.Martin Sebera AK TišnovAK Tišnov1974M40---234235-469
85.Karel Hrbáček ÚtěchovÚtěchov1968M50-232231---463
86.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1976Ž35219-242---461
87.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003Dci+Jci222-239---461
88.Aleš Radvan BrnoBrno1981Muži--221--232453
89.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982Ž35----226224450
90.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981Muži217226----443
91.Petr Pernica KuřimKuřim1981Muži-197--240-437
92.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné1977Ž35206229----435
93.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy-202200---402
94.Gabriela Pellová BrnoBrno1979Ž35181200----381
95.Iva Zitová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1959Ž55-175194---369
96.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M70-172190---362
97.Karel Fuksa AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1946M70-170188---358
98.Alžběta Blahová Velká BítešVelká Bíteš1992Ženy163182----345
99.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003Dky+Jky152-191---343
100.Martin Blaha Velká BítešVelká Bíteš1965M50162181----343
101.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz1955M60155176----331
102.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1977M40300-----300
103.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice1983Muži-300----300
104.Martin Bořil Lyžaři ŽďárLyžaři Žďár1998Muži--290---290
105.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977M40-290----290
106.Stanislav Široký AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1977M40290-----290
107.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M40-----290290
108.Marek Páral SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1996Muži--282---282
109.Vojtěch Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998Muži282-----282
110.Marek Polák BrnoBrno1973M40--276---276
111.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim1999Muži272-----272
112.Jan Pavelka BrnoBrno1982Muži----272-272
113.Petr Bořil EXTRA BrnoEXTRA Brno1986Muži270-----270
114.Pavel Adámek AC Mor. SláviaAC Mor. Slávia1990Muži268-----268
115.Petr Beneš BlanskoBlansko1987Muži--267---267
116.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice1987Muži267-----267
117.Jindřich Martinec Mor. Slávia BrnoMor. Slávia Brno1985Muži266-----266
118.Lucie Filipová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2000Dky+Jky-266----266
119.Jan Sháněl KOB ChoceňKOB Choceň1994Muži-265----265
120.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982Muži264-----264
121.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971M40---264--264
122.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970Ž45--264---264
123.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras1994Muži--263---263
124.Igor Čuhel BrnoBrno1989Muži--262---262
125.Lenka Polachová RockRunnersRockRunners1986Ženy--260---260
126.Petr Kolář Run KaniceRun Kanice1986Muži260-----260
127.Jiří Hájek. BrnoBrno1980Muži-----260260
128.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001Dci+Jci---260--260
129.Milan Vrána BlanskoBlansko1961M50----258-258
130.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 11990Muži256-----256
131.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970M40---255--255
132.Jakub Hájek KroměřížKroměříž1970M40-255----255
133.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000Dci+Jci----254-254
134.Ivan Urbánek BrnoBrno1984Muži254-----254
135.Filip Dlouhý SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1998Muži--254---254
136.Jan Tecl TroubskoTroubsko1958M60-----253253
137.Martin Růžička LipůvkaLipůvka1983Muži252-----252
138.Ondřej Doležal AK TišnovAK Tišnov1979M40---251--251
139.Patrik Bejček AK DrnoviceAK Drnovice1994Muži251-----251
140.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981Muži250-----250
141.Petr Novotný KuřimKuřim1965M50-----249249
142.Radek Jašíček BrnoBrno1990Muži-249----249
143.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981Muži248-----248
144.Petr Kozánek EXTRA BrnoEXTRA Brno1989Muži247-----247
145.Vladimír Habán MalhostoviceMalhostovice1970M40-----246246
146.Ondřej Šanca ČVK BrnoČVK Brno1997Muži-245----245
147.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M60---245--245
148.Roman Foral BrnoBrno1967M50244-----244
149.Jiří Kolář BrnoBrno1976M40-244----244
150.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988Muži--244---244
151.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980Muži-----243243
152.Filip Vrána JundrovJundrov1976M40-241----241
153.Pavel Trněný KunoviceKunovice1962M50--241---241
154.Dávid Holič Častkov SlovenskoČastkov Slovensko1991Muži---239--239
155.Lukáš Petr BrnoBrno1980Muži--238---238
156.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky1976M40238-----238
157.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M50-----237237
158.Eva Zemánková AC Mor. SlávieAC Mor. Slávie1991Ženy236-----236
159.Milan Smutný SK SKOL BrnoSK SKOL Brno1976M40---236--236
160.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978M40--236---236
161.Ondřej Pouč VyškovVyškov1972M40234-----234
162.Lenka Hověžáková Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1982Ž35-----234234
163.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973M40-234----234
164.Luboš Rezner KuřimKuřim1965M50-----233233
165.Matěj Kovačič BrnoBrno1990Muži---233--233
166.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45---232--232
167.David Životský Veverská BitýškaVeverská Bitýška1982Muži--232---232
168.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959M60-----231231
169.Jiří Brumovský BrnoBrno1987Muži231-----231
170.Jess Váchů BrnoBrno1997Muži--230---230
171.Eva Šimonovská BrnoBrno1979Ž35230-----230
172.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim1997Muži229-----229
173.Zdeněk Kaluža Orel PozořiceOrel Pozořice1953M60-----229229
174.Dominik Hurban KuřimKuřim1991Muži---228--228
175.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž35-227----227
176.Alice Zachariášová Orel ŽideniceOrel Židenice1987Ženy226-----226
177.Veronika Obůrková KuřimKuřim1990Ženy----225-225
178.Iva Gažová KuřimKuřim1974Ž45-----225225
179.Marie Hynštová AK DrnoviceAK Drnovice1957Ž55-224----224
180.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002Dky+Jky224-----224
181.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim1993Ženy----224-224
182.Peter Medvěď BrnoBrno1985Muži--223---223
183.Eva Zabloudilová AK OlympAK Olymp2001Dky+Jky223-----223
184.Ivan Svoboda BrnoBrno1984Muži--222---222
185.Ondřej Vévoda TišnovTišnov1991Muži221-----221
186.Bohdana Heczová Slávia LiberecSlávia Liberec1977Ž35-220----220
187.Pavel Gretz Orel VyškovOrel Vyškov1980Muži--220---220
188.Marta Klobásková JAC BrnoJAC Brno2003Dky+Jky220-----220
189.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994Ženy--219---219
190.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983Ž35--218---218
191.Lucie Mádrová Track and field BrnoTrack and field Brno1975Ž35--217---217
192.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975Ž35-217----217
193.Ilona Mikelová KuřimKuřim1971Ž45---216--216
194.Linda Werbiková BrnoBrno1997Ženy--215---215
195.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950M60215-----215
196.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu1974M40214-----214
197.Veronika Antošová KSB HodonínKSB Hodonín2000Dky+Jky-214----214
198.Monika Nepustilová BKBBKB1981Ž35213-----213
199.Adam Valenc KošiceKošice1998Muži-213----213
200.Jan Sklenář TišnovTišnov1988Muži-212----212
201.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969M50-211----211
202.Andrej Szombath Running Zone BrnoRunning Zone Brno1979M40--209---209
203.Ondřej Stoklasa BrnoBrno1991Muži208-----208
204.Eliška Kleiberová Orel ŽideniceOrel Židenice1999Ženy72206----206
205.Marek Kubuš MoravanyMoravany1978M40205-----205
206.José Lopez ŠpanělskoŠpanělsko1977M40--205---205
207.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2003Dci+Jci204-----204
208.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno1997Ženy-204----204
209.Šárka Kolářová BrnoBrno1976Ž35-203----203
210.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice1955M60202-----202
211.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50200-----200
212.Lukáš Starý TišnovTišnov2005Dci+Jci--199---199
213.Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíčTJ SpartakTřebíč1998Ženy199-----199
214.Jiřina Ondrová TišnovTišnov1980Ž35--198---198
215.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim1979M40197-----197
216.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M40196-----196
217.Zuzana Holacká HolasiceHolasice1980Ž35-196----196
218.Milada Bobková BrnoBrno1982Ž35--196---196
219.Jiří Medek Černá HoraČerná Hora1978M40-194----194
220.Martin Uhmann TišnovTišnov1984Muži-192----192
221.Ivana Severinová DrásovDrásov1980Ž35191-----191
222.Renata Smíšková KuřimKuřim2000Dky+Jky188-----188
223.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45184-----184
224.Marta Šancová Veverská BitýškaVeverská Bitýška1972Ž45-183----183
225.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949M70180-----180
226.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944M70-179----179
227.Marek Dohnalík PřerovPřerov1969M50178-----178
228.Roman Weiter Orel VyškovOrel Vyškov1975M40177-----177
229.Miloš Stojanovič BrnoBrno1988Muži-174----174
230.Radek Bulawa KuřimKuřim1978M40173-----173
231.Ivan Veljovič BrnoBrno1981Muži-173----173
232.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963Ž55171-----171
233.Ozleyen Muhammet Fatih Brno - ŘečkoviceBrno - Řečkovice1993Muži-171----171
234.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941M70-169----169
235.Lukáš Maixner SKM BrnoSKM Brno1993Muži-168----168
236.Alice Macháčková BrnoBrno1974Ž45167-----167
237.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec1956M60161-----161
238.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice1988Muži158-----158
239.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70157-----157
240.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice1939M70154-----154
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov20017282-100--254
2.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška200370-100---170
3.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002110-----110
4.Lucie Filipová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2000-110----110
5.Eva Zabloudilová AK OlympAK Olymp2001100-----100
6.Marta Klobásková JAC BrnoJAC Brno200392-----92
7.Veronika Antošová KSB HodonínKSB Hodonín2000-90----90
8.Renata Smíšková KuřimKuřim200076-----76
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol PřísnosticeVSK Uni Brno & Sokol Přísnostice1993110110-110100-430
2.Renata Glierová SDH DoubravníkSDH Doubravník1985728290---244
3.Barbora Šimonová Nové Město na MoravěNové Město na Moravě198770-72-90-232
4.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov19996768-90--225
5.Adéla Kočí BrnoBrno1997696970---208
6.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia1986-90---100190
7.Heidi Kočí BrnoBrno1997-7069---139
8.Alžběta Blahová Velká BítešVelká Bíteš19926867----135
9.Lenka Polachová RockRunnersRockRunners1986--100---100
10.Eva Zemánková AC Mor. SlávieAC Mor. Slávie199190-----90
11.Alice Zachariášová Orel ŽideniceOrel Židenice198782-----82
12.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994--82---82
13.Veronika Obůrková KuřimKuřim1990----82-82
14.Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíčTJ SpartakTřebíč199876-----76
15.Eliška Kleiberová Orel ŽideniceOrel Židenice1999-76----76
16.Linda Werbiková BrnoBrno1997--76---76
17.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim1993----76-76
18.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno1997-72----72
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982-70829010082424
2.Barbora Slámová BrnoBrno1981686970100-100407
3.Lucie Vaculová RunRun1982110110110---330
4.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov197567--829076315
5.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov19767068--82-220
6.Anna Adámková BrnoBrno1979656467---196
7.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia197682-90---172
8.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné19777290----162
9.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982----7672148
10.Gabriela Pellová BrnoBrno19796666----132
11.Lenka Hověžáková Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1982-----9090
12.Eva Šimonovská BrnoBrno197990-----90
13.Pavla Musilová TišnovTišnov1976-82----82
14.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983--76---76
15.Monika Nepustilová BKBBKB198176-----76
16.Bohdana Heczová Slávia LiberecSlávia Liberec1977-76----76
17.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975-72----72
18.Lucie Mádrová Track and field BrnoTrack and field Brno1975--72---72
19.Ivana Severinová DrásovDrásov198069-----69
20.Jiřina Ondrová TišnovTišnov1980--69---69
21.Milada Bobková BrnoBrno1982--68---68
22.Šárka Kolářová BrnoBrno1976-67----67
23.Zuzana Holacká HolasiceHolasice1980-65----65
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Romana Drimlová ČeskáČeská19747682827610082422
2.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice196610010090100--390
3.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov19699090-82-100362
4.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice19726976-7290-307
5.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno19656872-7082-292
6.Jana Škrobová KuřimKuřim1971707076-76-292
7.Hana Kočí BrnoBrno1971676872---207
8.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970--110---110
9.Iva Gažová KuřimKuřim1974-----9090
10.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968---90--90
11.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov196882-----82
12.Alice Macháčková BrnoBrno197472-----72
13.Marta Šancová Veverská BitýškaVeverská Bitýška1972-69----69
14.Ilona Mikelová KuřimKuřim1971---69--69
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Blanka Fabriková BrnoBrno19609090100--100380
2.Iva Zitová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1959-8290---172
3.Marie Hynštová AK DrnoviceAK Drnovice1957-110----110
4.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963100-----100
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Adam Petrů KuřimKuřim20029090-90--270
2.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2003100100----200
3.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška200382-100---182
4.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000----100-100
5.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001---100--100
6.Lukáš Starý TišnovTišnov2005--90---90
7.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200376-----76
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992--110100100100410
2.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice19926290-829069393
3.Lukáš Sláma BrnoBrno1984647269767282371
4.Jiří Huťka BrnoBrno1991666776727076361
5.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980556565706972341
6.Martin Šafář TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1983-5962676870326
7.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš198553646669-67319
8.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982-606168-66255
9.Aleš Konečný RudiceRudice1988-69--8290241
10.Jiří Šplíchal SRTG ČeskáSRTG Česká19874555--6663229
11.Jakub Slezák Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1986--63-6764194
12.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská19895066---65181
13.Radim Lána KuřimKuřim198146--66-61173
14.Martin Smíšek KuřimKuřim199276--90--166
15.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica19856882----150
16.Josef Kučera KuřimKuřim1985-6872---140
17.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová19965476----130
18.Jan Daněk BrnoBrno1989-6259---121
19.Petr Pernica KuřimKuřim1981-54--65-119
20.Aleš Radvan BrnoBrno1981--53--60113
21.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek19814858----106
22.Vojtěch Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998100-----100
23.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice1983-100----100
24.Martin Bořil Lyžaři ŽďárLyžaři Žďár1998--90---90
25.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim199990-----90
26.Marek Páral SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1996--82---82
27.Petr Bořil EXTRA BrnoEXTRA Brno198682-----82
28.Jan Pavelka BrnoBrno1982----76-76
29.Pavel Adámek AC Mor. SláviaAC Mor. Slávia199072-----72
30.Jan Sháněl KOB ChoceňKOB Choceň1994-70----70
31.Petr Beneš BlanskoBlansko1987--70---70
32.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice198770-----70
33.Jindřich Martinec Mor. Slávia BrnoMor. Slávia Brno198569-----69
34.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras1994--68---68
35.Jiří Hájek. BrnoBrno1980-----6868
36.Igor Čuhel BrnoBrno1989--67---67
37.Michal Glier DoubravníkDoubravník198267-----67
38.Dávid Holič Častkov SlovenskoČastkov Slovensko1991---65--65
39.Petr Kolář Run KaniceRun Kanice198665-----65
40.Filip Dlouhý SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1998--64---64
41.Matěj Kovačič BrnoBrno1990---64--64
42.Radek Jašíček BrnoBrno1990-63----63
43.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 1199063-----63
44.Dominik Hurban KuřimKuřim1991---63--63
45.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980-----6262
46.Ivan Urbánek BrnoBrno198461-----61
47.Ondřej Šanca ČVK BrnoČVK Brno1997-61----61
48.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988--60---60
49.Martin Růžička LipůvkaLipůvka198360-----60
50.Patrik Bejček AK DrnoviceAK Drnovice199459-----59
51.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team198158-----58
52.Lukáš Petr BrnoBrno1980--58---58
53.Adam Valenc KošiceKošice1998-57----57
54.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team198157-----57
55.David Životský Veverská BitýškaVeverská Bitýška1982--57---57
56.Jess Váchů BrnoBrno1997--56---56
57.Jan Sklenář TišnovTišnov1988-56----56
58.Petr Kozánek EXTRA BrnoEXTRA Brno198956-----56
59.Peter Medvěď BrnoBrno1985--55---55
60.Ivan Svoboda BrnoBrno1984--54---54
61.Martin Uhmann TišnovTišnov1984-53----53
62.Miloš Stojanovič BrnoBrno1988-52----52
63.Pavel Gretz Orel VyškovOrel Vyškov1980--52---52
64.Jiří Brumovský BrnoBrno198752-----52
65.Ivan Veljovič BrnoBrno1981-51----51
66.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim199751-----51
67.Ozleyen Muhammet Fatih Brno - ŘečkoviceBrno - Řečkovice1993-50----50
68.Ondřej Vévoda TišnovTišnov199149-----49
69.Lukáš Maixner SKM BrnoSKM Brno1993-49----49
70.Ondřej Stoklasa BrnoBrno199147-----47
71.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice198844-----44
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno19738290-10010090462
2.Libor Konečný KuřimKuřim197170-82908276400
3.Lukáš Ryba BB CyklosportBB Cyklosport1979697070-7682367
4.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970687676766969366
5.Zbyněk Bednář JamnéJamné1973656968827072361
6.Petr Škrob KuřimKuřim19756262666766-323
7.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975585963686763320
8.Zdeněk Provazník Orel VyškovOrel Vyškov1974576062656565317
9.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov197659-60636262306
10.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí197353616462-64304
11.Otto Zwettler KuřimKuřim19785057575960-283
12.Miroslav Zemánek BořitovBořitov19796468--6870270
13.Marek Christ FkliduFklidu197961656770--263
14.Pavel Sucharda Cicling BrnoCicling Brno197067-72--68207
15.David Jánský BrnoBrno197852-61-64-177
16.Pavel Vencbauer PředklášteříPředklášteří1978-8290---172
17.Martin Sobotka BrnoBrno19765158--63-172
18.Petr Kazda BrnoBrno197076---90-166
19.Igor Toman VyškovVyškov197272---72-144
20.Petr Dokoupil Na konečnéNa konečné1977-6469---133
21.Aleš Peřina KuřimKuřim1973---64-67131
22.Martin Sebera AK TišnovAK Tišnov1974---6061-121
23.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1977100-----100
24.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977-100----100
25.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973-----100100
26.Marek Polák BrnoBrno1973--100---100
27.Stanislav Široký AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská197790-----90
28.Jakub Hájek KroměřížKroměříž1970-72----72
29.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971---72--72
30.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970---69--69
31.Jiří Kolář BrnoBrno1976-67----67
32.Vladimír Habán MalhostoviceMalhostovice1970-----6666
33.Filip Vrána JundrovJundrov1976-66----66
34.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky197666-----66
35.Ondřej Doležal AK TišnovAK Tišnov1979---66--66
36.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978--65---65
37.Ondřej Pouč VyškovVyškov197263-----63
38.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973-63----63
39.Milan Smutný SK SKOL BrnoSK SKOL Brno1976---61--61
40.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu197460-----60
41.Andrej Szombath Running Zone BrnoRunning Zone Brno1979--59---59
42.José Lopez ŠpanělskoŠpanělsko1977--58---58
43.Marek Kubuš MoravanyMoravany197856-----56
44.Jiří Medek Černá HoraČerná Hora1978-56----56
45.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim197955-----55
46.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197054-----54
47.Roman Weiter Orel VyškovOrel Vyškov197549-----49
48.Radek Bulawa KuřimKuřim197848-----48
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Ivo Peřina KuřimKuřim1966768282100100100464
2.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967-6868767682370
3.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 196882909090--352
4.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960697070707072352
5.Miroslav Brída Ořechov u BrnaOřechov u Brna1960656465676867332
6.Luboš Prudek KuřimKuřim19617276-8282-312
7.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967110100100---310
8.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969-67-727290301
9.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko196467-6668-66267
10.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK1968646364--65256
11.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice1967707272---214
12.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965-6667--70203
13.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov19606362-66--191
14.Karel Hrbáček ÚtěchovÚtěchov1968-6969---138
15.Petr Klobouk KuřimKuřim1964---6969-138
16.Martin Blaha Velká BítešVelká Bíteš19656261----123
17.Roman Foral BrnoBrno196790-----90
18.Milan Vrána BlanskoBlansko1961----90-90
19.Pavel Trněný KunoviceKunovice1962--76---76
20.Petr Novotný KuřimKuřim1965-----7676
21.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963-----6969
22.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice196968-----68
23.Luboš Rezner KuřimKuřim1965-----6868
24.Marek Dohnalík PřerovPřerov196966-----66
25.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969-65----65
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Lubomír Liška KuřimKuřim1955707676827670380
2.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954-9090-8282344
3.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959828282--90336
4.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958-100100-100-300
5.Petr Vitula st.KuřimKuřim1958---9090-180
6.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz19557272----144
7.Jan Tecl TroubskoTroubsko1958-----100100
8.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956---100--100
9.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950100-----100
10.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice195590-----90
11.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec195676-----76
12.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959-----7676
13.Zdeněk Kaluža Orel PozořiceOrel Pozořice1953-----7272
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Mojmír Vážanský Arktida BrnoArktida Brno1949-1001009090-380
2.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno194290--100100-290
3.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941-8290---172
4.Karel Fuksa AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1946-7682---158
5.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949100-----100
6.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944-90----90
7.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194882-----82
8.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice193976-----76
9.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941-72----72