Výsledky poháru KBL 2018

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.12Body
1.Jaroslav Říha Orel Kuřim1999Dci+Jci300290590
2.Jiří Huťka Brno1991Muži268272540
3.Milan Adamec Orel Vyškov1977M40272267539
4.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica1985Muži264269533
5.Martin Smíšek Kuřim1992Muži265268533
6.Libor Konečný Kuřim1971M40267265532
7.Jan Opletal Biatlon Moravský kras1994Muži260264524
8.Ondřej Genco Biatlon Orlová1996Muži255260515
9.Lukáš Ryba BB Cyklosport1979Muži253261514
10.Martin Šimunek Orel Židenice1966M50249259508
11.Lucie Vaculová AC Moravská Slavia1982Ž35246257503
12.Ondřej Pouč Vyškov1972M40247254501
13.Metoděj Polášek Kuřim1980Muži243258501
14.Tomáš Chaloupka Kuřim1982Muži244256500
15.Igor Toman Vyškov1972M40259238497
16.Lucie Johaníková AC Moravská Slávia1986Ženy237253490
17.Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov1971M40239250489
18.Luboš Prudek Kuřim1961M50240248488
19.Jaroslav Kropáček Brno1970M40242244486
20.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice1973M40236247483
21.Miroslav Zemánek Bořitov1979Muži234249483
22.Josef Nováček SDH Čučice1958M60230243473
23.Petr Škrob Kuřim1975M40226246472
24.Jan Fiedler AC Moravská Slavia1956M60232240472
25.Ivana Ondroušková Blansko1970Ž45231239470
26.Jakub Slezák Nové Město na Moravě1986Muži228235463
27.Alexandr Mrůzek Uni Brno1965M50220232452
28.Petr Vitula st.Kuřim1958M60223222445
29.Zdeněk Provazník Orel Vyškov1974M40221224445
30.Antonín Lorenc Bertík Blansko1964M50215228443
31.Zdeněk Kalus Lelekovice1975M40205233438
32.Barbora Šimonová Nové Město na Moravě1987Ženy210223433
33.Renata Smíšková Kuřim2000Dky+Jky206214420
34.Josef Kunc Orel Vyškov1960M50207210417
35.Lenka Tomanová Orel Vyškov1976Ž35204212416
36.Martin Sebera AK Tišnov1974M40198217415
37.Kateřina Smetanová AK Tišnov1975Ž35199215414
38.Miroslav Fabrik Brno Bystrc1959M50191219410
39.Zdeněk Driml Česká1967M50193216409
40.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů1953M60196211407
41.Vladimír Volavý www.fit-online.cz1955M60190203393
42.Zdenek Vybíral Brno1995Muži189202391
43.Lubomír Liška Kuřim1955M60184204388
44.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice1956M60187200387
45.Romana Drimlová Česká1974Ž35183201384
46.Jana Škrobová Kuřim1971Ž45179199378
47.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1965Ž45180198378
48.Blanka Fabriková Brno1960Ž55174197371
49.Martina Kuncová Orel Vyškov2001Dky+Jky173196369
50.Jana Radkovská Báječné ženy v běhu1972Ž45176191367
51.Jiří Bubeník Orel Vyškov1944M70175190365
52.Monika Kuncová Orel Vyškov1999Dky+Jky171192363
53.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice1939M70168188356
54.Milena Hrozová LRS Orel Vyškov1953Ž55166186352
55.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M70165185350
56.Filip Ospalý AC Moravská Slavia1976M40-300300
57.Petr Bořil EXTRA Brno1986Muži290-290
58.Martin Vintrlík Křepice1977M40282-282
59.Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí1973M40-282282
60.Jiří Vemola Brno1977M40276-276
61.Lukáš Koudelka AK Drnovice1983Muži-276276
62.Michal Glier Doubravník1982Muži-270270
63.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel Židenice1987Muži270-270
64.Tomáš Hrnčíř Řícmanice1976M40269-269
65.Lukáš Kocur Orel Šitbořice1977M40266-266
66.Petr Kolář Run Kanice1986Muži-266266
67.Lukáš Sláma Brno1984Muži-263263
68.Karel Fučík AC Moravská Slavia1972M40263-263
69.Miroslav Klíma Brno1975M40262-262
70.Barbora Kopřivová TJ Sokol Přísnotice1993Ženy-262262
71.Martin Šerák Orel Obřany1978M40261-261
72.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna1967M50258-258
73.Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě1976M40257-257
74.Jan Kuchař Blansko1980Muži256-256
75.Zdeněk Laštůvka Česká1989Muži-255255
76.Josef Zálešák Orel Vyškov1967M50254-254
77.Ivo Peřina Kuřim1966M50-252252
78.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice1970Ž45252-252
79.Leopold Spáčil Novatop Lapierre1959M50251-251
80.Michal Blaha BT Velká Bíteš1985Muži-251251
81.Richard Kolář Orel Obřany1976M40250-250
82.Petr Halas Orel Vyškov1973M40248-248
83.Roman Foral Brno1967M50245-245
84.Ondřej Škrob Kuřim2000Dci+Jci-245245
85.Zbyněk Bednář Jamné1973M40-242242
86.Petra Seberová AK Tišnov1979Ž35-241241
87.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice2002Dci+Jci241-241
88.Petr Daniel Start Brno1971M40238-238
89.Martin Šafář TJ Slovan Podlesí1983Muži-237237
90.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002Dky+Jky-236236
91.Jiří Brumovský Brno1987Muži235-235
92.Pavel Hověžák AC Moravská Slavia1975M40-234234
93.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice1962M50233-233
94.Marie Hynštová AK Drnovice1957Ž55-231231
95.Renata Glierová SDH Doubravník1985Ženy-230230
96.Petr Novotný Kuřim1965M50229-229
97.Jaroslav Kundrát AK Tišnov1976M40-229229
98.Vilém Strakoš SK Fuga1969M40-227227
99.Alice Zachariášová Orel Židenice1987Ženy227-227
100.Lucie Nedomová Lysice1985Ženy-226226
101.Veronika Maršálková Kuřim1997Ženy-225225
102.František Čefelín Orel Kuřim1983Muži225-225
103.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí1973M40224-224
104.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice1955M60222-222
105.Dagmar Hálková Tišnov1982Ž35-221221
106.Petr Janek Orel Židenice1969M40-220220
107.Martin Beran Tišnov1982Muži219-219
108.Lenka Hověžáková Barnex sport Brno1982Ž35-218218
109.Pavel Sádlík Orel Kuřim1979Muži218-218
110.Barbora Vemolová Bukovice1977Ž35217-217
111.Ondřej Vacula AC Lelek1981Muži216-216
112.Jiří Brtník Orel Obřany1952M60214-214
113.Otto Zwettler Kuřim1978M40-213213
114.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč1970M40213-213
115.Jitka Kreidlová Orel Židenice1975Ž35212-212
116.Jan Strážnický Orel Kuřim1982Muži211-211
117.Jiří Boháč BěhejBrno1954M60-209209
118.Jakub Vrzal Tišnov1997Muži209-209
119.Martin Kreidl Holasice1975M40208-208
120.Barbora Slámová Brno1981Ž35-208208
121.Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice1966Ž45-207207
122.Pavel Málek Lipůvka1984Muži-206206
123.Ivana Jíchová AK Tišnov1968Ž45-205205
124.Petr Šenkýř Orel Silůvky1974M40203-203
125.Petr Tauš Orel Vyškov1976M40202-202
126.Jan Jelínek Blansko1992Muži201-201
127.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov1968Ž45200-200
128.Vendula Dudová Orel Vyškov1976Ž35197-197
129.Alexandra Tomíšková Kuřim1982Ž35-195195
130.Martin Balák Bruslárna.cz1970M40195-195
131.Jolana Střítežská Lelekovice1972Ž45-194194
132.Dana Skřivánková Orel Vyškov1967Ž45194-194
133.Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov1941M70-193193
134.Daniela Vojtová AK Tišnov1969Ž45192-192
135.Miluše Jurošková Orel Židenice 1958Ž55-189189
136.Zuzana Zdařilová Orel Židenice1983Ž35188-188
137.Mojmír Vážanský Arktida Brno1949M60-187187
138.Ivana Škařoupková Orel Vyškov1974Ž35186-186
139.Anna Málková Orel Vyškov1963Ž55185-185
140.Martin Křístel Maršov1990Muži182-182
141.Jana Strážnická Orel Kuřim1982Ž35181-181
142.Tereza Ševčíková Ráječko1994Ženy178-178
143.Markéta Macková Orel Kuřim1987Ženy177-177
144.Eliška Matyášová Orel Dolní Dobrouč1999Dky+Jky172-172
145.Eliška Limburská Orel Obřany1999Dky+Jky170-170
146.Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč1957M60169-169
147.Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná1948M70167-167
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Renata Smíšková Kuřim200010090190
2.Martina Kuncová Orel Vyškov20019082172
3.Monika Kuncová Orel Vyškov19997676152
4.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002-110110
5.Eliška Matyášová Orel Dolní Dobrouč199982-82
6.Eliška Limburská Orel Obřany199972-72
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Lucie Johaníková AC Moravská Slávia198610090190
2.Barbora Šimonová Nové Město na Moravě19878270152
3.Barbora Kopřivová TJ Sokol Přísnotice1993-100100
4.Alice Zachariášová Orel Židenice198790-90
5.Renata Glierová SDH Doubravník1985-8282
6.Lucie Nedomová Lysice1985-7676
7.Tereza Ševčíková Ráječko199476-76
8.Veronika Maršálková Kuřim1997-7272
9.Markéta Macková Orel Kuřim198772-72
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Lucie Vaculová AC Moravská Slavia1982100100200
2.Lenka Tomanová Orel Vyškov19767670146
3.Kateřina Smetanová AK Tišnov19757272144
4.Romana Drimlová Česká19746768135
5.Petra Seberová AK Tišnov1979-9090
6.Barbora Vemolová Bukovice197790-90
7.Dagmar Hálková Tišnov1982-8282
8.Jitka Kreidlová Orel Židenice197582-82
9.Lenka Hověžáková Barnex sport Brno1982-7676
10.Vendula Dudová Orel Vyškov197670-70
11.Barbora Slámová Brno1981-6969
12.Zuzana Zdařilová Orel Židenice198369-69
13.Ivana Škařoupková Orel Vyškov197468-68
14.Alexandra Tomíšková Kuřim1982-6767
15.Jana Strážnická Orel Kuřim198266-66
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Ivana Ondroušková Blansko197090100190
2.Jana Škrobová Kuřim19716976145
3.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno19657072142
4.Jana Radkovská Báječné ženy v běhu19726869137
5.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice1970110-110
6.Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice1966-9090
7.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov196882-82
8.Ivana Jíchová AK Tišnov1968-8282
9.Dana Skřivánková Orel Vyškov196776-76
10.Daniela Vojtová AK Tišnov196972-72
11.Jolana Střítežská Lelekovice1972-7070
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Blanka Fabriková Brno19609090180
2.Milena Hrozová LRS Orel Vyškov19538276158
3.Marie Hynštová AK Drnovice1957-110110
4.Anna Málková Orel Vyškov1963100-100
5.Miluše Jurošková Orel Židenice 1958-8282
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Jaroslav Říha Orel Kuřim1999100110210
2.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice200290-90
3.Ondřej Škrob Kuřim2000-9090
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Jiří Huťka Brno19918290172
2.Martin Smíšek Kuřim19927672148
3.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica19857276148
4.Jan Opletal Biatlon Moravský kras19947069139
5.Ondřej Genco Biatlon Orlová19966866134
6.Lukáš Ryba BB Cyklosport19796767134
7.Metoděj Polášek Kuřim19806565130
8.Tomáš Chaloupka Kuřim19826664130
9.Miroslav Zemánek Bořitov19796361124
10.Jakub Slezák Nové Město na Moravě19866259121
11.Zdenek Vybíral Brno19955457111
12.Lukáš Koudelka AK Drnovice1983-100100
13.Petr Bořil EXTRA Brno1986100-100
14.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel Židenice198790-90
15.Michal Glier Doubravník1982-8282
16.Petr Kolář Run Kanice1986-7070
17.Jan Kuchař Blansko198069-69
18.Lukáš Sláma Brno1984-6868
19.Jiří Brumovský Brno198764-64
20.Zdeněk Laštůvka Česká1989-6363
21.Michal Blaha BT Velká Bíteš1985-6262
22.František Čefelín Orel Kuřim198361-61
23.Martin Šafář TJ Slovan Podlesí1983-6060
24.Martin Beran Tišnov198260-60
25.Pavel Sádlík Orel Kuřim197959-59
26.Ondřej Vacula AC Lelek198158-58
27.Pavel Málek Lipůvka1984-5858
28.Jan Strážnický Orel Kuřim198257-57
29.Jakub Vrzal Tišnov199756-56
30.Jan Jelínek Blansko199255-55
31.Martin Křístel Maršov199053-53
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Milan Adamec Orel Vyškov19778282164
2.Libor Konečný Kuřim19717276148
3.Ondřej Pouč Vyškov19726272134
4.Igor Toman Vyškov19726665131
5.Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov19716070130
6.Jaroslav Kropáček Brno19706167128
7.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice19735869127
8.Petr Škrob Kuřim19755768125
9.Zdeněk Provazník Orel Vyškov19745560115
10.Zdeněk Kalus Lelekovice19755263115
11.Martin Sebera AK Tišnov19744958107
12.Filip Ospalý AC Moravská Slavia1976-100100
13.Martin Vintrlík Křepice1977100-100
14.Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí1973-9090
15.Jiří Vemola Brno197790-90
16.Tomáš Hrnčíř Řícmanice197676-76
17.Lukáš Kocur Orel Šitbořice197770-70
18.Karel Fučík AC Moravská Slavia197269-69
19.Miroslav Klíma Brno197568-68
20.Martin Šerák Orel Obřany197867-67
21.Zbyněk Bednář Jamné1973-6666
22.Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě197665-65
23.Pavel Hověžák AC Moravská Slavia1975-6464
24.Richard Kolář Orel Obřany197664-64
25.Petr Halas Orel Vyškov197363-63
26.Jaroslav Kundrát AK Tišnov1976-6262
27.Vilém Strakoš SK Fuga1969-6161
28.Petr Daniel Start Brno197159-59
29.Petr Janek Orel Židenice1969-5959
30.Otto Zwettler Kuřim1978-5757
31.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí197356-56
32.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč197054-54
33.Martin Kreidl Holasice197553-53
34.Petr Šenkýř Orel Silůvky197451-51
35.Petr Tauš Orel Vyškov197650-50
36.Martin Balák Bruslárna.cz197048-48
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Martin Šimunek Orel Židenice196676100176
2.Luboš Prudek Kuřim19617082152
3.Alexandr Mrůzek Uni Brno19656776143
4.Antonín Lorenc Bertík Blansko19646672138
5.Miroslav Fabrik Brno Bystrc19596370133
6.Josef Kunc Orel Vyškov19606568133
7.Zdeněk Driml Česká19676469133
8.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna1967100-100
9.Josef Zálešák Orel Vyškov196790-90
10.Ivo Peřina Kuřim1966-9090
11.Leopold Spáčil Novatop Lapierre195982-82
12.Roman Foral Brno196772-72
13.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice196269-69
14.Petr Novotný Kuřim196568-68
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Jan Fiedler AC Moravská Slavia195610090190
2.Josef Nováček SDH Čučice195890100190
3.Petr Vitula st.Kuřim19588282164
4.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů19537076146
5.Vladimír Volavý www.fit-online.cz19556969138
6.Lubomír Liška Kuřim19556770137
7.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice19566868136
8.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice195576-76
9.Jiří Boháč BěhejBrno1954-7272
10.Jiří Brtník Orel Obřany195272-72
11.Mojmír Vážanský Arktida Brno1949-6767
12.Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč195766-66
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Jiří Bubeník Orel Vyškov194410090190
2.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice19399082172
3.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice19417676152
4.Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov1941-100100
5.Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná194882-82