Výsledky poháru KBL 2018

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.123Body
1.Jiří Huťka Brno1991Muži268272276816
2.Martin Smíšek Kuřim1992Muži265268270803
3.Libor Konečný Kuřim1971M40267265269801
4.Lucie Vaculová AC Moravská Slavia1982Ž35246257265768
5.Igor Toman Vyškov1972M40259238268765
6.Ondřej Pouč Vyškov1972M40247254258759
7.Tomáš Chaloupka Kuřim1982Muži244256254754
8.Metoděj Polášek Kuřim1980Muži243258247748
9.Jaroslav Kropáček Brno1970M40242244260746
10.Miroslav Zemánek Bořitov1979Muži234249253736
11.Petr Škrob Kuřim1975M40226246251723
12.Josef Nováček SDH Čučice1958M60230243249722
13.Jan Fiedler AC Moravská Slavia1956M60232240248720
14.Alexandr Mrůzek Uni Brno1965M50220232243695
15.Zdeněk Kalus Lelekovice1975M40205233245683
16.Antonín Lorenc Bertík Blansko1964M50215228234677
17.Renata Smíšková Kuřim2000Dky+Jky206214224644
18.Kateřina Smetanová AK Tišnov1975Ž35199215228642
19.Martin Sebera AK Tišnov1974M40198217226641
20.Miroslav Fabrik Brno Bystrc1959M50191219230640
21.Lenka Tomanová Orel Vyškov1976Ž35204212222638
22.Zdeněk Driml Česká1967M50193216229638
23.Vladimír Volavý www.fit-online.cz1955M60190203218611
24.Romana Drimlová Česká1974Ž35183201219603
25.Lubomír Liška Kuřim1955M60184204208596
26.Jaroslav Říha Orel Kuřim1999Dci+Jci300290-590
27.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1965Ž45180198211589
28.Jana Škrobová Kuřim1971Ž45179199210588
29.Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí1973M40-282300582
30.Blanka Fabriková Brno1960Ž55174197205576
31.Jana Radkovská Báječné ženy v běhu1972Ž45176191203570
32.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M70165185202552
33.Milan Adamec Orel Vyškov1977M40272267-539
34.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica1985Muži264269-533
35.Barbora Kopřivová TJ Sokol Přísnotice1993Ženy-262266528
36.Lukáš Sláma Brno1984Muži-263264527
37.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna1967M50258-267525
38.Jan Opletal Biatlon Moravský kras1994Muži260264-524
39.Zdeněk Laštůvka Česká1989Muži-255261516
40.Ondřej Genco Biatlon Orlová1996Muži255260-515
41.Ivo Peřina Kuřim1966M50-252262514
42.Lukáš Ryba BB Cyklosport1979Muži253261-514
43.Martin Šimunek Orel Židenice1966M50249259-508
44.Martin Šafář TJ Slovan Podlesí1983Muži-237257494
45.Lucie Johaníková AC Moravská Slávia1986Ženy237253-490
46.Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov1971M40239250-489
47.Luboš Prudek Kuřim1961M50240248-488
48.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice1973M40236247-483
49.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002Dky+Jky-236238474
50.Ivana Ondroušková Blansko1970Ž45231239-470
51.Renata Glierová SDH Doubravník1985Ženy-230239469
52.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí1973M40224-240464
53.Martin Beran Tišnov1982Muži219-244463
54.Jakub Slezák Nové Město na Moravě1986Muži228235-463
55.Dagmar Hálková Tišnov1982Ž35-221233454
56.Zdeněk Provazník Orel Vyškov1974M40221224-445
57.Petr Vitula st.Kuřim1958M60223222-445
58.Jakub Vrzal Tišnov1997Muži209-235444
59.Jiří Boháč BěhejBrno1954M60-209227436
60.Otto Zwettler Kuřim1978M40-213221434
61.Barbora Šimonová Nové Město na Moravě1987Ženy210223-433
62.Barbora Slámová Brno1981Ž35-208225433
63.Josef Kunc Orel Vyškov1960M50207210-417
64.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů1953M60196211-407
65.Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov1941M70-193207400
66.Mojmír Vážanský Arktida Brno1949M60-187206393
67.Miluše Jurošková Orel Židenice 1958Ž55-189204393
68.Zdenek Vybíral Brno1995Muži189202-391
69.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice1956M60187200-387
70.Martina Kuncová Orel Vyškov2001Dky+Jky173196-369
71.Jiří Bubeník Orel Vyškov1944M70175190-365
72.Monika Kuncová Orel Vyškov1999Dky+Jky171192-363
73.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice1939M70168188-356
74.Milena Hrozová LRS Orel Vyškov1953Ž55166186-352
75.Filip Ospalý AC Moravská Slavia1976M40-300-300
76.Petr Bořil EXTRA Brno1986Muži290--290
77.Juraj Plekanec Dianetika Brno1974M40--290290
78.Martin Vintrlík Křepice1977M40282--282
79.Jiří Franz -1990Muži--282282
80.Jiří Vemola Brno1977M40276--276
81.Lukáš Koudelka AK Drnovice1983Muži-276-276
82.Pavel Vencbauer Předklášteří1978M40--272272
83.Michal Glier Doubravník1982Muži-270-270
84.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel Židenice1987Muži270--270
85.Tomáš Hrnčíř Řícmanice1976M40269--269
86.Petr Kolář Run Kanice1986Muži-266-266
87.Lukáš Kocur Orel Šitbořice1977M40266--266
88.Karel Fučík AC Moravská Slavia1972M40263--263
89.Igor Čuhel Brno1989Muži--263263
90.Miroslav Klíma Brno1975M40262--262
91.Martin Šerák Orel Obřany1978M40261--261
92.Dagmar Dvořáková AK AHA Vyškov1998Ženy--259259
93.Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě1976M40257--257
94.Jan Labedz Svinošice1984Muži--256256
95.Jan Kuchař Blansko1980Muži256--256
96.Jan Krakovič Brno1978M40--255255
97.Josef Zálešák Orel Vyškov1967M50254--254
98.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice1970Ž45252--252
99.Martin Všianský SK Meteor Brno1986Muži--252252
100.Michal Blaha BT Velká Bíteš1985Muži-251-251
101.Leopold Spáčil Novatop Lapierre1959M50251--251
102.Richard Kolář Orel Obřany1976M40250--250
103.David Ševčík Tišnov1977M40--250250
104.Petr Halas Orel Vyškov1973M40248--248
105.Radek Brázda Tatran Kohoutovice1967M50--246246
106.Ondřej Škrob Kuřim2000Dci+Jci-245-245
107.Roman Foral Brno1967M50245--245
108.Martin Janík SK Meteor Brno1981Muži--242242
109.Zbyněk Bednář Jamné1973M40-242-242
110.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1994Ženy--241241
111.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice2002Dci+Jci241--241
112.Petra Seberová AK Tišnov1979Ž35-241-241
113.Petr Daniel Start Brno1971M40238--238
114.Martina Gazárková Rousínov1984Ženy--237237
115.Ivan Svoboda Brno1984Muži--236236
116.Jiří Brumovský Brno1987Muži235--235
117.Pavel Hověžák AC Moravská Slavia1975M40-234-234
118.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice1962M50233--233
119.Radim Lána Kuřim1981Muži--232232
120.Jiří Sláma AutoMedia1960M50--231231
121.Marie Hynštová AK Drnovice1957Ž55-231-231
122.Jaroslav Kundrát AK Tišnov1976M40-229-229
123.Petr Novotný Kuřim1965M50229--229
124.Alice Zachariášová Orel Židenice1987Ženy227--227
125.Vilém Strakoš SK Fuga1969M40-227-227
126.Lucie Nedomová Lysice1985Ženy-226-226
127.Veronika Maršálková Kuřim1997Ženy-225-225
128.František Čefelín Orel Kuřim1983Muži225--225
129.Miroslav Brída Ořechov u Brna1960M50--223223
130.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice1955M60222--222
131.Petr Janek Orel Židenice1969M40-220-220
132.Kryštof Doležal AK Kuřim2002Dci+Jci--220220
133.Lenka Hověžáková Barnex sport Brno1982Ž35-218-218
134.Pavel Sádlík Orel Kuřim1979Muži218--218
135.Jan Haberland Sokol Brno1942M70--217217
136.Barbora Vemolová Bukovice1977Ž35217--217
137.Petra Korcinová Kuřim1977Ž35--216216
138.Ondřej Vacula AC Lelek1981Muži216--216
139.Marika Chrápavá Brno1973Ž45--215215
140.Michal Moravec Kuřim1980Muži--214214
141.Jiří Brtník Orel Obřany1952M60214--214
142.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč1970M40213--213
143.Milan Hubáček Brno1971M40--213213
144.Jitka Kreidlová Orel Židenice1975Ž35212--212
145.Ivan Varmuža Liberec1961M50--212212
146.Jan Strážnický Orel Kuřim1982Muži211--211
147.Helena Vacková AK Kuřim2002Dky+Jky--209209
148.Martin Kreidl Holasice1975M40208--208
149.Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice1966Ž45-207-207
150.Pavel Málek Lipůvka1984Muži-206-206
151.Ivana Jíchová AK Tišnov1968Ž45-205-205
152.Petr Šenkýř Orel Silůvky1974M40203--203
153.Petr Tauš Orel Vyškov1976M40202--202
154.Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí1970Ž45--201201
155.Jan Jelínek Blansko1992Muži201--201
156.Leona Doušková TJ Slovan Podlesí1974Ž35--200200
157.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov1968Ž45200--200
158.Vendula Dudová Orel Vyškov1976Ž35197--197
159.Alexandra Tomíšková Kuřim1982Ž35-19554195
160.Martin Balák Bruslárna.cz1970M40195--195
161.Jolana Střítežská Lelekovice1972Ž45-194-194
162.Dana Skřivánková Orel Vyškov1967Ž45194--194
163.Daniela Vojtová AK Tišnov1969Ž45192--192
164.Zuzana Zdařilová Orel Židenice1983Ž35188--188
165.Ivana Škařoupková Orel Vyškov1974Ž35186--186
166.Anna Málková Orel Vyškov1963Ž55185--185
167.Martin Křístel Maršov1990Muži182--182
168.Jana Strážnická Orel Kuřim1982Ž35181--181
169.Tereza Ševčíková Ráječko1994Ženy178--178
170.Markéta Macková Orel Kuřim1987Ženy177--177
171.Eliška Matyášová Orel Dolní Dobrouč1999Dky+Jky172--172
172.Eliška Limburská Orel Obřany1999Dky+Jky170--170
173.Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč1957M60169--169
174.Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná1948M70167--167
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Renata Smíšková Kuřim200010090100290
2.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002-110110220
3.Martina Kuncová Orel Vyškov20019082-172
4.Monika Kuncová Orel Vyškov19997676-152
5.Helena Vacková AK Kuřim2002--8282
6.Eliška Matyášová Orel Dolní Dobrouč199982--82
7.Eliška Limburská Orel Obřany199972--72
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Barbora Kopřivová TJ Sokol Přísnotice1993-100110210
2.Lucie Johaníková AC Moravská Slávia198610090-190
3.Renata Glierová SDH Doubravník1985-8276158
4.Barbora Šimonová Nové Město na Moravě19878270-152
5.Alice Zachariášová Orel Židenice198790--90
6.Dagmar Dvořáková AK AHA Vyškov1998--9090
7.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1994--8282
8.Tereza Ševčíková Ráječko199476--76
9.Lucie Nedomová Lysice1985-76-76
10.Markéta Macková Orel Kuřim198772--72
11.Martina Gazárková Rousínov1984--7272
12.Veronika Maršálková Kuřim1997-72-72
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Lucie Vaculová AC Moravská Slavia1982100100110310
2.Kateřina Smetanová AK Tišnov1975727282226
3.Lenka Tomanová Orel Vyškov1976767072218
4.Romana Drimlová Česká1974676870205
5.Dagmar Hálková Tišnov1982-8290172
6.Barbora Slámová Brno1981-6976145
7.Barbora Vemolová Bukovice197790--90
8.Petra Seberová AK Tišnov1979-90-90
9.Jitka Kreidlová Orel Židenice197582--82
10.Lenka Hověžáková Barnex sport Brno1982-76-76
11.Vendula Dudová Orel Vyškov197670--70
12.Petra Korcinová Kuřim1977--6969
13.Zuzana Zdařilová Orel Židenice198369--69
14.Ivana Škařoupková Orel Vyškov197468--68
15.Leona Doušková TJ Slovan Podlesí1974--6868
16.Alexandra Tomíšková Kuřim1982-67-67
17.Jana Strážnická Orel Kuřim198266--66
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1965707290232
2.Jana Škrobová Kuřim1971697682227
3.Jana Radkovská Báječné ženy v běhu1972686976213
4.Ivana Ondroušková Blansko197090100-190
5.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice1970110--110
6.Marika Chrápavá Brno1973--100100
7.Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice1966-90-90
8.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov196882--82
9.Ivana Jíchová AK Tišnov1968-82-82
10.Dana Skřivánková Orel Vyškov196776--76
11.Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí1970--7272
12.Daniela Vojtová AK Tišnov196972--72
13.Jolana Střítežská Lelekovice1972-70-70
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Blanka Fabriková Brno19609090100280
2.Miluše Jurošková Orel Židenice 1958-8290172
3.Milena Hrozová LRS Orel Vyškov19538276-158
4.Marie Hynštová AK Drnovice1957-110-110
5.Anna Málková Orel Vyškov1963100--100
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Jaroslav Říha Orel Kuřim1999100110-210
2.Kryštof Doležal AK Kuřim2002--100100
3.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice200290--90
4.Ondřej Škrob Kuřim2000-90-90
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Jiří Huťka Brno1991829090262
2.Martin Smíšek Kuřim1992767282230
3.Tomáš Chaloupka Kuřim1982666467197
4.Metoděj Polášek Kuřim1980656564194
5.Miroslav Zemánek Bořitov1979636166190
6.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica19857276-148
7.Lukáš Sláma Brno1984-6876144
8.Jan Opletal Biatlon Moravský kras19947069-139
9.Ondřej Genco Biatlon Orlová19966866-134
10.Lukáš Ryba BB Cyklosport19796767-134
11.Zdeněk Laštůvka Česká1989-6370133
12.Martin Šafář TJ Slovan Podlesí1983-6069129
13.Martin Beran Tišnov198260-63123
14.Jakub Slezák Nové Město na Moravě19866259-121
15.Jakub Vrzal Tišnov199756-60116
16.Zdenek Vybíral Brno19955457-111
17.Lukáš Koudelka AK Drnovice1983-100-100
18.Jiří Franz -1990--100100
19.Petr Bořil EXTRA Brno1986100--100
20.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel Židenice198790--90
21.Michal Glier Doubravník1982-82-82
22.Igor Čuhel Brno1989--7272
23.Petr Kolář Run Kanice1986-70-70
24.Jan Kuchař Blansko198069--69
25.Jan Labedz Svinošice1984--6868
26.Martin Všianský SK Meteor Brno1986--6565
27.Jiří Brumovský Brno198764--64
28.Michal Blaha BT Velká Bíteš1985-62-62
29.Martin Janík SK Meteor Brno1981--6262
30.Ivan Svoboda Brno1984--6161
31.František Čefelín Orel Kuřim198361--61
32.Radim Lána Kuřim1981--5959
33.Pavel Sádlík Orel Kuřim197959--59
34.Michal Moravec Kuřim1980--5858
35.Ondřej Vacula AC Lelek198158--58
36.Pavel Málek Lipůvka1984-58-58
37.Jan Strážnický Orel Kuřim198257--57
38.Jan Jelínek Blansko199255--55
39.Martin Křístel Maršov199053--53
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Libor Konečný Kuřim1971727676224
2.Ondřej Pouč Vyškov1972627269203
3.Igor Toman Vyškov1972666572203
4.Jaroslav Kropáček Brno1970616770198
5.Petr Škrob Kuřim1975576867192
6.Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí1973-90100190
7.Zdeněk Kalus Lelekovice1975526365180
8.Martin Sebera AK Tišnov1974495863170
9.Milan Adamec Orel Vyškov19778282-164
10.Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov19716070-130
11.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice19735869-127
12.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí197356-64120
13.Otto Zwettler Kuřim1978-5762119
14.Zdeněk Provazník Orel Vyškov19745560-115
15.Filip Ospalý AC Moravská Slavia1976-100-100
16.Martin Vintrlík Křepice1977100--100
17.Jiří Vemola Brno197790--90
18.Juraj Plekanec Dianetika Brno1974--9090
19.Pavel Vencbauer Předklášteří1978--8282
20.Tomáš Hrnčíř Řícmanice197676--76
21.Lukáš Kocur Orel Šitbořice197770--70
22.Karel Fučík AC Moravská Slavia197269--69
23.Jan Krakovič Brno1978--6868
24.Miroslav Klíma Brno197568--68
25.Martin Šerák Orel Obřany197867--67
26.Zbyněk Bednář Jamné1973-66-66
27.David Ševčík Tišnov1977--6666
28.Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě197665--65
29.Pavel Hověžák AC Moravská Slavia1975-64-64
30.Richard Kolář Orel Obřany197664--64
31.Petr Halas Orel Vyškov197363--63
32.Jaroslav Kundrát AK Tišnov1976-62-62
33.Vilém Strakoš SK Fuga1969-61-61
34.Milan Hubáček Brno1971--6161
35.Petr Janek Orel Židenice1969-59-59
36.Petr Daniel Start Brno197159--59
37.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč197054--54
38.Martin Kreidl Holasice197553--53
39.Petr Šenkýř Orel Silůvky197451--51
40.Petr Tauš Orel Vyškov197650--50
41.Martin Balák Bruslárna.cz197048--48
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Alexandr Mrůzek Uni Brno1965677676219
2.Antonín Lorenc Bertík Blansko1964667272210
3.Miroslav Fabrik Brno Bystrc1959637069202
4.Zdeněk Driml Česká1967646968201
5.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna1967100-100200
6.Ivo Peřina Kuřim1966-9090180
7.Martin Šimunek Orel Židenice196676100-176
8.Luboš Prudek Kuřim19617082-152
9.Josef Kunc Orel Vyškov19606568-133
10.Josef Zálešák Orel Vyškov196790--90
11.Leopold Spáčil Novatop Lapierre195982--82
12.Radek Brázda Tatran Kohoutovice1967--8282
13.Roman Foral Brno196772--72
14.Jiří Sláma AutoMedia1960--7070
15.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice196269--69
16.Petr Novotný Kuřim196568--68
17.Miroslav Brída Ořechov u Brna1960--6767
18.Ivan Varmuža Liberec1961--6666
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Josef Nováček SDH Čučice195890100100290
2.Jan Fiedler AC Moravská Slavia19561009090280
3.Vladimír Volavý www.fit-online.cz1955696976214
4.Lubomír Liška Kuřim1955677072209
5.Petr Vitula st.Kuřim19588282-164
6.Jiří Boháč BěhejBrno1954-7282154
7.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů19537076-146
8.Mojmír Vážanský Arktida Brno1949-6770137
9.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice19566868-136
10.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice195576--76
11.Jiří Brtník Orel Obřany195272--72
12.Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč195766--66
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice1941767682234
2.Jiří Bubeník Orel Vyškov194410090-190
3.Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov1941-10090190
4.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice19399082-172
5.Jan Haberland Sokol Brno1942--100100
6.Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná194882--82