Výsledky poháru KBL 2019

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.1Body
1.Lukáš Kocur Orel Šitbořice1977M40300300
2.Stanislav Široký AK Blansko Dvorská1977M40290290
3.Vojtěch Mlynář Orel Dolní Dobrouč1998Muži282282
4.Martin Pohanka AC Track & Field Brno1973M40276276
5.Jaroslav Říha Orel Kuřim1999Muži272272
6.Petr Bořil EXTRA Brno1986Muži270270
7.Martin Smíšek Kuřim1992Muži269269
8.Pavel Adámek AC Mor. Slávia1990Muži268268
9.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel Židenice1987Muži267267
10.Jindřich Martinec Mor. Slávia Brno1985Muži266266
11.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica1985Muži265265
12.Michal Glier Doubravník1982Muži264264
13.Petr Kazda Brno1970M40263263
14.Igor Toman Vyškov1972M40262262
15.Jiří Huťka Brno1991Muži261261
16.Petr Kolář Run Kanice1986Muži260260
17.Martin Filip Orel Pozořice2003Dci+Jci259259
18.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna1967M50258258
19.Lukáš Sláma Brno1984Muži257257
20.Štěpán Juránek Orel Brno 11990Muži256256
21.Patrik Kugler Orel Řečkovice1992Muži255255
22.Ivan Urbánek Brno1984Muži254254
23.Libor Konečný Kuřim1971M40253253
24.Martin Růžička Lipůvka1983Muži252252
25.Patrik Bejček AK Drnovice1994Muži251251
26.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team1981Muži250250
27.Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice1993Ženy249249
28.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team1981Muži248248
29.Petr Kozánek EXTRA Brno1989Muži247247
30.Lucie Vaculová AC Moravská Slavia1982Ž35246246
31.Lukáš Ryba BB Cyklosport1979M40245245
32.Roman Foral Brno1967M50244244
33.Metoděj Polášek Kuřim1980Muži243243
34.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno 1968M50242242
35.Jaroslav Kropáček Brno1970M40241241
36.Adam Petrů Kuřim2002Dci+Jci240240
37.Pavel Sucharda Cicling Brno1970M40239239
38.Petr Horák Orel Silůvky1976M40238238
39.Zbyněk Bednář Jamné1973M40237237
40.Eva Zemánková AC Mor. Slávie1991Ženy236236
41.Miroslav Zemánek Bořitov1979M40235235
42.Ondřej Pouč Vyškov1972M40234234
43.Ondřej Genco Biatlon Orlová1996Muži233233
44.Michal Blaha BT Velká Bíteš1985Muži232232
45.Jiří Brumovský Brno1987Muži231231
46.Eva Šimonovská Brno1979Ž35230230
47.Ondřej Nováček Orel Kuřim1997Muži229229
48.Petr Škrob Kuřim1975M40228228
49.Ivo Peřina Kuřim1966M50227227
50.Alice Zachariášová Orel Židenice1987Ženy226226
51.Zdeněk Laštůvka Česká1989Muži225225
52.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002Dky+Jky224224
53.Eva Zabloudilová AK Olymp2001Dky+Jky223223
54.Tomáš Jahoda Veverská Bitýška2003Dci+Jci222222
55.Ondřej Vévoda Tišnov1991Muži221221
56.Marta Klobásková JAC Brno2003Dky+Jky220220
57.Lenka Topinková AC Moravská Slavia1976Ž35219219
58.Luboš Prudek Kuřim1961M50218218
59.Ondřej Vacula AC Lelek1981Muži217217
60.Marek Christ Fklidu1979M40216216
61.Svatopluk Kudlička Orel Vyškov1950M60215215
62.Pavel Kořan VSK Mendelu1974M40214214
63.Monika Nepustilová BKB1981Ž35213213
64.Radek Brázda Tatran Kohoutovice1967M50212212
65.Jaroslav Kundrát AK Tišnov1976M40211211
66.Zdeněk Kalus Lelekovice1975M40210210
67.Zdeněk Provazník Orel Vyškov1974M40209209
68.Ondřej Stoklasa Brno1991Muži208208
69.Jiří Sláma AutoMedia1960M50207207
70.Markéta Dokoupilová Na konečné1977Ž35206206
71.Marek Kubuš Moravany1978M40205205
72.Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč2003Dci+Jci204204
73.Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice1966Ž45203203
74.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice1955M60202202
75.Radim Lána Kuřim1981Muži201201
76.Petr Janek Orel Židenice1969M50200200
77.Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč1998Ženy199199
78.Renata Glierová SDH Doubravník1985Ženy198198
79.Pavel Sádlík Orel Kuřim1979M40197197
80.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč1970M40196196
81.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí1973M40195195
82.David Jánský Brno1978M40194194
83.Barbora Šimonová Nové Město na Moravě1987Ženy193193
84.Lenka Tomanová Orel Vyškov1976Ž35192192
85.Ivana Severinová Drásov1980Ž35191191
86.Antonín Lorenc Bertík Blansko1964M50190190
87.Barbora Slámová Brno1981Ž35189189
88.Renata Smíšková Kuřim2000Dky+Jky188188
89.Martin Sobotka Brno1976M40187187
90.Kateřina Smetanová AK Tišnov1975Ž35186186
91.Daniela Vojtová AK Tišnov1969Ž45185185
92.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov1968Ž45184184
93.Martina Kuncová Orel Vyškov2001Dky+Jky183183
94.Otto Zwettler Kuřim1978M40182182
95.Gabriela Pellová Brno1979Ž35181181
96.Přemysl Divácký Orel Židenice1949M70180180
97.Miroslav Fabrik Brno Bystrc1959M60179179
98.Marek Dohnalík Přerov1969M50178178
99.Roman Weiter Orel Vyškov1975M40177177
100.Romana Drimlová Česká1974Ž45176176
101.Miroslav Brída Ořechov u Brna1960M50175175
102.Adéla Kočí Brno1997Ženy174174
103.Radek Bulawa Kuřim1978M40173173
104.Jiří Šplíchal SRTG Česká1987Muži172172
105.Anna Málková Orel Vyškov1963Ž55171171
106.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK1968M50170170
107.Josef Kunc Orel Vyškov1960M50169169
108.Jan Haberland Sokol Brno1942M70168168
109.Alice Macháčková Brno1974Ž45167167
110.Blanka Fabriková Brno1960Ž55166166
111.Jana Škrobová Kuřim1971Ž45165165
112.Jolana Střítežská Lelekovice1972Ž45164164
113.Alžběta Blahová Velká Bíteš1992Ženy163163
114.Martin Blaha Velká Bíteš1965M50162162
115.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec1956M60161161
116.Monika Kuncová Orel Vyškov1999Ženy160160
117.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1965Ž45159159
118.Ondřej Stejskal Moutnice1988Muži158158
119.Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná1948M70157157
120.Hana Kočí Brno1971M40156156
121.Vladimír Volavý www.fit-online.cz1955M60155155
122.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice1939M70154154
123.Lubomír Liška Kuřim1955M60153153
124.Veronika Jahodová Veverská Bitýška2003Dky+Jky152152
125.Anna Adámková Brno1979Ž35151151
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002110110
2.Eva Zabloudilová AK Olymp2001100100
3.Marta Klobásková JAC Brno20039292
4.Renata Smíšková Kuřim20007676
5.Martina Kuncová Orel Vyškov20017272
6.Veronika Jahodová Veverská Bitýška20037070
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice1993110110
2.Eva Zemánková AC Mor. Slávie19919090
3.Alice Zachariášová Orel Židenice19878282
4.Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč19987676
5.Renata Glierová SDH Doubravník19857272
6.Barbora Šimonová Nové Město na Moravě19877070
7.Adéla Kočí Brno19976969
8.Alžběta Blahová Velká Bíteš19926868
9.Monika Kuncová Orel Vyškov19996767
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Lucie Vaculová AC Moravská Slavia1982110110
2.Eva Šimonovská Brno19799090
3.Lenka Topinková AC Moravská Slavia19768282
4.Monika Nepustilová BKB19817676
5.Markéta Dokoupilová Na konečné19777272
6.Lenka Tomanová Orel Vyškov19767070
7.Ivana Severinová Drásov19806969
8.Barbora Slámová Brno19816868
9.Kateřina Smetanová AK Tišnov19756767
10.Gabriela Pellová Brno19796666
11.Anna Adámková Brno19796565
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice1966100100
2.Daniela Vojtová AK Tišnov19699090
3.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov19688282
4.Romana Drimlová Česká19747676
5.Alice Macháčková Brno19747272
6.Jana Škrobová Kuřim19717070
7.Jolana Střítežská Lelekovice19726969
8.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno19656868
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Anna Málková Orel Vyškov1963100100
2.Blanka Fabriková Brno19609090
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Martin Filip Orel Pozořice2003100100
2.Adam Petrů Kuřim20029090
3.Tomáš Jahoda Veverská Bitýška20038282
4.Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč20037676
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Vojtěch Mlynář Orel Dolní Dobrouč1998100100
2.Jaroslav Říha Orel Kuřim19999090
3.Petr Bořil EXTRA Brno19868282
4.Martin Smíšek Kuřim19927676
5.Pavel Adámek AC Mor. Slávia19907272
6.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel Židenice19877070
7.Jindřich Martinec Mor. Slávia Brno19856969
8.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica19856868
9.Michal Glier Doubravník19826767
10.Jiří Huťka Brno19916666
11.Petr Kolář Run Kanice19866565
12.Lukáš Sláma Brno19846464
13.Štěpán Juránek Orel Brno 119906363
14.Patrik Kugler Orel Řečkovice19926262
15.Ivan Urbánek Brno19846161
16.Martin Růžička Lipůvka19836060
17.Patrik Bejček AK Drnovice19945959
18.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team19815858
19.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team19815757
20.Petr Kozánek EXTRA Brno19895656
21.Metoděj Polášek Kuřim19805555
22.Ondřej Genco Biatlon Orlová19965454
23.Michal Blaha BT Velká Bíteš19855353
24.Jiří Brumovský Brno19875252
25.Ondřej Nováček Orel Kuřim19975151
26.Zdeněk Laštůvka Česká19895050
27.Ondřej Vévoda Tišnov19914949
28.Ondřej Vacula AC Lelek19814848
29.Ondřej Stoklasa Brno19914747
30.Radim Lána Kuřim19814646
31.Jiří Šplíchal SRTG Česká19874545
32.Ondřej Stejskal Moutnice19884444
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Lukáš Kocur Orel Šitbořice1977100100
2.Stanislav Široký AK Blansko Dvorská19779090
3.Martin Pohanka AC Track & Field Brno19738282
4.Petr Kazda Brno19707676
5.Igor Toman Vyškov19727272
6.Libor Konečný Kuřim19717070
7.Lukáš Ryba BB Cyklosport19796969
8.Jaroslav Kropáček Brno19706868
9.Pavel Sucharda Cicling Brno19706767
10.Petr Horák Orel Silůvky19766666
11.Zbyněk Bednář Jamné19736565
12.Miroslav Zemánek Bořitov19796464
13.Ondřej Pouč Vyškov19726363
14.Petr Škrob Kuřim19756262
15.Marek Christ Fklidu19796161
16.Pavel Kořan VSK Mendelu19746060
17.Jaroslav Kundrát AK Tišnov19765959
18.Zdeněk Kalus Lelekovice19755858
19.Zdeněk Provazník Orel Vyškov19745757
20.Marek Kubuš Moravany19785656
21.Pavel Sádlík Orel Kuřim19795555
22.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč19705454
23.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí19735353
24.David Jánský Brno19785252
25.Martin Sobotka Brno19765151
26.Otto Zwettler Kuřim19785050
27.Roman Weiter Orel Vyškov19754949
28.Radek Bulawa Kuřim19784848
29.Hana Kočí Brno19714747
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna1967110110
2.Roman Foral Brno19679090
3.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno 19688282
4.Ivo Peřina Kuřim19667676
5.Luboš Prudek Kuřim19617272
6.Radek Brázda Tatran Kohoutovice19677070
7.Jiří Sláma AutoMedia19606969
8.Petr Janek Orel Židenice19696868
9.Antonín Lorenc Bertík Blansko19646767
10.Marek Dohnalík Přerov19696666
11.Miroslav Brída Ořechov u Brna19606565
12.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK19686464
13.Josef Kunc Orel Vyškov19606363
14.Martin Blaha Velká Bíteš19656262
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Svatopluk Kudlička Orel Vyškov1950100100
2.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice19559090
3.Miroslav Fabrik Brno Bystrc19598282
4.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec19567676
5.Vladimír Volavý www.fit-online.cz19557272
6.Lubomír Liška Kuřim19557070
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Přemysl Divácký Orel Židenice1949100100
2.Jan Haberland Sokol Brno19429090
3.Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná19488282
4.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice19397676